MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]

Go down 
+6
Pharaoh
Prince Kirameki
Diana.
nasicc
bbrit .
Disaster
10 posters
AutorTeade
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime15/8/2008, 23:08

Igavusest teen siis ühe fanfictioni ... Lovestory about Draco Malfoy and Hermione Granger.
Britt tahtis , et ma teeksin pubejutu, aga Lovestory ongi pubejutt pmst ja arvan, et teen siia kindlasti ka neid pisaratevalamisi vms.

Meeldetuletuseks kes ei tea : Draco Malfoy käib Slytherinis ja Hermione Granger Gryffindoris ja nende majade vahel on hull vaen jnejne. Ebaloogilne jutt võib kindlasti tulla ! xD
aa, see on ka tõestus, et ma ei oska lovestory värke teha ! x)

LittleMassacre .


***


Hermione seisab Siganurmes Seapea vastas ja ootab. Harry ja Ron pidid ammu juba kohal olema, ent neid polnud siiamaani kohal! ,,Oii ! Nüüd hakkan ma neile moraali lugema!" mõtles tüdruk vihaselt. Eemal nägi ta tumedamates riietes kogu ning oli kindel, et see on Harry, kuna too kandis miskipärast mantlit sageli. Huuled kokku surunud, seadis Hermione sammud isiku poole, kes vahepeal vaatas ootavalt paremale ja vasakule. ,,Ta vist unustas, et ma pidin neid ootama Seapea ees!" mõtles tüdruk kui jõudis isikule juba piisavalt lähedale. ,,Kus sa olnud oled Harry ... ma..." kuid siis jäi tal hing kinni. Noormees pööras ringi ja vastu vaatas talle kulmi kortsutav Malfoy, kes tunduvalt ei saanud aru, mida tüdruk mõelnud oli ja teda veel Harryks nimetanud oli. ,,Üks samm veel sopavereline ja ma ei vastuta oma tegude eest!" sisistas Slytherinlane. Hermione vahtis teda vastu kulmi kortsutades, ent tundis kuidas käis jõnks kõhus läbi. ,,Nagu ma tahaks ka," salvas tüdruk vastu.
,,Hermione!" kostus seljatagant tuttav hääl ning Hermione pööras ringi. Vastu jooksid talle Ron ja Harry. Viimane vaatas salvavalt Malfoy poole. ,,Tegi ta sulle midagi?" küsis Ron kiirelt . Hermione ainult raputas pead ja vaatas Dracot, kelle näole oli muie ilmunud. ,,Dorklased!" irvitas ta kolmikule näkku ja lahkus sõnagi lausumata.





***



,,Miks ma neil nägu täis ei sõimanud? Pidi see sopavereline tulema kohale? Ma ei mõista, mis toimuma hakkas! Pea hakkas ringi käima ning kõhus on vastik tunne ja see kõik selle sopaverelise plika pärast!" mõtles Malfoy vihaselt kui puhketupa astus. Grabbe ja Goyle olid ammu puhketuppa jõudnud ning otsustasid Dracot seal oodata kuni too kohale jõuab. ,,Arvan, et ta pani mulle needuse peale! Aga mis needuse?" arutles Malfoy endamisi ja otsustas, et hakkab oma kahe "ihukaitsjaga" hetkel juttu ajama, et peletada oma mõtted eemale ning üritab sellega saada üle sellest peapööritusest ning kõhus keeramisest.





***


,,Ma räägin,Hermione! Selline tunne on ainult siis kui sa armunud oled! Sa vist ei märganudki seda ise, kui keegi su silmapiirile ilmus ning ise seda teadmata armusid sa temasse!" arutles Ginny . Gryffindori tüdrukute magamistuba oli väga vaikseks jäänud ning kostus ainult tüdrukute arutamist mis oli ka vaevukuuldev. ,,Ma ei tea ise ka! Ma ei saa aru, kuidas see juhtus!" sosistas Hermione, silme ette tekkimas pilt Draco Malfoyst. ,,Homme on ka päev, Hermione... Arutame selle üle siis ... ma tahan magada," lausus Ginny kes raskelt haigutas ja teki alla puges. Hermione noogutas mõistvalt ja heitis samuti teki alla, üritades uinuda.. ,,Miks pidi just tema osutuma minu fiancee'ks?" imestas tüdruk arusaamatult. ,,Ma vihkan teda ja nüüd ühtäkki armusin ka temasse! Mida ütleksid Harry ja Ron kui teada saaksid ja kas nad tahaksid üldse mu sõbrad siis olla ja mida ütleks Ginny ? " endamisi arutas ta terve öö, üritades vahepeal uinuda, kuid kokkuvõttes ta lihtsalt vähkres unetult voodis.





***



,,Hermione! Kuhu sa kiirustad kohe laupäeva varahommikul?" küsis unine Ginny,kes oli ärganud Hermione valju riidessepanemisega. Ta oli just õlakoti seljale asetanud ning vaatas unisele tüdrukule otsa. ,,Raamatukokku ... Mul on üks asi vaja uurida.." vastas Hermione ning naeratas ja lahkus magamistoast. Veel kuulis ta Ginny vaikset pomisemist ja tüdruk lahkus ka puhketoast.



Hermione astus edasi raamatukokku. Kõik oli vaikne nagu olema peab, kuid täna polnud ühtegi piiksugi kuulda, vaid raamatukogu pidaja lehitsemist . Tüdruk astus vaikselt edasi ja suundus riiulite vahele, kust ta võttis ühe paksema pruunide kaantega raamatu välja.

Tüdruk istus ühe laua taha ja avas raamatu ning asus sisukorrast alates seda lehitsema. Enne kui ta luges raamatut suure huviga siis nüüd oli see huvi kadunud.. See oli pealegi ta lemmikraamat ja see oli asendunud uue huviga ... Draco Malfoyga. Hermione ohkas raskelt ning tõusis püsti ja jalutas tagasi riiulite vahele, kus ta raamatu tagasi pani ning väljapääsu poole suundus.
Ukse juures põrkas ta kellegiga kokku ning tõstis pilgu. ,,Miks just tema?!" halas ta end mõtetes kui talle vaatas tuttavalt külm hall silmapaar.


Viimati muutis seda LittleMassacre (19/8/2008, 13:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime15/8/2008, 23:11

Ära alahinda ennast , sa oskad külll. Mulle meeldis , super Very Happy:D
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime15/8/2008, 23:49

Kuule, sellele jutule ootan ma küll huviga järge. :)
Põnev!
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime16/8/2008, 13:41

,,Pidi tema siin olema?" oli Draco enda peale vihane, et ta tuli valel ajal raamatukokku. Hermione silmad tundusid nii kenad tema jaoks ja kogu tema näolapp oli tema arust kõige ilusam mis olla võis.. ,,Isegi Pansy pole nii kena," mõistis Malfoy. ,,Kurat! Mida ma mõtlen! Ta on Gryffindorlane! Sopavereline!" kohkus noormees viimaste mõtete üle. Seda tüdruk oli, ent miks armus Draco Hermionesse ise seda teadmata ?

Hermione, kes vahtis alt ülesse , ikka veel kivistunud, sai siiski esimesena kõnevõime tagasi. ,,Tule eest ära," nähvas ta ülbelt Slytherinlasele. ,,Kui ta oleks minu majast siis küsiksin kindlasti vabandust! Aga ta pole sinu majast, Hermione! Ta on su vihavaenlane! Ta solvab sind su perekonna pärast! Sa ei tohi teda südamesse võtta!Sa pole seda kunagi teinud!" rahustas ta end. Lõpuks venis ka Malfoy näole Slytherinlik irvitus ja ta tõukas Hermione eemale. ,,Minuga sa nii ei räägi," nähvas ta Gryffindorlasele. Hermione hõõrus äralöödud küünarnukki ning põrnitses vihaselt Malfoyd, kes talle vastu vahtis, näol siiamaani püsimas see muie. ,,Ei! Ma ei tohi temasse armunud olla! Ma ei tohi armuda kellegisse, kes ei tunne sama minu vastu!" mõtles tüdruk, pisarad silma tungimas. Esimest korda hakkas ta nutma. See oli valust, mis oli äralöödud küünarnukist ja tõest, mida ta just endateada teada sai.Vihaselt Malfoyle viimast korda otsa vaadates, tormas tüdruk raamatukogust välja, Malfoy talle järele vaatamas.


,,Poleks pidanud nii tegema!"kahetses Draco enda ette kulmi kortsutades põrnitsedes. Hermionet pisarais nähes oli tema jaoks üks haavatavamaid stseene mida ta näinud oli !
,,Ma ei saa tema käest vabandust ka küsida! Ma ei saa! Ma ei tohi!" mõtles ta astudes riiulite vahele, südant torkimas valusa nõela moodi asi.


,,Ma pean talt vabandust paluma! Ma vist tegin talle väga palju haiget, kui ta eemale lükkasin! Oleks ta Slytherinis, ütleksin talle otse välja, et ta meeldib mulle.. Aga ta on Gryffindoris... Jah , ma palun vabandust!" jõudis Malfoy otsusele peale poole tunnilist närivat mõtisklemist.



***


Hermione istus tüdrukute WC ruumis ja jälgis pisarsilmi Mürteli tegevust, kuidas too lendas edasi-tagasi ... ,,Miks sa nii kurb oled?" küsis tüdruk oma lõbusal toonil ning liugles Hermione juurde ja võttis tüdruku kõrval seina ääres istet. Hermione pühkis käeseljaga pisarad eest ning raputas pead. ,,Ma pole kurb," valetas tüdruk , vaadates klaasistunult enda ette. ,,Isegi kummitused mõistavad, kui midagi on lahti..." lausus Mürtel pisut solvunult, kuna Hermione ei tahtnud talle midagi öelda. Viimane tõstis aga pilgu ja vaatas kummitust. ,,Oleks ta ainult elus, siis võibolla isegi räägiksin talle kõik ära!" mõtles Hermione ja ohkas ning otsustas , et seletab talle kõik lühidalt ära: ,,Siin koolis on üks poiss, kes hakkas mulle meedima, aga ma ei meeldi arvatavasti talle ja kindlasti ta vihkab mind ja hakkab veelgi rohkem vihkama, kui ta teada saab, et ta meeldib mulle! Siis on jällegi kogu ta sõprade punt minu kallal..." õhkas Hermione kurvalt. ,,Aga kes see poiss on?" küsis Mürtle uudishimulikult. ,,Ma ei räägi välja, ära muretse," naeratas kummitus veel julgustavalt. Hermione ohkas vaikselt ja vaatas ootava ilmega olevat kummitust ning nooutas siis. ,,Parem tema kui Harry, Ron ja Ginny," mõtles Hermione ja lausus: ,,Draco Malfoy."



***
Draco istus Slytherini puhketoas ja vaatas mõtlikult tulle.Grabbe ja Goylega ta eriti ei rääkinud ning nood läksid einestama. Dracol aga polnud isu, tal polnud mahti isegi söögile mõelda. ,,Kuidas ma talle ütlen, et ma tahan temaga omavahel rääkida? Minu sõbrad või tema omad hakkaksid kindlasti midagi kahtlustama ning siis tuleks kuidagi ära end sellest väänata... " Malfoy hammustas alahuult ja jõllitas ikka veel tulle.
,,Äkki kirjutaks talle kirja? Jahh, just seda ma teen ja lasen kellegil Ravenclawist selle kirja Hermionele toimetada! Oh issand ! Ma nimetan teda veel eesnime pidi!" Draco enam ei mõelnud, vaid tõusis kiirelt püsti ning jooksis magamistuppa , kus ta kiirelt võttis oma sule ja pärgamendi ning pistis valmis kirja taskusse. ,,Ei ! Ma ei saa usaldada Ravenclawlast ka mitte! Ta võib kuulutada kõigile, et see kiri tuli minult, kuigi võin paluda, et see oleks anonüümne tegu! " oli Draco jälle nö. pigis, kuid siis ohkas ta kergendunult, tuletades meelde, et saab öökullipostiga kirja saata. Muianud korraks, tormas ta puhketoast kiirelt välja; öökullimaja poole.



***


Hermione istus laua taga ja vaatas kakku kes lendas tema ette ning võttis linnu jala küljest kirja ära. ,,Kellelt see on?" küsis Ginny kohe kui nägi Hermione kirja. ,,Ma ei tea, anonüümne," vastas tüdruk ja avas kirja.

'Tule peale õhtusööki Astronoomia torni ja tule üksi! Mul on vaja sinuga natuke rääkida!' rohkemat kirjas ei olnud ja saatja nime ka mitte. Kiusatusele vastu panemata, pistis ta kirja taskusse ning otsustas , et läheb siiski astronoomia torni. On ju huvitav teada, kes temaga nii hädasti rääkida tahtis, et kiri anonüümne on!



***


Draco astus Astronoomia tornis edasi-tagasi. ,,Mis siis kui ta ei saanud kirja kätte? Äkki ta ei tulegi kohale, vaid kirja sai keegi teine?" muretses too, kuna kellegi teisega ei oleks ta tahtnud rääkida ja siis tuleks tal end valega vabaks rääkida. Noormees ohkas vaikselt ja läks torni akna juurde ning avas selle, lastes jahedal õhul astronoomia torni siseneda ning vaatas ise aknast välja. Mõned kooliõpilased olid järve ääres veel ja mõned lihtsalt jalutasid ning ajasid juttu omaette.


Astronoomia uks avanes ja sisse astus vaikselt Hermione, ise vaikselt sõrmi mudides. Draco viis pilgu ukse poole ning Hermione pidi õhku ahmima, kui ta nägi, kes teda ootas. ,,Mida sa siin teed?" küsis tüdruk kiiresti ja tardus paigale. Draco , kes oli vahepeal end aknaraamile istuma seadnud, pööras end täiesti tüdruku poole ja vaatas talle otsa. ,,Ootan," vastas Slytherinlane, üritades teha kindlat tooni, ent see ei tulnud välja.

,,Tegelikult tahtsin ma vabandust paluda.."
ütles Draco peale minutilist pingelist vaikust. Hermione jaoks oli see üllatav ning ta pidi imestunult kulmi kergitama. ,,Ta palub minult vabandust?!" oli tüdruk ikka veel imestunud. Malfoy hüppas aknalaualt maha ning astus tüdrukule lähemale. ,,Niiet... Sa annad siis mulle andeks?" küsis Draco, vahtides pingsalt Hermionele silma. Noormees ei saanud ikka aru, miks ta selle peale tuli, et ta Hermionelt vabandust palunud oli, aga siiski oli tema jaoks kohutav näha tüdrukut pisarais!


Viimati muutis seda LittleMassacre (16/8/2008, 18:32). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime16/8/2008, 15:11

Kaasakiskuv lugu:D
Minusuguse Potteri-fänni jaoks on see lugu parim, mida keegi HP-st ise loonud on :)
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime16/8/2008, 15:23

Üldiselt ma HP-teemalisi lovestorysid eriti ei salli, aga see tundub väga huvitav olevat ja kohe tõmbab lugema Very Happy Keep going!
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime16/8/2008, 15:29

Tõesti kaasakiskuv Wink
Uut! (Y)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime16/8/2008, 15:40

h2ssti hea Very Happy

yks krijaviga v6inohh, kahtlane koht oli seal Hermione otsek6nes; "a hakkab veelgi rohkem vihkama, kui ta teada saab, et ma meeldin talle!"

et ta meeldib mulle, peaks seal vist olema Very Happy

aga mudu jah, supper, uut Very Happy !
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime16/8/2008, 18:08

Ahmineperse:D
See on ju super :)
Ma enne ei jõudnud lugeda, ma jooksin sööma ;d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime16/8/2008, 18:21

padjanägu, [h] kirjutas:
h2ssti hea Very Happy

yks krijaviga v6inohh, kahtlane koht oli seal Hermione otsek6nes; "a hakkab veelgi rohkem vihkama, kui ta teada saab, et ma meeldin talle!"

et ta meeldib mulle, peaks seal vist olema Very Happy

aga mudu jah, supper, uut Very Happy !

Oihh , ma ei pannud tähele,aga viga sai parandatud Very Happy Aitähh tähelepaneku eest ka Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime16/8/2008, 18:30

LittleMassacre kirjutas:
Esimest korda hakkas ta nutma. See oli valust, mis oli äralöödud küünarnukist ja tõest, mida ta just endateada teada sai.Vihaselt Malfoyle viimast korda otsa vaadates, tormas tüdruk haiglatiivast välja, Malfoy talle järele vaatamas.

Raamatukogu polnud? Very Happy (A)

Aga muidu hea. :)
Ootan järge,!
Kuigi jah... Hermione ja Draco... veider. Very Happy
Poleks osanud arvata, et sellise paari kokku saamise jälgimine põnevust vastikuse asemel tekitab. Very Happy
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime16/8/2008, 18:31

nasicc kirjutas:
LittleMassacre kirjutas:
Esimest korda hakkas ta nutma. See oli valust, mis oli äralöödud küünarnukist ja tõest, mida ta just endateada teada sai.Vihaselt Malfoyle viimast korda otsa vaadates, tormas tüdruk haiglatiivast välja, Malfoy talle järele vaatamas.

Raamatukogu polnud? Very Happy (A)

Aga muidu hea. :)
Ootan järge,!
Kuigi jah... Hermione ja Draco... veider. Very Happy
Poleks osanud arvata, et sellise paari kokku saamise jälgimine põnevust vastikuse asemel tekitab. Very Happy



OEHHH. xD
ma olen tõesti tobeda värgiga hakkama saanud! xDxD
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime16/8/2008, 18:38

Äära lase end sellest heidutada.
Kirjuta edasi!

bbrit.
*Ahmineperse:D
See on ju super
Ma enne ei jõudnud lugeda, ma jooksin sööma ;d*

Ma sain bbritu kommentaari esimesest reast narukrambid xd.
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime16/8/2008, 20:07

Diana nõudmisel vms tegin täna siis uue osa . xD
oijahh , ma ei jõudnud mõtteid ka koguda , seega ärge pahandage kui see osa pask on! xD



-----------------------------------------------------------------------


Hermione vaatas Dracole silma, kuhu oli vahepeal ilmunud mingi sõbralik säde, kuid see oli vaevumärgatav. Tüdruk noogutas ettevaatlikult ning Slytherinlase näole venis üks ebatavaline naeratus , mis talle mingil kombel isegi väga hästi talle sobis, ning Hermione tundis, kuidas ta üha rohkem armub.


,,Aga miks sa vabandust palud?"
küsis tüdruk ettevaatlikult kui ta oli Dracoga mõned minutid olnud astronoomia tornis.Mõlemad polnud eriti juttu ajanud. Draco vaatas tüdruku küsivat pilku ning kehitas raskelt õlgu. ,,Ma ise ka ei tea.." valetas noormees, muutes ilme taas külmaks muutumas . Hermione ohkas vaikselt ning viis pilgu aknast välja.
,,On sel üldse tähtsust?" küsis noormees vaikselt ning astus Hermionele lähemale. ,,Tahaks tõesti põhjust teada," vastas tüdruk pilku noormehele viimata.
Draco kehitas taaskord õlgu. Vastust ta ei olnud mõelnud, kuid seekord ta lihtsalt astus jälle tüdrukule lähemale.

Hermione pööras end lõpuks Draco poole ning mõlemad hoidsid jälle silmsidet. Hermione tundis, kuidas tal põsed õhetama lähevad, ent Draco ilmest polnud eriti midagi lugeda..
Ning lõpuks juhtus see, mida Hermione polnud kunagi oodanud. Draco oli asetanud oma käed tüdruku põskedele ning suudelnud teda. Hermione tahtis juba eemale tõmbuda, ent miski hoidis teda tagasi. Tüdruk asetas käed noormehe kaela ümber ja jätkas suudlust.

Draco tõmbus esimesena Hermionest eemale ja vaatas tüdrukule silma, hoides ikka veel käsi tema põskedel, ent Hermione oli käed alla lasknud ja vaatas samuti noormehele otsa. Lõpuks , teadmata millega ise hakkama oli saanud, keeras Hermione kanna pealt ringi ja tormas Astronoomia tornist minema, jättes Draco jälle talle järele vaatama. Slytherinlane ohkas vaikselt . Otsustanud, et üksinda ta astronoomia torni ei kavatse jääda, lahkus ka tema vaikselt sealt, hoides käed sügaval taskutes ning need olid ka kangesti rusikatesse surutud.



***


Hermione jõudis õhku ahmides puhketuppa ja toetus vastu seina. Harryt ja Roni seal ei olnud, ainult Ginny , kes ajas tüdrukutega juttu. Hermione naeratas edamisi ning astus tugitooli juurde ja võttis seal istet. Ta tuletas meelde seda suudlust mida ta oli saanud Dracolt ning ta oli kindel, et tahab veel teda suudelda , umbes nagu oleks midagi erakordset juhtunud! Tüdruku kõhus keeras veel rohkem kui varem ning seda võis ta ilmest välja lugeda.

,,Hermione? On sinuga kõik korras?" küsis Ginny kui tema sõbrannad olid magamistuppa läinud. Hermione vaatas läikivate silmadega sõbranna poole ja noogutas, enda nägu naeratus kaunistamas. ,,Kõik on suurepärane!" nõustus tüdruk ning hõõrus siis silmalauge. ,,Kas minuga on midagi valesti?" küsis ta peale kerget haigutust ning Ginny sundis end pead raputama . ,,Sa tundud kuidagi ... unelevam..." täiendas Ginny end mõtetes, kuigi hoidis end tagasi, et ta ei ütleks seda. Hermione haigutas taaskord ja tõusis püsti,vaadates veelkord naeratusega Ginny poole:,,Ma lähen nüüd magama... Head ööd sulle, Ginny," lausus ta ja läks magamistuppa.




***


Draco oli magamistoas ja vaatas tühjalt kivist lage. Iga minuti tagant ilmus talle silmeette pilt Hermionest ning ta ei suutnud unustada seda, et oli teda suudelnud. Ometigi oli see vale ja Draco teadis seda!
,,Kuid ma ei saa sinna midagi parata! Ta meeldib mulle ja mul on tunne, et varsti olen nõus tema eest ohverdama kõik mis mul on! Oeh, kuidas see küll juhtuda sai? Tema Gryffindorist ja mina Slytherinist ... Ma isegi ei mõista armastust... kord tuleb ja kord läheb ning see tuli just sel hetkel millal ma seda eriti ei vajanud ja kõik oli hästi..
Huvitav ... kas see hakkab segama mind mu õpitööde juures? Loodan, et mitte... Mida ütleks Snape, kui ta teada saaks ? Mis siis saab, kui minu ja Hermione suhe muutub tugevamaks ja teised teada saavad? Mu isa läheks hulluks ja mind hakatakse pidama Slytherini maja reeturiks..." Draco muretses kõige enam nende mõtete üle.. Olgugi, et Snape sai Luciusega hästi läbi, oli ta kindel,et ei suhtuks temasse nii hästi kui ta teada saaks, et tal on suhe Gryffindorlasega.
,,Ma pean selle lõpetama!" sai Draco aru ja ohkas , keerates samal ajal teise külje. ,,Pean..." oli viimane mõte ning noormees jäi magama.



[/center]
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime16/8/2008, 20:13

Minu nõudmine ikka aitab! Very Happy
Nii põnev osa oli sunny
UutUutUut!
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime16/8/2008, 21:38

Ja kui ma nõuan siis küll ei viitsi Very Happy
tegelt, ma ei vingu , sitaks hea (Y)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime17/8/2008, 10:14

mm ... aga Dinx pakkus mõtteid ka Very Happy
võid ka ju mõtteid pakkuda ja ma vaatan, kas ma SUUUUUUUUDAN teha järgmise osa xD
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime17/8/2008, 10:26

Ma looooodan, et saad, sest et ma tahaks vägväga teada mis edasi saab! :)
You can do it ^^ Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime17/8/2008, 21:00

See jutt on nagu lihtsam versioon "Somewhere I have never traveled" jutust, kus oli ka Hermione-Draco suhe, nii et mulle väga meeldib! Very Happy
Vahepeal (teises osas) kasutasid liiga palju hüüumärke, need viskasid üle Very Happy
Ja Myrtle kirjutatakse, mitte Mürtle Very Happy
HEA!
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime19/8/2008, 13:12

Vabandan väga, kuid hetkelises seisus jätan ma selle loo pooleli ja jätkan siis kui tõesti oskan armastusjutte teha.
Need on nii rasked minu jaoks ja mul ei ole mõtteid.
Väga vabandan,

LM.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime19/8/2008, 15:00

lugu oli iseeneset küllaltki hea. ;d
aga ma lihtsalt ei saa.. mulle ei meeldi, kui Malfoy ja Hermione kokku pannakse. :d
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime19/8/2008, 17:08

Pähh Sleep Ma lootsin ikka, et sa paned uue osa, aga ok xD Jätka siis, kui inspiratsiooni tekib.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime24/8/2008, 21:30

Nääh, just oli hea lugu..:)
Aga eks jätka siis, kui mõtteid tuleb ...:)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]   Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Vampire story [Pooleli!]
» Fantaasiajutt[pooleli]
» Preternatural (7. osa) [POOLELI]
» Hundimoondajad[1#] - Pooleli.
» I don't belong here and i'll be back...if the time is right! (pooleli)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Disasteri looming-
Hüppa: