MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 10.

Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

10. Empty
05112009
Postitamine10.

*Happy*

I CAN SING SCREAMO!

See on nii lahe Very Happy
Kui ma veel harjutan, hakkan Bring me the horizoniga kaasa laulma. I'm so excited! Ja kui ma selle ära õpin, hakkan metalit ka harjutama Very Happy

Mainiks ära, et oskan sopranit. Oiblää kui hea.
Besides, ma kirjutan enda imelikku õudusjuttu edasi. Tean, et ühes teises foorumis tegin selle veidrama, kuid sii võtsin osaks ja tegin teised osad. Ei midagi rasket. Muuta oli natukene.

Ja veel, ma ilmselt hakkan DLi edasi kirjutama ning Sellest imeliku nimega kirjavõistlusest ma osa ei võta. Ma pole suuteline võistlema kui ma ei oma head praktikat kirjutamises. It means i need to practice here as well.

Aga siis esimesest koolinädalast:
Mul on üks viis, mind saadeti isegi koju, ma käisin iga päev (pmst) arsti juures selleks, et valuvaigisteid saada ja muid tablette. Mind on kaks korda selle nädala jooksul krambid vaevanud (eile ja täna) ja siis on kõik Very Happy

Päikest (#) < (sellega tuli meelde, kuidas rollikas üks vampiir päevikusse sissekande tegi ja selle lõppu lisas Very Happy PÄIKEST! VAMPIIRILE!HAHAHA!)

~Bullet.
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

10. :: Comments

Keiti
Re: 10.
Postitamine 5/11/2009, 21:20 by Keiti
Minul olid ka vahepeal koguaeg krambid.
Huvitav millest need üldse tulevad..
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 17:18 by Pizza
Mulle öeldi, et vitamiinide ja mineraalide puudusest, aga huiatki.
Ma sain ravimid ja mõni päev pärast neid olid kaks korda järjest krambid.
Armas, mis?
Keiti
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 17:32 by Keiti
ei, noh haige.
Mul olid krambid siis, kui mu elustiil oli hullumeelne. Aga Mul läksid need lõpuks iseenesest üle.
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 17:34 by Pizza
Narkoman? XD
Keiti
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 18:15 by Keiti
midagi sellist jah.
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 18:19 by Pizza
Ma otsustasin, et ma ei joo enam. >.< Suitsetamisest rääkimata.
Ma ei tea, ma jõin omal hääle nii ära, et siiamaani (septembrist), räägin kuidagi liiga... kähedalt ja madalalt XD
Keiti
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 18:31 by Keiti
Minu hullemad ajad on ka praeguseks möödas.
Mingiaeg tagasi tarvitasin ma asju, mille nimesid ma ei teadnud. Joomine ja suitsetamine olid igapäevased.
Nüüd üritan natukene korralikum olla. Mitte et see eriti hästi välja tuleks.
Ma arvan, et liigsest joomisest võivad küll krambid tekkida.
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 18:37 by Pizza
Liigsest joomisest satud sa haiglasse.
Mul on kavas lähiajal tablettide üledoosi saada ning siis haiglasse sattuda. Ma juba kujutan kiirabi saabumist ette...

Heh, ma ükskord kukkusin tablettidest põrandale. Nagu, ma olin teadvusel, aga liikuda ega midagi teha ei saanud.
Keiti
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 18:40 by Keiti
sellega meenub mulle mu enesetapu katse. kohutavalt paha olla. kohutavalt palju tablette ja ikka ma pääsesin. Ma oleks arstile peaaegu kallale läinud.
Vahest on tore süüa liiga palju tablette ja siis vaadata kuidas kõik su järgi jooksevad.
Kuigi praegusel hetkel on mul kavas hoopis midagi muud teha.
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 18:44 by Pizza
Ma olen ennast poonud, kaks korda veene nüsinud (arme ka ei jäänud *-*), niisama lõikunud (mõlemal käel oli kokku 27 armi, mõned siiamaani isegi alles), ning vahest isegi näljutanud.
Keiti
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 18:49 by Keiti
hm, päris..
Kunagi läksin oma sõprade ühel peol riidu. Siis sõbranna ütles "no emo, lõigud ennast ka? Ah vaevalt." Võtsin mingi hiigelsuure noa ja lõikasin endale pikalt noaga kätte. Midagi eriti hullu ei juhtunud.
Lõikunud olen ma ennast koguaeg. Maandab pingeid.
Ja ainuke kord, kui mind napiltnapilt jõuti päästa oli siis, kui ma tõmbasin endal mingi raudristi terava nurgaga üle kaela. Ma naersin hüsteeriliselt ja samal ajal arstid elueest tegid mis suutsid.
Poomist oleks ma kunagi proovinud, aga siis keegi avastas.
Uputamist ka, aga selleks ei jätkunud mul jõudu.
Tabletidega olen kõige enam üritanud.
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 18:52 by Pizza
Ma olen ka uppumist proovinud. Mõttetu katse. T_T

Aga mul on sitaks asju juhtunud eluga seoses Very Happy

Nt: ma oleksin rongi alla jäänud, auto alla, ära uppunud mitu korda, mul oleks kõri läbi lõigatud jnejne.

Mind tõesti ei koti ka mida teised arvavad. Olen nende arust emo, siis olen. Jumala pohhui, ausalt. Kui nad tõesti ei tea, et ma isegi ei kaldu selle fucking emostiili alla, pole neil vaja isegi plõksida.
Keiti
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 18:59 by Keiti
Kunagi oli pimedas pargis mingi varas, kes tuli mulle noaga kallale. "No raha siia või saad nuga." Ma jumala rahumeeleselt "Anna siin!" Tüüp virutas mulle noaga kätte ja ma ütlesin "Sa võid mind ära ka tappa. See ei huvita mind, aga raha jätaks ma siiski endale."

Kunagi kõndisin ma meelega rongi ette, aga sõber tiris mu kiiresti ära. Ma vihkan selliseid asju. Pagan see on minu elu ja ma teen sellega mida tahan.

Ongi noh. Inimestel on mingi haigus kõiki inimesi emodeks sõimata. Mind see ka ei huvita. Olekski tore, kui mu surm selliste südametunnistustele jääks. Aga muidugi selliste asjade pärast ma ennast maha küll ei lööks. On vaja ikka mingit suuremat probleemi. Kuigi just ükspäev virutasin ma rusikaga peegli katki, sest ma ei tohtinud muusikat kuulata.
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 19:02 by Pizza
LOL, ma tõmbasin ükskord oma sõbra rongi eest ära. Ta üritas ka enesetappu teha. Pani mingi :"Olen kuusteist aastat elanud ja piisavalt näinud," mhmh, Muidugi. Tema näost oli näha kuidas ta kardab ja kui teatraalselt mängib, kuid rong oli tõesti lähedal juba.

Mulle pole keegi noaga kallale läinud, kuid ma oleksin ise kedagi pussitama läinud. Venna noaga, hah.

Aga need inimesed, kes teisi emodeks kutsuvad on haledad bitchid ka ju. Ohjee, roosa omab ju ajusid. Nahhui, seegi on hall lihakamakas! Ma tapaks sellised jobud ise ära ja mu südamele ei jääks mingit tunnistust.
Keiti
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 19:08 by Keiti
Mul oli üks sõbranna, kes tegi kunagi enesetapu. Ta oli kuidagi siit maailmast alati ära. Ma tunnen ennast tema surma pärast hirmsasti süüdi. Ta viimased sõnad mulle olid, "ma ütlesin sulle kunagi, et kui ma lahkun siis on sul vabad käed. Hoolitse ta eest hästi. Ja ära karda. Kui ma sind esimest korda nägin, siis teadsin et ma ennast ära tapan."
Mul on ka üks sõber kellele meeldib koguaeg öelda, "ma tapan ennast ära. Hüvasti." Ükskord läks kakluseks ja tüüp jooksis suurest hirmust esimesena ära.
Ma olen ühe korra noaga kallale läinud. Kahjuks mind takistati. Muidu oleks praegu maailmas üks jobu vähem.

Ja ma olen nõus. Seni kuni tibid minust eemale hoiavad pole mul nende vastu midagi, aga kui nad mölisema tulevad..see pole nendele hea. Meil koolis on õpetajad neid hoiatanud ka. "Ärge Keitile halvasti öelge. Pole mõtet. Ta on väga äkiline." xD
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 19:19 by Pizza
Mu sõbranna hakkas minu ees lõikuma kui ta sai ühe teise tüdruku pärast haiget. Istusime pargis, ta nüsis veene ja siis võtsin ma temalt haaknõela ära ja näitamaks kui "lahe" see kõrvalt tundub, tõmbasin ka mitu ägedat jutti veenidesse. Mul õnneks pole mitte keegi enesetappu teinud. Veel.
See-eest suri mu esimene armastus vähki.

Ma kardan, et kui mõned tatid hakkavad mind jälle emoks nimetama, lähen ma neile kallale. Come on, mind tõesti ei koti vanad nad on. Ma olen niigi lühikest kasvu ja nad on minust pikemad kokkuvõttes XD

Taon ninaluu katki, pohhui see. Oma mure.
Keiti
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 19:25 by Keiti
Mul on kolm sõpra enesetapu teinud. Ja ühte inimest hoian ma põhimõtteliselt elus. (See surnud sõbranna palus ju tema eest hoolitseda xS)
Ma olen ükskord väiksele lapsele kallale läinud. Ainult sellepärast, et ta küsis mu käest mu nime. Väikesed enam ei julge minuga rääkida ja jooksevad kohe minema. Oma paarile klassiõele olen mitu korda peksa andnud. Tegelikult meeldib mulle rohkem poisse lüüa.
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 19:30 by Pizza
Ma olen ka tüdrukutele peksa andnud, mis sellest, et ma olen nagu mees selles suhtes - tüdrukuid ei tohi lüüa.
Mm, olen harjunud küll litsilakse naistelt ka saama (tüdrukutelt)eriti kui nad täis on (mina ka suht), aga kui ma poisilt saaks... Kokkuvõttes ma ühele lõin kolmnurka ja sealt edasi surusin ta põlvili ning siis sai alt mitu korda rusikaga molli.
Keiti
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 19:31 by Keiti
ma oleks kunagi ühe poisi peaaegu ära tapnud.
Ta jättis mu maha vms. Ja ma olin nii hirmus vihane, et virutasin talle järjest suvaliste asjadega.
Mingi aeg olin ma politseis iga päevane külaline.
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 19:44 by Pizza
Mm, mind pandi politsei autosse istuma kui ma tahtsin kodust põgeneda. Ma isegi ei kuulanud seda loba mis mulle räägiti.

PS! I was 8-9 years old!
Keiti
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 19:57 by Keiti
Mul oli kunagi sarnane juhus. Mingi mees politseist räägib, "Hakkad korralikuks, leiad hobid ja uued sõbrad ning kõik saab korda. Loodan et me sind siin enam nägema ei pea." Ma vastasin sellepeale "Sa pole kauaaeg saanud v?"

Politseinikud arvavad üldse, et nad on hirmus vinged sellid, kui loengut pidama hakkavad.
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 20:00 by Pizza
Kuule, jaa Very Happy
Ma lihtsalt vahtisin aknast välja, kuulasin ühe kõrvaga ja lasin teisest kõrvast kõik välja voolata. Enam ei mäleta mis sõnu ta mainiski Very Happy
Keiti
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 20:01 by Keiti
Mul on igakord see teema, et kõik saab korda ja ma olen tegelikult tubli tüdruk jne.
Naljakas on kuulata, kui keegi ütleb "sa oled tore tüdruk" järgmine hetk ma vastan midagi eriti vastikut. xD
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 20:07 by Pizza
Ohjaa, mulle öeldakse ka koguaeg mingi:"Sa oled ju tegelikult tore tüdruk!" jnejne. Seda on nii hale kuulata. Ma ju tean milline ma olen. Mulle on otse näkku öeldud milline bitch ma tegelikult olen ja kui külm ma nende arust südamest olen, mis siis ühe võõra tähelepanek mind enam huvitama peaks? Very Happy
Re: 10.
Postitamine  by Sponsored content
 

10.

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Bulleti blogi-
Hüppa: