MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Love at first sight [6 # rox]

Go down 
+9
nasicc
kurmzu
Lizz
muskam
Everleigh
Evy
Murtagh
Audrey
bbrit .
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Icon_minitime3/1/2010, 13:49

mmm , täiega hea :)
sa kirjutad seda ikka edasi eks ?
aa ja seee vaatenurga värk . muarust võiksid olla erinevad osad . etnagu üks osa steven ja teine osa rox jms Wink
steven on niiiiiii nunnu
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Icon_minitime3/1/2010, 16:07

Mõni lause oli selline... konarlik. Sõnad kordusid ja tundus, nagu sa oleksid seda nagu mingi sada korda üle kirjutanud ja siis ikka kõige halvema variandi juurde jäänud. Nt. Ma pidin enam, kui kolmel korral enda küünarnukke kasutama ja nii mõnigi vihane pilk tabas mind koos jala või küünarnukiga. Ühesõnaga, see lause häiris mind. Very Happy

Aga see vaatenurkade asi võiks minu arust isegi jääda. Tegelikult võiks nüüd midagi toimuda, kus Steven (oli ju Steven, eks? Very Happy) ja Rox kokku saavad. XD Muidu läheb igavaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 20:42

L: Jep, just jõudsin tagasi hispaaniast ja hakkan kirjutama, kui aega ja tahtmist on. edaspidi siis nii, et erinevad osad :)ja tore kui meeldib

T: Sul on õigus tegelikult, ma kirjutasin seda, siis tahtsin ära kustutada, siis ei viitsinud ja lõpuks jäigi selline. Ja ma üritan actionit ka teha :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Icon_minitime22/1/2010, 23:11

ma olen täna jube tubli olnud :) kahele jutule uus osa. Haigete inimeste viga, igavusest hakkavad kirjutama. Lugege siis mu teisi jutte ka ja olge lahedad !

5.

*Steven

Istusin diivanil, kaisus Michell, aga peas Rox. Ma ei suutnud uskuda, et üks inimene võib nii palju mõtteid tekitada. Ja ma tundsin teda vähem kui päeva.

Maja oli inimesi täis. Ma ei kujutanud ette kust need kõik siia olid saanud. Mingid vennad sportautodega olid ühel hetkel lihtsalt maja ees seisma jäänud, jookidega sisse tulnud ja siis oma naistega jooma hakanud. Maja ees oli kolm autot, igast autost tuli kaks tsikki ja kaks kutti välja, nii, et neid oli kokku kaksteist. Okei, Max suhtles vist ühega neist ja see üks oli jõhkralt ära kasutanud Maxi, et pleissi saada. Kuigi, asi mis mul arusaamatuks jäi, oli see, et kui need kutid nii rikkad olid, miks nad peavad üldse kellegi teise juures jooma? Kindlasti on neil viis maja ja veel mõned autod ja korterid.


Mul oli igav ja ma tahtsin siit ära,inimesed karjusid üle üksteise ja see pani pea valutama.. Telekast tuli extreemsport ja sealt näidati mingeid skeitereid. Tõusin ohates püsti ja Mich vaatas mulle küsiva pilguga otsa. "Ma lähen suitsule," ütlesin ja trügisin kahest kutist mööda, kes mõlemad õllepudel käes endale uut naist otsisid. Jõudsin õue ja istusin trepile maha. Kaugemalt oli kuulda tümpsu, mis tuli sellelt rannapeolt, kus kõik surfarid käisid alati.

Võtsin suitsupaki taskust välja ja tegin kiirelt ühe suitsu, sest ma olin nii närvis selle naiste teema pärast. Ma ei tahtnud Michi kaotada, sest ma hoolisin temast ja ta oli tore, aga samas, mitte kunagi polnud ma tundnud kellegi vastu midagi sellist, mida ma tundsin Roxi vastu. Michelliga ma olin koos, meil oli tore, aga kui ma Rox'i nägin tulid mu kõhtu liblikad ja jalad hakkasid värisema.

"Lähme randa!" kuulsin Max'i häält selja tagant. Ta istus mu kõrvale ja süütas enda suitsu ka põlema. "Mõttetu värk siin täna. Need värdjad rikkusid kõik ära, siin ei peaks nii palju inimesi olema," pobises ta ja ma ei teadnud, kas vastata talle või mitte. Lõpuks noogutasin talle, kui ta minu poole vaatas ning me läksime koos sisse, et Matt ja Ethan üles leida.

Kui ma olin Matti üles leidnud, kobises ta midagi ja lubas väljas oodata. Nii kaua läksin ma Michiga rääkima. Ta tahtis koju jääda, sest ta ei olnud kindel paljud siit jalad alla saavad võtta ja ise koju kõndida. Kõik, kes said aitasin ma ära ajada. Mõned olid juba ennast kuskile magama sättinud, kuigi kell ei olnud palju. Mich lubas mul pärast tagasi tulla ja peale seda läksin ukses välja. Väljas seisis Max ja Ethan. "Kus Matt on?" küsis Max. Ohkasin. Jälle ta oli kadunud. "Ootame paar minutit," pakkusin välja ja kõndisin väravani, kuhu vastu ma ennast toetasin.

Umbes viie minuti pärast tuli uksest välja Matt, kes tahtis midagi seletama hakata, aga Max ei lasknud. "Kus sa olid jälle nii kaua?" küsis ta vihaselt. "Ma käisin ainult vetsus," ütles ta rõõmsalt ja pani püksivöö kinni. "Ma sebisin meile transpordi ka," lausus ta enda üle uhkust tundes ning samal ajal astus toast välja kutt, keda ma paar korda koolis näinud olin. Jason, vist. Vähemalt nii ma arvasin. Me istusime Jasoni autosse ning võtsime tema auto põrandalt joogid, mida ta majja sisse polnud võtnud. Alustasime nende joomisega, aga siiski Jason oli eeskujulik autojuht ja ise ei võtnud midagi. Seda, palju ta majas oli joonud, ma ei teadnud.

Jason parkis auto parklasse ja me astusime sellest välja, suur alkokott käes ja ülejäänud osa oli veel meie kätes ka "Persse, ma selle sitaga rohkem ei sõida, anna see kott mulle ja ma saan lõpuks ka jooma hakata," ütles Jason ja valis endale joogi välja.

Kõndisime lava suunas, kus pidutsesid teismelised poisid ja tüdrukud. Kui ma ja Max väiksemad olime ja tüli surfarite ja skeiterite vahel veel nii suur polnud, käisime me ka siin reivimas. Nüüdseks käime siin ainult mölisemas. Või vähemalt Max käib. Minu idee oli siit Rox üles leida.

"Nahhui, vaata kui palju siin neid on," ütles Jason ja hakkas suurema rahvahulga keskele minema, et endale sobiv naine õhtuks leida, kellega koos saaks natuke hullata ja siis nö 'minema visata' "Naised, siin ma olen," kuulsin teda enne veel ütlemas, kui ta rahvahulka ära kadus. Käed laiali, ühes käes rumm, teises koola. Raputasin muiates pead ning vaatasin esinejaid. "No enam mõttetumat bändi nad ei leidnud?" küsis Max, kes mu kõrval oli. Kehitasin õlgu. "Mõttetu," ohkas Max ja kadus mu kõrvalt minema. Ma ei tea kuhu ta läks, aga alles jäime ainult mina ja Matt.

"Naistemehed nad on ja jäävad ka," ütles Matt. "Jajah," pobisesin ning vaatasin ringi. "Vaata, seal on see blond tsikk, kellest sa päeval mulle rääkisid," näitasin näpuga suvalise tüdruku peale. "Kus?" küsis Matt ja hakkas otsima, kuid kui ta uuesti minuga rääkima tahtis hakata, olin ma juba rahvahulga sees ja otsisin Roxi.

Ühes käes õllepudel, nagu õigele mehele kohane, trügisin läbi rahvamasside ette poole. Kuna ma olin üsna pikk, siis oli lava ette väga hästi näha. Vähemalt see oli näha, kui üks bänd lõpetas ja nende laulja lavalt maha hüppas ja Roxiga rääkima hakkas.

"Fakk!" ütlesin, kuid keegi ei kuulnudki mind. Ei pidanudki kuulma. Ma jäin jälle lootusetult hiljaks. Ainult paar minutit.

Kuulasin järgmist bändi, millel tundud veel rohkem fänne olevat, kui eelmisel, kuigi ma kuulsin neid esimest korda.. Vaatasin korraks tüdruku poole ning nägin et see laulja kutt läheb minema. 'Nüüd või mitte kunagi' ütlesin endale ja surusin ennast neile lähemale.

Jalad muutusid jälle nõrgemaks ning mul ei olnud õrna aimugi, mida ma peaks küsima, et temaga jutule saada. Muidugi alati aitaks, kui ma talle oma pudeli sisu kaela kallaks, aga ei, see haiseks..

Lõpuks lihtsalt otsustasin talle nii 'muuseas' otsa koperdada. Sellega vähemalt probleeme ei tekkinud, kuna inimesi, kes mind lükkasid, oli nii palju.

"Aih!" kuulsin karjet. Ma olin talle kanna peale astunud ja seda täiesti kogemata. Ta pööras ennast ümber ja nägu lahvatas tulipunaseks. Muigasin.


Viimati muutis seda bbrit . (23/1/2010, 17:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Icon_minitime23/1/2010, 00:50

niiivõrd hea .
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Icon_minitime23/1/2010, 12:07

LittleMissy: aitäh :) tore, kui keegi loeb
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Icon_minitime23/1/2010, 16:45

Ja mulle ka meeldis. :)

Tore, et haige oled. xD Veel lähiajal mõnda osa oodata? Very Happy

Asi, mis häiris - mõttetu, mitte mõtetu. Very Happy

Sellel jutul on aura. Very Happy Hea aura. Very Happy

Uuut!
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Icon_minitime23/1/2010, 17:14

ojee , kohe parandan :) Tegelt ma tean selliseid asju, aga ma eitea miks välja tuleb teistmoodi. Lähiajal, hmm.. ehk ikka Very Happy vaatab seda asja Wink
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Icon_minitime5/2/2010, 16:46

Jumalst super. See lugu tekitab mul suve tunde Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Icon_minitime6/2/2010, 23:37

6.

*Rox

Üks bänd lõpetas ja nende laulja hüppas lavalt maha meie keskele. Hakkasin naerma ja vaatasin kuidas Taylor ja Alice käsi lehvitasid ja kiljusid. 'Nagu väiksed lapsed,' mõtlesin.

"Ma olen Trevor," ütles kutt ning vaatas mulle otse silma. Selle musta armsa juuksepahmaka alt paistsid sinised silmad. 'Oooh.. oleks ma teadnud, et siin nii palju ilusaid kutte on, oleks ma juba varem siia kolinud..' mõtlesin ja muigasin. "Ma tahtsin teada anda, et klubis Battery on meie afterparty, oled tulemas?" küsis Trevor, mille peale ma talle küsivalt otsa vaatasin. "Õõõ..jah," puterdasin kuidagi välja ja ta naeratas. "Selge, siin on kümme kutset, nendest peaks vist teile piisama?" küsis ta, samal ajal enda pükste taskust natuke kortsu läinud kutseid välja otsides. Noogutasin agaralt. Ma ei kujutanud ette, kui totakas ma välja võisin näha. "No, siis seal näeme," ütles ta silma pilgutades ja eemale minnes.

"Oumaigaaad!!!" kiljusid Taylor ja Alice nii kõvasti kui said. "Me saame sisse, nananana, me saame sisse!" laulsid nad kahekesti naljakaid liigutusi tehes. Naersin nende üle ja tundsin siis kannas väikest valu, keegi oli mulle jälle otsa koperdanud. "Aih!" ütlesin ja pöörasin ennast ümber, ent nähes, kes seal on, sain aru, et mu nägu on ilmselt tulipunane. 'Steven,' sain aru ning mul oli järgmine piinlik hetk viimase viie minuti sees.

"Vabandust," ütles ta. Tõusin kikivarvule, et näha üle tema õla, kas ta sõbrad olid ka seal. Neid ma ei näinud.

Tahtsin temaga millestki veel rääkida, aga ma nagu ei osanud. Mul pole kunagi suhtlemises probleeme olnud, aga nüüd? Lihtsalt ükski mõte ei tulnud pähe.

Silmasin neid kümmet piletit enda käes. "Kas sa bändi All time high afterpartyle lähed?" küsisin. Steven vaatas kulm kortsus, küsivalt mulle otsa. "Kes need on?" küsis ta. "See eelmine bänd, kes esines," seletasin talle,

"Sinna saavad kõik sisse?" esitas ta järgmise küsimuse. "Mkm, kutsetega. Mul on neli kutset üle, kui tahad," pakkusin, kuid siis tuli Morten mu kõrvale. "Miks sa neile neid pileteid annad?" küsis ta. "Miks ma ei või? Meid on kuus, neli jääb üle," seletasin Mortenile otsa vaadates. "Anna need ükskõik kellele, aga mitte talle, ega Maxile," ütles Morten.

"Kuule lõpeta ära, ma ei taha et te uuesti kaklema hakkaksite," rahustasin Mortenit. Ta saatis Stevenile veel ühe vihase pilgu ja pööras selja, et Alice juurde trügida. "Vabandust," vabandasin Steveni poole vaadates. "Miks sa vabandad?" küsis ta. "Ma ei tea, miks ta nii vihane on, ma saan, aru jah, et Max lõi tal silma siniseks, aga sina pole ju selles süüdi," seletasin. Poiss hakkas naerma. "Siin on pikk lugu taga, tal on põhjust vihane olla," ütles ta. Ma ei saanud eriti millestki aru ning võtsin tal käest kinni ja tirisin läbi rahva ranna poole. "Mida sa teed?" kuulsin küsimust ning muigasin. Läksime sellest hulgast eemale ja istusime ühe liivavalli ette pilgud suunatud mere poole. "Mis me siin teeme?" küsis ta juba oma järgmise küsimuse.

"Ma tahan teada, mis värk on, et Morten ei saa teiega läbi ja ei luba meil ka suhelda," vastasin ja tõmbasin jalad vastu keha, et oleks mõnusam. "On sul külm?" küsis Steven. Raputasin pead. "See on tõesti pikk värk ja ega Max ka väga õnnelik ei oleks meid koos nähes. Ma lihtsalt loodan sellele, et meid ei nähta ja isegi kui ta näeb, on ta liiga täis, et aru saada midagi," ütles ta.

Ohkasin. "Millest see siis alguse sai?"

"See oli kunagi ammu, tegelikult on see mingi mõtetu teema üldse. Max oli vist kolmteist, käis Morteni õega ja jättis ta maha. Tüdruk nuttis kodus iga päev ja ei käinud enam koolis, lõpuks tekkisid tal kahtlased suhted mingite inimestega ja lõpuks tegi enesetapu. Morten süüdistab selles kõiges Maxi, aga ega Max ei ole süüdi, et ta nende idikatega suhtlema hakkas. Ja ma arvan, et lõpuks oli tüdruk oma elu nii perse keeranud, et lihtsalt hüppas kaljult alla. Kuigi välistatud pole, et keegi nendest idikatest seda ei teinud pilves peaga. Jubedad inimesed.." seletas ta. Mu suu vajus lahti. "Issand jumal," pobisesin.

"Ega Max ka enne nii vägivaldne polnud, me saime kõik hästi läbi, see igapäevane Morteni mölisemine muutis ta selliseks. Ja neid inimesi pole palju, kes seda lugu teavad, põhiliselt arvatakse lihtsalt, et spordialade erinevuse pärast on inimesed tülis, aga see oleks suht hale," rääkis Steven edasi.

Ohkasin. "See on jube, aga see on nõme, et mina ja sina peame ka vihavaenlased olema.. Oh, kahju," laususin ja vaatasin taevasse. Miks elu nii keeruline on?
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Icon_minitime13/5/2010, 20:13

Suht nunnu, aga... etteaimatav.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Icon_minitime13/5/2010, 20:21

Suht tahaks, juba uut osa;)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Love at first sight [6 # rox]
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Love At First sight
» Cuz u're the one , who i love .
» In other words: I love you
» Fallen in love
» A Different Love (Tuhkatriinu)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Bbrit .'u looming-
Hüppa: