MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lizzie lugu 18.Osa

Go down 
+16
MerkaaaTibuuu
*Nastik.
KK
Asssu
onneriin
Keiti
Kard
PINK
Karro
AlwaysMe^^
nasicc
Murtagh
Griffu.
Commander
NunnuOled-
Dreams
20 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutorTeade
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime24/5/2011, 14:33

Karro, Tore, kui ma sain su tuju heaks teha Very Happy.
Ma kirjutades koguaeg mõtlen, et ma raudselt kirjeldan liiga palju, keegi viitsi seda lugeda, aga mulle endale meeldib kui on hästi seletatud, ss jookseb nagu film silme ees, ja ma ju muidu selline blondike ka Very Happy ei saaks aru, aga ss hästi kui kirjeldused head. Very Happy
Kusjuures see on hea küsimus, mis sai. Ma ise algul ei mõelnudki, aga no ju siis, kui alumine korrus oli täielikult hävinud Very Happy,
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime24/5/2011, 16:08

Ma sain aru et lilled olid Lizie toas ja tema tuba jäi puutumata või mis?
Sina ja blondike??? Haha.. Ma olen täis kohuke Very Happy Vend kogu-aeg sõimab et mu õige juukse värkv peaks blond olema Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime24/5/2011, 19:47

haha, ei olnud Very Happy elutoas olid, mis oli alumisel korrusel.
ära põe, mulle öeldakse ka, et sa juukse värvimise peale pole mõelnud, ja ss ma alati hakkan vatrama, issand ma tean mul juba jälle välja kasvanud ja ss öeldakse, et ma mõtlesin, et nüüd värvi blondiks vms Very Happy nii et sa pole üksi Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime24/5/2011, 19:55

See on see brünettide värk vist? Very Happy Mingi juuksevärvi viga vist Very Happy
Kuigi enamus brünette keda ma tean on täiesti normaalsed.
Ja see kui blondidega kokku saad no siis hoia mütsi. Siis on küll nii nagu mingid depiilikud oleksid kokku saanud. Kuskilt hullumajast lahti lastud või midagi. Very Happy
Ja mida ma ajan üldse? Very Happy

Umm.. Okei siis ma sain valesti aru.. Hihi :)
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime24/5/2011, 21:23

haha, ma tean ühte tõelist blondiini, ta on mu klassiõde. Appi, kui temaga olla siis ainult kõhtkõveras olekski. Tunnen ennast nii targana tema kõrval Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime24/5/2011, 21:44

Mul on sama lugu Very Happy No ta nii blond lihtsalt et mul on kohe imelik. Tunnen ennast nii targana ennast tema kõrval Very Happy Vot see on uskumatu tunne. :)
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime25/5/2011, 15:47

ojaaa, Very Happy
aga ta on meil selline pesamuna, ilmakelleta ei oleks seltskond täielik Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime25/5/2011, 18:00

Uus osa tuleb, appi, mdea mis mul sisse on läinud ?!?! Very Happy muudkui tuleb uusi osasid, arvatavasti see, et mul on kindlad plaanid paigas selle jutuga Very Happy

---------------------------
Niisiis, olen täielikult valmis oma toaga.
Olin nii väsinu tänasest päevast nii et käisin du¹¹i all ja läksin kohe magama.

---------------------------


18.Osa

Ärkasin oma uues toas väga hästi välja puhanuna. Käisin du¹¹i all ja panin ennast juba tänasele viimasele sõidueksamile valmis. Sirgendasin oma juuksed ning sättisin keskeltlahu. Panin ka jumestuskreemi, mis jättis mu näost õrna portselan nuku mulje ja põsepunaga rõhutasin õrnalt põsesarnasid. Pilvise ilma järgi valisin ka vastavad riided.
Valge top, millele peale valge triik särgi taoline pluus ning heledad teksad natuke tumedamate laikudega kohati. Ja valged tennised.
Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Tumblr_llmo5yAgdA1qdewlao1_400_large
Jooksin alla ja kokad olid teinud isuäratavad pannkoogid. Hakkasin tõsiselt mõtlema, kui paljust heast ma ilma jään oma taimetoidu dieedi pärast. Lõin sellele käega ja tõstsin endale ühe suure pannkoogi ette, peale panin jäätist ja tuhksuhkrut veel otsa. Ma võin ju nii ka kaalu jälgida?!
„Wau, Liz ei söögi taimi.“ Tuli Cameron oma ¹arkastikusega kööki omale kohvi tegema.
„Jah, ma mõtlesin, et nendele ma ei suuda siin vastu panna.“ Tõusin püsti ja tegin endale ka kohvi. Cappuccinot, täpsemalt.
Siis tuli kööki ka Meribel ja Amanda.
„Oii, kes meil siin maiustab. Kas sa ajasid taldrikud sassi?“ päris Amanda. Issand, nagu eile sündinud. Pööritasin lihtsalt silmi ja lürpisin kohvi.
„Amanda, see on ju tore, et ta taimedest üle ütles.“ Vastas Meribel.
„Aitäh, Meribel, üks kes aru sai.“ Ta ainult noogutas sellepeale ja lahkus.
„Mis plaanis täna?“ Alustas Cam uue teemaga.
„Sõidueksam. Ja siis võib-olla kusagile salongi, mul oleks juuksepikendusi vaja hooldada ning need küüned viskavad ka juba üle, tahaks midagi muud. Roosa näiteks?“
„Minul on töö täna.“ Torises Mandy.
„Ära muretse kullake, ma tulen sulle seltsi.“
„Wau. No-lifer. Isegi oma vabal päeval lähed tööle.“ Iroonitsesin.
„Ma pean nõustuma Liziga.“
„Hei, tule minuga pärast kaasa, kui ma salongi lähen. Sa peaksid oma juukseotsi laskma kärpida, või siis üldse brünetiks värvima, sulle ei sobi selline meeblond. Minu arvamus vähemalt.“
Dylan astus kööki.
„Kuidas sa siia said?“ küsisin kulmukortsutusega.
„Mm, las ma mõtlen. Ärkasin, käisin du¹¹i all. Istusin autosse ja sõitsin. Su tädi lasi mind sisse, ja ütles, et sa oled taimetoidust ära ütelnud.“
„No pange see lihtsalt ajalehte!“ Taas iroonia. Hmm, mul on väga ¹arkastiline tuju. Tõusin püsti ja palusin Dylanil ennast ära viia.

„Ma siis helistan sulle eks.“ Lahkusin autost ja sisenesin majja, kus mul paluti oodata oma sõiduõpetajat.
„Tere. Teie olete preili Joy?“
„Jah. Kas teie asendate härra Manteri?“ Küsisin noorelt tumedapäiselt minust ainult paar aastat vanemalt mehelt.
„Jeah. On sellega probleeme?“
„Mkm, lihtsalt ma olen siiamaani ainult hallipäiseid seniilseid vanamehi näinud sõiduõpetajatena.“
„No, eks minagi tulevikus see ole, kas pole?“
„No vähemalt, on mul sama irooniline seltskond. Sõiduga probleeme ei peaks tekkima.“ Selle peale ta naeris. Ma peaks ta nime küsima, muidu ma ainult mõtlengi temast kui „Ta“.
„Mis on su nimi?“ läksin üle sinatamisele, eeldades, et see sobib talle.
„Kas ma lubasin end sinatada. Ma olen härra Stevenson.“
„Andestust Härra Stevenson.“ Vastasin tusaselt rõhutades härrat.
„Sina väikene.“
„Aa, et teie mind võite sinatada, aga mina teid mitte. Teie jaoks, Härra Stevenson olen mina Preili Joy.“
„Järgmine tund saab põnev tulema.“podises ta enda ette.
„Ei suuda oodata.“ Iroonitsesin.
„Niisiis, Elizabeth. Kas lähme?“
„Millisest osast, teie jaoks olen ma preili Joy, te aru ei saanud?“
„Oh, ma arvasin, et te tegite nalja, sest mina tegin, minu pärisnimi on Ken.“ Turtsatasin. „Mis?“
„Ei midagi, kas teie tüdruku nimi on Barbie?“ See tundus, ebaviisakas, aga ma ei suutnud seda enda teada jätta.
Ta vastas punastades, „Mul pole tüdrukut, ega kihlatud, ega naist. Vaba ja vallaline.“
„Naudid elu täielrinnal oma vanuses, mis oleks ..?“
„Just, 21.“
„Ja teie, tulite juhilube tegema, mis peaks tähendama, et te olete 16 või rohkem.“
„Ülehomme 17.“
„Aa, Sweet Sixteen möödus kiiresti, tavaliselt tehakse ikka kohe kui 16 saadakse.“
„Ma pole pärit Ameerikas, vaid väikesest riigist, Eesti. Seal saab load teha 16 nii, et sõites peab olema täiskasvanud, kaine, juhilubadega isik istuma. Ma kolisin siia mitu kuud tagasi, perekondlikel põhjustel.“
„Ma ei taha olla ebaviisakas, aga võib küsida, mis põhjustel?“
Muutusin hetkeks kurvemaks, sest mulle tuli mu minevik meelde. „Isa suri. Ta oli mu ainuke lähedane seal.“
„Oh, mul on kahju, Elizabeth. Minu sügav kaastunne.“ Noogutasin seepeale.
„Kas lähme?“ Nüüd oli tema see kes noogutas.

Istusin autosse, see tundus uus olevat.
Panin turvavöö peale, peeglid paika ja käivitasin auto. Tagurdasin aeglaselt parklast välja ja asusime sõidule, mis möödus märkamatult.

Tegin vaid ühe vea, mis tähendab, et mu load on käes. Juhilube rahakotti pistes imetlesin neid. Minu esimesed load. Jess, nüüd tuleb veel auto valida.

„Kuidas oleks ühe õhtusöögiga, Elizabeth Joy? Verinoor autojuht.“ Hingasin sügavalt sisse ning punastasin õrnalt. Mulle meeldis ta seltskond, kuid kas kohe nii palju siis. Kuid kas sõbrad ei käi õhtusöökidel? Minu teada käivad.
„Jah ikka. Kunas?“
„Homme, kell kuus?“
„Jah. Teeme nii. Kus?“
„Kas ma võin sulle järgi tulla?“ Hakkasin mõtlema,mis on aadress, kus nüüd elan. Kuni tuli meelde. Andsin talle selle.
Ta tahtis mulle suudluse kinkida. JUBA? Kuid keerasin pea ära.
„Not singel.“ Selle peale ta vaatas mind kulmu kortsutusega.
„Kui sa pole vaba, siis miks nõustusid minema minuga õhtusöögile ja oled nii flirtiv?“
„Kas sõbrad/tuttavad ei käi õhtusöökidel?“
„No eks ikka käivad vast, ma loodan. Mina küll meie plaane ära jätta ei sooviks.“

Kutsusin Dylani järgi ning tema lasi mul kohe koju ise sõita. Jei.
Teatasin kõigile uudiseid.
„No, lähme valime auto välja?“ Tuli Michael minu juurde õlga patsutades.
„Juba??“
„Nojah, mida sa tahad oodata?“
„Ei no ma olen lihtsalt imestunud. Aga lähme.“
„Näe võta.“ Micaehl andis oma auto võtmed. „Sõida sina.“
„Olgu.“
Istusime kolmekesi autosse, mina, Michael ja ema, kes ennast viimasel hetkel kaasa sättis.

Valisin autot kaua. Arutasime Michaeliga ka muid tarvilikke, asju, kuid teadsin, et tahan kindlasti kabrioletti ja mercedest. Lõpuks valisime ühe musta heleda sisuga väga ilusa kabrioleti.
Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Mercedes-benz-classe-clk-cabriolet-(a209)-2005-4919
---------------------------
Nii, kuidas meeldis? :)
aa ja see Ken Stevenson ka ss:

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Ken_Stevenson
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime25/5/2011, 18:40

Kena. Sellist autot tahaks endalegi Very Happy
Mulle meeldis.. Hihi.. Ootan juba uut osa! :)
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime25/5/2011, 18:42

onju ilus, mulle üks asi ei meeldi selle auto juures, aga selle jätan enda teada, Very Happy
hehe, uus osa tuleb kunagi varsti Very Happy
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime25/5/2011, 23:33

Eelmise osa kohta.. See kui maja põles.. Sellest vuhisesid nii kiiresti mööda.. Jättes selle nii emotsioonituks.. Kuidagi imelik. Aga okei, ülejäänu mulle meeldib! :)
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime26/5/2011, 14:05

FlyWithMe, mm, kusjuures läksin jah kiiresti mööda, sest mul oli sellest vaja lahti saada, et kõik koos elaksid, Very Happy ja ss oligi nagu, et "noh põles maha jah. peaasi, et kõik terveks jäid" Very Happy. Mulle meeldib, et sulle meeldib :)
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime30/5/2011, 16:51

Keegi loeb veel seda ? :) Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime30/5/2011, 17:07

Ilmselgelt Very Happy
Ootan juba uut osa! Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime30/5/2011, 17:45

jaaa, varsti saad lugeda, võib-olla mitte seda, aga küll saad ;D
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime30/5/2011, 17:48

Oiii... Kuidas ma seda ootan Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime30/5/2011, 17:50

aga, teeme nii, et sa teed Meenutustele uue osa, ja ss, kui ma olen rabarberikoogi ära teinud, ss ma kirjutan sellele teisele jutule uue osa ja saad seda lugeda ? nõus ? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime30/5/2011, 17:51

Fain Very Happy
Annan endast parima! :)
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime30/5/2011, 17:54

seda ma ootangi Very Happy. Ja siis annan ma ka endast parima. Panen oma ajurakud ragisema ja kasutan viimsegi inspiratsiooni jupi ära Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime30/5/2011, 19:50

Ootan ka uut!
Tagasi üles Go down
Deffu
Teise astme kurjuse abiline
Deffu


Female Postituste arv : 9

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime26/8/2011, 12:08

Heihei, kas siia uus osa ka tuleb. Nii väga tahaks . Very Happy Äkki tuleb uus osa ??
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime26/8/2011, 19:52

Praegu on nii, et sellega läheb aega, sest ma kirjutan ühte teist juttu (Dreams Come True) ja siis, ma äkki leian inspiratsiooni ja piisavalt mõtteid, selle jaoks, sest mulle ise see jutt enam nii väga ei meeldi, kui alguses :)
Aga ma tahaks küll ära lõpetada selle, sest pooleli ma seda jätta ei taha ka Very Happy
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime1/10/2011, 12:42

No, sul on uus lugeja Very Happy! Lizil veab hullult, tal on nagu dream life! Shocked Igatahes, alguses lugesin ja mõtlesin, et jah täitsa okei, aga lõpuks jäin lihtsalt lugema Very Happy ei saanud enne magada, kui poole ära olin lugenud. Very Happy ma loodan, et leiad aega jätkata.
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime2/10/2011, 00:54

Haha, kui ma seda kirjutama hakkasin, siis mu mõte ongi tegelikult teha talle selline räige unistuste elu .. aga rohkem ma ei räägi Very Happy
Mul on tegelikult ka sellega igasuguseid mõtteid ja asju. Ja arvutis ka paar osa ette kirjutatud :)
Aga jah, aega pole üldse, :)

Aga küll ma kunagi need lõpetan, pooleli need ei jää, seda ma võin lubada Very Happy
Tagasi üles Go down
Deffu
Teise astme kurjuse abiline
Deffu


Female Postituste arv : 9

Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime19/10/2011, 01:31

Olen juba tükk aega oodanud uut osa. Uudishimu on nii suur,et kas ikka saab uut osa ? Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie lugu 18.Osa   Lizzie lugu 18.Osa - Page 10 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lizzie lugu 18.Osa
Tagasi üles 
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 11Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Hawaii maffia.
» Minu lugu...
» Lugu "surnuaiast"
» Nimeta lugu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: