MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }

Go down 
+10
black
Diana.
chelsea
Krissu
Astrid.
padjanägu, [h]
ThatsMe
SixxBitch
nasicc
Kärolyn
14 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime27/9/2008, 20:48

UUT!
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Külaline
Külaline




Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime27/9/2008, 21:23

kellyx12 kirjutas:
Ben vaatas mind üllatunult, kuid vastuvaidlemise asemel lausus hoopis: "Kus ta elab?" Naeratasin talle tänulikult ning pidasin takso kinni.

Eemn..Teda ju ei nähta?

Muidu mulle meeldib väga Wink
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime27/9/2008, 21:52

Nagu hea osa oli, aga jamh kuidas saab vaim kutsuda taksot?
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime28/9/2008, 09:48

Ups Very Happy Parandan ära. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime28/9/2008, 16:39

Alles Vanessa ukse taga seistes mõistsin ma kui loll tegu oli siia tulla. Kuid tagasiteed enam polnud. "Ben!" ehmus naine ust avades. "Mida sa siin teed?" "Ma..eem.. haiglast öeldi, et sa pole tööl ja siis.. ma mõtlesin, et tulen vaatan.. mis lahti.." kokutas Ben. Muigasin ta püüdluste üle ja astusin tuppa. "Jenny.." pomises Ben ning põrnitses mind vihaselt.


Vanessa kortsutas kulmu ja vaatas Ben'i pilgu suunas. "Rahu, ma lähen vaatan ringi. Sa tegele temaga." laususin ma selgituseks ja liikusin mööda maja edasi. Diivanil oli tekk ja aurav kohvitass. Sealsamas kõrval oli ka kiri. Õnneks oli kiri lahti ja ma sain seda lugeda. "Oh jumal.. Vanessa.." pomisesin ma kirja lõppu lugedes. Pisarad tungisid mulle silma.


Läksin tagasi ukse peale, kus Ben endiselt mingit selgitust välja püüdis mõelda. "Noh, et sa pidid ju mu üle vaatama ja nii. No ma teisi arste eriti ei usalda." seletas ta parajasti. "Lähme.." pomisesin ma vaikselt ning läksin temast mööda. Ben vaatas mind üllatunult, kuid kogus end ja ütles: "Aga sul on tegemist nii et ma ei sega sind enam. Helista siis mulle kui sa tagasi tööle lähed."


"Jajah.." ütles Vanessa ning sulges ukse. "Mis juhtus?" küsis Ben ning istus mu kõrvale äärekivile. "Vanessa.." pomisesin ma vaikselt ja puhkesin nutma. "Mis viga. Jenny, räägi?" ütles mees. Ben ohkas ja lohutas mind vaikselt. Lõpuks suutsin ma end koguda ja tõmbusin eemale. Pühkisin pisarad ära ja laususin: "Ta laua peal oli kiri.. Ta rääkis mulle enne.. enne mu surma, et on võimalus, et.." "Et..?" ärgitas Ben ning ma ütlesin: "Vanessal on vähk."


Viimati muutis seda kellyx12 (29/9/2008, 17:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime28/9/2008, 18:07

"Ben ohkas ja võttis minult ümbert kinni, "
ta k2ed temast l2bi ei l2he ?

mudu on hea (; edasi kindlalt Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime28/9/2008, 18:36

Nothing more to say, I love you
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime29/9/2008, 17:45

Pekki, ma unustan koguaeg ära. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime29/9/2008, 17:46

Kärolyn vist muudab tasapisi meie surnud doktori elavaks ;D
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime3/10/2008, 12:14

Aga ära unusta ära, et sa pead seda juttu kirjutama (A)
Igaljuhul, mina OoTaN UuT!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime3/10/2008, 18:24

Siia siis ka uus osa. Ja ka selle jutu kohta ootan sisukaid kommentaare, arvamusi ja kriitikat. Very Happy Enjoy!


Ben vaikis ning ma laususin: "Ma kaotasin juba niigi kõik enda ümbert. Nüüd ma kaotan viimasegi.." "Mina olen sul ju olemas." lausus Ben äkitselt ning vaatas mulle pingsalt silma. Miski selles pilgus sundis mind pilku mitte ära pöörama. Samas hirmutas mind see siirus. Pöörasin siiski pilgu ära ning tõusin püsti. Ben ohkas ning järgnes mulle vaikides mööda tänavat.


"Aitäh." laususin ma mõne aja pärast. Ben vaatas mind üllatunult ning küsis: "Mille eest?" "Lihtsalt.., et sa olemas oled." Vaatasin jälle maha ning nägin silmanurgast, et Ben tahtis mu käest kinni võtta. Loomulikult läks ta käsi minu omast läbi. Turtsatasin vaikselt ning vaatasin muiates talle otsa. "No kurat, ma unustan koguaeg ära.." naeris Ben. "Aga see ¾est oli armas." laususin ma naeratades.


Ben naeratas samuti ning koos kõndisime vaikides edasi. Veidi aja pärast olime me jälle mu maja ees. Meie maja.. parandasin ma end mõttes. Jalutasin läbi ukse ning pöördusin siis ümber, et Ben'i oodata. Mees avas ukse ning vaatas mulle pahuralt otsa. "See pole aus," lausus ta kerge muigega ning astus minu kõrval trepist üles. "Elu polegi aus.." ütlesin ma vaikselt ning astusin tuppa.


"Sa oled vist väga väsinud." lausus Ben mõne aja pärast. "Üpriski." laususin ma vastuseks ning heitsin voodile. Ben heitis mu kõrvale selili ning me jäime kahekesi lage vahtima. "Elu on nii ebaõiglane." lausus Ben vaikselt. "Surm on ebaõiglane.." laususin mina ning sulgesin silmad..
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime3/10/2008, 18:44

Hea.
Ainult,et natuke pikemaid osi?(:
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime3/10/2008, 18:59

Ta saab magada?
Awesome! Very Happy
Ei, tglt tohutult meeldib. Endiselt. :)
Ja millal lõpp tuleb? XD (A) Very Happy
See niii paganama armas ju. Very Happy
Igastahes.
UUUUT! Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime4/10/2008, 12:38

Minu arvestuse järgi on see siis eelviimane osa. Very Happy Ja Sille, kuss! Very Happy Enjoy!


Avasin silmad ja vaatasin enda kõrval magavat Ben'i. Veab tal.. mõtlesin ma kulmu kortsutades. Mees magas rahulikult ja ma tõusin vaikselt püsti. Jalutasin mööda korterit ringi ja jäin aknast välja põrnitsema. Mõtlesin veidike oma elu või noh.. antud juhul surma üle ja ohkasin siis sügavalt. Läksin tagasi magamistuppa ja istusin tugitooli, jäädes magavat Ben'i vaatama.


"Ei, kurat, ma ei tohi temasse armuda.." pomisesin ma pahaselt. Liiga hilja.. kajas mõtteis hääl. Heitsin uuesti tema kõrvale ning sulgesin silmad. Isegi kui ma magada ei saanud, sain ma puhata ikkagi.


Kui ma uuesti silmad avasin, paistis päike tuppa ja Ben'i polnud enam mu kõrval. Tõusin püsti ja jalutasin läbi korteri, kööki. "Hommikust!" lausus mees rõõmsalt. "Kuidas magasid?" Muigasin ning vastasin: "Ei maganudki. Ma olen surnud. Surnud inimesed ei maga." "Mis sa tegid siis?" küsis mees segaduses. "Ma puhkasin. Ma ei oska seletada seda. Nagu mingi transis olek või midagi. Aga mitte uni.." Ben kehitas õlgu ja küsis siis: "Mis me täna teeme?" "Mm.. Ma ei teagi.. Ma olen surnud nii et valikuvõimalusi nagu eriti pole."


Ben muigas ning mõtles veidike. Ta naksutas mõeldes sõrmi, mis mind tohutult häiris. Ben'ist õhkus närvilisust. "Lõpeta ära!" laususin ma lõpuks, mispeale mees mind üllatunult vaatama jäi. "Misasja ma lõpetan?" päris ta ilmselgelt segaduses olles. "See naksutamine. See käib pinda mulle." laususin ma rahunedes. "Aa.." naeris mees ja pani käed risti.


"Ma tean mis me teeme." lausus Ben mõne aja pärast. Jäin talle ootavalt otsa vaatama ja ta lausus: "Me lähme piknikule." "Tobu, ma ei saa süüa ju." naersin ma ta mõtte üle. "Mhh.. vahet pole. Jalutame niisama ja värki." ütles Ben ning kortsutas kulmu. "Okeiokei.." leebusin ma, nähes ta pahast pilku, "Lähme siis piknikule.."
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime4/10/2008, 15:26

Täis ulmekas Very Happy
Enivei,UUT!
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime4/10/2008, 17:33

Pulss kiirenes.... Very Happy
*on vait*
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime4/10/2008, 21:19

Ja siin see on.. VIIMANE OSA!!! Suured tänud lugemise ja kommimise eest. Järge ei kirjuta. Very Happy Nii et palumisel pole mõtet. Very Happy Lõppu ka ei muuda. Very Happy Enjoy!


"Aga tead mis.." lausus Ben ning jäi mulle otsa vaatama. "No? Mis?" "Me võiks su mingid tuttavad või sugulased läbi käia. Sa saaksid minu kaudu neile midagi öelda." Muigasin ning mõtlesin ta idee üle. "Esiteks, peaks nad kõik sind veidraks. Teiseks, pole mul neile suurt midagi öelda ja kolmandaks, nad elavad kõik nii kaugel." laususin ma peale mõningast mõttetööd.


"Mhh.. nojah.. kui sa ei taha siis.." pomises Ben ja jätkas piknikuasjade kokkupanemist. "Ma pole öelnud, et mulle see mõte ei meeldi. Lihtsalt, ma ei oskaks neile midagi öelda ja pealegi.. meil ju aega on selleks." "No.. " alustas Ben kuid vaikis siis. "Mis on?" pärisin ma huvitunult. "Nojah.. sul on õigus." lõpetas mees oma lause ja pani piknikukorvi kinni. "Lähme," lausus Ben ja haaras oma jaki. Läksin tema ees korterist välja ja suundusin auto poole...


Ben astus autost välja ja läks sisse bensiini eest maksma. Me olime juba mitu tundi sõitnud, kuid Ben'i sõnade järgi oli meil veel pikk maa ees. "Kui nii edasi läheb ei jõua me enne pimedat kohale.." pomisesin ma endamisi ja vaatasin, kuidas Ben poest välja astus. Ta istus autosse ja pani pudeli selleks ettenähtud hoidikusse. "Kaua veel sõita on?" küsisin ma veidike pahaselt. "Mitte väga palju, varsti jõuame kohale." "Kuule me jõuame alles päikeseloojanguks kohale nii." "Just nimelt," lausus mees kavalalt ja sõitis kohalt.


Tund aega hiljem keeras ta maanteelt ära ja sõitis väikesele metsateele. Tee suundus ülespoole. "Kuhu nüüd?" küsisin ma ärevalt ning upitasin end paremini istuma. "Kohe oleme kohal, kannata." Vaatasin ringi ja nägin, kuidas mets hõrenes. Enne kui ma taipasin oli mets me ümbert kadunud ja me olime kalju tipus. "Vauu.." pomisesin ma ning imetlesin vaadet.


Ben'il oli õigus, me jõudsime täpselt õigeks ajaks. Päike hakkaski loojuma. "Sa võid vaadet imetleda, ma pean ühe asja korda ajama." lausus mees ning kohmitses kindalaeka kallal. Kehitasin õlgu ja astusin kaljunukile. Pöördusin ümber ja nägin Ben'i midagi kirjutamas. Siis pani ta paberi esiistmele, lukustas uksed ja pani võtmed ukse ette. "Mis tegid?" küsisin ma kulmu kortsutades. "Niisama.." lausus mees ja laotas piknikuteki maha.


Ta sättis kõik nõud ilusti ja süütas isegi väikese teeküünla. Naeratasin õrnalt ning pöörasin oma pilgu taas loojuvale päikesele. "Kuidas sa selle koha leidsid?" küsisin ma endiselt vaadet imetledes. "Ma kasvasin siinkandis üles, käisin siin tihti istumas ja mõtlemas." vastas Ben. "See on imeilus.." pomisesin ma vaikselt ja tõusin püsti. "Sina oled imeilus." lausus Ben ja astus mu ette.


"Ma armastan sind." ütles mees ja vaatas mulle otse silma. Ma oleks nii väga teda kallistada ja suudelda tahtnud. "Mina armastan sind ka.." laususin ma vaikselt ja langetasin pilgu. Kui ma pilgu tõstsin, seisis Ben kaljuserval. Ta vaatas mulle taas otse silma, enne kui ta üle ääre astus. Karjatus kostus mu huulilt kui ma vaatasin Ben'i keha alla langemas. Pöörasin oma pilgu ära samal hetkel, mil Ben'i keha tabas maad. Pisarad voolasid mu põskedelt.


"Jenny..?" kostus vaikne sosin. Tõstsin pilgu ja nägin Ben'i enda kõrval seismas. "Aga.. kuidas?" sosistasin ma ehmunult. Ma ei jõudnud isegi midagi mõelda, juba haaras Ben mu ümbert kinni ja suudles mind õrnalt. "Sa ei kujuta ette kui ammu ma olen seda teha tahtnud.." pomises mees ning suudles mind uuesti ja uuesti. Lahkusime käsikäes kaljunukilt, jättes maha perfektselt sätitud piknikuteki ja auto.


Päikeseloojangule vastu astudes küsisin ma talt: "Muide, mida sa kirjutasid?" "Kirjutasin?" päris mees segaduses. "Nojah.. sa kirjutasid seal enne mingit kirja." "Aa.. autoleidjale. Et korvis on veini ja sööki ja autodokumendid on kindalaekas." Koos purskasime me naerma ja Ben võttis minult kindlalt piha ümbert kinni. "Kas ma juba ütlesin kui väga ma sind armastan?" küsisin ma Ben'ilt. "Jah," vastas mees, "Aga sa võid seda ju uuesti öelda." Muigasin ja laususin: "Ma armastan sind rohkem kui midagi muud." Ben jäi seisma ja suudles mind kirglikult kuni me mõlemad õhku haihtusime, jättes järele vaid kerge sädeluse ja kaks säravat tähte taevas...
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime4/10/2008, 21:21

Ääää, et nagu jamh,
Armas lõpp! Very Happy


Viimati muutis seda Dinx^^ (4/10/2008, 22:00). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime4/10/2008, 21:39

Armas lõpp. (: *nuuksub*
Mulle meeldib (:
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime4/10/2008, 21:46

Ehhee.
Meeldis. (:
Tõesti armas. :)
Kuigi kirjeldusi oleks võiunud rohkem olla. Lõpp oleks mõjusam olnud. Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime4/10/2008, 22:20

Nii nunnu
parim,
ja lõpul pole ju midagi viga Very Happy
Mulle meeldis Razz Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime10/10/2008, 20:39

täna tuleb see telekast Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime10/10/2008, 20:46

Jamh, vaatan ühe silmaga. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime11/10/2008, 13:58

Väga lahe!
Tiba-tibakene lahja terminoloogia haiglas, aga polegi paremat võimalust. Pealegi selliste juttude jaoks polegi vaja mingit research'i teha

Väga lahe lõpp! Aga ära palun ise niimodi armu (elu on ka ilus)
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime1/5/2009, 23:46

Üks asi oli vägaväga ebaloogiline . Very Happy

See , et kui see naine oli surnud . Siis ei saanud tema süda kellegi teise kehas hakata uuesti tööle . Kui inimene on surnud , siis ta süda uuesti normaalselt käima ei hakka ju . Very Happy Kuidas sai see mees siis selle naise südamega elus olla ?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }   Ka surnutel on tunded..  { Lõpetatud } - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ka surnutel on tunded.. { Lõpetatud }
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ka surnutel on tunded vol2
» Mis on tunded?
» Segased tunded.
» Tahetud tunded, oodatud igavik[lll]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Kärolyni looming-
Hüppa: