MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Pirates of the Caribbean

Go down 
+6
Tricia
Keku
Pingu
kcissy
Keiti
FlyWithMe
10 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime11/3/2010, 20:31

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Zanr: Fantaasia/Seiklus
Stuudio: Walt Disney Pictures (2003)
Pikkus: 2 tundi 13 minutit
Lavastaja: Gore Verbinski
Riik: USA

Osades:
Johnny Depp ("Kokaiin")
Orlando Bloom ("Sõrmuste Isand: Sõrmuse Vennaskond")
Keira Knightley ("Tribla nagu Beckham")
Geoffrey Rush ("Shine")

Tegevus toimub 17. sajandi Kariibi merel, mida valitsesid mereröövlid ja koloniaalvallutajad.
Seiklus algab kui vaimudest piraatide kapten Barbarossa (Geoffrey Rush) röövib kohaliku kuberneripreili Elizabeth Swanni(Keira Knightley), keda asuvad jälitama tema austaja Will Turner (Orlando Bloom) ja härrasmeespiraat Jack Sparrow (Johnny Depp). Ei Will ega Jack ei tea, et nende vastased on surematud vaimud, kes kannatavad needuse all. Needusest aitaks vabaneda Elizabethi veri ja kaelakee.

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Zanr: Fantaasia/Seiklus
Stuudio: Warner Bros. (2006)
Pikkus: 2 tundi 10 minutit
Lavastaja: Gore Verbinski ("Ring")
Riik: USA

Osades:
Johnny Depp ("Rühm")
Orlando Bloom ("Taevane kuningriik")
Keira Knightley ("Kuningas Aartur")
Geoffrey Rush ("Kalapoeg Nemo")

Kapten Jack Sparrow (Johnny Depp) on piraat, kellel elus eriti ei ole vedanud, sest peale muude hädade on tal ka verevõlg "Lendav Hollandlane" kapteni Davey Jonesi ees ning kui ta sellest ei vabane, siis langeb ta igavese needuse alla. Elizabeth (Keira Knightley) ja Will (Orlando Bloom) ei ole just kõige õnnelikumad, kui Jack tõmbab ka neid oma hädadesse.

Pirates of the Caribbean: At World's End
Zanr: Fantaasia/Komöödia/Seiklus
Stuudio: Walt Disney Pictures (2007)
Pikkus: 2 tundi 50 minutit
Lavastaja: Gore Verbinski
Riik: USA

Osades:
Johnny Depp ("Charlie ja ¹okolaadivabrik")
Orlando Bloom ("Elizabethtown")
Keira Knightley ("Uhkus ja eelarvamus")
Chow Yun-Fat ("Tiiger ja draakon")
Bill Nighy ("Ühe skandaali märkmed")
Geoffrey Rush ("Shakespeare in Love")

Kassahiti kolmandas osas on Will Turner (Orlando Bloom), Elizabeth Swann (Keira Knightley) ning kapten Barbossa (Geoffrey Rush) kolmekesi teel maailma äärealale: eksootilisse Singapuri, et päästa kapten Jack Sparrow (Johnny Depp). Astudes vastu ohtudele nagu Lord Cutler Beckett, Davy Jones ja Admiral James Norrington pole kaalul mitte aint meie kangelaste elud, vaid kõigi vabadust armastavate piraatide tulevik.


Super filmid. Mis muud ma öelda oskan.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime11/3/2010, 20:53

Jah, tõeliselt vägevad filmid..
Ja kõik näitlejad on taas erakordselt kenad Very Happy
(ps: ma just ükspäev mõtlesin, miks seda teemat veel tehtud pole Very Happy)
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime11/3/2010, 21:21

ohh.. ma armastan neid filme. kõik näitlejad on super ning kogu see tegevus. peale nende filmide vaatamist mõtlen ma alati, et miks ma piraat ei võiks olla? Very Happy ja miks ma ei võiks sellisel ajastul elada? Very Happy
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime11/3/2010, 21:22

Ma tahaks neljandat osa juba nähaaaaaaa.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime11/3/2010, 21:26

Ma ka.. Very Happy
Ja ajastu on tõesti vägev.. Ning Keira on täpselt sellise kehaga, kellele sobivad uhked kleidid.. Wink
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime11/3/2010, 21:29

Jah.. Keira on sinna ossa õige valik.
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime11/3/2010, 21:30

ma kardan, milline see neljas osa võib tulla. sest nagu ma aru olen saanud, siis orlando ja keira seal enam ei mängi ja see tegevus hakkab vist kah natukene ära pöörama. loodetavasti ei muutu see film lihtsalt mõttetuks rahaauguks, kus tehaks osa osa järgi, et lihtsalt raha teenida
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 12:37

ma olen ka kuulnud, et Keirat ja Orlandot seal enam ei näe.. :/
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 14:35

jah, ainult Jack Very Happy Aga samas... tema pärast me ju kariibikaid vaatamegi Very Happy Mina vaatan. I don't give a damn about Keira Very Happy

kuigi nad võiks ära lõpetada, mitte venitada seda mingiks politseiakadeemia sarnaseks asjaks.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 14:51

Noh, Jack on muidugi parim, aga siiski võiksid nad kõik seal olla.. Wink
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 17:44

Ooh, mulle meeldivad ka need väga-väga-väga! Ma ei teagi, milline kõige rohkem.. Kolmas vb, see oli kõige.. naljakam? : D

Igatahes, misasja: kui uus osa tuleb, ei mängigi seal Bloom? Siis poleks see enam õige Kariibimere piraadidki! Ma ainult tema pärast vaatakski seda. Razz
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 17:53

ma vaatan seda, sest Keira, Johnny ja Orlando on suurepärane tiim Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 18:26

Minu lemmik osa oli esimene.. Wink

Ja minu meelest on nad ka kolmekesi koos super, kuidagi veider on, kui kahte neist enam ei ole... *judistab õlgu*
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 18:27

Seda muidugi, kcissy. Seda hullem, kui kõike neid enam seal koos pole!
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 18:41

ma isegi ei oska öelda, milline osa mu lemmik on. esimest olen ma nii palju näinud, teist ka suhteliselt, aga võib-olla kolmas on kõige parem. samas on need kõik lihtsalt parimad. Very Happy
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 18:43

Ma olen kõiki osasid meeletult palju näinud.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 20:19

Esimene oli tõsiselt hea Very Happy Klassika.
Teine oli juba suht nõme, aga vägalõbus :)
Kolmas oli väääga segane Very Happy Ma vaatan seda ja vaatan aga kõik ajavad seal enda asja ja vahetavad pooli ja.. tihti pääsen ma sellest lihtsalt peavaluga Very Happy:D

Minu meelest oli teine kõige nõrgem. no, muidugi seal oli see locketi laul, mis mind siiamaani huvitab Very Happy Aga Jack tuli niiiii hilja sisse Very Happy Üldse oli ta kuidagi abitu.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 20:47

Ma kujutan neljandat isegi juba natuke ette. Bloom'i ja Keirat pole enam ja ma olen hästi õnnelik. Depp on üksinda ja ainult mulle. Ta on otseselt maailma parim näitleja.

Ja esimene oli täiesti kindlalt parim. Esimesed filmid ongi tavaliselt parimad ja raamatud on ka. See on alati nii, et viimased tehakse ainult selleks, et pappi saada ja neid ei tehta üldse nii hoolega. Ja Keira võttis viimases osas otseselt liiga palju Deppilt üle näitlemise osas ja ei mänginud oma tegelast piisvalt hästi välja seetõttu. Mis paljuski rikkus filmi.
Tagasi üles Go down
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 22:36

Depp on parim (lll)

Ma kusagilt kuulsin, et kavandatud oli nii, et peategelane on Will (Orlando), kuid Depp mängis oma osasse nii hästi sisse, et vaatajad ise praktiliselt tegid temast peategelase, kuigi tegelikkuses pidi Jack olema kõigest mingi hull piraat, kes Willi isaotsingutel ette jääma hakkab.

Ma isiklikult ARMASTAN totaalselt neid filme, kunagi ei saa nende vaatamisest küllalt, suvel sai neid nii palju vaadatud ning igakord olid uued naljakad kohad ning uued kohad, millest erinevad inside paroodiad tulid, nagu teise osa lõpp..

Aga kas see ei pidanud mitte triloogiaks jäämagi?
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 22:46

raha tuli ikka niipalju, et tuli veel pumbata Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 22:55

Selles uudises olen mina küll maha jäänud või lihtsalt vahepeal kurti mänginud.

Eieiei, jumala meeldiv teada, et edasi tuleb, peaasi, et nad seda liiga.. ma ei teagi.. ei teeks. Sellele pole nagu õiget sõna, või ma lihtsalt ei oska seda leida, mida ma öelda tahan, aga ma loodan, et te saate aru. Sparrow ja Depp (nad on siiski üks ja sama, kuid ma pean mõlemad nimed välja ütlema) on alati geniaalsed, kuid kui muu asi liiga .. selleks.. muutub, siis vajub kogu asi ära.

Ega ma ise ka ei tea, mida ma ajan..
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 22:58

just täpselt Very Happy Nagu politseiakadeemia Very Happy
Kunagi olid esimesed kaks osa nii ülikõvad et tuli veel viis järge teha.
mitte, et mulle kunagi politseiakadeemia meeldinud oleks XD Aga... just täpselt selliseks äraleierdatud asjaks hakkab see asi muutuma. Kui lõpetada ära siis, kui on kõige lõbusam on alati mälestused paremad :)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 23:08

Justamentus!
Sa said täpselt minu mõttele pihta.

Kuid siiski, siiani on need kõik kolm osa olnud super, jään ikkagi selle arvamuse juurde. Sparrow on sealt parim, Will on kergelt totu, Elizabethi ma ei kommenteeri, ja siis olid veel need kaks tüüpi, kellel ühel silm koguaeg ära kadus.. need kaks olid ka head Very Happy
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime12/3/2010, 23:15

novot Very Happy Ja järgmine osa? Järgmine osa on kõik hoopis teistmoodi. Kahtlemata on see ka ülikõva, aga mitte päris see Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime14/3/2010, 10:00

Depp on nendes filmides lihtsalt g-e-n-i-a-a-l-n-e
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pirates of the Caribbean Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pirates of the Caribbean   Pirates of the Caribbean Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Pirates of the Caribbean
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: