MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tema

Go down 
+8
bbrit .
EITC.
Pizza
Murtagh
nasicc
padjanägu, [h]
Kärolyn
Tanka009
12 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Tanka009
Teise astme kurjuse abiline
Tanka009


Female Postituste arv : 6
Age : 30
Asukoht : Türi

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 17:09

Olen uustulnuk siin foorumis, aga lisan kah ühe oma jutu. Ma TÕESTI ei tea, kui tihti hakkan lisama, aga mis kõige tähtsam, et üritan jutu lõpuni viia Very Happy. Siin jutus võib olla nii, et jääb häirima see pidev ma-ma-ma või ta-ta-ta, aga põhimõte on selles, et kui sa seda loed, et tekiks tunne, et loed oma päevikut või nii Very Happy ning see TEMA on sinu üks ja ainus Wink :). Head lugemist. Trükivigade eest ei vastuta Very Happy.

I
Elu võib vahel täiesti peapeale pöörduda, isegi siis kui sa oled kõigest 19-ne aastane. Tegelikult muutus kõik kolm aastat tagasi, kui kohtasin seda ühte ja ainsat, kuid nüüd oli tekkinud meie vahel väike arusaamatus- ma lihtsalr ei tahtnud teda lasta nendele tobedatele võistlustele !
Istusin suurestoas, jalad lõua all ja vaatasin tühja pilguga telekat. Kuulsin teda köögis askeldamas, kui kolin äkki ära lõppes ning sujuvaid samme suuretoa suunas lähenesid. Nägin teda silmanurgas mida riiulile panemas. Ma ei suutnud mitte kuidagi rahulikuks jääda, kui teda nägin. Tema 185 pikkune keha, valge särgi alt hästi esile tulev six-back, blondid juuksed, meresinised silmad ja võrratud põselohud naeratamisel- see pidi olema mingi viga, et olin sellise iluneediga õnnistatud. Süda mu rinnus puperdas meeletult, kõhus keeras ja hingamine muutus katkendlikuks. Kas tõesti mina 164 sentimeetri pikkune, sugugi mitte modelli välimusega, pruunide silmade- ja juustega tüdruk olin endale ära teeninud sellise INGLI ?
„Kaua me sinuga veel ei räägi ?“ Tema mahe ja ükskõikne toon kohutas mind, kuid liblikate rünnak mu kõhus jätkus.
„Juba räägid,“vastasin talle. Silmanurgast nägin teda minu pool liikumas. Kolme aastaga polnud ma suuteline oma tundeid kontrolli alla saada. Ta peatus täpselt minu ees, kükitas ja vaatas mulle silma.
„Ma tõesti pean nendele võistlustele minema,“ tema silmis peegeldus anumine ning pisike kurbuselaine. Vaatasin teda mõnda aega kurja pilguga ja ohkasin sügavalt . „Miks just praegult, kui ma sinu juurde tulin ? Me ei näe teineteist üldsegi mitte nii tihti..... sa tead, et tuhat kilomeetrit pole nali,“silmitsesin tema täiesti ideaalset nägu.
„Ma tean, ma tean,“sähvatas ta oma pead külgedele ja vaatas jälle mulle silma, „aga see on ainult üks kord ja viimane. Me ju elame selle üle. Eks ?“ Vahtisin teda mõnda aega pisut pettunud ilmega, kui lõpuks noogutasin allaandvalt. Kuid tema selle asemel, et rõõmust lakke hüpata, istus minu kõrvale diivanile. Tema jahedad sõrmed koos hingeõhuga riivasid mu kaela, mis tõi mulle kananaha ihule.
„Aitäh,“sõnas ta tänulikult ja mängis oma sõrmedega mu kaelal.
„Mis seal ikka,“sõnasin vaikselt. Süda mu rinnus oleks peaaegu väljakarganud tema lähedusest, puudutustest, hingeõhust. Peagi jätkasin oma jutuga: „sulle on see ju väga tähtis ning ma ei saa keelata sulle seda, mis on sulle tähtis.“ Ma pöörasin oma pilgu tema poole ning vaatasin talle otse silma. Meie huuled olid kõigest ühe liigutuse kaugusel, need huuled, mida ma nii igatsesin juba pikka aega taas maitsta.
„Hea, et vanemad homme tulevad,“tema jutt oli kõigest sosin. Peagi riivas ta õrnalt oma alahuulega minu ülemist huult. Pidin otsemaid hinge tõmbama ning tõmbusin pisut tagasi.
„Ts-ts-ts, ära karda. Ega me esimest korda suudle,“tema hääl muutus iga sõnaga aina meelitavalt erutavaks, mis pani kõik mul sees tagurpidi pöörduma. Sellest hoolimata põimisin oma käed ümber tema kaela. Lasin põlved lõua alt vabaks ja tõusin nendele püsti ning seisin põlvedel, et paremini ennast tema käte vahele langeda. Nüüd surus ta oma huuled tugevalt vastu minu omi. Libistasin oma käega tema juustesse ja tagasi kaelale. Tema keel tungis minu suhu, mis minu keelega kokkupuutus. Tema külm käsi libises aeglaselt mu pluusi alla jajooksis aeglaselt mööda mu selga üle-alla, kui peagi tundsin teist tema jahedat kätt pluusi alla tungimas. Vaikselt haaras ta oma sõrmeotstega pluusi servast kinni ja tiris seda üles. Aitasin talle selle eemaldamisega kaasa ja tõstsin oma käed ülesse, et see mu seljast ära saada. Värisesin ülekogu keha- ma polnud seda ju veel kordagi oma elus teinud!
„Kas sul on külm ?“küsis ta murelikult mu käest. Raputasin otsemaid pead ning suudlesin teda. Tema omakorda libistas huultega minu huultest alla poole, mööda lõuga kuni jõudis kaelani ning mängis sellel oma keelega, mis mind meeletult kõditas. Sellest hoolimata lasin tal endas tekitada endas aina rohkem erutavat tunnet. Kuid ennem, kui asi edasi oleks liikunud, tõusin diivanilt püsti ja tõmbasin teda õrnalt käest endaga kaasa. Nägin tema silmis peegeldumas selget segadust, millele vastasin naeratusega ning jooksin trepist ülesse otse tema tuppa. Kuulsin teda enda järel tormamas. Seisatasin poisi voodi ees, kui tundsin tema käsi ümber minu põmumas ja huuli kaelal. Pöörasin ennast näoga tema poole ja tõmbasin aeglaselt endaga voodi peale kaasa. Ta vaatas mind oma siniste silmadega, millele suutsin ainult vastata ühte: „Tee mind juba enda omaks.“ Otsemaid tekkis tema näole minu lemmik naeratus ja suudles mind.
Edasi riietas ta mind kiiresti lahti ning mina vastasin talle samaga.
„Ära karda,“sosistas ta mulle vaikselt, kui ma teda pisut hirmunud pilguga vaatasin. Ma noogutasin nõustuvalt ja neelatasin klombi, mis mulle kurku tekkinud oli. Peagi tundsin teda endasse sisenemas. Sulgesin otsemaid silmad, sest väike valu läbistas kogu mu keha ja pani mind veelgi rohkem värisema kui ennem.
„Mis on ? Kas sul on valus ?“tõmbus ta tagasi ning vaatas mulle mureliku pilguga otsa. Raputasin pead, kuid ise teadsin, et just nii see oli ja suudlesin ta rinda. Kohe tegi ta uue ürituse ning sisenes uuesti. Nüüd ei tundnud ma enam mingit valu. Tema tugeva vormika keha all tundsin ennast väikese abitu naisena, kes äsja oli süütuse kaotanud. Sulgesin silmad ja kuulasin oma südame löögi kiirenemist, millele segunes peadselt tema hingeldamine. Varsti hakkasin tundma mõnu, mis läbistas mu keha. Avasin suud, et karjatada, kuid surusin selle kohe alla. Selle asemel, et see põrguliselt mõnusat tunnet katkestada, hakkas ta veelgi kiiremini liikuma. Põimisin käed ümber tema kaela ja libistasin seljale, kus surusin need tugevalt vastu tema lihaseid, kuid see kord ei hoidnud see mu karjet tagasi. Mu suust vallandus niuksatus, millele järgnes valjem karjatus. Avasin oma silmad ja nägin teda mind silmitsemas, endal rahulolev muie suul. Peagi sulgesin tagasi silmad ja mu hingaine kiirenes koos tema omaga. Lõpuks ei suutnud ma enam ennast talitseda ning kuulsin oma häält toas tagasi kajamas. Natukese aja pärast seisatas ta, millele avasin silmad mööda ta laupa libisesid higipiisad, kuid rahulolev muie ei kustunud ta suult. Tõmbasin oma käega higipiisad laubalt ära ja suudlesin teda. Vaatasime lühikest aega teineteisele silma, kui ta katkestas vaikuse: „Järgmine kord tuleb veel parem, ma luban.“
Naeratasin talle ja sõnasin: „See oli niigi liigagi hea.“ Tõmbasin õrnalt ta enda vastu ja tundsin suruvat raskust enda peal. Liblikad mu kõhus ei lõpetanud rünnakut, vastupidi kõik tugevnes.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 17:12

Sa tead, et ma tahan uut. Very Happy

Ja noh.. Mulle meeldis. Very Happy Sa juba tead ju, mida ma arvan. Very Happy Ning jah.. ma lugesin selle uuesti läbi praegu. Very Happy

Mulle meeldivad need liblikad seal kõhus. Very Happy
Ja mulle meeldivad need kirjeldused.

Very Happy

Ja ma siiski tahan uut!!!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 17:29

Nooh.. pääris.. uhke osa. *muigab*
Tegelikult oli nii, et kirjavigu oli meeletult. Ja kui aus olla, siis see 'tee mind enda omaks' vms, pani kaa suht muigama (Sorry). See meenutas natuke seebikat, aga nooh.. pole minu asi vaielda. Ju sa tead paremini. Very Happy Very Happy
Aga mudu.. noh, kui jätta välja fakt, et kolmveerand sellest osast oli.. mis ta oli, siis oli täitsa hea mudu üldiselt. Ausalt. See kuidas nad alguses nagu mingitpidi tülis vms olid, see oli hästi hea. Ja selle kuti imidzist jäi selline.. selline.. noh, üleolev ja ülbe, selline reputatsioonipärast muretseja tunne. Võinoh, sa saad nüüd sellest otseloomulikult valesti aru ja puha, ma ei mõtle seda üldse halvasti ega midagi. Aga noh.. nojah. Very Happy Tegelikutl mulle väga meeldis ta iseloom.. selline.. kohait ükskõikne aga samas ka mitte.. Meeldis, jah. Very Happy

jap.. ja sisu kohta nii palju, et see võistlused ja muu selline staff, mis seal alguses olid, panid nagu järgmist osa kaa tahtma ja puha ja. Very Happy I mean.. need pole ju mingid kaugushüppe asjad, onju? (või on!? Very Happy Very Happy Very Happy). Et jah.. kõik asjad ei olnud kohe lahti keerutatud ja on mida oodata.. ja jah. Very Happy
Uut. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 18:10

TankaTankaTanka... (Käro - kes ta on???? XD )

Mulle meeldis, et sul oli julgust eelmängu kirjeldamisest kaugemale minna. (:

Karjumiste koha peal hakkasin ma millegipärast naerma... ei tea, miks. Silme ette tekkis pilt mingist tsüdrukust, kes üle poisi õla lae poole röögib.

Kuid see oli kahtlane, et peategelane ära ehmatas kui tema 3 aastat bf (kui õigesti aru sain) teda suudelda üritas. See oli ka kahtlane, et nad alles nüüd seksini jõudsid. Nii spontaanselt, plaanimata. *kehitab õlgu*

Üldiselt - arenemisruumi on, kuid polnud üldse paha! Wink

Ootan huviga uut. :)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 18:46

Kirjavead o_O Kohutav.

Ning, võiksid mainida jutus, mis võistlustele ta läheb, muidu hakkab igaüks ise fantaseerima, et oh, ta läheb pokkeriturniirile, suusavõistlustele, kuhu iganes võistlustele.

Ja minu meelest on ka see kahtlane, et nad nagu... *tsiteerib nasicc'ut*
Tsiteerin: :
Kuid see oli kahtlane, et peategelane ära ehmatas kui tema 3 aastat bf (kui õigesti aru sain) teda suudelda üritas. See oli ka kahtlane, et nad alles nüüd seksini jõudsid. Nii spontaanselt, plaanimata. *kehitab õlgu*
Tõesti, kahtlane.

Muidu suhteliselt normaalne, selline... ei midagi suurepärast, aga jah.
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 18:49

Oh come on! On olemas kirg ja värki. Äkki tema poiss tahtiski keppida? No ja tüdruk siis andus talle, mis siis ikka. Igasuguseid noori on olemas.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 18:56

Need võistlused ongi edasi arenev teema, ilmselgelt, Murtagh. Sa tõesti arvad, et ta läheb suusatama? Ja sellest teeb tüdruk nii suure numbri? Teeere talv. :) Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 19:00

Tüdruk tegi numbri sellest, et kutt ära läheb ja nad ei saa koos olla. Very Happy

Aga minu ettekujutlustes on nii, et kas tüübid jõuavad seksini vähem kui kolme aastaga või siis otsustavad oodata ja plaanivad. See läks spontaanselt... Või siis tüdruk leidis siin hoopis, et on aeg kutiga sügavam side luua. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 19:21

Mulle meeldis see, et esimene osa oli kohe selline ... pauguga, ütleme. Sa saad aru, mida ma mõtlen.
Mõned imelikud väljendid olid, though, ja küsimärgi ees ei ole tühikut, see häiris ka.
Tahaks teada, mida edasi saab.
Ja pean Inesega nõustuma. See "tee mind enda omaks" oli minu jaoks ainuke halb koht, selline, mis oleks võinud ära jääda.
Kõik mainisid kirjavigasid, aga ma pean ausalt tunnistama, et ma neid peaaegu ei märganudki, kuigi tavaliselt olen ma kümne küünega grammatika küljes kinni. Järelikult oli sisu liiga hea, et neid märgata. See on hea asi tegelikult, aga teinekord lihtsalt loe tekst enne postitamist läbi, mitte ära kirjuta algusesse, et sul on kirjavead, aga sa ei viitsi parandada.
Uut.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 20:03

Kui ta lubab, siis ma võin öelda, Sille. Very Happy

Tglt ma olen nii häppi, et te nii toredasti kommenteerinud olete. Very Happy Ma ei tea, miks. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 20:29

ma loodan et see kutt on jalgpallur Very Happy
aga jah, ei , mulle meeldis, nii nagu EITC ütles, et hea kui see algas pauguga :)
kutsub edasi lugema Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 20:37

Mulle meeldis Very Happy Tahaks edasi juba lugeda, seega ootan UUT!

Aga kirjavigu oli küll palju ning mind nad ikkagi häirisid. Ja need polnud isegi sellised vead, et nagu ei oskaks kirjutada, vaid just nõmedad lohakusvead Very Happy
Tagasi üles Go down
Tanka009
Teise astme kurjuse abiline
Tanka009


Female Postituste arv : 6
Age : 30
Asukoht : Türi

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 20:39

Järgmine kord luban, et vähendan lohakusvigade arvu Wink :).
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 20:45

See oli väga-väga hea :)
Ütleme nii, et teistsugune algus oli väga hea vaheldus. Tõid midagi *muigab ja köhatab* 'uut' sisse.

Aga nõustun teistega, et lause "Tee mind juba enda omaks" oli võibolla tõesti liiga seep. Aga pole hullu Wink

Mind ikkagi... õudsalt huvitavad nende nimed Shocked *Mingi nimede teadmis vajadus*

Ma loodan ka et see poiss on jalgpallur Very Happy Väga.

Seega edasi ikka. Jään uut osa ootama :)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 21:25

Oh, ma ei märganudki, et nimesid polnud mainitud! Nimed on KÕIGE olulisemad. Minu meelest ütlevad need tegelase kohta niipalju, vähemalt kui mina valin nimesid, siis ma ju enam-vähem tean tegelase iseloomu, ja siis ma üritan leida iseloomule vastava nime, samuti ka sellist, mis välimusega sobiks, või ma ei tea. Ma valin nimesid terve igaviku, see võtab mul kauem aega, kui jutu enda kirjutamine. *naerab* Aga ma loodan, et järgmises osas tulevad nimed välja. Mis meenutab, et minu arust on hästi armas, kui poiss lihtsalt ütleb tüdruku nime, lihtsalt niisama, aeg-ajalt, jutu sees, kasvõi "kuule hanna, kas sa teadsid, et blaablabalaa", kui minu nime näitena kasutada. Aga see oli niisama jutuks, mitte kriitikaks, ma sujuvalt läksin lihtsalt järgmisele teemale ja mulle meeldib rääkida. (:
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 21:41

Nõustun EITC'iga Wink
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime13/1/2010, 22:26

Käro - lubab ikka. :) (A) Very Happy
Kooliterror homme muidu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tanka009
Teise astme kurjuse abiline
Tanka009


Female Postituste arv : 6
Age : 30
Asukoht : Türi

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime16/1/2010, 18:56

II
Öösel ärkasin telefonihelina peale, mis nii valjult toas karjus. Sirutasin käe öölambi poole, et see põlema panna, kui kogemata vääratasin käega ning lamp valju kolinaga põrandale kukkus.
„Mis toimub?“kargas Chris istuli.
„Su telefon möirgab,“põrnitsesin kurja häälega, pistes jalad teki alt välja, et minna ja panna suur tuli põlema.
„Kus mu telefon on?“kuulsin tema pahast häält, kuid mis kõlas nii kaunilt mu kõrvus.
„Otsi,“vastasin talle ja panin suuretule põlema. Lamp oli põrandal mitmeks tükiks purunenud ning mööda kogu põrandat laiali puisanud.
„Su ema ei andesta mulle seda,“hammustasin huulde. Sama hästi oleksin võinud ma ka vaikida öeldes seda, sest tema niikuinii mind ei kuulanud, vaid karjus juba vihaselt telefonitorru.
Otsustasin siiski lambi kokkukorjata põrandalt ja laskusin esimesele korrusele, et hari ning kühvel võtta. Tagasi tuppa jõudes oli Chris juba riides ning haaras kummutilt oma jope ja autovõtmed.
„Kuhu sa lähed?“pärisin talt. Jälgisin teda suure hämmeldusega, kuid nägin selgelt tema näost ära, et midagi oli halvasti- väga halvasti.
„On vaja,“vastas ta kiirelt, sõnaotsese mõttes lendas minu juurde, suudles ruttu laubale ja tuiskas uksest välja, sealt omakorda trepist alla.
„Ma ei küsinud, kas on vaja või mitte, vaid kuhu sa lähed?“jooksin talle trepi peale järgi, kuid vastuseks kuulsin vaid uksepauku. Istusin kohkunult trepiastmele ja toetasin käega pead. Mul keeras seest, kui mõtlesin, et kellegiga juhtus kuskil midagi või veelgi hullemat....“Stop! Kõik on korras ja kõik on terved,“pomisesin endamisi, tõusin püsti ning läksin katkise lambi tükke põrandalt kühvlile koguma.
Chris’i lahkumisest oli juba kolm tundi möödas, kell näitas viis hommikul. Pigistasin käes telefoni, kus oli mul juba valmis pandud tema number, kuid ma ei suutnud ära otsustada- helistada või mitte. Hakkasin vaikselt nimetissõrmega rohelise nupu juurde liikuma, kui kuulsin ukse sulgemist alt. Viskasin telefoni voodile ning tormasin alla.
„Kus sa olid?“karjusin ta peale, kuid mu hääles oli selgelt kuulda noote, mis väljendasid mu murelikust. Selle asemel, et mulle vastata, vaatas ta oma suurte siniste silmadega mulle silma, kuid ma ei suutnud sealt mitte midagi välja lugeda. Need kaunid säravad silmad olid täitunud tühjusega ega millegi muuga.
„Mis toimub?“sosistasin vaikselt. Värisesin ülekogu kere hirmust.
„Õde on haiglas,“sõnas Chris vaikselt ning kõndis minust mööda trepi suunas. Tundsin, kuidas mu suu ootamatult lahti vajus ning pea järsku ringi hakkas käima.
„Lenna?“küsisin hämmeldunult. Ma ei kuulnud vastust küsimusele, kuid tormasin ruttu poisile järgi.
Jõudes tema tuppa, istus ta oma voodi peal ning pea mõlema peopesa vahel. Vaatasin teda hetkeks ja kõndisin voodi juurde, et tema kõrvale istuda.
Sulgesin korraks silmad ning tõmbasin sügavalt hinge enne, kui suutsin midagi küsida: „Mis juhtus?“pärisin anuval häälel.
Toas valitses vaikus, kuid ma jäin ootama seni ta rääkima hakkab.
„Avarii,“sõnas Chris üheainsa sõna.
„Chris, palun, räägi mulle kõik, mida sa tead,“rääkisin talle anuval, kuid samas ka rangel toonil. Kuulsin tema kiireid ja tugevaid südamelööke, mis hirmutasid mind ja andsid selgelt teada, et olukord on üsna hull.
„Tema ja siis mingi poiss sõitsid mootorattaga mööda kiirteed, kui nad järsku rekkale ette sõitsid. Rekkajuht ei jõudnud nii ruttu pidurdada ning nad said tugevalt põrutada. Lenna oli kokkupõrkest 50 meetri ja too poiss 62 meetri kaugusel.“ Chris’i hääl värises ja kohati tundus mulle, et ta üllatus selle peale, mida ta äsja rääkinud oli.
„Kui raske seisund tal on?“küsisin ettevaatlikult.
„Poiss suri sündmuspaigal, aga Lennal on kõvasti selgroog kahjustatud, tugev peapõrutus ning veel palju muid luid puruks.“ Ma ei suutnud mitte midagi selle peale öelda. Mu peopesad muutusid aina jahedamaks, pea kumises ja kõik mu ümber muutus nii uduseks.
„Ema ja isa on haiglas tema juures. Nad arvatavasti ei tule sealt ennem tagasi, kui Lenna silmad avab,“jutustas Chris mulle edasi.
„Mida arstid räägivad?“küsisin üsna lootusrikkalt. Tahtsin kuulda neid häid ja parimaid sõnu, mida arsti suust kuulda saab, et kõik on hästi ning ta saab terveks.
„Elu võimalused väikesed. Ta on liigagi raskes seisundis. Iris, ta süda lööb liiga vaikselt ja aeglaselt,“pööras Chris näoga minu poole ning haaras kätega mu õlgadest kinni. Peagi jätkas ta pisut rahulikumalt: „Juhul, kui ta jääb elama, siis sada protsenti ratastoolis elu lõpuni.“
Judistasin õlgu, kuuldes viimaseid sõnu. Vaatasin talle sügavalt silma, mis olid täis valu ja rahutust. Võtsin ennast ruttu kokku ning kallistasin teda tugevalt.
„Kõik saab korda,“sosistasin talle vaikselt kõrva. Mõne hetke pärast küsisin talt: „Kas sa nüüd jätad võistlused vahele?“ Korraks ma rõõmustasin, arvates, et ta jääb koju ega sõida mingitele jalgpalli võistlustele.
„Kas sa teed nalja?“vabastas ta ennast minu haardest. Tema hääl oli üsna pahane ning tundsin, et olin vägagi vale küsimuse esitanud.
„Neid jalgpalli võistlusi ma ei saa kohe mitte kuidagi vahele jätta,“pomises ta kurjalt, visates jope seljast ning viskas voodile pikali.
„Anna andeks,“ sõnasin vaikselt ja pugesin tema juurde kaissu.
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime16/1/2010, 19:14

Nii, nimedest siis kohe. Mulle natuke ei meeldi see valik, sest need omavahel ei sobi kokku, selleks on nad liiga erinevad. Aga see on tegelikult vist realistlik. Ühe pere lastele pannakse üldiselt sarnased nimed (nt samast ajastust või sama algustähega või lihtsalt sellised, mis kokku kõlavad), aga Chris ja Lenna tunduvad täiesti erinevatest ooperitest. Aga see on niisama öeldud.
Jutust ... teine osa tuli teise pauguga, ütleme nii. See polnud nii hea enam, kuidagi äkki. Vahelduseks võiks olla tavalist elu, muidu ei saagi teada, millised need inimesed päriselt on, vaid ainult ... eriolukordades, kui nii saab öelda :)
Otsekõne ja kirjeldused pole tasakaalus, minu arvates on vähemalt hea, kui kirjeldusi on rohkem kui otsekõne, aga võib-olla on see ainult minu arvamus.
Uut.

EDIT: Mulle tuli meelde, et ma tahtsin öelda, et mulle väga meeldib pealkiri. See on nii realistlik. See oleks nagu, et sa oled armunud, ütled sõna "tema" ja mitte kellelgi pole isegi kahtlust, et sa räägid just TEMAST. Superhea pealkirja valik.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime16/1/2010, 20:12

Mu õe nimi on Marelle. Very Happy Pole ka kuigi sarnased nimed. Very Happy

Kuigi ma peaksin olema Marite. Ma korrutan seda igalpool, sest mind on viimasel ajal see nimi kummitama jäänud..

Osa kohta. Me like it! ^^

Ma hea meelega kirjutaksin pikemalt, aga ma ei oska paremas käes nimetissõrmega trükkida. Ma lõikasin keskmisesse sõrme ja sellega trükkida ei saa ja noh.. harjumatu. Very Happy

UUT!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime16/1/2010, 20:53

See oligi niisama fakt, ma tean, et paljudes peredes nii ei ole, aga samas jälle paljudes on. :) Mulle meeldib oma juttudes ikka peredes nimedel mingit sarnasust leida. See on kuidagi ... noh, tekitab ühtse tunde. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime16/1/2010, 21:44

Pille tütarde nimed on Sille ja Ellika. Tglt Ellika oleks old Hille v Mille, aga ema leidis, et need kahtlased nimed. Very Happy Thank god. Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime17/1/2010, 01:03

päris hea oli jep :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime17/1/2010, 14:18

Hea jutt.
Ja nii nagu ka EITC ütles, otsin ma tegelaste nimesid kaua. Very Happy

Aga muidu...UUT!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime17/1/2010, 16:44

Ma otsin ja mõtlen kaua ja kui ma need leidnud olen kipun neid alati muutma Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tema Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema   Tema Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tema
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tema.
» Tema Canterbury suvi
» Tema lugu. Minu pisarad.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: