MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tundetu. [Lõpetatud]

Go down 
+25
Katu1995
onneriin
kiiisu
Karro
Everleigh
Sulesepp
PINK
kurmzu
AlwaysMe^^
White Wolf
Lizz
accident
Prince Kirameki
Keku
Kärolyn
kkaia-
Tennu
EITC.
SugarPiece
Murtagh
LittleStar
Audrey
padjanägu, [h]
nasicc
WorldIsYours
29 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime1/3/2010, 17:22

Hey. Otsustasin teha ka ühe jutukese siia. Ma ei ole kindel, kui tihti ma siin käia saan, sest koolis on palju palju õppida. :) Aga ma loodan, et meeldib:)



I osa

Nii kole eit. Kuul pähe talle. Ah, ööloomaks ehk sobib. Loodan. Kui mitte, siis leian kindlalt kahe tunni jooksul järgmise.

"Hei kaunitar," ütlen. Paha hakkab kui ma nii viisakas olen. Aga noh, tibidele mõjub. See blondu juba irvitab oma parima naeratusega. Tema arvates parim. Õäkk.

"Tere, kepikas," plaksutab eit oma ripsmeid. Ma vihkan seda sõna. Kepikas, kepikas, kepikas. Herned vajavad keppi, meie, mehed, aga tihedat voodielu. Ma võin lits mees olla, kuid seksi kohta kepp ei tihka õelda.

"Kuidas nii kaunis printsess siia ära eksis?" naeratasin. Mitte viisakusest, vaid selle pärast, et ma ajan igasugust paska suust, need naised usuvad ka kõike. Miks see küll nii meelitav on? Printsess. Haha.

"Oo, mu Romeo," itsitas blond ja niheles baaripukil. Romeo. Ohh. Järgmine, mida ma vihkan. Meeste võrdlemine raamatukangelastega. Miks naised midagi paremat ei ütle? Võiks midagi muud välja mõelda, kuid ei. Ikka sama porin. Porikärbsed. Morgan oleks võinud ka naisi uurida, äädikakärbeste kõrvalt. Oleks ehk geneetikas paremad tulemused saanud.

"Taevas tähed säravad täna nii julgelt. Ma vihkaks end kui ei viiks sind välja jalutama," rääkisin mesimagusal häälel. On ikka naised. Nii naiivsed. Kui ta vaid teaks, et ma olen saama peal väljas ainult. Pole olemas "pihvi", kes ei käituks oma sookaaslaste sarnaselt. Vähemalt minu voodielajate hulgas pole leidunud.

Blondiin punastas. Mõelda vaid, punastas. Muigasin. Huvitav mitme minuti pärast ta minu sängis on? Kolm, kaks, üks... "Arve, palun,!" hüüdis tibi üle leti ja naeratas mulle. Uujeah. It's party time!




* * *

Andestust, et lühike:)[center]


Viimati muutis seda WorldIsYours (30/3/2011, 20:45). Kokku muudetud 10 korda
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime1/3/2010, 17:26

Heeeh.... huvitav. Very Happy

Ootan uut. Very Happy

Alguses oli segaduse moment. Very Happy Et mis tekst seal käib... siis ajasin koju, et kutt on lantimas. Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime1/3/2010, 17:33

Hahahahahahahaha.
Hästi. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime1/3/2010, 19:39

Päris okei oli, kuid tõsiselt lühike. Isegi liiga lühike -.-
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime1/3/2010, 20:41

Alguses oli jah väike wtf moment, aga hiljem sai juba aru millest juttu on.
Huvitav, aga lühike.
Uut:)!
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime1/3/2010, 21:11

Sul on sõna õelda, aga see kirjutatakse tähega "ö". Ehk öelda Very Happy

Muidu huvitav Very Happy

Uut.
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime1/3/2010, 21:36

Tänud:P
Ma teen pikema:)

II osa

Ärkan. Ringutan. Pühin silmanurkadest unematiliiva ära ja vaatan kõrvale. Blondike magab nagu kiisuke. Oh jah. Eilne õhtu oli hea, kuid magedaks jäi. Eit tegi piiksuvat häält. Närvi ajas.

Blondiinike nohiseb. Avab silmad ja naeratab. "Hommikust, kullake. Mis me täna teeme," küsib ta, loll irve ikka veel näol. Jube kui naiivitar.

"Midagi. Sa lähed koju ja kogu moos," vastan ma tujutult. Kohvi vajadus. Tõusen püsti ja tõmban hommikumantli peale. Eidel juhtmed lühises vist, taipas alles nüüd, mida ütlesin. "Oota, mida?! Mismõttes koju? Kas sa..." Blondiinikese silmad läksid suureks. Hakka pillima ka nüüd. Põõritasin silmi, nähvasin:"Korja asjad kokku, kui ma tagasi olen, siis oled läinud."

Eit virises. Sõimas. Karjus mu peale nagu hull. Ma ainult naersin ta üle. Big deal! Saa üle, muti! "Ma usun, et ma pole ainuke, kes sind ära kasutanud on. Mõni võib viisakam olla ja sinuga veel edasi suhelda, kuid mind sa ei koti. Sa olid mulle ainult eilseks meelelahutuseks. Kobi nüüd minema. Ma ei viitsi sinuga siin vaielda," seletasin rahulikult.

Keerasin selja ja jalutasin kööki. Varsti jookseb ta hüsteeritsedes välja ja ma ei näe teda kunagi. Oo jaa. Ma armastan oma elu.

Läks mõõda pool tundi. Tibist polnud märkigi. No kurat, kas ta ei oska eesti keelt? Ootan veel natuke, järsku siiani vesistab ja haletseb enda "kohutavat" elu. Naised on kõik keerulised. Ma oleks õnnelik, kui mind ära kasutaks. Võiks veel terve kamp olla. Kas ma pilliks nagu titt? Ei, ma säraks oma elupäevade lõpuni. Kuid naised- need ainult paanitsevad.

Mutist pole siiani märku. Tund aega on mõõdas. Raibetis läks pesema kindlalt. Hakkasin juba vaikselt närvi minema.Kõndisin magamistuppa ja nägin blondi voodis nuuksumas. Hakkasin naerma. See vaatepilt oli lihtsalt koomiline. Tavaliselt on naised tigedad, kuid see eit oskab end piinata. "Oma arust ma ütlesin midagi," mainisin nagu muuseas, lootes näha veidi draamat- saaks naerda.

Tibi pühkis oma näo silmaveest puhtaks. Silmad punased, hea olla. Ta oli inetum kui narkomaan. Hakkasin oma mõtete üle muigama. "VÄRDJAS! Mida sa veel naerad! Sinusugused tuleks maha lasta!" karjus ta mulle. "Ära eita, et sul polnud hea! Ole õnnelik! Kao minema, lits!" sõnasin vastu. Blondu tuiskas minust mõõda kiiremini kui keegi naine eales liikunud on. Ebainimlikult naljakas. Kogu situatsioon on mulle sadistlikult nalja pakkunud.

Ei, naised oskavad kino teha. Lähen du¹¹i alla ja mõtlen, kas võtta järgmiseks punapea või brünetti. Ei tea. Punapeadel on vähe juukseid. Brünetid on seksikad. Emb-kumb.

Seisan liikumatult voolava vee all. Olen rahul oma eluga. Mul pole püsivat hädapätakat kõrval, laste jaoks vara vist veel, 19 aasta isegi elanud. Korter issi hiigelpärandusest ostetud. Kurat, varsti saab papp otsa. Peaks töökohti vaikselt piiluma. Noh, oma sarmiga saaksin igale poole, teen hea näo pähe, käitun nagu vastik ninnu-nännu pugejas ja iga debiilik palkaks mu. Keskharidus mul olemas, paljudel pole sedagi. Vastikud laiskvorstid. Korjavad pudeleid ja on õnnelikud oma näruse saavutuse üle, kui neil on vingupärdik ja kümme ilatsevat titte.

Korraga hakkasin oma mõtete üle naerma. Mul on elav kujutlusvõime. Kõik ettekujutis kerkis mu silme ette ja seda veel nii naljakalt. Oh jah. Ma olen alati osanud end lõbustada.

Du¹¹i alt väljas, läksin paljalt kööki. Jaa, täiesti alasti. Keda kotib? Omas kodus või mis? Ja pealegi, mulle meeldib mu üliseks keha. Kunagi nägin vaeva, et paksust molkusest saaks seks linnakas. Õnn kaasosaline, saavutasin selle, mida soovisin. Ooja. Ma olen täiuslik. Viimased paar aastat on olnud tõestuseks. Huvitav, kus mul see märkmik on, mida ma algul pidasin. Pool sai täis kirjutatud naiste nimesid, kelle hinge sittusin. Rohkem ei viitsinud.

Korraga muutusin tõsiseks. Oh. Maribel. Raputasin pead. Mu esimene. Ma olin siis trulla. Jättis mu maha, terve kooli ees. Mõnitas veel peale. Kuid oo, ma tegin tagasi. Ma sain oma kättemaksu- ta oli esimene, kelle vägistasin.
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime1/3/2010, 21:37

Vabandan, kui ö ja õ vahetusse lähevad:) Mul juhtub seda pidevalt . Ei, ma pole saarlane:) Aga lihtsalt juhtub nii:D
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime1/3/2010, 21:55

miks mulle tundub, et algul on poiss selline egoistlik ja kõrge enesehinnanguga ja siis tuleb ta ellu keegi, kes teda muudab ? või jätkab ta edasi ? :)
tahaks edasi lugeda ! :)
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime2/3/2010, 17:47

:):)

III osa

Ümisen viisijuppi. Hea tuju. Vastu kõnnib seksikas silesäär, ooh. Tahaks teda! Vaatan talle sügavalt otsa, naeratan. Nagu ma arvasin, tibi sulas. Kõndisin edasi. Ma tean, et ta jälitab mind.

Ma ei pidanud kaua ootama, kui tibuke mu õlale koputas. "Kas ma tunnen sind?" küsis ta asjalikult. Tsiisas. Kah üks ajutu. Kuidagi ei osata teistmoodi minu poole põõrduda. Muudkui meenutan kedagi või ajatakse sassi. No kas naised polegi paremaks suutelised?

"Mm, sinu rüütlit?" viskasin kildu. Hehe. Mõelda vaid, see väike fraasike mõjub. Saime jutule. Kobisime kohvikusse. Oeh, nüüd pean teesklema, et ta läheb mulle korda, ma olen hooliv, kannatlik, blablabla.

Ei läinud kaua kui blond-jah, järjekordseks ohvriks blondiin- hakkas vadistama endast. Maniküür, juuksed, ehted ja riided. Komplimente nurjas, sai kätte. Tõmmaku oksa. Nii tüütu. Aga mis teha, meestel juba on vajadused suuremad kui eneseväärikus.

"Ma ei tahaks küll segada su huvitavat juttu (Maailma igavaimat juttu fantastilistest meestest), kuid ma küsin ausalt," alustasin. Eit ootas põnevil, mida ma talle ette käin. Hingasin sügavalt sisse ja välja. "Kuidas su silmad nii kaunilt särada suudavad?" Ooja. Ta oli meelitatud. Ja kuidas veel. Mängin lolli, käitun nagu naiivne 10-aastane ja naised on hullud mu järele. Muigan.

Kannatasin veel tunnikese selle lobamokast printsessiga. Oeh. Elu jubedamad momendid ongi naiste seltsis.

Kutsusin ta lõpuks enda juurde "kohvile" ja blondiin säras pakkumisest. Loomulikult ta nõustus. Kes mulle vastu panna suudaks?

Oma korteris keetsin ma kohvi. Ma olen jube osav selles juba, kuna kümned naised armastavad seda mõrjat jooki. Loomulikult nautis ka tibi seda. Meelitasin, meelitasin. Andis alla.

Läksime üles, õeldes siivutuid sõnu teiseteisele. Kuidas see lollakas küll aru ei saa, et ma hoolin ainult seksist? Minu üllatuseks ta lausus, et armastab mind ja seda enne voodisse jõudmist! Ennekuulmatu. On eit ikka. Ajab õõkima.

Suudlesime kirglikult. Haha, kirglikult my ass! Ta kas ei ole kunagi suudelnud või on lihtsalt kehv. Ilastas pool lõuga täis. Wäka. Suva, peaasi, et altpoolt laksaks.

Lükkasin oma käed talle särgi alla. Avasin rinnahoidjad, suudeldes ta vastikut vänge deodorandiga kaetud kaela. Ma kas hakkan ropsima ja saadan ta põrgu või saan, mida tahan, kannatades seda räpast libu. Valisin viimase variandi. Nälg oli suurem.

Lükkasin ta jõuga voodile ja võtsin talt viimast. Oeh kui hea. Ma nägin tema näoilmest, et ta oli saanud maailma suurima rahulduse. Olin teadlik oma oskustest, seega polnud see mulle üllatus. Huvitav, kuidas ta reageerib kui ma ta minema saadan ilma oma telefoni numbrita? Ma juba ootan, millal ta nutab ja halab. Oh neid sinisilmseid naisi küll.

Tõusen püsti, jättes naise voodile lebotama. Ma haisen nagu siga. Vastik naise parfüüm ka küljes. Nii vänge lõhn. Mul hakkab pea valutama.

Lähen du¹¹i alla. Saan vastikust parfüümist lahti. Muigan. Korraga avaneb vannitoa uks ja blondiin astub sisse. Uus ralli? Ei! Vastik. "Pane riidesse, lits! Teine kord maksad peale," ütlesin mõnitades. Paras, paras, paras! Mida naine tegi? Seisis keset ruumi ja oli nagu vahakuju. Hakkasin naerma. Pole sellist veidrikku varem näinud. Lükkasin vee kinni ja jäid vaatepilti nautima.

Järsku hakkas eit kahtlaselt õhku ahmima. Imelik. Mis tal viga on? "Kao minema, jobu!" ütlesin ma ja tõukasin ta vannitoast välja. Kuid siis juhtus midagi õudsat. Ta hakkas meeleheitlikult ähkima. Muutus näost järjest sinisemaks. Ta põlvitas maas, silmad suured kui tõllarattad. Hirmuäratav vaatepilt. "Mu.. inh-h-halaato-r... k-kodus.." ähkis ta vaevaliselt.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime2/3/2010, 18:30

See on tüüp, kellesse ta kindlasti armub... Very Happy V nh, pead ei anna. Very Happy

Ja saarluse kohta seda, et sa panid paari kohta ö asemel õ. Saarlastel vastupidi. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime2/3/2010, 21:48

Mulle ei meeldi. Ja mitte sellepärast, nagu sa kirjutaks halvasti või et sisu oleks halb või et teema oleks halb, ei, vastupidi, kõik on super, lisaks veel täielik originaalsus ja täiesti oma stiil, see mulle väga meeldib, see on super.

Mulle ei meeldi lihtsalt sellepärast, et see jutt hävitab viimsegi piseima lootuse mu fantaasiamaailmas, et mehed võivad olla midagi muud kui sead. Ja kuigi ma tean, et see jutt on kohe eriti äärmuslik ja enamus päris sellised siiski pole, ja kuigi ma ausalt ka tean, et on maailm väljaspool jutte, ei ole seda siiski väga tore lugeda. Ja ma tean, et ma armastan mingeid läägeid together-forever jutte, ja ma olen sellepärast natuke loll, aga no ma ei saa parata. :)

Aga sina, sa kirjuta edasi. Mõnikord võib-olla loen veel.
Tagasi üles Go down
Tennu
Suur ja laisk lohe
Tennu


Female Postituste arv : 105
Age : 30
Asukoht : In the middel of somewhere[i]

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime2/3/2010, 21:59

Originaalne Very Happy
erineb täieõiguslikult tavalisest: olen nii soe ja tore ja lahke,
kuigi paneb mõtlema, kas nii hull ka annab olla,
aga ei, seda on üsna lõbus lugeda.
Ma parem ei hakka oma nägemust andma, mis sellest loost tulema peaks,
aga kindlasti jätka,
ootaks uut Wink
Tagasi üles Go down
http://www.tennuiswriting.blogspot.com
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime2/3/2010, 23:45

SugarPiece- Küll näed:)

nasicc- Mul lähevad ö-d ja õ-d tihti segamini. :) Tobe, ma tean:D

EITC- Tavaliselt ongi kõigil välja kujunenud isiklik maitse ja olekski igav, kui igal inimesel ühesugune arvamus alati oleks:) Ma tean aga, et peategelase äärmustesse viimine võib olla vahel ülepakutud, ma loodan siiski, et minul see ei juhtu:) Aga aitäh toreda kommentaari eest:)

Tennu-Aitäh, eks ma loon jah "vägevat" peategelast. :) Isegi imestan, kui kirjutan, et kirjeldan noormeest kui täielikku õeluskotti:P Aga aitähh positiivse kommentaari eest:)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime3/3/2010, 15:35

Uhh, kuidas need õ ja ö värgid segasid... kohutav. Aga muidu mõte on tore Very Happy
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime3/3/2010, 15:55

Heh. Murtagh, ma tean:P
Häbenen end ö ja õ segamini ajamise pärast:P
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime3/3/2010, 16:46

Hehe. Ürita siis end parandada. Kasvõi ütle sõna valjult välja. See kõlab imelikult, kui vale tähe hääldad sinna. Wink
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime3/3/2010, 17:09

Murtagh, kõige naljakam on see, et ma hääldan ka valesti, ise ei pane tähele, kuid teistel on lõbus:P
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime3/3/2010, 17:36

Niisama sattusin siia, ja tegelikult tahaks ma öelda, et ma ei märganud mitte üht korda ka, et sul oleks valesti, need õ-d ja ö-d. See ei tähenda muidugi, et sul polekski, vaid rohkem seda, et nüüd NII jube häiriv see ka pole, kui Murtagh väidab. Nii et võta lõdvalt. :) (Ja samas õpi selgeks).
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime3/3/2010, 17:43

IV osa

"Mis oli ärrituse põhjuseks?" küsis kiirabitöötaja. "Ah, paanitses niisama," vastasin. Olin närviline, veidi vihane. Naisega saab kõik korda. Jaa, tänapäeval on abi kärme. Kurat, see tibi ehmatas ikka tõsiselt. Kartsin, et sureb kätte ära ka veel.

"Nii, kõik on kombes. Te peate puhkama. Heitke siia pikali ja.."
"Oodake, siia ta küll ei jää!" nähvasin meedikule vahele. Põetajaks ma küll ei hakka mingile muidusööjale. Ise on süüdi, et haige on.

"Vabandust, kas te ei olegi siis tuttavad?" küsis teine punases vormis onuke kergelt segaduses olles. Ma turtsatasin. "Ah, las jääb, täna. Homme kaob koju," mõtlesin ümber. No kuidas ma saan "ei" õelda väiksele armsale astmahaigest libule? Pealegi, mõlemad tohterdajad vaatasid kahtlaste pilkudega. Homme on ta läinud. Minu asi see pole.

"Aitäh," pomises eit nõrgalt kui kiirabi kadunud oli. Põõritasin silmi ja kadusin kööki. Seda veel vaja, et ma hakka ninnu-nännutama teda.

Kohvi valmis, hakkasin mõtlema blondiini üle. Kuidas ma selle supi kokku sain? Ei, pean hakkama uurima naiste haiguslugusid enne nende läbitõmbamist. Hahh. Koomiline. Huvitav, kas blondu kohvi ei soovi? Ma teen võileibu ka, ehk on näljane. Deem, räägin nagu koduperenaine. Selline pede ikka ei oleks.

Sellegipoolest keedan võileivad valmis ja viin üles. Tibi on tänulik. Äkki saan saamale ka õhtul?

"Anna andeks," sõnab ta enne kui kui ma ukse poole liigun. Tema ja palub vabandust? Ma oleksin ta ära tapnud ja nüüd arvab ta, et tema on süüdi. Hea mutt. Hakkan naerma. "Ei, sa oled kõige koomilisem eit, keda tean.

"Ära naera mu üle, Henry," nukrutses naine. Hakkasin juba midagi vastama, kui taipasin: Kuidas ta mu nime teab? Uurisin naist põhjalikult. Kuidas? Persse, tema on hoopis minu tausta t¹ekkinud? Sammusin eide kõrvale. Vaatasin küsivalt otsa.

"Mm, kas ma tunnen sind?" küsisin. Ma arvan, et ma polnud just väga toreda näoga. End kõrvalt vaadates, oleksin ma ehk naermagi kukkunud. Kuid ei, see pole naermist väärt.

"Ma ei tea sind. Mitte sinnapoolegi. Ja ma arvan, et ma olen õnnelikki, et me pole tuttavad. Kuid mu õde ei ole sulle kaugeltki võõras, Henry," naeris naine salatsevalt. Tema õde?


Viimati muutis seda WorldIsYours (15/12/2010, 17:54). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime3/3/2010, 17:44

EITC- Jah, ma võtan lõdvalt:) Aga eks nokkida ju annab:)
Eks ma arendan ennast ka paremuse poole, põõran rohkem tähelepanu täpitähtedele:)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime3/3/2010, 18:22

Muide, WorldIsYours, kirjuta enda vastus enda jutuga ühte postitusse, topeltpostid sakivad.

EITC - Võib-olla on asi selles, et mu ema on eesti keele õpetaja ja temast jääb midagi külge :) Lihtsalt, häirib. Mulle jääb kohe silma. Isegi, kui raamatut loen, siis näen automaatselt ära kõik koma vead, tähtede vead... kohutav. Autori vastuses on põõran. Imelik veits ju. Pööran peaks olema.

Ja muidu, jutt... täitsa tore. See astmahaige on tõenäoliselt selle esimese, "krõhva" blondiini õde Very Happy

Uut.
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime3/3/2010, 18:49

Murtagh- Vabanda. ma ei teadnud, et topeltpostitused võivad häirida:)
Põõran= Pööran, selge:)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime3/3/2010, 19:04

Murtagh, asi pole selles, kas see on imelik või mitte, ma lihtsalt mainisin, et mulle ei jää need silma, ka see pöörama-viga jäi märkamata, kuni sa selle välja tõid. Ja asi pole selles, nagu ma oleks mingi tähelepanematu, tavaliselt ma alati vingun. Vist on nii, et kui mulle sisu meeldib, siis ma vigu ei märka. Mis on kind of loogiline.

Aga jah, Murtagh, sa võta ka lõdvalt. Eesti keel on üks damn hard keel küll, ma ei tea ühtki raskemat.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime4/3/2010, 16:07

Ma ei arvagi, et sa minu peale siin hullult vihane oled ja värki, et ma ütlen neid vigasid, aga lihtsalt mulle jääb silma. Ka siis, kui on huvitav :)

Mhm.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tundetu. [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tundetu. [Lõpetatud]   Tundetu. [Lõpetatud] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tundetu. [Lõpetatud]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: