MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Gossip Girl.

Go down 
+28
champs
Praisja
imeilus1
misscheri
FlyWithMe
StripedMämmu
Kärolyn
Taylor
padjanägu, [h]
Rikkie
nasicc
Miley Cyrus
Audrey
Keiti
GossipGirl
black
SahhMatt
Tavaline Autor
Krissu
Lammas
SixxBitch
swessu
chelsea
Pingu
Diana.
ThatsMe
Prince Kirameki
Griffu.
32 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime17/11/2010, 08:05

Mingi kord oli tal kurguni kinni see kleit, aga rindade juurde oli ikka mingisugune suur auk lõigatud... Very Happy See oli ick. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime17/11/2010, 16:40

mulle meeldivad Blairi kleidid kõvasti rohkem. Serena on veits... slutty Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
imeilus1
Vapper lohetapja



Female Postituste arv : 129
Age : 28
Asukoht : tartuuu

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime17/11/2010, 16:52

xD, serenal jamh, suht slutty kleidid. nt see mis tal blairi sünnal oli. tagumik oli ka näha. ime, et rinnad tookord sees püsisid. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime17/11/2010, 16:56

ma ei sallinud vist mitte ühtegi kleiti, mis tal Tripi suhte ajal oli. Selline sexy sekretär talle väga ei istunud Very Happy mulle igatahes ei meeldinud Very Happy Jenny kleidid on kaa alati ilusad Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
imeilus1
Vapper lohetapja



Female Postituste arv : 129
Age : 28
Asukoht : tartuuu

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime17/11/2010, 17:13

...ohh, mul ilgelt hea meel et jenny back on...
lemmik tegelane mul(Y)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime17/11/2010, 21:33

Mind ei aja keegi rohkem marru kui Jenny. Ta pole otseselt ebameeldiv... aga ta on niiiiii tüütu. Närvi ajab. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime17/11/2010, 23:07

jenny oli teises ja kolmanda hooaja esimeses pooles vägatore Very Happy Siis läks natuke käest ära Very Happy Alguses on liiga pussy.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime18/11/2010, 07:32

Natukene käest ära... Very Happy
Esimeses hooajas oli ta armas. Very Happy
Tagasi üles Go down
imeilus1
Vapper lohetapja



Female Postituste arv : 129
Age : 28
Asukoht : tartuuu

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime18/11/2010, 12:23

...mulle meeldib ta praegune stiil...
üliarmas minumeelest.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime18/11/2010, 17:32

Miks siin puke-smaili pole? Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime19/11/2010, 21:06

Jenny ei meeldi mulle gossip girlis..
aga laval meeldib ta mulle väga Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime19/11/2010, 23:30

tal on head laulud Very Happy:D
Ja sarjas on ta täiega bitch aga ta meeldib mulle ikkagi, vanessa ajab mind ilgelt närvi. Ja see Juliet on lihtsalt mingi imelik.
Ning see, et nad aru ei saanud, et see Serena ei ole, on ikka liiga friiki. Inimesed tunnevad ikka ära enda sõbrad/armastatud inimesed, isegi kui neil mask ees on.

See on sama hale nagu see, kui filmides on maskiballid, kellegil on ainult silmad kaetud ja siis keegi ei tea, kes ta on xD
Tagasi üles Go down
Praisja
Kuri põhjapõder(???)
Praisja


Female Postituste arv : 189
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime30/11/2010, 19:14

Haha, mõnus olemine teil siin.
Ma olen ammune fänn tegelikult, aga siia pole sattunud.
Selle Pingu esimene tutvustus oli koom Laughing
Ma olen kunagi ammu neid raamatuid lugenud, aga kui ma õigesti mäletan siis ma 3. raamatust kaugemale ei jõudnud. Ma ei mäleta miks.
Aga ausalt öeldes ei tahaks tutvusi soojendada ka.
Mis eeslaste tõlkesse puutub, siis ma ütlen kohe kindlalt, et eestlased tõlkida ei oska, nad tõlgivad alati nii kanti kui vähegi saab. See on lausa jube.
Ma vaatan GG ainult netist tõmmatuna, sest ma ei viitsi oodata, millal nad ükskord Eesti kanalitele jõuavad ja ma eelistan subtiitriteta vaadata. Siis ma saan keskenduda ainult sarjale ja mitte ägestuda nendeöle kantidele lausetele.
Kui kaugel keegi on üldse?
Ma ootan kannatamatule 4 hooaja 10 osa. See oli USA's 29. nov, nii et varsti saan vaadata.
Mulle räigelt meeldivad Blair ja Chuck.
Blair on selline äge mutt Very Happy Ja see ei ole üldse halvaga ta on kaval, sarapärane, kaitsev ja väga hooliv, aga jah, ei näita eriti välja.
Chuck on täitsa oma moodi Laughing
Kuigi jah, ta on natukene pervo, aga ta meeldib mulle ikkagi. See, mis ta Blairile seal lõpuballil tegi oli nii armas. Ja võib-olla väike spoiler mõnele, aga kui ta kuuli sai ja seal maas lamas - ma hakkasin nutma ja närvitsesin: "Chuck ei tohi surra. Chuck ei tohi surra."
See film ikka räigelt tõmbab endasse, täiesti hullumeelne. Ma olen seal peaaegu kõigiga õiendanud ja ema vaatab teisest toast kahtlaselt.
Aga keda huvitab Twisted Evil
Mulle täitsa meeldib Pretty Reckless, aga jah see Jenny karakter ajab suht närvi. Üks hetk ta tahab olla Queen Bee ja siis tahab jälle kõigiga läbi saada ja siis jälle nagu tahab võimu ja siis läheb tahaplaanile ning see, millega ta praegu tegeleb, on küll kirss tordil.
Räigelt tahaks teada, miks see Juliet tahab Serena elu ära rikkuda? Ja ma ei saa aru mida see Jenny seal Serena vastu tõmbleb. Tüdruk ei ole talle midagi teinud. Blair oli ju see, kes tema vastu sõda seal kuulutab.
Serena pole kunagi mu lemmik olnud. Ma ei vihka ka teda, aga mul on tast suht kahju ikkagi.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime30/11/2010, 20:00

Ma lugesin kunagi 7 raamatut ära... siis võttis 8nda raamatu ilmumine vist isegi aastaid... (väga väike olin) ja selleks ajaks oli raamatutest suva. Sari peale tulnud. Very Happy
Eilne osa oli... tüütu. Very Happy Kuidagi... igav. Very Happy Nii valus kui mul seda ka tunnistada pole. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime30/11/2010, 20:20

minu meelest oli tore Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime2/12/2010, 19:35

IGAV?! See oli minu meelest just hästi kõva tegevusega osa.. see, kuidas kõik kõigist koguaeg täiega mööda rääkisid ja kui asi hakkas lahenema, tuli jälle mõni nüanss juurde, ja üleüldse kogu see jant, et kui Rufus oma kalli abikaasaga räägiks, oleks kõik ammu lahenenud, aga nad kõik peavad seda loogiliseks, et kui lastega midgai juhtub, siis oma laps on oma laps ja oma abikaasale sellest ei räägi. Lollakad. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime2/12/2010, 20:58

minu lemmik koht oli, kui Vanessa hetkega otsustas siiski Blairi eest ära joosta Very Happy "Mom I'm coming home" Very Happy geniaalne. Blair on endale raudse nime teinud Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
imeilus1
Vapper lohetapja



Female Postituste arv : 129
Age : 28
Asukoht : tartuuu

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime3/12/2010, 18:36

heh, minu arvates oli ka kuidagi uimane osa...
midagi suuremapoolset ei juhtunud
Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime7/12/2010, 19:50

Täääääitsa lõpp.
Kas eluaegne (noh, vaevalt, kuid siiski) Chairi fänn avastas just, et talle meeldiks näha Dairi? Pole võimalik... Very Happy Aga mul Chuckist hetkel täitsa suva. Very Happy meeldis, et nad vahepeal maha rahunenud üksteise suhtes ja Blair ja Dan nii armsad... xD ja kuidas Blairil väikestviisi denial on, et ta enam Dani ei dislaigi.Very Happy
Ja see lõpp... issand jumal. me likes Ben. xD
Hea osa oli. Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime19/12/2010, 16:02

mina armastama seda sarja niii väga Very Happy:D Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime19/12/2010, 20:08

24 jaanuar. Sad
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime19/12/2010, 23:40

miks sa nutad? Very Happy big deal, et 24 jaanuar Very Happy Eelmine aasta oli minumeelest räigem. Mitu kuud oli see irmus auk. 24 jaanuar on tühiasi Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
champs
Teise astme kurjuse abiline
champs


Female Postituste arv : 6
Age : 31

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime25/12/2010, 13:07

See on tõsiselt maailma parim sari. . mida ei näidata veel mingi sada aastat! :S
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime5/1/2011, 17:40

Martha, see, et eelmine aasta suurem paus oli, ei tähenda, et see selle aasta pausi leevendaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime5/1/2011, 19:17

mul leevendab Very Happy Pealegi ei ole midagi eluolulist ootamas... nagu näiteks Chuck ja Blair Very Happy:D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





Gossip Girl. - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gossip Girl.   Gossip Girl. - Page 11 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Gossip Girl.
Tagasi üles 
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 12Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» New Girl
» What a bad little girl I am
» Germany Girl 9.Osa
» Lost Girl (tv show)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: