MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Love at first sight [6 # rox]

Go down 
+9
nasicc
kurmzu
Lizz
muskam
Everleigh
Evy
Murtagh
Audrey
bbrit .
13 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime30/11/2009, 22:00

Jälle üks uus ideedetulv, vabandan, aga lihtsalt juhtus nii. Pealkirja võib ka keegi hea välja mõelda, niiikaua, tsau ja loooodan et meeldib :)


See kõik algas siis, kui keset aastat meie klassi uus tsikk tuli. Tal olid pikad brünetid juuksed, mis olid hobusesabasse pandud ja tukk, mis ulatus täpselt üle tema kulmude nii, et see oli põhimõtteliselt tema silmade piiril ja ta pidi seda koguaeg silmade eest ära lükkama. Tal olid perfektsed valged ja sirged hambad, ma nägin seda juba siis, kui ta klassi sisse astus ja arglikult naeratas. Ta istus üsna klassi eesotsa, kuna tagumine ots oli meie poolt juba reserveeritud. Kõik teadsid seda, kuna nii mõnigi oli paar teravamat sõna meie käest kuulnud, kui tahtis ise istuda aasta alguses viimasesse pinki akna all. Okei, ükskord läks asi nii hulluks, et Max, mu parim sõber ja pinginaaber andis mu ühele klassivennale vasta lõuga, mille pärast järjekordne käskkiri kukkus, aga sellest oli siiralt suva. See kutt otsustas klassi vahetada pärast seda paar kuud, sest see kaklus Max’i ja Steve vahel ei jäänud viimaseks.
Igatahes, meie pilgud kohtusid korraks ja just siis, kui ma arvasin, et ma tahan talle naeratada pööras ta oma pilgu ära ja mu õige tüdruk karjus ukse pealt mind. Tõusin püsti ja olin megavihane, et ta just nüüd tuli. Läksin klassist välja samal ajal teda vaadates. Ootasin, et ma saaksin temaga rääkida, või et tund juba hakkaks ja ta tutvustaks ennast.
„Rääkisin Michelle’ga täna õhtusest rajust peost, mis pidi temapool tulema. Pidin kohe peale kooli tema juurde aitama minema ja Maxi, George ja Mike endaga kaasa võtma. Tundes meid, teadsin ma, et üle kolme tunni me koolis ei passi ja lähme jooke ostma juba varem. Seda enam, et oli reede. See tähendas kohustuslikku ülelaskmist, vähemalt viimasest tunnistki.
Tunnikell käis, vajutasin Michi huultele kerge musi ja hakkasin klassi minema, kui ta mind tagasi tõmbas. „Mis viga?“ küsis ta ja tegi kutsikasilmi. Ma ei saanud alguses aru ja olin lihtsalt vait, kui ta mind tagasi tõmbas ja suudles. Selle lõppedes naeratasin ja vaatasin, kuidas ta minema kõndis.
Astusin klassi just klassijuhataja ees ja kõndisin enda hooletul sammul enda pingi poole ja vajusin sinna mõnusalt istuma, pilk siiani uuel tüdrukul. Tema ümber oli kogunenud suur hulk inimesi, kes temalt igasuguseid mõtetuid küsimusi küsisid. Mõtlesin kui tüütu see võis olla ja tõusin püsti, sest klassijuhataja tahtis tundi alustada. „Steven võta kapuuts peast ära, ei ole vaja välja näha nagu hulgus,“ ütles klassijuhataja, mille peale ohkasin raskelt ja tõmbasin kapuutsi peast ära, viitsimata vastu vaielda.
„Nagu te kõik nägite on meie klassis...“ alustas klassijuhataja oma kõnet ja ma alustasin aknast välja vaatamist. Mõtetu tekst , blaablaablaa.. mõtlesin, kui meelde tuli, et uus tüdruk hakkab ennast tutvustama ju.
Tulin mõtetest välja just siis, kui ta oli püsti tõusnud. Ta naeratas ja ta põsed muutusid punaseks, ta oli närvis, seda oli näha. Taaskord vaatas ta minupoole.. Naeratasin ja ta pööras enda pilgu maha. Hetke pärast vaatas ta teise klassiotsa ja tutvustas end: „Ma olen Roxanne, ma elasin enne Austraalias, kui siia, Hawaiile elama tulin...“ kõhkles ta. „Ee.. pean veel midagi ütlema?“ küsis ta, õpetaja poole vaadates. Klassi läbis naerupahvak. „Räägi oma huvidest..“ pakkus naine. Rox lükkas tuka silmade eest ära ja ohkas. „Tegelen surfamisega, mul on õde ja kasuisa,“ ütles ta ja istus kiirelt pingile.
„Jälle uus surfar meie klassis juures,“ ütles Max irvitades. Ohkasin ja üritasin kaasa irvitada. See veel puudus, et ta surfar oleks. Meie kambal ei läinud hästi just nende surfaritega. Aga praegu soovisin ülekõige, et me saaks nendega läbi, sest ma tahtsin väga Rox’iga tuttavaks saada.
Istusin pingis ja hakkasin mata ülesandeid lahendama, ise samalajal koguaeg väljas olevat merd vaadates. Ma polnud kunagi sellepeale tulnud, et mis võis olla selle inimese mõttes, kes mere äärde kooli ehitas? Kas ta tõesti lootis, et siin saab keegi õppida ka, või ta mõtles ainult surfarite heaolule. Ilmselt oleks ta nüüd õnnelik, sest terve see kool on täis surfareid, neid kes oskavad surfata, neid kes on wannabe surfarid ehk need kes teevad seda ainult selleks et lahe olla ja need, kes ei oska üldse mitte midagi, aga räägivad ikka kõigile, et nad on kõvad surfarid. Okei, viimane rühm ja eelviimane on põhimõtteliselt sama, aga it doesen’t make any sense.
Tund sai läbi ja järgmine oli ajalugu. Jätsin asjad klassi ja läksin välja. Õnneks oli meil kool, kus olid koduklass, mitte ei pidanud klassist klassi tammuma.
Kõndisime Maxiga koos välisukse poole, kui valvurimees meile vastu tuli. „Kus lähete poisid?“ küsis ta. „Välja,“ ütles Max tuimalt ja jalutas mehest mööda. See mees oli ilmselt uus siin koolis, kuna nagu näha ta veel ei teadnud, et kedagi ei huvita, kas tema lubab või mitte, kõik lihtsalt läksid. Vana valvuritädi oli kõigi suur sõber, tal oli siiralt savi ka, kas keegi tuleb sisse, läheb välja.. Ilmselt ta sellepärast lahti lastigi, kuna koolis varguste arv hakkas suureks minema.
Max võttis kohe suitsupaki välja, pani suitsu ette ja me kõndisime toidupoe poole. „Tahad ka ?“ küsis ta pakki mu silmade ees lehvitades, aga ma raputasin pead. „Mis viga?“ küsis ta. „Midagi,“ ütlesin rõõmsalt ja kõndisin edasi, mõeldes, mis mul täna viga on, sest juba kaks inimest olid seda küsinud.
Astusime poodi sisse ja ostsime hunniku süüa kokku. Savi, et ma olin just kodust tulnud ja see oli alles esimene vahetund. Mehed söövadki palju, viimasel ajal millegipärast eriti. Aga , ma ei tea, savi. Niikaua kui paksuks ei lähe on kõik korras.



Viimati muutis seda bbrit . (6/2/2010, 23:38). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime1/12/2009, 17:23

Oh, see oli hea :)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime1/12/2009, 17:58

Päris armas. See peategelane on poiss eksole? xD

Uut siis.
Tagasi üles Go down
Evy
Võlur
Evy


Female Postituste arv : 54
Age : 31

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime1/12/2009, 19:42

mulle meeldib Very Happy uut!
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime1/12/2009, 20:13

Mulle meeldib niisamuti!
Uut ja kiirelt! :d
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime1/12/2009, 20:18

audrey: aitäh, tore kui meeldis :)
Murtagh: Jep, poiss :) Tuleb.
Evy: Tore, kui meeldib, uus varsti tuleb
K.C : Jesss :) varsti uus
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
muskam
Naerupall
muskam


Female Postituste arv : 10
Age : 29

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime1/12/2009, 21:07

uuuutt.. !! :):): Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Lizz
Narkar
Lizz


Female Postituste arv : 44
Age : 28

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime2/12/2009, 17:04

Mulle ka meeldib Very Happy Uut!
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime2/12/2009, 21:06

muskam: Siin siinu uus osa :)
Lizz: Tore kui meeldib :)


Uus osa siis päriskiireesti. Sorri, pikemat ei saa, Bones juba käib, nii et Steveni(peategelase) pildi saate järgmine korda :) Mul muidu see olemas Very Happy

(2)
Tund juba käis, kui ma klassiukse avasin ja „Vabandust, et hilinesin,“ pobisedes ütlesin. Max mu seljataga ei öelnud üldse mitte midagi ja me kõndisime oma kohtadele. Panin oma viimase tüki saia suhu ja võtsin tunni asjad kotist välja. Õpetaja vaatas meid pahasel pilgul, kuid seletas uut osa edasi.
Sirgeldasin niisama enda inka vihikusse nagu ma seda alati teen, ise mõtlemata, mida ma teen. Kui ma lõpuks enda sirgelduse valmis sain, vaatasin, et seal oli suurelt trükitähtedega ROX , kirjas. Muigasin ja tahtsin seda just ära sodima hakata, kui Max mu vihikusse vaatas, et ühte harjutust võrrelda. „Ou, dude, mis asi see on?“ küsis ta ja vaatas üle klassi Roxi poole, kes just Morteniga millestkist rääkis ja selle üle naeris. „Ee..see pole valmis veel, ma niisama sodisin,“ ütlesin talle ja sodisin Y veel juurde. „Näed, ROXY, see on firma,“ seletasin kiiresti. „See on surfarite firma..“ ütles ta ja vaatas mind altkulkmu pilguga. „Ära mölise, ma lihtsalt sodisin, ma isegi ei mõelnud selle peale,“ ütlesin, üritades naeru teeselda. „Poisid vaiksemalt!“ hüüdis õpetaja klassi eest, mille peale pöörasin enda pea ära ja vaatasin muiates aknast välja. Kirusin ennast mõtetes, kui loll ma olin ja hakkasin harjutusi tegema, mis õpetaja jätnud oli.
Tund sai läbi ja Max, Matt ja mina läksime klassist välja. „Ou, Mich saatis just sõnumi, et ta läheb peale seda tundi minema, lähme me ka ?“ küsis Matt ja me suundusime garderoobile poole. Tõin enda rula garderoobist ära, sest järgmise vahetunni ajal on seal liiga palju inimesi. „Kuhu poodi lähme?“ küsisin ja vaatasin Max’ile otsa. „Mul savi,“ lausus ta oma pohhuistlikul moel. „Lähme sinna, kuhu Mich tahab,“ pakkus Matt ja jäi puhveti kõrval seisma. „Ma lähen toon rula ära,“ ütlesin Mattile ja liikusin kiirel sammul gardeka poole. Võtsin rula ja sõitsin sellega garderoobis ringi nii kaua, kuni terve kamp pisikesi poisse mu kõrval oli ja tahtsid, et ma trikke teeks. ’Fain,’ mõtlesin ja tegin neile paar trikki, nii, et nende suud maani venisid.
Just sellel hetkel, kui mõtlesin viimase triki teha, mille ma alles hiljuti ära õppisin, tuli sinna terve see surfarite kamp, sealhulgas ka Rox. Ta vaatas minu poole ja ma unustasin kõik muu, nii, et varsti olin pikali pisikeste naervate poiste keskel.
Tõusin püsti ja võtsin rula kätte, et ma sellega enam käpuli ei käiks ja vihkasin, et Rox meie klassi tulnud oli. ’Kui nii edasi läheb, olen ma õhtul haiglas..’ mõtlesin ja põrkasin vastu Mortenit. Tema oli see kõige julgem nendest surfaritest nii, et ta vaatas mind väga vihaselt. „Kuhu sa tormad?“ küsis ta. „Nahhui sa mölised!“ ütlesin ja tahtsin temast mööda minna, kui ta mind tagasi tõmbas. „Oota, mida?“ küsisin temalt ja tahtsin talle ühe löögi ära panna, kuid ta jõudis must ette ja virutas mulle kõhtu. „Türa, sa ei tule meiega mölisema!“ tuli Max vihasena ja võttis Morteni ise ette. Poiss sai ühe löögi vastu nina, nii, et sealt hakkas verd voolama ja teise vastu silma, kuhu tõotas tulla üks suur sinikas.
Terve korrus oli vaikseks jäänud ja kõik vaatasid seda kaklust. Õnneks viimasel hetkel jõudis mingi õpetaja vahele tulla ja Morten pääses nukkidega saamisest. „Maxwell White direktori juurde!“ karjus õpetaja vihaselt ja vedas Mortenit arsti kabineti juurde. Hetkel tundus nagu aeg oleks seisma jäänud, sest keegi ei liigutanud ennast.
Vaatasin seljataha ja nägin seal Roxi, kellel oli pisar silmis. Tema jaoks võis esimene koolipäev küll kohutav olla. Ta vaatas korraks mulle oma vesiśte silmadega otsa, kuid ma pöörasin pilgu kiiresti ära, sest Max tõmbas mind ja kiirel sammul väljusime mina, Max ja Matt koolist.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime2/12/2009, 21:20

See kritselduse koht oli lihtsalt nii nunnu :)
Selles suhtes, et alateadlikult kellegi nime kritseldada on lihtsalt ... *eileiaõigetsõna*

Mina piirdusin vähemalt nime esimese tähega, sest mul on uudishimulik pinginaaber Very Happy

Aga jutt muidu on hea :)
Kergelt südamelähedane või nii.

Samas see on selline tavaline armastusjutt aga samas pole ka...
Selles on midagi... teistsugust.

*loodan, et teksti mõte oli arusaadav*

Ja sa tead küll mida tegema pead Very Happy
Tagasi üles Go down
muskam
Naerupall
muskam


Female Postituste arv : 10
Age : 29

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime3/12/2009, 19:52

edasiii... meeldib räigelt.. :)::):)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime3/12/2009, 20:03

Selles osas polnud midagi erilist.
*naerab* Ma just vaatasin, et Audrey oli seda kirjeldanud kui teistsugust juttu xD

Aga uut.
Tagasi üles Go down
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime3/12/2009, 20:47

me likey. Wink

käbe uut.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime4/12/2009, 21:53

audrey: Jah, ma saan aru mida sa mõtled :) varsti uus

Muskam: tore kui meeldib, aitäh

Murtagh: Oeh, üritan paremini, ei luba midagi :)

kurumzu: varsti ehk :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime4/12/2009, 23:32

Tegin uue osa ja sain aru, et see on sellibine vaheosa, rahulik, kui nii võib öelda, sest siiin tõesti midagi ei toimunud, aga noh võib ka nii öelda, et alles algus ja sellepärast ei toimu, ma ei tea, otsustage ise. Loodan, et meeldib ja head lugemist :) muidu, saagetuttavaks, tema on Steven. ja vabandust et topeltpost ja et steven lauavarustuses on, normaalset pilti temast vist polnudki.. peale selle mis all on.

Love at first sight [6 # rox] 049071


Love at first sight [6 # rox] 1706766615_3892701042

3.
Kõndisime kõik kolmekesti vaikuses kiirel sammul koolist eemale. Ei mina, ega Matt ei julgenud midagi öelda, sest Max oli ikka veel vihane. See tegelikult oligi ainuke asi, mis mind tema juures häiris, et ta oli natuke liiga vägivaldne, kuid ta ei löönud kunagi, mitte kunagi mitte ühtegi tüdrukut ja teda ajas väga närvi, kui keegi naistele haiget teeb. Sellepärast oli ka tal naiste seas nii kaua lööki, kui naisel üle viskas et tema kutt kakleb iga kutiga, kes talle midagi halvasti julgeb öelda. Alguses on see kõik ju romantiline, et mõtle mu mees kakleb minupärast, aga kaua sa ikka viitsid seda sinist silma vaadata.
Paar minutit veel vaikust, kuni Max selle katkestas. „Me peame ju Michi ka ootama,“ ütles ta ja me suundusime ranna kohviku poole, et seal lihtsalt istuda pool tundi ja oodata.
Tellisin endale ühe coka jääga ning vahtisin merd. Matt sõi jäätist suure isuga ja seletas üksinda, sest Max oli ilmselt enda mõtetes veel Morteni juures ja ma vahtisin merd ja ei kuulanud teda lihtsalt. „Kurat, kas te keegi kuulate ka mind või?“ küsis ta millegi väga tähtsa rääkimise lõpetas ja aru sai, et keegi teda ei kuula.
„Jah, kuulan,“ ütlesin tema poole vaadates, „Millest sa rääkisid?“ „Ah, sa ei kuula ju,“ ütles Matt solvunult ja hakkas viimaseid jäätise jääke kausist kraapima. „Ma rääkisin sellest ilusast üheteistkümnendikust , sellest blondist, kellel kena tagumik on,“ seletas ta kausikriipimise taustal. „Lõpeta ära juba,“ ütles Max närviliselt ja tõusis lauast püsti, et vetsu minna. „Millist sa nendest paljudest mõtled?“ küsisin naerdes poisilt, kui ta ennast mugavamalt pehmel toolil istuma seadis. „Noh, tead küll,“ alustas ta, „See eriti ilus, ma ei teagi mis ta nimi on, ee.., ah savi.“ Turtsatasin naerma ja raputasin pead. „Sa võid ikka vahel väga loll olla,“ ütlesin talle mille peale Matt mulle keskmist näitas.
Telefon taskus värises, mulle tuli sõnum, Michilt. Ta tahtis teada kus me oleme, sest ta oli näinud, kuidas me koolist minema läksime.
Max tuli tagasi just selleks ajaks,kui ma sõnumi ära saatsin ja ta oli kõvasti rõõmsama näoga. „Lähme ujuma?“ küsis ta, mille peale kõik kiiresti püsti olid ja ranna poole jooksid, enne seda ütlesin veel baari taga olevale baarmenile, et kui üks blond tuleb, siis öelgu talle, et me läksime ujuma. Mees noogutas abivalmilt ja ma jooksin Mattile ja Maxile järgi ise samalajal särki seljast ära tõmmates.
Viskasin riided kõik samasse hunnikusse, kus olid teiste riided ja jooksin neile järgi. Esimese kümne meetri peal kukkusin juba vette, sain läbimärjaks ja põlve lõin vastu madalat liivapõhja ära. Matt naeris mu üle ja tuli mind pritsima nagu väike laps. „Lõpeta ära, sa saad kahe kuu pärast kaheksateist, käitud nagu saaks kolmteist!“ ütlesin talle , mille peale ta ära lõpetas ja minema ujus. Max naeris ja näitas pöialt, näitamaks, et nii peabki.
Umbes kahekümne minuti pärast läksime veest välja ja meie asjade juures istus Michelle, päikeseprillid ees ja hakkas just püsti tõusma, et märgade kuttide eest ära minna, kui ma teda kiusama hakkasin ja ta pluusi üleni märjaks tegin kallistades.
„Ära tee!“ karjus ta mu peale vihaselt ja lõi mind üldse mitte valusalt. Naeratasin suure võltsnaeratusega ja andsin talle enda kuiva särgi, mille peal oli suurelt kirjas ’I HAVE SEXY GIRLFRIEND.’ Michelle hakkas naerma. „Ma kinkisin sulle selle,“ tuli tal meelde ning ta pani selle suur naeratus näol selga. See oli talle üsna suur, kuid ta nägi selles pigem välja armas,mitte kui ebaõnnestunud gangster.
Tõmblesime natuke veel rannas ringi, et enamvähem ära kuivada ja käisime poest läbi. Ma ootasin igaksjuhuks väljas, sest mul siiski polnud särki. Peale seda käisin kähku endajuurest läbi, võtsin uue särgi ja panin paar asja kotti, jooksin kööki, jätsin empsile igaksjuhuks kirja, et ma öösel ei tule koju, kuigi ta teadis, et ma Michi juures alati reedeti ja laupäeviti ja tavaliselt pühapäeviti ka.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime6/12/2009, 15:23

eh, meeldis. ootan juba uut osa, kus actionit ka toimuks, haha. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
Evy
Võlur
Evy


Female Postituste arv : 54
Age : 31

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime6/12/2009, 16:02

Steven on nii nunnu Razz uuut!!!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime6/12/2009, 19:20

Jõudsin ka uuesti sinu lugudeni... Very Happy
Raske järje peale saada kui nii kaua passiivne olla. Very Happy
Aga väga hea! (Y)
Kirjutad hästi, sisu on mõnus, kõik on mõnus. :) Very Happy
UUUUT! Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime7/12/2009, 16:59

No, see oli suht armas osa, aga jällegi, mitte midagi erilist.
Aga ma olen praegu segaduses...
Siiski, ma ei viitsi seletada xD
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime7/12/2009, 20:59

nii murtagh, räägi mis sind häirib Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime8/12/2009, 20:34

Keegi minu käest ei küsinud aga häirib see, et uut osa pole... Wink
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime8/12/2009, 20:40

audrey: Heh, varsti saab ehk, mul pole palju aega kooli kõrvalt, eile vaatasin filmi, täna mõtlen kirjanditeema üle niui et .. Very Happy

Nasicc: aitäh :)

evy: tuleb uus ka, ja tore et meeldib :)

kurmuzu: üritan :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime8/12/2009, 21:01

Okei, ootame :)
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime14/12/2009, 22:29

Still waiting=D
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime25/12/2009, 22:00

<NIIII suur küsimus. Kas see, et siin Roxi vaatenurk ka on, on pigem halb või hea? Ja kui ma uue osa panen, kas ma panen kaks vaatenurka kokku või teen eraldi osadeks ? Aitäh, et vastate ja nautige uut osa :)


Rox'i vaatenurk. *

Hakkas juba pimedaks minema, kui ma üksinda ranna poole kõndisin. Täna pidi rannas mingi pidu olema, kus esinevad kohalikud bändid. Pidin seal Morteniga kokku saama, kõik teised pidid ka seal olema, või vähemalt ta lubas inimesi kutsuda, keda mulle tutvustada.

Esimene päev ja mul oli juba nii palju tuttavaid. Ma olin kohutavalt õnnelik, ma ei oleks osanud lootagi, et ma nii hästi nendega kokku sulan ja ma olen empsile ka tänulik, sest ta oli nõus minu surfamist lõpuks toetama.

Kõndisin üsna kiirel sammul mööda tänavaid. Ühest majast kostis muusika ja aia ees oli mitu ilusat sportautot. Kujutasin ette, et rikkad noored mehed on endale alkoholi kokku ostnud ja siis palju naisi kutsunud, kui ma nägin majast välja astumas ühte enda klassivenda. Pöörasin pea ära ja kõndisin veel kiiremini edasi, sest ma tõesti kartsin seda seltskonda. Maxwell, või misiganes tema nimi ka pole, tundub igastahes väga vägivaldne, sest Morten sai endale sinise silma ja kindlasti palju sinikaid.

Vaatasin korraks tagasi ja nägin, et too oli suitsu ette pannud ja istus maja ees rõdul. Nüüd sain aru, mida Morten sellega mõtles, kui ütles, et parem ära nendega suhtlema hakka. Okei, ta mainis seda ka, et nad kõik vihkavad surfareid ja nii mõnigi surfilaud on pooleks läinud nende käe all.

Jõudsin randa ning vaatasin neid mõnusaid lained ja päikese loojangut. Oleks ükskõik mida andnud, et praegu lauaga vette joosta.

Võtsin jalanõud jalast ja kõndisin mööda kallast aeglaselt edasi sinnapoole, kus rahvas paistis olema. Telefon hakkas õrnalt taskus vibreerima ja ma võtsin selle välja, et vastata. Keegi helistas mulle võõralt numbrilt.

Võtsin vastu ja sain aru, et see oli Jenny , kes mulle helistas. Ta tahtis teada kus ma olen. Vastasin talle, et ma kohe jõuan kohale ning lõpetasin kõne.

Muigasin, kui nägin seda rahvahulka, kes tantsisid hullunult mingi kohaliku bändi muusika järgi, keda ma kunagi kuulnud ei olnud. Unustasin hetkeks, et pidin Mortenile helistama ning jäin nende muusikat kuulama. 'Ega sellel ju midagi viga polegi' mõtlesin ning mu keha hakkas iseenesest muusikale kaasa liikuma.

"Sa juba siin!" kuulsin Morteni häält ning tulin muusika transist välja. Naeratasin talle ja kallistasin teda. "Sorri, jäin muusikat kuulama," seletasin talle samalajal, kui ta mu käest haaras ja mind kuskile rahvamassi tiris. "Kuhu me lähme?" küsisin. "Ah?" küsis Morten minu poole vaadates. "Kuhu me lähme?" küsisin kõvemini, et ta kuuleks ning liikusin tantsivate sammudega edasi.
"Ma tutvustan sulle Nate, Danieli, Alice'i ja Taylori," vastas ta mulle ja ma vaevu kuulsin teda.

Me liikusime üsna lava ette. Ma pidin enam, kui kolmel korral enda küünarnukke kasutama ja nii mõnigi vihane pilk tabas mind koos jala või küünarnukiga.

Jõudnud lava ette vaatasin uuesti neid mehi, kes laulsid väga õnnelike nägudega, kuid nende laul lõppes ja lavale tuli õhtujuht, kes järgmist bändi tutvustas noorte tüdrukute kisa saatel. Muigasin ning pöördusin Morteni poole, sest ta näpistas mind käest. "Näed, see on Taylor," tutvustas ta üsna lühikest kasvu blondide juustega tüdrukut. "See on Alice, minu tüdruk," tutvustas ta järgmist ning tüdruk naeratas sõbralikult mulle. Ta oli keskmist kasvu ja lihaseline, samuti oli tal surfarite stiil, mis reetis ta spordiala ära. "Ja need on Nate ja Daniel, kaksikud," lausus ta lõpuks ning ma hakkasin naerma. Need kaks poissi olid täpselt sama nägu, lihtsalt erinevate juuksevärvidega ja erinevate riietega. "Oota, sa oled Nate, ja sa Daniel?" küsisin näpuga näidates. Nad mõlemad raputasid pead. "Oh, vabandust," vabandasin, kui Morten naerma hakkas. "Kõik on korras, nad lihtsalt lollitavad sinuga. Sa ütlesid õigesti," ütles Morten ja kaksikud vaatasid talle vihaselt otsa. "Sa rikud alati kõik lõbu ära," laususid nad ja kõik hakkasid naerma.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Sponsored content





Love at first sight [6 # rox] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love at first sight [6 # rox]   Love at first sight [6 # rox] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Love at first sight [6 # rox]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Love At First sight
» Cuz u're the one , who i love .
» In other words: I love you, 2.osa
» In other words: I love you
» Fallen in love

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Bbrit .'u looming-
Hüppa: