MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2010

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime1/6/2010, 13:05

26.raamat
2010 - Page 2 Videvikgraafiline
Pealkiri: ,,Videvik. Graafiline romaan I.osa"
Autor: Stephenie Meyer ja Young Kim
Lehekülgede arv: 224
Sisu: Kõik teavad nagunii sisu jn., aga seekord siis ,,Videviku" lugu kujutatud piltidega.
Arvamus: Natuke segaseks jäi, kuna kõik tegelased tundusid nii...võõrad? Eelistan pigem seda raamatut lugeda.
Hinne: 8,5/10


Viimati muutis seda White Wolf (18/7/2010, 09:29). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime1/6/2010, 15:05

27.raamat
2010 - Page 2 Darren
Pealkiri: ,,Cirque Du Freak- Kesköine tsirkus"
Autor: Darren Shan
Lehekülgede arv: 191
Sisu: Darren Shan on tavaline koolipoiss ning elab oma täiesti tavalist elu. Kuid ühel päeval saabub Darreni kodulinna tsirkus, õigemini...ebarditetsirkus, mis kuulutati juba ammu seadusevastasteks. Darren pääseb sinna koos oma parima sõbra Steveiga. Etendusel jääb talle silma mürgiämblik- Madam Octa. Darren otsustab ämbliku varastada, mis on aga pöördumatu tegu ja sellest ajast alates, on poisi elu muutunud...igaveseks.
Arvamus: Armastan seda raamatut. Liiga hea ··
Hinne: 10/10


Viimati muutis seda White Wolf (18/7/2010, 09:29). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime3/6/2010, 16:16

28.raamat
2010 - Page 2 Vampiir_2
Pealkiri: ,,Cirque du Freak- Õudus jätkub"
Autor: Darren Shan
Lehekülgede arv: 183
Sisu: «Vampiiri käealune» alustab sealt, kus «Cirque du Freak» pooleli jäi. Darren peab jätma maha perekonna ja sõbrad ning õppima toime tulema oma uue, poolvampiiri identiteediga. Pärast öist kohtumist kalmistul on Darren ja härra Crepsley palju edasi liikunud. Küll vampiiride täiskiirusega – kihutades üle maa nagu kaks vaimu, küll õige tavaliste liiklusvahenditega. Lõpuks otsustavad nad siiski taas Cirque du Freakiga liituda...
Arvamus: Sama hea kui esimene osa. Jumaldan (L)
Hinne: 10/10


Viimati muutis seda White Wolf (18/7/2010, 09:29). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime4/6/2010, 14:19

29.raamat
2010 - Page 2 173
Pealkiri: ,,Soovileht"
Autor: Eoin Colfer
Lehekülgede arv: 216
Sisu: Meg Finn on üsna kuritegevuslik 14-aastane tütarlaps, kes lastakse õhku koos Belchi nimelise suliga. Belch läheb põrgusse, kuid Meg jääb põrgu ja taeva vahele ning selleks, et taevasse pääseda, peab ta tagasi maa peale minema ja aitama üht vanameest nimega Lowrie. Lowriel on valmis tehtud soovileht, kus on kirjas soovid, mida ta tahab enne surma ära teha. Kõigeks selleks on tal aga vaja Megi, keda proovivad takistada nüüd koeraajuga Belch, et viia neiu põrgusse.
See on lugu elust, surmast ja teispoolusest.
Arvamus: Alguses ma ei olnud just eriti vaimustanud ja kõik justkui veniis...aga siis, kui Meg ja Lowrie ülesandeid tegema läksid, siis muutus kõik põnevamaks. Ja kui ma alguses arvasin, et Belch on siga, siis Franco ajas mind rohkem närvi.
Hinne: 10/10


Viimati muutis seda White Wolf (18/7/2010, 09:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime16/6/2010, 22:19

30.raamat
2010 - Page 2 Headpahadpoisid_Kaas
Pealkiri: ,,Head pahad poisid"
Autor: Ivar Soopan
Lehekülgede arv: 156
Sisu: Ivar Soopani uue raamatu peategelased on sattunud karmi maailma, kus igaüks peab enda eest ise välja astuma – juhiloata autosõit on Raini noortevanglasse viinud. Raamatus tegutsevad ka Soopani eelmisest jutustusest „Kõik poisid ei saa suureks” tuttavad tegelased Jan ja Silver. Kaks maailma kohtuvad. Mis saab edasi?
Arvamus: Selline põnev lugemine, kiiresti läks ning üldse oli hea raamat Wink
Hinne: 9/10

Lehekülgi kokku loetud 6894


Viimati muutis seda White Wolf (18/7/2010, 09:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime25/6/2010, 16:35

31.raamat
2010 - Page 2 Sininelaguun
Pealkiri: ,,Sinine laguun"
Autor: Henry de Vere Stacpoole
Lehekülgede arv: 172
Sisu: Kaks last- Dick ja Emmeline satuvad pärast laevahukku pealtnäha asustamata saarele. Nendega on kaasas vana iirlane, küll viinaveaga, aga muidu heasüdamlik, meremees Paddy Button. Vähemalt on saatus neile ette näidanud koha, kus kukub sööki puu otsast ja ujub ookeanis. Paddy meeleheaks ilmub kuskilt välja ka tünn, mis on täidetud rummiga. See aga iirlase hauda viibki. Dick ja Emmeline peavad saama üksi hakkama, seltsiks vaid eredavärviline lind Koko. Aastate jooksul tekib nende vahel aga kummaline side, mida kumbki ei mõista.
Arvamus: See raamat=I love you
Hinne: 10/10


Viimati muutis seda White Wolf (18/7/2010, 09:26). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime15/7/2010, 14:01

32.raamat
2010 - Page 2 Tahetudruk
Pealkiri: ,,Tähetüdruk"
Autor: Jerry Spinelly
Lehekülgede arv: 183
Sisu: Sellest päevast peale, kui ta helide ja värvide pöörisena vaiksesse Mica keskkooli saabus, saatis teda kõikjal pomin: «Tähetüdruk, Tähetüdruk.» Ta oli sama müstiline nagu ta nimi ja sama maagiline nagu kõrbetaevas. Ta vallutas Leo Borlocki südame üheainsa naeratusega. Ta pani Mica keskkooli klassiruumid ja koridorid vaimustusest kihama.
Esialgu.
Siis hakkasid nad Tähetüdruku peale viltu vaatama ja varsti teda ka vältima. Armunud Leo, paanikas ja meeleheitel, palub tüdrukut, et too muutuks tavaliseks...
Arvamus: Selline mõnus, soe tunne tuleb sisse, kui tagantjärgi Tähetüdrukule mõtlen. Ta oli nii hea ja naiivne ning ma tõepoolest vihkasin neid koolikaaslasi. Tekkis tunne, et tahaksin need tüübid seal ükshaaval ette võtta ja (pehelt öeldes) kaelad murda. Very Happy
Hinne: 10/10


Viimati muutis seda White Wolf (18/7/2010, 09:25). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime15/7/2010, 14:06

33.raamat
2010 - Page 2 Alaizabel
Pealkiri: ,,Alaizabel Cray painaja"
Autor: Chris Wooding
Lehekülgede arv: 336
Sisu: Wooding punub erakordselt mõjuva loo, mis leiab aset Londonis. Linnatänavate sünges rägastikus pesitseb kujuteldamatu õudus. Vernichtungit – sõda – jättis maha rusudes ja kurnatud linna, elanikud on lahinguist räsitud ning kaitsetud kohutava painaja ees... Vana Kvartali tänavatelabürindis luuravad ja varitsevad ennenägematud olendid. Kõveratel tänavatel varitsevad hundid ja sortsid. Kuid peidetud kurjus on hullem neist kõigist. Rikkuse ja ligimesearmastuse maski taga peitub koletu leping sortsisooga, mis ähvardab kogu inimkonna olemasolu. Ning kõige selle südames on kaunis, kaitsetu ja mõistatuslik Alaizabel Cray – võti ülima kurjuse juurde.
Arvamus: Mulle meeldis...ja ei meeldinud. Pole vist eriti minu teema, sellised raamatud. Mm...Thaniel ja Alaizabel olid liiga armsad koos, sobisid hästi :)
Hinne: 8/10


Viimati muutis seda White Wolf (18/7/2010, 09:25). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime15/7/2010, 14:09

34.raamat
2010 - Page 2 Vaim
Pealkiri: ,,Vaim"
Autor: Ketlin Priilinn
Lehekülgede arv: 128
Sisu: Helena teadis juba väikesena, et midagi on tema vanavanemate majas valesti. Teda kohutasid sealsed kummalised hääled, sammud trepil ja halvad unenäod. Ta ei taibanud, miks vanaisa ja vanaema iial midagi sellist ei näe ega kuule. Aastaid hiljem, pärast vanavanemate surma, kohtub noor naine taas oma lapsepõlvehirmudega. Tasapisi avaneb talle traagiline lugu, mis leidis aset aastakümneid tagasi ning mõjutab nüüd ka neiu enda saatust.
Arvamus: Tõsiselt hea ja just selline õudukas, mida vajasin. Piisavalt õudne, nii Silvia olevikus, kui ka minevikus. Mm...kõige naljakam oli aga see, et leidsin mitu seost enda eluga:
1) Peategelase nimi on Helena- see on mu sõbranna nimi.
2) Peategelane elas Pääskülas- mina elan ka Wink
3) Peategelase sõbranna oli kolinud Laagrisse- mu vanaema ja vanaisa elavad seal
4) Peategelane sõitis enda maakodusse läbi Keila- ma sündisin ja elasin keilas 8 aastat
5) Vaimu nimi oli Silvia- minu täditütrel sama nimi
Very Happy
Hinne: 10/10


Viimati muutis seda White Wolf (18/7/2010, 09:25). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime15/7/2010, 20:42

35.raamat
2010 - Page 2 500
Pealkiri: ,,Kas mäletate mind?"
Autor: Sophie Kinsella
Lehekülgede arv: 384
Sisu: Lexi ärkab haiglavoodis pärast autoavariid ja mõtleb, et on 2004. aasta ja et ta on puseriti hammastega 25-aastane naine, kes elab kohutavat armuelu. Kuid oma jahmatuseks saab ta teada, et käes on 2007. aasta – et ta on 28-aastane, et tal on ilusad hambad, et ta on osakonnajuhataja – ja et ta on abielus! Hea välimusega miljonäriga! Kuidas küll õnnestus tal jõuda sellisesse unelmate ellu?! Lexi ei suuda uskuda oma õnne – eriti siis, kui näeb oma suurepärast uut kodu. Ta on kindel, et ta abielu hakkab toimima suurepäraselt pärast seda, kui ta on oma mehega uuesti tutvunud. Mees on koostanud «abielu käsiraamatu», mis peaks sellele kaasa aitama. Ent kui ta saab oma uuest minast rohkem teada, ilmuvad täiuslikku ellu mõrad. Kõik ta vanad sõbrad vihkavad teda. Ta töökohale heidab silma konkurent. Seejärel osutub seksikas, sasipäine kutt kellekski... ja lõhkeb uus pomm.
Arvamus: ÜLIHEA!!!! Seal oli vist kõike- naeru, nuttu, viha, rõõmu, kurbust. Ainult ühest asjast ma ei saanud aru...Kas Lexi sai siis enda idee teoks teha või ei?
Hinne: 10/10


Viimati muutis seda White Wolf (18/7/2010, 09:25). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime18/7/2010, 09:24

36.raamat
2010 - Page 2 725
Pealkiri: ,,Tilly Trotter"
Autor: Catherine Cookson
Lehekülgede arv: 401
Sisu: Esimene romaan triloogiast, milles kujutatakse noore tütarlapse kasvamist elus karastunud naiseks kuninganna Victoria valitsemisaja alguses.
Matildal tuleb kogeda naiste kadedust ja meeste pealetükkivat käitumist ning harjuda mõttega, et külaühiskond paneb talle tema ilu pahaks ja ei võta teda kunagi päriselt omaks.
Arvamus: Väga väga hea! Esimesed kümme lehte venisid, aga läks põnevaks.
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime6/8/2010, 17:08

37.raamat
2010 - Page 2 834
Pealkiri: ,,Harry Potter ja tarkade kivi"
Autor: Joanne Kathleen Rowling
Lehekülgede arv: 264
Sisu: Harry Potter ei ole kunagi olnud lendluudpalli võistkonna täht, ta ei oska loitse, pole kunagi olnud lohe munast koorumise juures ega kandnud nähtamatuks tegevat mantlit. Ta on kogenud üksnes õnnetut elu koos oma hirmsa tädi perekonnaga. Harry elab tillukeses panipaigas trepi all ning üheteistkümne aasta jooksul pole kordagi tähistatud tema sünnipäeva. See kõik aga muutub, kui öökull toob talle mõistatusliku kirja, milles Harryt kutsutakse imelisse paika, Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunsti Kooli, kus Harry leiab endale sõbrad, õpib võlukunsti ja astub vastu oma kõige hirmsamale vaenlasele.
Arvamus: Superhea! Kuna ma pole suutnud kunagi seda raamatut lugeda rohkem, kui teise peatükini, oli suhteliselt külm arvamus. Naljad olid ka head *fännab Nevillet* Very Happy Kohustuslik kirjandus on see suvi parim.
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime12/8/2010, 15:14

38.raamat
2010 - Page 2 719
Pealkiri: ,,Tilly Trotter abielus"
Autor: Catherine Cookson
Lehekülgede arv: 355
Sisu: Triloogia teise osa alguses on Tilly tulevik taas ebakindel. Mark Sopwith on surnud, Tilly ootab tema last, kuid ametlikult ei ole tal õigust mingile pärandusele ega positsioonile. Olukorra teeb veelgi keerulisemaks Marki tütre Jessie Anni varjamatu vaenulikkus. Ootamatu saatusepööre annab Tillyle võimaluse lahkuda kodukandist ja otsida õnne Ameerikas. Kergeks aga ei tõota kujuneda ka see uus elu.
Arvamus: Algus oli tõsiselt mage ja veniv. Koguaeg mingi mure ja mure ja armastus ja armastus ja masendus. Kõige põnevamaks läks teine pool, siis kui nad seal Ameerikas olid ning need indiaanlased neid ründasid jne. Väga põnev. Nii et lõpp tegi täiesti tasa alguse.
Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime26/8/2010, 21:25

39.raamat
2010 - Page 2 591
Pealkiri: ,,Tilly Trotter lesepõlves"
Autor: Catherine Cookson
Lehekülgede arv: 307
Sisu: Ameerikas mehe kaotanud Tilly on tagasi Inglismaal ja taas üksi nüüd juba kahe lapse eest vastutamas ja hoolitsemas. Ta on jätnud lootuse suurt armastust leida, kuid püüab oma elu mingil kombel sisse seada. Kohalike elanike pahatahtlikkus on endine, kuid karastunud Tillyl on rohkem südikust sellele vastu seista.
Arvamus: Kõik raamatud algavad ühtemoodi- magedalt ja lõppevad fantastiliselt. Ma ei saa, see lõpp...oli liiga julm ning arvatavasti oleksin kõva häälega töinama hakanud, kui mu vanemaid kodus poleks olnud. Noreen oleks pidanud ellu jääma, abielluma Willyga ning elama elu lõpuni koos õnnelikult. Kuigi, ma oleks tahtnud nende tütrest midagi veel teada saada. Ja...ma tõesti oleks tahtnud, et Tilly pr. Rossiga(vms) veel kohtub.
Nüüd aga...panen ma taolised romaanid natukeseks kõrvale ning vaatan midagi...kaasaegsemat Very Happy
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime30/8/2010, 17:32

40. raamat
2010 - Page 2 842
Pealkiri: ,,Õmblustest käriseb"
Autor: Nancy Krulik
Lehekülgede arv: 231
Sisu: Kui Sami Granger New Yorgis bussilt maha astub, hoiatab keegi hull teda, et elu suurlinnas ei ole see, millest ta alati unistanud on. Kuid Sami on otsustanud läbi lüüa alal, millel on erakordselt raske läbi küüa. Miski, mida ta koduses väikelinnas õppinud on, pole teda ette valmistanud selleks, mis ootab kuulsa moelooja juures töötades: mees mitte üksnes ei murra ta südant, vaid varastab ka loomingu!
Ainus koht, mis Sami nüüd veel tööle võtab, on kehvavõitu pesupood. Kas õnnestub tal siiski oma unistus ellu viia või ongi see tema moekärjääri lõpp-peatus?
Arvamus: Nii hea...Kuid kohati...ei saanud ma Samist aru. Mulle ei meeldiud ei Bruce ega see Franclin(vms), aga Vin...ojaa. No aga, maitsed on erinevad.
Hinne: 10/10

Kokku on lehekülg loetud 9655
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime4/9/2010, 12:13

41.raamat
2010 - Page 2 160
Pealkiri: ,,Tüdruk, 15, flirt Inglismaa nimel"
Autor: Sue Limb
Lehekülgede arv: 199
Sisu: Prantsuse kired, porised telgid ja raevukad lehmad! Jess on hädas. Ta peab enne prantsuse vahetusõpilase Edouardi küllatulekut poisile kirjutama ning tema tavaline võime karismaatilisi, võluvaid ja ahvatlevaid kirju paberile panna on teda maha jätnud. Aga teine mure on veelgi hirmsam. Ta peab saatma oma foto! See mõte täidab Jessi erilise hirmuga. Aga sellele probleemile leiab ta lahenduse – digitaalselt täiustatud lahenduse – ja kellelt siis veel abi küsida kui mitte parimalt sõbralt Fredilt?
Arvamus: Liiga-liiga hea...Pärast Berti sarja, pole ma rohkem nii palju naernud(okei, Bert oli siiski tibake haigem).
Ja see Gerardi asi...ojaa, ma teadsin, mida Jess pidi läbi elama. Very Happy
Hinne: 10000000000/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime2/10/2010, 13:40

42.raamat
2010 - Page 2 Okultismiklubi_100px
Pealkiri: ,,Okultismiklubi"
Autor: Kersti Kivirüüt
Lehekülgede arv: 167
Sisu:“Läheme siis meie ka filmi vaatama,” sõnas Viktor taldrikut õrnalt enda poole tõmmates. “Aga teistele võiks rääkida, et vaim tuli välja ja ...”
Lause jäi lõpetamata, sest taldrik rebis end Viktori sõrmede alt lahti ning libises äkilise hooga lava suunas. […] “Idioot! Miks sa nii tegid? Ma oleksin rabanduse saanud!” Veronikal oli ehmatusest nutt kurgus.
“Ma ... ma ei teinud midagi ... ta ise läks ... ausõna.” kokutas samavõrd jahmunud Viktor.

“Okultismiklubi” on inspireeritud Vana-Kuuste kandis aset leidvatest paranähtustest ning Kuuste Q-klubi ulmelistest seiklustest.
Arvamus: Minu uus lemmik raamat ·· Kõik oli väga põnev ja huvitav ja kaasahaarav jne. Soovitan Wink
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime2/10/2010, 13:43

43.raamat
2010 - Page 2 069
Pealkiri: ,,Ritsikas"
Autor: Jaan Tangsoo
Lehekülgede arv: 200
Sisu: Kui lapsel ei ole aimugi, kes on tema isa. Kui lapse emale läheb korda ainult korralik peatäis ja last vajab ta üksnes selleks, et elamispinda saada. Siis võibki juhtuda, et ühel hetkel kukub viieteistkümneaastasel tüdrukul karikasse viimane piisk ja temast saab Ritsikas, kelle kodukoht on seal, kuhu esimene ettejuhtuv buss viib, ja öömaja seal, kuhu jalad viivad. Kuigi saatusel on noorele inimesele veel nii mõnigi katsumus varuks, suudab Ritsikas oma elu lõpuks joone peale saada.
Nagu oma raamatutes varemgi, säilitab Jaan Tangsoo ränkadest teemadest hoolimata elujaatava tooni.
Arvamus: Karm, aga reaalne. Meeldis.
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime9/10/2010, 22:30

44.raamat
2010 - Page 2 Lucas
Pealkiri: ,,Lucas"
Autor: Kevin Brooks
Lehekülgede arv: 320
Sisu: 15aastane Caitlin elab koos isaga väikesel saarel Inglismaa rannikul. Tüdruku ema on aastaid tagasi hukkunud autoõnnetuses, milles isa tunneb ennast süüdi ning püüab osutada tütrele seda suuremat tähelepanu. Süümepiinad ja loomekriisid tõukavad teda aga sagedasti viskiklaasi poole. Caitlinile jääb silma saarele saabunud ilus ja tark isemoodi vagabund Lucas, kes ei tea oma päritolu. Mitte kõik ei jaga Caitlini arvamust Lucasest. Poisi tabamine ja minemakihutamine saab saarel nii mõnegi eesmärgiks ja kinnisideeks.
Arvamus: Ma olin enne lugenud palju arvutusi selle raamatu kohta ning kõik kiitsid taevani. Seepärast olin võib-olla isegi natuke pettunud, kui raamat minus neid...suurepäraseid mõtteid ja emotsioone välja ei toonud.
Kindlasti pole see halb, aga lihtsalt...minu jaoks jäi midagi puudu. Kuigi Lucasest on kahju. Väga kahju.
Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime27/10/2010, 14:28

45.raamat
2010 - Page 2 Ingveripraanik
Pealkiri: ,,Ingveripräänik"
Autor: Cathy Cassidy
Lehekülgede arv: 236
Sisu: Kas sa oled kunagi soovinud, et võiksid end täielikult muuta, olla populaarne, enesekindel, lahe? Täpselt seda Ginger teebki... või kas ikka teeb? Kui ta armub pehme viltkaabu ja saksofoniga veidrasse vaimustavasse poissi, ei kiida Gingeri parim sõbranna Shannon seda heaks – ja Ginger on korraga tõsiselt kahevahel.
„Ingveripräänik“ on noorteromaan hirmust, sõprusest ja valesse poissi armumisest. Ginger peab õppima enesesse uskuma, enne kui ta saab selgust selles, kes on tema tõelised sõbrad. Kas ta seltsib laheda ja kaalutleva Shannoniga – või riskib ja kuulab oma südant?
Arvamus: ÜLIHEA!! Very Happy Kuigi Shannon oli vahepeal naeruväärne. Saab kolmeteist ja kuijutab ette, et on nüüd ilge teismeline. ;D Ja tegelased paistsid üldse mingid 14-15-aastased, mitte nooremad.
Lehekülgede arv: 10/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime27/10/2010, 20:02

46.raamat
2010 - Page 2 Mustlasplikad
Pealkiri: ,,Mustlasplikad"
Autor: Ketlin Priilinn
Lehekülgede arv: 135
Sisu: Kolm õde sõidavad elus esmakordselt ilma vanemateta reisile. Esialgsete ilusate plaanide kiuste tabab tüdrukuid seal üks äpardus teise järel. «Mustlasplikad» räägib suurlinnast läbi 13-aastase tüdruku silmade, üllatustest ja avastustest, veidi ka hirmudest ja nendega võitlemisest, eelkõige aga sellest, kuidas rahuliku meele säilitamine ja julge pealehakkamine suudavad tihti päästa ka kõige keerukamatest olukordadest.
Arvamus: Kohati tundus, et osades kotades oleksin suutnud midagi paremini kirjutada. Ja kuidagi väheseks jäi seda juttu, kuidagi...magedaks. Aga London on kindlasti koht, kuhu tahan kunagi minna. Nii et, see oli vähemalt poisitiivne külg raamatul :)
Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime29/10/2010, 11:59

47.raamat
2010 - Page 2 442
Pealkiri: ,,Viis nädalat õhupalliga"
Autor: Jules Verne
Lehekülgede arv: 143
Sisu: «Viis nädalat õhupalliga. Kolme inglase avastusreisid Aafrikas. Doktor Fergussoni märkmete põhjal kirja pannud Jules Verne» on esimene põnevusromaan sarjast «Erakordsed reisid» (ligi 70 teost), millega Jules Verne pani aluse uuele kirjandus¾anrile -- teaduslik-fantastilisele romaanile.
Arvamus: Ma vajun häbis maa-alla, kui kaua ma seda raamatut lugesin Embarassed
Ja sellele raamatule ma tõepoolest ei suuda mingit hinnangut anda...lihtsalt, jamh. Jules Verne on hea kirjanik, aga ehk see polnud just minule...Põnevaid kohti oli, kindlasti. Ning tõsiselt mõnus oli vahepeal lugeda mingit head raamatut, kus ikka osatakse sõnu ritta seada ja sündmusi huvitavalt väljendada. Nii et, jah Very Happy
Hinne: 8/10


Viimati muutis seda White Wolf (1/1/2011, 13:13). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime19/11/2010, 21:31

48.raamat
2010 - Page 2 527
Pealkiri: ,,Wõlukunst" (1.osa)
Autor: Angie Sean
Lehekülgede arv: 461
Sisu: Septimus Heap, seitsmenda poja seitsmes poeg, kaob oma sünniööl, kui ämmaemand on ta surnuks tunnistanud. Selsamal ööl leiab Septimuse isa Silas Heap koduteel lumest tekki mähitud lapse – kannikesekarva silmadega vastsündinud tüdrukukese. Ja selsamal lumisel ööl saab Marcia Overstrand ebatavaliseks võluriks.
Heapid võtavad väikese tüdruku enda juurde, panevad talle nimeks Jenna ja kasvatavad teda nagu oma last. Aga kes on see müstiline väike tüdruk ja mis juhtus tegelikult nende armastatud poja Septimusega? Kümme aastat hiljem tuleb välja, et need sündmused ei olnud sugugi juhuslikud. Heapide elu muutub tundmatuseni ja nad haaratakse uskumatutesse seiklustesse. Mäng käib elu ja surma peale ..
Arvamus: Minule täitsa meeldis, kohati oli põnev, kohati...polnud. Seda, kes tegelikult Septimus on, arvasin juba alguses. Teist osa tahaks ka lugeda.
Hinne: 8/10


Viimati muutis seda White Wolf (1/1/2011, 13:13). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime14/12/2010, 20:40

49.raamat
2010 - Page 2 13pohjust
Pealkiri: ,,Kolmteist põhjust"
Autor: Jay Asher
Lehekülgede arv: 277
Sisu: Clay Jensen jõuab koolist koju ning avastab, et talle on saabunud postipakk, milles on kassetilindid. Need on salvestanud Hannah Baker, tema klassiõde ja kiindumuse objekt. Kaks nädalat tagasi tegi Hannah enesetapu.
Hannahi hääl räägib lintidel, et on kolmteist põhjust, miks ta otsustas end tappa. Üks neist põhjustest on Clay. Kui ta lindi lõpuni kuulab, saab ta teada, miks.
Clay kuulab, mida Hannahil on öelda, ning see muudab tema elu igaveseks.
Arvamus: ...
Istun ja mõtlen siin, mida võiksin kirjutada. Mille üle nuriseda, mille üle mitte...ja ausaltöeldes, pole mul midagi muud öelda, et see raamat on...Hannah oli nii...ta oleks võinud ju proovida selle kooli läbi vedada, naerda nendele kiusajatele näkku ja unustada kõik halva. Kuigi samas olin ma ka õnnelik. Õnnelik, et kõik need kiusajad said enda palga kätte neid kasette kuulates. Nende süütud,valesi täis elu oli nüüd seal pimedamas paigas. :)
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime1/1/2011, 13:17

See aasta lugesin läbi 49.raamatut ja lk tuli kokku 11793
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2010
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 2010
» 2010
» 2010.
» 2010.
» 2010

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2013 :: White Wolf-
Hüppa: