MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!]

Go down 
+5
Droideka
Liina
Espada
Tuki
Prince Kirameki
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!]   Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitime28/8/2009, 00:37

Juba tuleb viimane? Damn!
Mulle endiselt üliväga meeldib. Very Happy
Ma pole seda veel öelnud.. Aston Martin on geniaalne nimi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Droideka
Totaalne lumememm, noh!^.^
Droideka


Male Postituste arv : 266
Age : 26
Asukoht : Fiery Flames of Hell

Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!]   Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitime28/8/2009, 11:50

Mää, miks juba eelviimane? No, aga ikkagi hea. Loodetavasti on viimane ülipikk.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!]   Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitime1/9/2009, 18:34

Ülipikk see ei ole, pigem lühike. Tegelikult...mulle endale meeldib see osa näidendist kõige vähem. Aga siin see on, see kummaline viimane osa Wink

**
Kool, klassiruum. Liis istub igavledes laua taga ja haigutab, Aston ja Azrael ajavad klassinurgas juttu. Heliseb tunnikell, klassi tuleb paar õpilast ja õpetaja. Aston ja Azrael istuvad Liisi ette.

Õpetaja: Tere hommikust, tere hommikust! Te olete kindlasti juba eesootava koolivaheaja suhtes põnevil! Enne veel aga, kui ma teid sellele suurepärasele lumisele jõuluvaheajale vastu lasen...

Keegi ütleb: Kus sa veel seda kuradi lund näed, ah? Oma peas või?

Õpetaja: ...on mul aeg teile tutvustada veel üht kena noormeest, kes teie vahel tööka ja suurema osa ajast mittetööka kollektiiviga liitub.

Klassi siseneb Themis.

Õpetaja: See on Silver Saabuja. Ka tema soovib teie klassi astuda. Ma loodan väga, et te võtate ta sõbralikult vastu.

Themis:(Närviliselt) Tere ja ilusaid tulevasi...(silmitseb paberil olevat teksti)...jõule kõigile!

Klass: Tere!

Themis istub Liisi kõrval olevale vabale kohale.

Aston:(Themisele) Silver Saabuja? Sul on nimede peale veel vähem annet kui Azraelil.

Themis: Ma ei...ma ei valinud seda nime, preili Loore valis.

Aston: Nagu ka sinu särgi, ma oletan. See on nii...tema maitse järgi. (Punane) Milline suurepärane värv.

Themis: Ee...tänan. Tegelikult ajab see pluus mind põrgulikult sügelema, kuid ma ei julge seda preili Loorele öelda. Kui ma seda teeksin, käsiks ta mul arvatavasti alasti ümber maja joosta ning praegu on selleks liiga külm. (Pistab käe taskusse ja hakkab midagi otsima) Ma kohtusin koridoris ühe tüdrukuga, kes palus mul sulle selle edasi anda. (Ulatab Astonile kirja)

Aston teeb paberi lahti, viskab sellele pilgu peale ning loeb selle Azraelile ja Themisele ette.

Aston: Ma rääkisin Jälgijate juhiga ning teavitasin teda, et kaks deemonit on avaldanud soovi maale jääda.

Themis: Lihtsalt teile teadmiseks: ma ei ole mitte millekski soovi avaldanud. Kõik toimub minu tahte vastaselt.

Azrael: Pöördu Lastekaitsesse. Nii võib sellest saada hoopis teine muinasjutt.

Aston: Nõukogu otsustas, et kuni nende siinviibimine inimestele ohtu ei kujuta, ei ole meil põhjust neid ära saata. Vaadake, et te käkki kokku ei keera, sest vastasel juhul oleme me sunnitud ümber mõtlema ja ma kahtlen siiralt, et keegi teist meie viha alla soovib langeda.

Sara.

Vaadake, et te käkki kokku ei keera...nagu me kavatseksime seda teha.

Azrael: Just nimelt, nagu me kavatseksime seda teha.

Liis: Vabandust, et oma nina vahele topin, aga millest te räägite?

Aston: Kas sa minuga välja tuled?

Liis: Muidugi...mitte!

Aston: Siis ei räägi ma sulle midagi.

Liis: Mehed.

Aston: Naised.

Azrael: Aston, su ema võiks meile küpsiseid teha.

Liis turtsatab, nagu tahaks naerma hakata, ning Azrael kehitab õlgu.

Azrael: Ma pidin ju ometi midagi ütlema!

Themis:(haigutades) Ma olen nii väsinud. Preili Loore sundis mind eile terve õhtu oma koduseid ülesandeid lahendama ning mul on tunne, nagu oleksin tanki alla jäänud.

Aston: Kui vaid koduseid ülesandeid olemas ei oleks...eriti neid esmaspäevaseid. Tänu sinistele esmaspäevadele on ka kõik pühapäevad neetult hallid.

Azrael:(Salapäraselt) Kes teab? Kahe nädala pärast võib kõik muutunud olla.

Aston: Mida sa silmas pead?

Azrael: Võib-olla saad sa seda teada...kahe nädala pärast. Mõtle vaid, mis tunne oleks kahe nädala pärast avastada, et elad maailmas, kus koduseid ülesandeid ei eksisteeri.

Aston: Miskipärast on mul tunne, et kogu maailmast koduste ülesannete kaotamine on sinu jaoks liiga suur töö.

Azrael:(muiates) Aga miks mitte? Mulle tundub, et sa alahindad mind.

Aston: Üle ma sind igal juhul selgelt ei hinda.

Azrael: Küllap juba hindad, kui ma veidi su kirjanduse õpetaja peas surgin, nii et ta järgmise kontrolltöö ära unustab.

Teised õpilased tõusevad püsti ja lahkuvad lavalt, lavale jäävad vaid Aston, Azrael ja Themis.

Aston: Kas see on lõpp?

Azrael: Ei, see ei ole lõpp. Kõik kestab edasi.

Themis: Kahe nädala pärast.

Nad naeravad ning laval läheb pimedaks. Lavale marsivad kõik varem laval olnud näitlejad. Aston, Azrael, Loore, Henry, Themis ja Sara võtavad lava ees positsioonid sisse, teised seisavad nendest mõlemale poole ning hakkavad ühtlaselt rütmi plaksutama. Hakkab mängima Terminaatori „Pilves selgimistega.“


Aston:
Kuulsid raadiost et sinu lemmikbänd läks laiali
Vähe puudus et sa keska oleks jätnud pooleli
Olid murest murtud, küsisid et mis küll minust saab
Olid õrnas eas ja silmis sätendasid pisarad


Loore:
Oma parima sõbranna käest said tekstisõnumi
Sinu boyfriendil on keegi teine, sorry see on nii
Ainus asi, mida tema oleks võinud lisada
Et ta kurat võtaks ise sebib sinu kutiga!


Henry:
Sha-la-la-la-la, miks aru sa ei saa
on vahel elu pilves selgimistega
Sha-la-la-la-la, miks aru sa ei saa
on vahel elu pilves selgimistega


Themis:
Mida kõike elus oled pidanud küll taluma
Verivaenlasteltki vahel harva abi paluma
Mõnikord sa tahaks lihtsalt karjuda ja lõhkuda
Lüüa naerda nutta armastada surra elada


Azrael:
Ja kui tundub elu veereb raginaga alla mäest
Kõik nii kindlad otsad libisevad ära sinu käest
Võta kokku end, sest asi ei saa olla ju nii hull
Päike särada võib taevas juba homme hommikul


Kõik koos:
Sha-la-la-la-la, miks aru sa ei saa
on vahel elu pilves selgimistega
Sha-la-la-la-la, miks aru sa ei saa
on vahel elu pilves selgimistega


Sara:
Kuulsin raadiost et minu lemmikbänd läks laiali
Vähe puudus et ma keska oleks jätnud pooleli...



Aston:
Vaat kus loll!



Näitlejad kummardavad publikule ning lahkuvad lavalt.


LÕPP.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Droideka
Totaalne lumememm, noh!^.^
Droideka


Male Postituste arv : 266
Age : 26
Asukoht : Fiery Flames of Hell

Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!]   Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitime1/9/2009, 20:35

No väga tore. Kahju ainult, et viimane on.
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!]   Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitime13/11/2010, 18:58

Kuule.
Ma käin Ugala Noortestuudios.
Ja me hakkame tasapisi uut etendust mõtlema.
Kirjuta midagi kaheteistkümnele inimesele, sh. on 3 poisid ja ülejäänud tüdrukud. Ausalt. See oleks võimas!
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Flimen
Piraat
Flimen


Female Postituste arv : 16
Age : 33
Asukoht : Tallinna loomaaias fotokaga tiigri puuri ees

Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!]   Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitime13/11/2010, 21:15

Ma pole arvatavasti kunagi varem nii huvitavat ja humoorikat (tõi naerdes lausa pisarad silma) näidendit lugenud.
Tubli töö cheers
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!]   Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitime14/11/2010, 14:45

SEE oli midagi head! Tõsiselt hea! Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!]   Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitime15/11/2010, 00:41

Tore, et see jutt tolmu alt välja kaevatud ja endale paar uut lugejat on saanud. Tänan! Very Happy

Ma kardan, Espada, et mul puudub kahjuks KORRALIKU näidendi kirjutamiseks vastav kogemus. Reaalselt olen ma kirjutanud ainult ühe näidendi(jah, selle sama siin)ning kuna näidendite kirjutamine ei ole minu leivanumber, oleks mul suure tõenäosusega väga keeruline kirjutada näidendit, mis meeldiks suurele hulgale inimestele. Loomulikult on see ettepanek väga huvitav ja kaalumist väärt, aga ma kardan, et sellest ei tule midagi välja Embarassed
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!]   Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitime24/11/2010, 20:07

Meie esimene etendus (tule vaatama! 11 detsember Ugalas) oli väga kummaline ja teistsugune, ma usun, et sinu stiil võiks meie omaga isegi kokku minna. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!]   Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitime3/6/2011, 18:18

Aston:(selgitavalt) Ta on pärit Kiviõli pärapõrgust ning tema perekonnas
on ainult üks auto, millega enne Teise Maailmasõja saabumist Venemaale
illegaalseid relvi veeti. Pealinna bussid on tema jaoks nagu teise
dimensiooni kogemus.

Uiii.. Minu kodulinnake Very Happy Asi pole üldse nii hull kui alguses paistab Very Happy

Agaaaaaaaaa mulle meeldis, sai mõnuslt naerda vahepeal ja niii :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!]   Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!] - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Näidend: Aston Martin ja sinine kivi[lõpetatud!]
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tarkade kivi otsinguil
» Taevas on siin sinine.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Prince Kirameki looming-
Hüppa: