MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 I`m crazy

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

I`m crazy Empty
05032010
PostitamineI`m crazy

Laul:Metallica-Nothing Else Matters
Tuju:Rolling Eyes
Lause:"Su lemmik tuli."

Lause kohta siis. Nimelt oli meil täna 6 tundi ja et mul oli aega,läksime sõbrannaga arvutiklassi,aga kui tund algas,tuli välja,et seal on 9B matemaatika (jaa,selle sama tüübi klass I love you) Siis kui ta sisse astus,siis mu sõbranna seda ütleski,aga õnneks vaikselt ja pealegi kõik rääkisid,niiet midagi polnud kuulda. Aga kuna meie klassijuss ühtlasi ka mateõps,siis lootsime,et ta laseb meil klassis olla,sest niikuinii ei mahu kõik eraldi arvutite taha,aga loomulikult käskis ta meil minema minna. Crying or Very sad

Ja klassipiltidest siis niipalju,et ise olin enamuste piltide peal küürus,aga suva tegelt,aga Tema nägi totaalselt NII kena välja.I love you Embarassed I love you Crazy,i know.

Siis meil oli täna matetöö,aga õps pani sinna ühe u. 4 klassi ülesande (joonesta paralleelsed sirged a ja b ja mõõda nende vaheline kaugus) ja nii ma siis joonistasin kaks parallelsed sirget ja mõõtsin joonlauaga vahe,ja pärast sain teada,et see oli vale,kuna mul oleks pidanud olema mingi kiir nende vahel. Rolling Eyes

Aga eile ma nägin I love you bussijaamas,ta tuli algus "minu" bussipeatuse poole ( cheers ) aga siis (ta rääkis telefoniga) jäi seisma ja ei tulnudki bussi peale.( Crying or Very sad )

Totally fall in love,
Emma.
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

I`m crazy :: Comments

Audrey
Re: I`m crazy
Postitamine 5/3/2010, 20:36 by Audrey
You're not crazy, you're just in looooove
Emma
Re: I`m crazy
Postitamine 5/3/2010, 20:39 by Emma
Yeah,I`m in love. I love you Just,I feel like I´m really crazy (for him). Very Happy
Audrey
Re: I`m crazy
Postitamine 5/3/2010, 20:40 by Audrey
Same heeeere :)
Emma
Re: I`m crazy
Postitamine 5/3/2010, 20:48 by Emma
Very Happy Peaks vist lausa eraldi "Armunute" klubi tegema,sest ma pole viimase paari päeva jooksul siin foorumis peaaegu millestki muust kirjutanud. Embarassed

EDIT:ega sa oska mõnda head tüdruku nime soovitada,mul tuli praegu kirjutamisisu peale.Very Happy
Audrey
Re: I`m crazy
Postitamine 5/3/2010, 21:11 by Audrey
Minu käest võib ohv koorsh nimesid küsida: Maci, Mckayla (tahan seda tegelikult oma jutus kasutada), Shallow, Lisa....
Murtagh
Re: I`m crazy
Postitamine 6/3/2010, 15:21 by Murtagh
Yea, love on mingi läbiv foorumi teema hetkel Very Happy
Audrey
Re: I`m crazy
Postitamine 7/3/2010, 12:25 by Audrey
Totally Very Happy
Re: I`m crazy
Postitamine  by Sponsored content
 

I`m crazy

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» Crazy
» Boys doing girls crazy

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: