MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 I`ll be up,up and away,up,up and away..

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

I`ll be up,up and away,up,up and away.. Empty
24042010
PostitamineI`ll be up,up and away,up,up and away..

Laul:KiD CuDi-Up,up and away
Tuju: Very Happy

Hei!! Very Happy

I`m waiting for tomorrow. Very Happy Very Happy

Täna oli tore. Ma sain lõpuks telefoni laule laetud,nüüd saab muusikat kuulata. Finally. Very Happy Hommikul knstiringi ei läinud ma olin nii unine ja klaverit oli vaja harjutada,siis ansambel jäi ka ära,nii et ainult tavaklaver oli,kuna ma hommikul harjutasin tuli päris hästi välja. Wink Hullult tahaks "Remember Me" soundtracke ja nende klaverinoote,torrentis neid pole Crying or Very sad

Täna oli igav ja siis mõtlesin mida teha ja mõtlesin,et helistaks Tairile,aga ta on Kodutütardega mingis mõisas (ta Kodutütarde juht)ja jõuab alles homme. ;( Ütlesin,et kell 12 mul kinni,küsis mis ma teen ja siis küsis,kas võib ka tulla,saaks seal kokku. Ma olin nõus,saaks pärast tema juurde,aga vaatab mis homme saab. Mina olen igatahes kohal. Wink

Ah jaa,meil oli reedel esinemine mingis Vene koolis. Täiega hästi läks,esimene tants tuli veatult,kuigi proovis läks kogu aeg sassi,teine ja kolmas tulid ka vigadeta,kuigi nad ei saanud aru,et meil oli üks pikk number,muusika tuli täiesti järjest ja nad panid iga tantsu järel eesriide kinni ja siis teise tantsu alguses hakkame lavale tulema-muusika käib,eesriie kinni ja mingi mutt räägib midagi,aga kui nad lahti tegid,siis saime ikkagi tantsitud. Siis seal lava taga oli üks nunnu kitarrist,me algus arvasime,et venelane,sest aktsent oli ja väga ei rääkinud,aga kui välja tuli,et hoopis itaallane,sai küll jutu peale. Hästi armas tüüp,rääkis et tal hispaania sõpru ja oskab natukene flamenkokitarri. So sweet. Very Happy See oli muidu armas üritus,aga nimi oli küll Hispaania päev,aga noh,see mida nad pidasid flamenkoks... affraid Siis üks esitus oli mingi poiss selle mehiklaste hiigelkübaraga ja siis üks poiss mängis viikingIkiivriga härga ja neli poissi olid toreadoorid,siis nad pidasid härjavõitlust. Very Happy Aga publik ei elanud meile nii palju kaasa,me olime võõrad ja tegelikult tekitab flamenko inimestes pettumust,sest arvatakse,et see mingi ¹õu nagu nemad tegid,aga tegelikult ei näe see üldse selline välja...Ainult see,kes tantsinud on,saab aru,kui ilus see on..Ja pärast Maria tutvustas meile üht hispaanlast,Juan Carlost,see õpetab hispaania keelt siin,küsis mu vanust,sest kõik teised vanemad,ja tegelikult Maria ütles korraldajatele,et me 16-17,kuigi meil üks 20,üks18,üks 17,üks 14 ja mina 12. Meid tegelt rohkem rühmas,aga kaks ei saanud tulla ja üks teeb see poolaasta pausi. Igatahes,see hispaanlane suht üllatunud nägi välja et ma nii noor olen. Ja siis ütles,et me tantsisime hästi ja kuigi me kõik närveeerisime,siis seda lavalt küll aru saada polnud ja et "me tunnetame flamenkot" or smlt. Nii armas. Very Happy

Waiting,
Emma Very Happy
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

I`ll be up,up and away,up,up and away.. :: Comments

Audrey
Re: I`ll be up,up and away,up,up and away..
Postitamine 25/4/2010, 09:52 by Audrey
ma võin sulle ühe hea koha anda, kust sa võid remember me ST leida, aga sealt lugude tõmbamisega peab ettevaatlik olema (et sa neid ikka tasuta tõmbaksid)
ojaa,palun saada Very Happy
 

I`ll be up,up and away,up,up and away..

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: