MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sina !

Go down 
AutorTeade
totuks
Piraat
totuks


Female Postituste arv : 18
Age : 30

Sina ! Empty
PostitaminePealkiri: Sina !   Sina ! Icon_minitime26/10/2010, 22:15

Mäletan selgelt päeva kui sinuga tuttavaks sain.KÕik tundus uus,põnev ja seikluste rohke ...
Tegelikult olin ma pime, nii pime et ei näinud kui võlts,vale ja feik sa tegelikult oled kui keegi mulle su kohta midagi mitte meeldivat rääkis lükkasin teema kohe ümber öeldes kui vinge sa tegelikult oled,kuidas sa mind naerma ajad ja kui hea mul suga koos on.Ma ei lasknud kellegil su kohta ühtki paha sõna öelda,kuna minuarust oli vale et keegi teeb sind nii maha kui ise sind põhimõtteliselt ei teagi.Ma uskusin su sõnu su olekut ja su ilmet. ma elasin unistuses . Igakord sind nähes voolas üle mu näo lai naeratus,igakord tundes sinu puudutust ei tahtnudki sust eemalduda,tundes su suudlust oma huultel tahtsin et seegi kestaks kuna justnii oli hea! Ühelpäeval polnud enam su näos seda ilmet mis mind võlus,ühel päeval sa ei tulnud ja ei puudutanud mind,ühelpäeval seisid sa tema kõrval tehes nägu nagu meie vahel poleks midagi olnudki! Ma püüdsin saada vastust,vastust mida ma ootasin sinult ,ilmselgelt ootasin asjatult.Päevaga kadus mu sära silmist ja naeratus suult, sind nähes tulid silma pisarad,pühkisin ära pisarad ometi süda nuttis.Päevadega kasvas kättemaksu himu su vastu. Mõtlesin koguaeg välja midagi millega sulle tagasi teha, tahtsin et saaksid haiget,aga igakorraga mida rohkem püüdsin seda vähem suutsin. NÜüd jälgin sind ja su tegevusi,mõtlen kõigele mis oli varem, üle mu näo valgub naeratus mitte enam see mis oli siis kui sina mu kõrval olid vaid see on naeratus mis tegi lõpuks ometi südamesoojaks.
Sa said nüüd haiget, sind jäeti just nii nagu sina minu jätsid.nüüd tuled Sa ja anud mult uut võimalust,kuid võibolla tõesti olen seekord ülbe ja ennasttäis,kuid pööran selja ning lausun sosinal " Ma olingi su jaoks liiga hea, " ning kõnnin minema.Vaatamata kordagi tagasi,süda mul sees keeb, kurgus on nutt,silmadesse voolavad pisarad-kuid ei ma ei anna alla,ma kõnnin kiiremini lõpuks jooksen.Põgenen,kuna tean et tegelikult armastan ma sind rohkem,kui kedagi eales armastanud olen.Kuid asi oli põhimõttes sa jätsid minu ning eluskordki pead sa leppima tõsiasjaga,et sa ei ole parem kui seda olen mina!
Tagasi üles Go down
 
Sina !
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ma ei ole sina!
» R.I.P- sina
» KAS SEE OLID SINA?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: