MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 The Vampire Diaries

Go down 
+30
Mezilane
AliceInWonderland XD
Frezia
-ooh
H6umy
Cilen
Audrey
lapsuke
Pizza
Sunshine
Praisja
Everleigh
Rikkie
FlyWithMe
kurmzu
misscheri
Annu!
Bee
Karolin
Taylor
kcissy
GossipGirl
Keku
Kärolyn
nasicc
Prince Kirameki
Keiti
Pingu
Droideka
Maiu Laaneoja
34 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime27/12/2009, 23:55

Pole vaadanud, et HETKEL pole kavatsust ka, aga homme meibi. Tundub huvitav.
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 01:02

Way too fast. Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime21/1/2010, 20:52

Juhuu! Homme saab uut osa vaadata Very Happy

Kui ma eile facebookis avastasin, et üleval on mingid klipid uuest osast ja preview, olin ma ikka täitsa sillas Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime21/1/2010, 22:20

*naerab* Very Happy

Klassiõde oli eelmine nädal delay pärast päris marus. Very Happy Ta oli kuulnud, et eelmine nädal tuleb uus osa. Very Happy Ta on nv-ti Tlnas ja ss tal oli kombeks reedeti koolist varem ära minna, et enne Tlna-minekut VD ära vaadata. xD
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime30/1/2010, 13:51

Vaatasin ka nüüd 4. osa ära ja siis tõmbasin kohe kõik järgmised osad ka, sain kohe selle kõige uuema osa ka (12. osa) ja ma olen totaalselt armunud sellesse serjaali. See on niiii hea (L)
Armastan Damoni välimust, kuigi iseloom jätab veel hetkel soovida xD
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime30/1/2010, 14:13

lol Very Happy mulle meeldivad ta silmad. ülejäänud on poh. kuigi pruunid silmad onikkagi ilusamad Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 17:13

Ma ei teadnudki varem, et sinised silmad võivad nii ilusad olla xD Mul endal ka sinakad-hallid silmad ja need ei meeldi mulle endale aga Damoni omad..love love love(L) Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 17:49

Ma enam ei oska otsustada, kumb neist mulle rohkem meeldib , seega saan Elenast täiesti aru Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 18:31

Miks mõndadel alati veab? Very Happy Nt. Elenal, mina ei saa enale ühtegi vampiiri ja tema saab neid lausa kaks xD
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 18:39

jep, ja vaata, kui palju vampiire seal üldse on ja kui palju nad neid juba ära tapnud on Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 21:23

viimane osa läks liiale juba mu meelest. NII palju neid siis ühes paigas. see on nagu twi juba, alguses vampiirid, pärast tulevad libahundid ka veel mängu. või nagu true blood'is, kus shapeshifterid ja veeeel igast asju tuli Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 21:24

samas on vd palju parem - näitlejad super ja plusspunkte annab ka see, et tegelikult oli ta ju kirjutatud 15 enne twilighti Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 21:30

aga ometi oli twi seal esimestes osades sees Very Happy kui damon selle chicki pool seda vaatas, ütles, et täiesti valesti on neid kirjeldatud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 21:43

Noh... raamatud 91, TVsari 2009... Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 21:58

yep Very Happy ma loodan, et seal siiski väga liiale ei minda. mõistuse piiresse tuleb jääda Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 22:05

mingis interviuus keegi ütles, et nad on need tegelased ja kõik toonud tänapäeva üle ning ongi see, et kõik, mis meil toimub, toimub ka neil Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 22:19

Ikkagi, minu jaoks on see sari ülicool. Kas raamat/raamatud on eesti keeles ka. Ei ole midagi uurinud selle kohta rohkem:P

Ja selles osas on küll õigus jah, et vampiire on juba väga palju selle väikse linna kohta. Razz
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 22:39

Raamatuid eesti keeles ei ole ja mul juba pikemat aega seisab mõttes, et peaks tellima Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 22:41

Tellima? Inglis keelseid?
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 22:42

jep Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 22:55

Siis küll. Veab neil, kes saavad täielikult inglise keelest aru. Ma oskan seda ka, natukene ikka aga ma ei saaks arvatavasti lugeda, sest ma peaks paljusi sõnu sõnaraamatust järgi vaatama:P
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime1/2/2010, 16:08

Ma lugesin neid raamatuid... Very Happy Täitsa lõpp kui öö ja päev need kaks VD-d on. Very Happy Aga muidu päris... head. Very Happy Ajaviitelugemine. Very Happy

Klassiõde paar päeva tagasi uuris mult, kas raamatukogus on. Ütlesin, et ei tohiks olla. Ei oldki. Ja siis mul istusid juba ebookid paar kuud arvutis. Very Happy Ja saatsin need talle, ja nüüd teise raamatu poole peal... Very Happy

Inglise keel... tuleb. Vähemalt mul. Esimene raamat oli õudusunenägu. "Twilight." Pusisin ja tõlkisin püüdlikult iga sõna ja... Very Happy Nüüd enam ei viitsi. Very Happy Tähendusest saab aru, võõra sõna tähenduse saab tuletatud... Sellevõra sõnavara automaatselt laieneb... Very Happy

Algus on raske, aga soovitan pusida. Wink
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime1/2/2010, 18:11

Eks ma siis kunagi üritan ka Razz
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime1/2/2010, 18:42

Tubli. ;D
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime1/2/2010, 18:58

Ma lugesin esimesena "Eclipse'i". Pool esimest peatükki tõlkisin püüdlikult ära - arvutis sõnaraamatusse ja siis kopisin veel Wordi kah Very Happy Aga siis tüütas ära, võtsin lihtsalt hariliku kätte ja tõmbasin arusaamatutele sõnadele jooned alla, et kui kunagi viitsimist, siis otsin Very Happy Ja nüüd täiesti sõltuvus inglisekeelsetest raamatutest, aga pole nii palju aega, et lugeda. Lisaks neid, mida ma armastan lugeda, neid Eestis ei müüda Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





The Vampire Diaries - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
The Vampire Diaries
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Vampire Academy
» Vampire story [Pooleli!]
» Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: