MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 The Vampire Diaries

Go down 
+30
Mezilane
AliceInWonderland XD
Frezia
-ooh
H6umy
Cilen
Audrey
lapsuke
Pizza
Sunshine
Praisja
Everleigh
Rikkie
FlyWithMe
kurmzu
misscheri
Annu!
Bee
Karolin
Taylor
kcissy
GossipGirl
Keku
Kärolyn
nasicc
Prince Kirameki
Keiti
Pingu
Droideka
Maiu Laaneoja
34 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime11/5/2012, 17:11

krt, see lõpp on ÄGE. <3<3
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime11/5/2012, 17:13

JAAAAAAAAAAAAAAAA! :d
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime11/5/2012, 17:16

Äm, kuidas lõppes siis?
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime11/5/2012, 17:24

Nii kaua peab nüüd ootama. -.-
Tahaks juba neljandat hooaega.
Seal pidi tulema new villain tulema Very Happy

Spoilis on SPOILE!
Kui ei taha teada,vaid tahate ise osa ära vaadata, siis ärge lugege!

Spoiler:
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime11/5/2012, 17:27

Valik kelle kasuks? D või S? Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime11/5/2012, 17:30

Mida sa ise arvad? Very Happy

Spoiler:
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime11/5/2012, 17:45

Mulle meeldis Damon rohkem. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime11/5/2012, 17:46

Mulle ka Very Happy Ma olin nii pettunud selles osas aga muidu oli super Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime11/5/2012, 17:51

Äh, see teine ju palju musirullim. Ma pole kolmandat hooaega pm näinudki aga no damn... Elena valik on natuke... nõme. See teine on ikka nii mõnusalt... Oeh. Are f***ing stupid, Elena? Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime11/5/2012, 17:52

She is stupid Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime25/8/2012, 18:33

Hetkel loen selle sarja esimest raamatut ning ei oska veel midagi öelda.
Olen vaadanud mõnda sarja osa ning ütlen, et mina ei saa aru, mida leitakse selles Stephenis. Damon on 100% parem!
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime25/8/2012, 19:04

Ma nõustun sinuga. Damon on parem Very Happy
Kusjuures, kui ma raamatut lugesin siis Damon oli täpselt selline nagu sarjas. Teised tegelased on kõik teistsugused, minu meelest. Kui Damon sisse tuli, siis ma tundsin ta koheselt kirjelduste järgi ära ja suu venis koheselt naerule. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime25/8/2012, 19:05

Kunagi tõmbasin endale selle sarja esimese hooaja, aga see oli nii boring, et ma kustutasin selle ära. Ja sari ning raamatud on nii erinevad. Raamatus oli minu meelest -Ei ole kindel- Elina blond, aga filmis ju brünett. :)

P.S: Mulle meeldis ka Damon rohkem. Ta oli palju nunnum kui Stefan. Very Happy


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (30/8/2012, 14:56). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime26/8/2012, 18:54

Elena ja Stefan.

Alice, kaugele esimest hooaega vaatasid? Kuskil neljanda osani oli nii igav, et s*** ära. Siis läks paremaks. :)

Mina suutsin end lugeda viienda raamatu poole peale. Siis minu tolerants sai otsa. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime26/8/2012, 19:09

Mulle enam kolmandast raamatust ei istunud ja ma olen rohkem Selena pooldaja kui Delena pooldaja.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime26/8/2012, 20:39

Nasicc ma istun siin ja mõtlen mis selle "s***" taga on Very Happy Tahad msnis või kusagil öelda? Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime26/8/2012, 21:22

Ma mõtlesin ka tükk aega, kaldusin "sure ära" peale, aga miks tärnidega siis Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime26/8/2012, 21:40

Nastikul õigus. Very Happy Mulle lihtsalt ei meeldi viimasel ajal nö kurja kaela kutsuda. Very Happy Ja selle väljaütlemine tundus liiga karm. Very Happy
Tagasi üles Go down
kettz
Piraat
kettz


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Tallinn

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime30/8/2012, 13:34

kui see meil telekas hakkas siis ma ei vaatanud seda, mulle küll soovitati jne, aga ma ei viitsinud seda vaadata ;D jasiis suvel, kui see enam ei käinud hakkas mul igav ja tõmbasin esimese osa, täiegameeldis, tõmbasin juba korraga terve hooaja ära, ja niimoodi ma vaatasingi kolme päevaga kõik kolm hooaega ära Very Happy ootan juba täiega neljandat ^^
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime30/8/2012, 15:00

Mmm, ma vaatasin suht. -Mõtleb- Pool ära esimesest, ja map kaugemale ei jõudnutki. Lihtsalt ei ole huvitav. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime30/8/2012, 18:04

Lõpu poole läks huvitavamaks. Sealt edasi on sari ainult paremaks ja huvitavamaks muutunud. Aga eks see ole ka maitse asi. Ma ei salli nt TB'd ja teised armastavad seda, seega jah Very Happy
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime25/12/2013, 15:46

Viimati on siin postitatud küll hulk aega tagasi, aga ma pidin ka ära mainima et ma lihtsalt armastan seda sarja. Very Happy Ja nüüd, kui on osad vaadatud juba 5 hooaja poolepeale, tulevad uued alles 23. jaanuar ja ma olen nii õnnetu. Igatahes Klaus! Klaus ja Damon on minu täielikud lemmikud. Klaus ja Caroline peab juhtuma. Nad oleksid nii nunnud koos. Ja ma ei teagi nüüd mida Damoni ja Elena lahkuminekust arvata.  scratch See ei meeldi mulle.
Tagasi üles Go down
Sulepea
Võlur
Sulepea


Female Postituste arv : 58

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime25/12/2013, 16:10

23. jaanuar on ju minu sünnipäev. Very Happy
Ma lihtsalt pidin seda mainima... Kui ma ka end selle sarjaga kurssi viiksin, oleks see mulle kindlasti tore sünnipäevakingitus. Razz
Aga hetkel pole meil ei vastavat kanalit, kus see sari jookseks, ning olen vaadanud ka ainult selle paari esimest osa, mis tundusid küll päris huvitavad, aga ma vihkan, kui ma pean midagi järgi lugema/vaatama.
Palju mõnusam oleks ju nii, et sead end mugavalt diivanile istuma, paned teleka käima ja voila!
Mina aga peaksin kõigi nende osadega ühele poole saamiseks ilmselt mitu päeva arvuti taga istuma ja neid järgi vaatama. Very Happy
Raamatu hankimise peale pole isegi mõelnud ning küllap peaksin selle ka kunagi ära tegema, samas millegipärast on mul selline eelarvamus, et raamat ja sari on üksteisest nii mõneski mõttes erinevad... Aga kuna ma pole seda raamatut veel kordagi käeski saanud hoida, siis on see arvamus ka täiesti alusetu...
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime25/12/2013, 16:14

Täpselt sama mõte. Mulle küll meeldib (vist siiski meeldis?!) see sari väga, aga no lihtsalt ei kutsu see osade järgi vaatamine arvutist enam. Kui telekast näitaks siis veel. Aga muidu... Eihh.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime25/12/2013, 17:31

Ma ei ole järgi vaadanud seda sarja. Iga nädal tuleb üldiselt uus osa, v.a nendel aegadel kus on paus sees vms.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





The Vampire Diaries - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries - Page 9 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
The Vampire Diaries
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Vampire Academy
» Vampire story [Pooleli!]
» Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: