MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Never Back Down

Go down 
3 posters
AutorTeade
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Never Back Down Empty
PostitaminePealkiri: Never Back Down   Never Back Down Icon_minitime11/3/2010, 19:40

Jake Tyler (Sean Faris) on kirju minevikuga poiss, kelle pere kolib Floridasse. Kodukoha jalgpallistaar on uues kohas eikeegi, keda iseloomustavad keevaline loomus ja omadus endale pahandusi kaela tõmmata. Kui flirtiv klassiõde Baja (Amber Heard) Jake’i ühel õhtul peole kutsub, on poiss kohe nõus, nähes sellest võimalust pääseda populaarsete õpilaste hulka. Peol satub ta aga kaklusesse kooli suurima riiukuke Ryan McCarthyga (Cam Gigandet). Kuigi Jake saab haledalt lüüa ja alandatud, viib üks klassikaaslane ta pärast vahejuhtumit võitluskunstide treeneri Jean Roqua’ (Djimon Hounsou) jutule, kes võtab uustulnuka oma tiiva alla. Jake ise peab aga leidma endas kannatlikkust, distsipliini ja võidutahet, et edukas olla. Jake’i jaoks on siiski kaalul palju enamat kui võit. Ta edasised teod näitab, kes ta tegelikult on.

Keegi on näinud? Meeldis? Mis muljed on?

Mulle endale igatahes see vägaväga meeldis. Oli lemmik film mingi aeg ja mingis mõttes võib-olla siiani.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Never Back Down Empty
PostitaminePealkiri: Re: Never Back Down   Never Back Down Icon_minitime17/8/2010, 23:21

Oo, filmi sai mõni aeg tagasi nähtud, aga mulle meeldis kohutavalt. Annab head inspiratsiooni. Ja action tõmbab.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Never Back Down Empty
PostitaminePealkiri: Re: Never Back Down   Never Back Down Icon_minitime18/8/2010, 14:08

Vaatasin ära.
Ei meeldinud. Eriti.
See lihtlabane üksteise vigaseks peksmine... No lihtsalt ei istu. Action... ei tea, ei näinud seda. Very Happy
Kaameratöö oli ka amatöörlik. Va muidugi siis, kui sellised võtted ja nurgad jms tahtlikud polnud. Kahtlane on selliseid filme vaadata...
Aga tavaliselt on sellised filmid mingi sügavama tähendusega. Very Happy
Ma täitsa maha asja ei tee... lihtsalt see klobimise-värk häirib mind hetkel. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Never Back Down Empty
PostitaminePealkiri: Re: Never Back Down   Never Back Down Icon_minitime23/8/2010, 21:14

Olen seda viis korda vähemalt vaadanud.
Jake oli armas... enam- vähem.
Aga mulle meeldis filmi juures kõige rohkem see muusika
Never Back Down Icon_biggrin

Muidu oli OK.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Never Back Down Empty
PostitaminePealkiri: Re: Never Back Down   Never Back Down Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Never Back Down
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Never Back Down
» Back.-i Luuletused
» I don't belong here and i'll be back...if the time is right! (pooleli)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: