MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }

Go down 
+10
black
Diana.
chelsea
Krissu
Astrid.
padjanägu, [h]
ThatsMe
SixxBitch
nasicc
Kärolyn
14 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Icon_minitime2/5/2009, 11:25

Selle ma kontrollisin praegu algusest järgi, liiga pikk aeg oli jap. Very Happy Aga enam mai hakka parandama ka. Very Happy Muidu on nii, et kui surmaaeg on tuvastatud, siis kohe kontrollitakse, kas ta on doonorina kirjas ja kui on siis rindkere lahti ja organid välja. Aga hakkab küll tööle.

Kuule.. mõtle natuke. Kui doonorelundeid viiakse lennukitega teise maailmaotsa, siis nad ju pärast hakkavad tööle? Very Happy Süda töötab ju koos vereringega. Ta tuleb lihtsalt kohe kehast eemaldada ja oma tingimustes säilitada.

Igalpool filmides on ju ka et doonorsüdameid ja asju viiakse nendes spets kastides lennukitesse. Ja pärast siirdatakse teises maailmaotsas ja siis ta hakkab tööle. Muidu ei olekski doonororganitest kasu ju. Ega elusalt inimeselt südant välja ei hakata lõikama. Very Happy


Süda on nagu mootor, mis vere liikuma paneb. Mootor seiskub. Pannakse uude keskkonda. Seal on uus vereringe ja mootor lüüakse elektroodidega uuesti käima. Haah.. ma juba kujutan ette, kuidas opisaalis on kahel laual patsiendid.. Ühelt võetakse tuksuv süda välja ja siis kuidas see medõde üritab tuksuvat südant kinni hoida, aga see tuksub ikka edasi xD

Mul liiga elav kujutlusvõime. Very Happy ja see siin on liiga pikk kommentaar. Very Happy Sattusin hoogu. Very Happy Aga jah.. nii see käib. Very Happy Kuigi jah.. südame eemaldamist mul kirjas polnud.. Minu viga. See on minu jaoks nii loomulik tegevus lihtsalt.


Aga tänan tähelepanelikkuse eest! Very Happy

*Jääb vait*
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Icon_minitime9/5/2009, 23:13

Nii põhjalikult ma selle üle ei mõelnudki . Very Happy
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Icon_minitime2/7/2009, 22:12

Ma hoian vägisi praegu pisaraid tagasi.Nii armas lõpp,kui vanemaid kodus poleks,nutaksin juba ilmselt Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Icon_minitime27/1/2010, 14:44

Ee... ma olen lugenud seda juttu? XD

Mingi hakkasin algusest lugema... tuttav. vaatasin, et kommenteerinud ka. Very Happy Jumala kindel olin, et lõpuni pole loetud. Very Happy ja siis viimase osa järel kommentaar... xD

A sa kirjuta(si)d kiiresti. Very Happy

Ben muigas ning mõtles veidike. Ta naksutas mõeldes sõrmi, mis mind tohutult häiris. Ben'ist õhkus närvilisust. "Lõpeta ära!" laususin ma lõpuks, mispeale mees mind üllatunult vaatama jäi. "Misasja ma lõpetan?" päris ta ilmselgelt segaduses olles. "See naksutamine. See käib pinda mulle." laususin ma rahunedes. "Aa.." naeris mees ja pani käed risti.

Rõõõveeee. Very Happy

Liisile meeldib naksutada. Very Happy Mingi, luges klassi ees kõne ära, naksutas üle kogu klassi. Kõik olid mingi nii, et juu. xD Üldse kogu aeg naksutab. Very Happy Kolis keemias minu kõrvale, naksutab... Very Happy

Aga iseenesest hea lugu oli. Very Happy Kuigi kui järjest lugeda, siis läks kõik hästi kiiresti. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Icon_minitime27/1/2010, 14:58

Ma naksutan kaht sõrme. Very Happy (Kitarr.. Very Happy)

Liisi naksutab hulluuuult. Very Happy Aga mind see ei häiri. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Icon_minitime27/1/2010, 15:46

iuu*

Nojaa, aga see on totaalselt rõve. Very Happy No kujuta ette, loeb klassi ees oma kõne haridusest, vaikus, kõik seedivad. Ja Liisi kasutab seda hetke, et naksutada. xD
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Icon_minitime27/1/2010, 15:53

Very Happy Very Happy Very Happy Niiii temalik. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Icon_minitime27/1/2010, 15:57

Ega jaa.. xD
Tagasi üles Go down
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Icon_minitime8/6/2011, 23:56

Ma olen ka seda filmi näinud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
Sponsored content





Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Ka surnutel on tunded vol2
» Mis on tunded?
» Segased tunded.
» Tahetud tunded, oodatud igavik[lll]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Kärolyni looming-
Hüppa: