MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Undisclosed Desires

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Undisclosed Desires Empty
18052010
PostitamineUndisclosed Desires

Laul:Undisclosed Desires
Tuju: Crying or Very sad

Oh jess. Ma just kirjutasin postituse ja siis panin uue musa mängima ja see kustus ära. Naiss.

Igatahes. Homme lota tasemetöö,solfi kirjalik eksam ja kleidiproov. Ülehomme solfi suuline eksam. Täna sain solfis 2 ja 3. Tore.

Meil vahetasid kaks tüdrukut ja kaks poissi kohad,at poisid saaks koos istuda,nad hetkel õpetaja nina all. Tüdrukud siis meie pingist 2 pinki tagapool. Iga vahetund tuleb kõige-kõige hullem bitch ka sinna ja kui Tema saab meie taha istuda läheb seal hullem sebimine lahti,Tema ja kolm t¹ikki pidevalt ninapidi koos,isegi väljaspool klassi. Valus vaadata.

Aga mind hämmastas eelmise nädala teisipäev:tulen klassi,kallistan pinginaabrit sünnipäeva puhul siis tuleb Tema ütleb pinginaabrile "Palju õnne!" ja kallistab. Asi selles,et mu pinginaaber kaalub umbes..90 kilo?? ja on halva iseloomuga ka(üritan temaga võimalikult vähe suhelda) niiet see suht vapustas mind. Ja ma olen seda vist mingis varasemas postituses öelnud aga ta kallistas Mõrda ka sünnipäeva puhul. Ausalt,ma olenb õnnelik,et ma keeltes Tema rühmas pole,sest ma peaksin veel rohkem teda nägema teiste tüdrukutega sebimas ja ma arvan,et ma läheks hulluks. Okei,tegelt ma juba olengi hull.

Niisiis. Minul on masekas. Pisarad koguaeg silmas. Depressing.

Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Undisclosed Desires :: Comments

Maiu Laaneoja
Re: Undisclosed Desires
Postitamine 18/5/2010, 20:49 by Maiu Laaneoja
aww, think of the positive things. things that make one happy. the little things :)
Emma
Re: Undisclosed Desires
Postitamine 18/5/2010, 21:05 by Emma
:) I try..
Audrey
Re: Undisclosed Desires
Postitamine 18/5/2010, 21:24 by Audrey
Don't worry, Emma. :)
Emma
Re: Undisclosed Desires
Postitamine 18/5/2010, 21:33 by Emma
BE HAPPY!! Very Happy *praegu tuli Benjamini "Don`t worry,be happy" meelde Wink*
Re: Undisclosed Desires
Postitamine  by Sponsored content
 

Undisclosed Desires

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: