MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Iseendale

Go down 
5 posters
AutorTeade
2llu
Piraat
2llu


Female Postituste arv : 18
Age : 28

Iseendale Empty
PostitaminePealkiri: Iseendale   Iseendale Icon_minitime25/8/2009, 23:16

Merli, ilus, kena, seksikas, blond, särav ja kaval. Seisab ja kõik temajärel seisavad. Istub ja kõik istuvad. Naeratab ja kõik naeratavad. - nii räägivad temast tema vihavaenlased. Nad ei salli perfektset ilu ühel inimesel. Vähe on inimesi, kes oleksid nii ideaalsed, kui seda on Merli. Merli Merli Merli. Ka see nimi on ideaalne. Kõik need tüdrukud, kes tema tutvusringkonnas on, ei ole sugugi nii ilusad. Neil on väikseid vigu - liiga lühikesed, paksud, suur nina, suured kõrvad, ette poole ulatuv lõug, konksus nina või midaiganes. Kahju, et need tüdrukud Merlit teavad, sest temale ei jõua keegi järgi. Ka seepärast räägitakse nende tüdrukute seas temast halvasti. Aga nüüd tagasi ilusa iseenda juurde. Mis põhiline, poisid jäävad talle alati järgi vaatama. Nüüd räägiks küll nagu kuningannast, aga seda ta ju on. Ta ei ole selline, kes annaks ennast igaühele kätte. Tunduks nagu talle oleks ka sünnist saati poiste võrgutamise nipid antud. Edu talle.

Äratus kell klõps kinni, laiseldes voodist välja otse hommikusöögi ette. Küür seljas sööb Merli hommikusööki, haigutused sinna vahele. Pesemine ja meikimine kuuluvad ka hommikuste tegevuste hulka, sest see on ju põhiline, miks ta ilus on. Muidugi saaks ta ka ilma meigita tuhandeid poisse enda käpa alla. Koolitee, mis on kõigest kilomeeter pikk, peab ta selle läbima jala. Miks nii? Eiei, tema seda ei tee. Sellejaoks on tema poiss Henry, kes seda viieteistaastast iludust kooli viib. See on ta ajutine poiss. Uue tuvumise korral on teada, mis juhtub - Tüdruk jätab vana maha. Lihtne.

Koolitunnid on västitavad, eriti Merlile. Need kogemusteta poisid, kes Merli südand võita loodavad. Nad vaatavad teda terve päev, tema keha, tema juukseid, tema jalgu. See on vaid unistus mitmele poisile, kes tema ilu õnge on kinni jäänud. Tema aga ei tee neist väljagi, need poisid ongi just tema jaoks liiga kogenematud.
Tagasi üles Go down
tzerrikas
Narkar
tzerrikas


Female Postituste arv : 40
Age : 30

Iseendale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendale   Iseendale Icon_minitime26/8/2009, 00:49

MEELDIB .... Very Happy

Ootan Uut Wink
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Iseendale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendale   Iseendale Icon_minitime26/8/2009, 09:29

Vigu oli, komavigu, suure algustähe vigu, ortograafilisi vigu...

Aga mõte on hea, jätka. :)
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Iseendale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendale   Iseendale Icon_minitime26/8/2009, 10:54

jaa. mul j2id ka vead silma.
Aga mulle igatahes p2ris meeldib . Very Happy
Tagasi üles Go down
eku:)
Kojamees
eku:)


Female Postituste arv : 25
Age : 27
Asukoht : Tartu :P

Iseendale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendale   Iseendale Icon_minitime27/8/2009, 02:28

päriss huvitav tundus Very Happy
et siis uut (A)
Tagasi üles Go down
http://www.mulpolekodulehte.ee:/
2llu
Piraat
2llu


Female Postituste arv : 18
Age : 28

Iseendale Empty
PostitaminePealkiri: Iseendale 2   Iseendale Icon_minitime29/8/2009, 00:42

Pikk koolipäev saigi läbi, edasi polegi midagi teha. Johanna kutsus Merlit peole. Kuigi seal on matsid, vähemalt tema jaoks, otsustas ta siiski minna. Peagi jõudis ajutine Henry kooli ette. Tüdruk istus peale ja alustuseks sai ta musi, siis aga läks juba jutuks.
"Merli kuule"
"Mh?"
"Kas ma, tähendab sa.. kas sa ikka armastad mind?"
Juhtumisis jooksis kass ületee, mis päästis loomulikult ta sellest kohutavast küsimusest.
"ära kassi alla aja" tõstis merli häält.
"Jamh" pööritas poiss silmi.
Mõne hetke pärast jõudsid niiöelda armunud kodu ette. Tüdruk andis magusa suudluse ja lahkus. Nagu ägadatel kombeks, lasi poiss autoga kaapsu ja sõitis ära.

Korda sätitud, riidesse panudud, astus Merli uksest välja. Käed taskus kõndis ta värava poole. Oli juba kaugelt näha auto tulesid. Jälle see lahe kaaps ja aken alla.
"Istu peale".
Ta vaatas oma helesiniste silmadega seda autot, ümises korra ja istus siis peale. Tevitused, kallistus Johannaga ja võlts naeratus olid kõik mis ta autos pidi "läbi elama".
Niipea, kui jõuti pidupaika olid seal juba mingisugused matsid kohal. Matsid on nad Merli arust.
"Johanna, ma tunnen ennast ebamugavalt"
"Harju ka lihtsate inimestega"
Sellepeale pööritas ta vaid silmi ja istus terve see pidu kuskil nurgas.
Kui ta kell kolm öösel koju jõudis, kolistades sisse sadas ja omatuppa lonkama hakkas pidas ema ta kinni.
"Kust sa niihilja tuled?"
"Peolt"
"Me ju rääkisime, et sellised peod jäävad ära"
"Mida? Ma ei ole purjuski"
"Mine maga ennast kaineks ja siis räägime veel isaga ka"
Niivõrd vihane on ema alati siis, kui tüdruk tõesti purjus peaga koju tuleb, aga seekord oli tõesti Merlil õigus. Ta ei olnud purjus.

Päikesepaisteline laupäevahommik, lindude siristamine ja mõnus lesimine. Kõik rikub aga mõte, et ta peab kohe oma vanematele selgitama, mida ta eile tegi. Merli ajas ennast voodist püsti ja läks alla. Kedagi ei olnud kodus.
"huhh", ütles ta kõva häälega ja tegi endale kohvi. Tüdruk läks pani endale ruttu koduriided. Alla tulles võttis ta kohvi ja läks õue. Poisid, kes sauna ehitasid jälgisid teda silmanurgast, kuid mitte üks. Kuna tegemist oli uue kutiga, kes sinna tööle tuli, pani see Merlit huvi tundma, miks siis see kutt ei jälgi mida ta teeb. Ta liikus poistele lähemale.
"Kas te kohvi soovite?"
"Mina võtaks küll", ütles samune kutt, kes Merlist ainsana ei huvitunud. Ta keeras samal ajal pea tüdruku poole ja vaatas talle teda. Toimus silmside. Ta pruunid silmad, mustad juuksed, musklis rind, pikad jalad, valged hambad - kõige ideaalsem poiss, keda tüdruk eales näinud oli. Toimus armumine..
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Iseendale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendale   Iseendale Icon_minitime29/8/2009, 09:12

oioioi . tundub, et Merlil ei l2he selle armumisega eriti h2sti .
Seda on kerge lugeda . Very Happy
Ootan uut!
Tagasi üles Go down
tzerrikas
Narkar
tzerrikas


Female Postituste arv : 40
Age : 30

Iseendale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendale   Iseendale Icon_minitime3/9/2009, 20:36

hmmm:) jammh:) armus ...ei normaalne Very Happy

mulle meeldib ...edasi :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Iseendale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendale   Iseendale Icon_minitime3/9/2009, 20:48

Jaa. kerge lugeda Wink

Muide minul on selline asi, et ... ma ei tea, kas asi on tõesti minu välimuses aga noh... olukord on enam-vähem sama kui sinu kirjutatud Merli kirjeldus.
Eelmine aasta olin jubedasse draamasse kaasatud kuna väidetavalt mina olin mingi plika tema poisist lahutanud. Nagu seriously???

Ja tegelikult- sellise asja pärast kade olla on nii nõme. Iga inimene on ilus.

Eriti jama on see kui hea välimus hakkab probleeme põhjustama.
Tagasi üles Go down
2llu
Piraat
2llu


Female Postituste arv : 18
Age : 28

Iseendale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendale   Iseendale Icon_minitime5/9/2009, 22:22

Ok

mhm, see ongi nõme, mõned inimesed on kadedad.
Tavaliselt ei hakka ikka:D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Iseendale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendale   Iseendale Icon_minitime6/9/2009, 10:23

Igasuguseid inimesi on maailmas olemas.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Iseendale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendale   Iseendale Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Iseendale
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Aeg iseendale

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: