MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Narkomaan."

Go down 
+2
chelsea
NJJ
6 posters
AutorTeade
NJJ
Võlur
NJJ


Female Postituste arv : 68
Age : 28

"Narkomaan." Empty
PostitaminePealkiri: "Narkomaan."   "Narkomaan." Icon_minitime24/9/2008, 20:20

Griffu ütles, et ma selle siia lisaksin..
*kardab lisada*


1.


Kolm kuud, neliteist päeva, 7 tundi, 15 minutit ja 4 sekundit tagasi.

“Emps, kuule, ma luban, et ma ei tarvita narkotsi seal peol!” anusin ema, et ta mind peole laseks. Talle ei meeldi, et ma pidudel käin. “Olgu, kuid ma saan teada, kui sa oled seda tarvitanud, siis jääd koduaresti,” lausus ema kaljukindlalt, õhkõrna närveldusega. “Jess, tänks, emm,” läksin hüpates enda tuppa. Otsisin riided välja, käisin kiirelt pesemas ja vahetasin seejärel riided. Olin valmis minema. Enne väljaminekut laususin veel emale:”Ära mind enne homset oota!” Ning siis olin ma juba uksest väljunud ning selle kinni lükanud.

Praegu.
Nüüd olen ma narkomaan, sõltun narkotsist. Varastan, et saada raha, et siis osta narkotsi juurde. Tõmban kokaiini ninna. Paari minuti möödudes on mul hea olla. Peas sumiseb. Mõnus. Tõmban veel ja veel. Tunne on hea, olin seegi kord saanud oma annuse.



Kolm kuud, neliteist päeva, 4 tundi, 28 minutit ja 17 sekundit tagasi.

Olin just peole jõudnud, tutvusin paljude uute inimestega. Paljude poistega. Paljude tüdrukutega.
Mulle pakuti juua. Alkoholi. Võtsin vastu. Lõpuks olin täiesti purjus. Siis pakuti mulle mingit tabletti. Kuna ma olin purjus ja ei teadnud, mis see on, võtsin selle vastu. Neelasin alla selle. Tunne oli hea, mõnus. Pea sumises. Läksin tantsima. Üks poiss tuli minu juurde, kellega ma hakkasin koos tantsima. Poole tunni pärast olin temaga juba voodis.


Praegu.
Leban bussijaama taga, mõnuledes narkootikumide tarvitamise tagajärjel. Kuulen politseisireeni hääli. Need lähenevad. Proovin püsti tõusta, kuid ei suutnud. Politseinik vaatab mind. Vaatan teda vastu. Ma ei saa midagi aru. Ta tõstab mind püsti. Vaatab minu silmi. “Olete te viimasel ajal narkootikume tarvitanud?” küsib ta minult. Ma ei oska midagi vastata. Ta lausub:”Ma pean teid jaoskonda kaasa võtma.”


--
kriitikat võib.
Tagasi üles Go down
chelsea
Kuri põhjapõder(???)
chelsea


Female Postituste arv : 185
Age : 30
Asukoht : pikk 18-9 :D

"Narkomaan." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Narkomaan."   "Narkomaan." Icon_minitime24/9/2008, 20:39

Tundub hea ju. :)
Mõnusalt kirjutatud.
Järge!
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=11050295100897422214
NJJ
Võlur
NJJ


Female Postituste arv : 68
Age : 28

"Narkomaan." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Narkomaan."   "Narkomaan." Icon_minitime25/9/2008, 16:27

Griffu, muidugi Sinu kaela, kelle kaela siis? Very Happy Aitäh, <3
chelsea, tore, et meeldib. Very Happy


teine osa siis.


Praegu.
Mind viiakse kuhugi ruumi, niipalju saan ma veel aru. “Nii, preili ..?” küsib mingi tüüp minu käest. Olen vaikselt. Ei ütle sõnagi. “Preili, mis teie nimi on?” korratakse küsimust teiste sõnadega. Ikkagi ei lausu ma sõnakestki.


Kolm kuud, kolmteist päeva, 18 tundi, 16 minutit ja 5 sekundit tagasi.
Ärkasin üles. Nägin enda kõrval mingit meest. Ehmusin. Ma ei mäletanud eelmisest õhtust midagi. Vaatasin teki alla. Olin põhimõtteliselt alasti, ainult pesu oli seljas.
“Persse,” karjusin ma üsna valjult. Kõrvalmagav isik ärkas ja lausus rõõmsalt: ”Hommikust.” “Õhtut,” laususin külmalt. “Miks siis ilusat hommikut alustatakse nii külmalt?” küsis ta muiates. “Pole siin midagi ilusat.” Tõusin voodist üles, riietusin ning lahkusin sellest majast.

Praegu.
“Preili?!” küsitakse suhteliselt valjult.
“MIDA?” käratan vastu. Käib pinda juba. “Kas te palun ütleksite oma nime?” küsib politseiohvitser. “Te olete ju politseist, kuidagi saate selle nagunii teada.”
“Viige ta minema,” lausub mees kahele teisele politseinikule.
Minust võetakse kinni. Proovitakse tirida mind kaasa, kuid ma ei liigu paigast.
“Teil on valik, kas lausute oma nime ja saate hoiatusega minema või peame teid trellide taha panama.” “Lollakad, ma ei lausu teile oma nime,” ütlesin närvitsedes.


Kolm kuud, kolmteist päeva, 17 tundi, 25 minutit ja 54 sekundit tagasi.
Koju jõudes, tuli mu telefonile sõnum. Uue peo asukohast. Vean end kohale.
Teades, et see, mis eelmisel peol oli, juhtub jällegi. Tahtsin veel seda tabletti, mis tõstis mu tuju, millest olin ma sõltuvuses. Ma pidin seda saama.


Praegu.
Mind viiakse kongi, lükatakse trellid uuesti ette, mis enne olid lahti. Lähen istun ühele voodile. Minu juurde tuleb üks naine, umbes kolmkümmend. “Nii, et sina oled see uus, jah?” küsib ta minu käest. Ma ei vasta. “Olgu, kui sa selline siis meil oled,” ütleb ta muiates ning lööb mind rusikaga näkku ja jalaga kõhtu, kui olin maha kukkunud.
“Lollakas sitapea,” pomisen endamisi.


Kolm kuud, kolmteist päeva, 14 tundi, 42 minutit ja 18 sekundit tagasi.
Olin just vahetanud oma riided ära ja saanud soengu ning meigi tehtud. Käisin korra netis, vaatasin meili üle ning lihvisin oma meiki natuke. Lõpuks olin valmis minema. Kõndisin ukse poole. Ema mind nähes, ütles: “Noor preili, kuhu sina veel lähed?” “Öö, peole,” vastasin lühidalt. “Hmm, seekord proovi varem tagasi tulla või helista vahepeal, et ma teaks, et sinuga kõik korras on,” lausus ta hoolitsevalt.

Praegu.
“Mida sa ütlesid?” küsib see kolmekümnene mõrd minu käest. “Midagi.” “Ütlesid, MIDA SA ÜTLESID?” küisb ta karjudes. “Midagi.” “Olgu, hetkel sul veab, kuna ma pean minema,” ütleb ta mõtlikult, “aga ma tulen tagasi.” Pööritan silmi, nii et ta ei näe.


Kolm kuud, kolmteist päeva, 13 tundi, 17 minutit ja 54 sekundit tagasi.
“Jaja, midaiganes, ma nüüd lähen,” vastasin emale ning seejärel astusin majast välja, peo asukoha poole. Kõndisin läbi mahalangenud lehtede, läbi kollaste, oran¾ikate ja pruunide lehtede. Need krõbisesid mu jalge all. Olin jõudnud asukoha juurde, läksin maja poole. Tegin ukse lahti, astusin sisse ja juba anti mulle alkoholi pudel kätte. Võtsin vastu ning jõin, nagu arvasin, anti mulle ka see tablett. Enne kui selle sisse võtsin, küsisin, kas tal veel neid on. “Jah, on,” vastas ta mulle. “Saad anda?” küsisin anuva häälega. “Ikka, palun,” ning ulatas mulle 5-6 tabletti.

--
vabandan, kui sõnad "persse" ja "sitapea" segavad.
loed, siis kommenteeri.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"Narkomaan." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Narkomaan."   "Narkomaan." Icon_minitime26/9/2008, 15:14

ei sega need on selle jutu highlightid bounce
Tagasi üles Go down
NJJ
Võlur
NJJ


Female Postituste arv : 68
Age : 28

"Narkomaan." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Narkomaan."   "Narkomaan." Icon_minitime27/9/2008, 11:27

Tore, et meeldib. (:


kolmas.


Praegu.
Jään ühe inimesega ühte kongi. Paistab olevat naissoost. Ta läheneb mulle. Ma kaugenen, ta läheneb jällegi ning ma olen juba vastu seina, pole kusagile joosta.
“Mida sa tahad?” küsin oletatavalt naise käest hirmunult. Kes teab, äkki tahab mind tappa? “Midagi, tutvuda,” lausub ta lihtsalt. “Oookeii,” sõnab ta lühidalt.

Kolm kuud, kolmteist päeva, 56 minutit ja 45 sekundit tagasi.

Neelasin esimese tableti alla. Tuju tõusis meeletul kiirusel, sees oli soe, hakkas palav, tunne oli hea ja mõnus. Läksin tantsima. Tantsisin paljudega.
Astusin lauale, hakkasin striptiisi tegema, keegi ei pannud pahaks, peale ühe. “Tule ära, homme sured sa muidu häbist.”

Praegu.
“Niisiis, mis su nimi on?” küsib see naine minu käest. “Ma ei ütle mitte kellelegi oma nime, MITTE KELLELEGI,” laususin valju häälega. “Olgu, anna andeks, ma lihtsalt üritasin vestlust arendada,” lausub ta usutavalt. “Midaiganes, milline minu voodi on?” küsin mehelt. “See,” viidates näpuga kõige äärmisele voodile. “Okei, tänks, mees.”

Kolm kuud, kolmteist päeva, 52 minutit ja 34 sekundit tagasi.
Mind tõmmati laualt alla, olin pettunud. “Mul on ju tabletti!”pomisesin endamisi, mille järel võtsin taskust tableti ning neelasin selle alla.
Läksin tagasi tantsima. Lõppes see pidu jälle kellegiga voodis.

Praegu.
“Palun,” pomiseb ta vastu. Lähen istun oma voodile, paari sekundi pärast olen pikali. Jään magama. Ongi parem.

Kolm kuud, kaksteist päeva, 14 tundi, 52 minutit ja 21 sekundit tagasi.
Ärkasin, nähes enda kõrval järgmist meest. Üheöösuhe, jälle. Vahetasin kiirelt riided ja jooksin minema. Sealt majast. Just siis, kui olin enda koju sisenemas, tuli mulle sõnum, kus oli uus peo asukoht kirjutatud. Oli ka lisatud, et uus pidu toimub kümne päeva pärast.

Praegu.
Ärkan kära peale. Koridoris kaklevad kaks inimest. Lähen enda kongitrellide lähedale, näen kes kaklevad. Kaks naist. Arvatavasti võimu pärast. Nõme.


Kolm kuud, kaks päeva, 5 tundi, 32 minutit ja 15 sekundit tagasi.
Kõndisin järgmise peo asukoha poole. Jäin kaks minutit hiljaks, aga just siis ongi õige pidu juba peal. Kuna kõik tabletid olid kümne päevaga otsa saanud, küsisin peo korraldajalt neid. Ta andis mulle neid 10 – 15 tükki. “Oooh, tanks.” “Aga palun,” ning pilgutas silma. Huvitav, miks ta seda tegi? Pidu oli hoogu sisse saamas, teismelised jõid, kasutasid narkootikume. Täpselt nagu mina juba.

Praegu.
“Nemad ainult kaklevadki, missiis, et nad õed on,” lausub naine mind ehmatades. “Düüd, ära ehmata, eks?” küsin ülbelt vastu. “Vabandust.”

Kolm kuud, kaks päeva, 2 tundi, 19 minutit ja 29 sekundit tagasi.

Jällegi lõppes pidu samamoodi, nagu ka ülejäänud peod, olin jõudnud ühe tüübiga voodisse. Selleks tüübiks oli peo korraldaja. Sain nüüd aru, miks ta silma pilgutas.
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

"Narkomaan." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Narkomaan."   "Narkomaan." Icon_minitime27/9/2008, 11:36

Hea,Aga kõik läheb kuidagi liiga kiiresti.:/
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
NJJ
Võlur
NJJ


Female Postituste arv : 68
Age : 28

"Narkomaan." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Narkomaan."   "Narkomaan." Icon_minitime27/9/2008, 12:34

Mismõttes kiiresti? Seletaksid täpsemalt? (A)
Tagasi üles Go down
egle^^
Piraat
egle^^


Female Postituste arv : 15
Age : 27

"Narkomaan." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Narkomaan."   "Narkomaan." Icon_minitime27/9/2008, 17:55

Hullult hea, ^
Tagasi üles Go down
NJJ
Võlur
NJJ


Female Postituste arv : 68
Age : 28

"Narkomaan." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Narkomaan."   "Narkomaan." Icon_minitime2/11/2008, 23:14

Ülimalt tore, et meeldib. (:


Viies osa.

Kaks kuud, kolmkümmend päeva, seitseteist tundi, kaksteist minutit ja kaks sekundit tagasi.

“Niiiiiiii suur aitäh selle eest,” kallistasin ma teda uuesti. “Pole midagi,” lausus ta soojalt naeratades. Ta võttis mu koti, pani selle trepi neljandale astmele ja seejärel juhatas ta mu elutuppa. “Kas sa soovid midagi juua?” küsis tüdruk minult. “Kui siis, ainult vett,” naeratasin tänulikult. “Olgu,” ning ta jooksis kööki. Paari minuti pärast kõndis neiu juba minu poole, hoides veeklaasi paremas käes. Jõudes minu juurde, ulatas ta klaasi mulle. Tänasin teda, mille järel ta küsis:”Mis sul siis nii hullu juhtus, et sa kodust põgenesid?” “Mu ema ja isa tahavad kolida ja mind internaatkooli panna.” “Oeh.”

Praegu.
Kuna ma enam und ei saa, istun ma voodil, seljaga vastu seina. Küsin valvurilt:”Kas ma juua saaks? Vett?” “Söögikorra ajal saab,” vastab ta automaatselt. “Raisk,” pomisen ma.
“Nädal veel.. see aeg võiks juba läbi saada.” “Sul veab, et sul ainult nädal aega siin veel on, mina pean siin veel kaua-kaua olema,” lausub mu feik ema. “Ma pole sinu käest mitte midagi küsinud, ära räägi minuga, palun.” “Olgu, kuidas soovid,” lausub ta vaikselt, kuid küllalt kuuldavalt.

Kaks kuud, kolmkümmend päeva, viisteist tundi, nelikümmend kaks minutit ja kuus sekundit tagasi.


“Raske elu, õigus mul?” naersin ma. “Küll see paremaks läheb,” lausub ta kindlalt. “Ma ei oleks selles nii kindel. Elu on täis igasugust pahna ja ma ei oska midagi ette arvata, mis juhtuda saab. Oleks mul võime, et ma näeks, mis minuga saaks või juhtuks, oleks super!” lasin oma fantasia valla. “Hea fantaasia, tahaks ka võimet. Tahaks endale mõtetelugemise võimet, saaks kõik teada, mida inimesed sinust arvavad, lahe oleks.” “Oleks.”
Märkasin seinal kella, mis näitas 22:36. “Kus ma magada saaksin, kell on üsna palju.” “Ah, jaa, kohe, tule minu järgi,” lausus ta leebelt.

Praegu.

“Palju söögikorrani aega veel on?” piinan ma valvurit. “Tund ja 23 minutit veel,” lausub ta. “Aga nüüd?” “Tund ja 21 minutit, kui te niimoodi pinda käite, ei lase ma teid sööma.” “Nõme oled.” “Sina oled nõmedam.” “Olengi, sinu probleem?” küsin ma vastikusega. “Ei.” “Vot. Mida sa õiendad siis?” küsin ülbelt. “Ei õiendagi.”




--
ei eitagi, et see tuli suht pa*k osa.
kriitikat kaa, no palun. (A)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"Narkomaan." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Narkomaan."   "Narkomaan." Icon_minitime3/11/2008, 15:25

okey...
Suutsin selle jutu läbi lugeda.Äemmmm...kriitikat? Väga masendav ja see tydrik tundub ka päris masekasse vajunud olevat... aga mulle siiski meeldib ja sa pead ruttu uue osa üles panema! ex? lol!
Tagasi üles Go down
dollface
Tasane



Female Postituste arv : 1
Age : 29

"Narkomaan." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Narkomaan."   "Narkomaan." Icon_minitime30/10/2010, 21:36

Kriitika: Kõik see narkootikumite mõju... See on kuidagi liiga nõrgalt siin jutus edasi antud. Ei saagi ennast sisse elada jutu sisse, sest just kohad kuhu võiks süveneda, nad on tehtud tühjaks auguks. Kirjeldust on vähe, tegevust on liiga palju ja seetõttu tundub et kõik areneb liiga kiiresti.
Tagasi üles Go down
EvaCa
Naljatila
EvaCa


Female Postituste arv : 91
Age : 31

"Narkomaan." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Narkomaan."   "Narkomaan." Icon_minitime6/11/2010, 21:35

väga ebatõenäoline et neid tablette talle lihtsalt antakse.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





"Narkomaan." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Narkomaan."   "Narkomaan." Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Narkomaan."
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» "Teistsugune Ameerika teismeline"
» Novellet "Kolm Meest, kes istuvad Oksal"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: