MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Nüüd ma siis tean

Go down 
4 posters
AutorTeade
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Nüüd ma siis tean Empty
PostitaminePealkiri: Nüüd ma siis tean   Nüüd ma siis tean Icon_minitime4/10/2010, 20:31

See on jutt, mis valmis kuskil 10 minutit tagasi. Kuulasin selle ajal Koit Toome-Mälestused ning see laul mind innustaski seda kirjutama, oma tundeid kirja panema. Võin öelda, et mulle tehtigi nii. Mitte midagi pole välja mõeldud ja see kõneaja värk, see on mõttetu. Aga päriselt oli see ka nii. Eks siis avaldage arvamust ja mis kõige tähtsam, nautige ! :)

Ma lihtsalt ei saa aru. Ei mõista. Sa helistad iga õhtu, mitte ükski õhtu ei jää vahele. Sa hoiad käest kinni, saad õhtuti minuga kokku. Suudled õrnalt. Sa teed kõike, mida üks õige poiss-sõber peaks tegema. Ja siis on järsku kõik. Niimoodi lõpetadki asju? Viskad nad lihtsalt ühel hetkel kõrvale? Ja ma pean seda veel sinu parima sõbra käest kuulma. Et sa valisid kellegi teise, et sa tegid seda kõike FAKKING kõneaja pärast. Ma lihtsalt ei suuda seda uskuda. Täiesti ajuvaba, haiglane käitumine. Äkki lähed kellegagi voodisse ka kõneaja pärast? Mina usaldasin sind. Mõtlesin, et sa tõesti-tõesti hoolid, kasvõi natukene. Mõtlesin, et mul tõesti lõpuks veab sinuga ja ma ei taha sind maha ka jätta. Ma mõtlesin, et me peaaegu käime. Eriti kui sa isegi julgesid Kristo-minu endise- ees niimoodi käituda, et sa kaitsesid mind. Sa ei lasknud Kristol mulle ämblikuid peale panna. Vihma ajal seisime käsikäes trepikoja ukse ees ning lihtsalt rääkisime. Sa lubasid mul oma käsi enda pluusi all soojendada, sa tahtsid et ma helistaksin. Sa messisid isegi öösel, huvitusid minu asjadest ning soovisid ka mulle enda asju rääkida. Sa vandusid, et teil pole Getteriga midagi, et ta on sõber. Oleks ma vaid teadnud, et ka mina olen sulle mittekeegi. Sa oleks võinud asja ilusti ära lõpetada. Öelda, et ok, aga nüüd on kõik. Ma oleks sellega leppinud, paremini hakkama saanud. Aga see, et järsku on keegi teine su MUSI ja su parim sõber ütleb mulle skeidis, et nooooh, ta võttis teise naise jah? Käis suga ainult kõneaja pärast. See ei ole hea tunne. Usu mind. Ja sa ei tahaks mitte kunagi midagi sellist tunda. Aga tead mis? Nüüdsest on mul sinust sügavalt pohhui. Sa oled eikeegi :) Mitte kunagi ei taha ma endale kedagi sellist, kellele olen lihtsalt nukk. Ja ära enam minu juurde tule, kui sul kedagi teist käe pärast pole, sest mina selle õnge enam ei lähe. Ma olen liiga palju sind uskunud ja tänu sellele alati petta saanud. Aitäh, et andsid mulle need armsad õhtud ja salajased jutud. Ma oskan neid hinnata, ka ilma sinuta, ka ilma nendeta. Ma ei ole kurb, et see lõppes, ma olen õnnelik, et ma üldse sinuga koos olla sain. Olgugi, et see on nüüd möödas ja seekord- ma tõesti loodan- igaveseks.
Tagasi üles Go down
EvaCa
Naljatila
EvaCa


Female Postituste arv : 91
Age : 31

Nüüd ma siis tean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd ma siis tean   Nüüd ma siis tean Icon_minitime5/10/2010, 21:28

väga hea, kuidagi nii lihtne aga samas ka sügav(:
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Nüüd ma siis tean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd ma siis tean   Nüüd ma siis tean Icon_minitime6/10/2010, 20:52

aitäh :)
Tagasi üles Go down
TeddyBear
Juudijõulupuu
TeddyBear


Female Postituste arv : 228
Age : 27
Asukoht : Kose

Nüüd ma siis tean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd ma siis tean   Nüüd ma siis tean Icon_minitime6/10/2010, 21:48

mulle meeldis. :)
mõnusalt kirjutataud aga ka tunneteküllane ja veidike kaasahaarav. (:
(Y)
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Nüüd ma siis tean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd ma siis tean   Nüüd ma siis tean Icon_minitime7/10/2010, 19:51

mulle tõesti väga meeldib , et teile meeldib :p
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Nüüd ma siis tean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd ma siis tean   Nüüd ma siis tean Icon_minitime30/10/2010, 21:16

Mulle meeldis ka!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nüüd ma siis tean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd ma siis tean   Nüüd ma siis tean Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Nüüd ma siis tean
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ma tean, kes sa oled *3*

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: