MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Pirates of the Caribbean

Go down 
+6
Tricia
Keku
Pingu
kcissy
Keiti
FlyWithMe
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Pirates of the Caribbean - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean - Page 2 Icon_minitime14/3/2010, 18:06

Väga-väga head filmid. On olemas kõik DVD Pirates of the Caribbean - Page 2 Icon_biggrin
Neljas film tuleb ka jah?
Mina ausalt öeldes kardan natuke seda, sest eelmised olid niiiii head ja ma arvan, et võibolla pingutavad nad selle neljandaga üle ja rikuvad terve seeria mulje. Tuleb teada millal piiri pidada. Aga võibolla on mu kartused asjatud ja see on sama hea või isegi parem kui eelmised.
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Pirates of the Caribbean - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean - Page 2 Icon_minitime14/3/2010, 20:58

Wohoo, vaatan teist osa.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Pirates of the Caribbean - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean - Page 2 Icon_minitime15/3/2010, 12:47

Minu meelest on osad järjest halvemaks läinud.. [sellesmõttes, et kõik on head, aga esimene oli kõige parem, teine veits halvem ja kolmas oli veel halvem]
Nii et ma ei suuda uskuda, et neljas väga hea tuleb Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Pirates of the Caribbean - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean - Page 2 Icon_minitime15/3/2010, 19:14

Mida rohkem Bloomile liiga tehakse, seda halvem see film on! Ses suhtes on kolmas film minu jaoks nagu täielik tragöödia, kui Bloomi süda ära võetakse ja ta igavesti Lendaval Hollandlasel olema peab!
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Pirates of the Caribbean - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 09:41

Miks te kardate, et nad rikuvad neljanda filmiga kõik ära. Te peaksite hoopis õnnelikud olema, kui enda Depykest veel vaadata saate ju Very Happy:D

Ise ma küll ootan seda väga.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Pirates of the Caribbean - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 14:28

Ma ootan ka seda väga ja ma usun, et see on hea, kui eraldi film.. aga võrreldes eelmiste osadega jama.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pirates of the Caribbean - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Pirates of the Caribbean
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: