MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 R.I.P- sina

Go down 
3 posters
AutorTeade
totuks
Piraat
totuks


Female Postituste arv : 18
Age : 30

R.I.P- sina Empty
PostitaminePealkiri: R.I.P- sina   R.I.P- sina Icon_minitime15/10/2010, 00:03

ma mõtlen tihti mis oleks olnud teisiti kui ma oleksin seal autos olnud.
Mis oleks,kui saatus oleks tahtnud võtta meid mõlemaid?
Mida oleksid teinud teised,kas nad oleksid tundnud sama,mida mina tunnen nüüd?
Ma ei oska kirjeldada tunnet või tegelikult kas see ültse on tunne? ma tean vaid,et igapäevaga tundub aina uskumatu et ma kaotasin just sinu.
vahel jalutan õhtuti mööda tänavaid,et selgeks saada mõtteid, istun tunnis kuulan õpetajaid ja vajun mõttesse. Kunagi istusime me neis tundides koos, sa tegid nalja ning ma naersin nüüd aga tunnen puudust ma kõigest sellest.
Mitte keegi ei oska asendada seda kohta mu südames& seda koolipinki mu seljataga ,mida täitsid sina need on nagu täitmata tühikud seal.
Ma püüan meelde tuletada su häält ja su olekut mul õnnestubki tuua sind tagasi pooleldi reaalsusesse heaküll vaid mu mõtetesse kuid ma näen sind tervikuna, su naeratust, liigutusi, olekut isegi kuulen su häält , vaatan aknast välja ja kujutan ette pilti kus seisad sealsamal kohal kus olid harjunud seisma ning tõepoolest näengi sind . tegelikult ma aind kujutan ette, loomulikult ei seisa sa seal ja ei vaata mind sa oled nüüd ingel taevavõlvil ja ei tule enam kunagi mu juurde tagasi.
sellegipoolest ei keela keegi mul sind igatseda ja hoida meeles ka kõige rõõmsamal hetkel, kujutleda ette sind ning kuulda mõtetes su häält.

sõnad sind küll tagasi ei too, küll aga tean ma nüüd mis tähendab oodata kedagi, keda ma enam iialgi tagasi ei saa.
igavesti igatsema jäädes: G
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

R.I.P- sina Empty
PostitaminePealkiri: Re: R.I.P- sina   R.I.P- sina Icon_minitime15/10/2010, 10:54

Kas see on tõesti sündinud lugu?? Kui jah, siis tunnen tõsiselt kaasa!!! Neutral Sad
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

R.I.P- sina Empty
PostitaminePealkiri: Re: R.I.P- sina   R.I.P- sina Icon_minitime30/1/2011, 17:11

see oli nii kurb ja samas see on esimene lugu, mis on piisavalt hästi kirjutatud, et minu tuju kurvaks teha... nii hea lugu, aga ma olen siiski liiga õel ja pean mainima midagi, mis mulle silma jäi: polnud tühikuid kirjavahemärkide vahel, siis oli neid jälle topelt ...

aga ma lihtsalt virisen natuke , lugu oli ju hea ! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Sponsored content





R.I.P- sina Empty
PostitaminePealkiri: Re: R.I.P- sina   R.I.P- sina Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
R.I.P- sina
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Sina !
» Ma ei ole sina!
» KAS SEE OLID SINA?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: