MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 The Black Night

Go down 
+2
Droideka
Aduna
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime31/8/2009, 10:32

sest sa alles alustad sellega. Very Happy siis on lihtsam järge pidada. Wink pluss vampiirikütti nimi on mulle juba pisut vastumeelne, kuna see eeldaks, et vampiirid on kinda halvad, et neid tappa tuleb.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime31/8/2009, 10:36

Jah, ja kuna Liisu meil siin on härra Crepsley fänn, siis on tema vampiiride POOLT. Very Happy *naer*

Maitea... Ausaltöeldes mul polegi mingit põhjust, miks ma loen seda juttu. Ei saa olla enesekeskne ego ja ainult oma pisikeses maailmas elada. Sestap loen teiste loomingut ka.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime31/8/2009, 11:42

mulle on alati vampiirid meeldinud ja seepärast ei meeldi mulle jah, raamatud, kus neid halvas valguses näidatakse. sellepärast nt ei meeldi mulle van helsingu film ka Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime31/8/2009, 16:19

Aga nad on muidu VKs ka heas valguses(minu lõpetatud jutt) st. et neid ei tapeta ära. Ja üleüldse ma sain küttide- idee üheli türgi kirjanikult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime5/9/2009, 20:51

3.


Nägin und...nägin tõesti veidrat und. Seal oli üks inimene, kes mulle ütles, mida ma suudan ja mis võimed mul on. Minu küsimuse peale, et miks just mina, vastas ta: "Sest sinult ootab Azureus suuri tegusid. Sa oled Must Kass, tüdruk, mitte Sara."
See oli imelik, sest kui ärkasin, oli see kõik tõsi. Selle koha pealt asi imelikuks läkski...


Kui Sara külmkamber tühjana leiti, hakati kohe juhtumiga tegelema.

Arvati, et Sara surnukeha on varastatud. Märkide põhjal pidi varastaja olema paljajalu, kuna saapajäljed puudusid. Aga ta ei tegutsenud kinnastega, kuna sõrmejälgi võis leida kambrilt, seinalt ja mis kõige veidram - peeglilt.

Isegi Sebastianil polnud aimu, kus Sara surnukeha olla võib, kui teda põhjalikult küsitleti.

Sebastian ei julgenud öelda, et oli Sarat alles hiljuti näinud, kuna teda oleks ilmselt hulluks peetud.
Sõrmejälgede omanikku õnneks alles otsiti, ning seega oli meie Saral aega meelt lahutada küll ja küll, põrgu oli alles ees.

Kuid siiski keegi ikka teadis, kus Sara on. Ama Saki oli tänavakaltsakas, ning oli prügikastist leitud ajalehest näinud Sara pilti, ning artiklit tema surnukeha kadumisest.

Samal ööl ei saanud Ama und, ning läks öisele tänavale jalutama, teades samas, et see on ohtlik. Naine kõndis ümber nurga, ning nägi järgmist:
Mustapäine naine oli grupi sõpradega baari ees.
Ama tundis ta pildi järgi ära. See oli Sara Night. Aga ta oli elus ja noorem.

Ehmatusega sai Amale selgeks üksainus asi: Sara Night on elus.
Naine jooksis koju, ning ei saanud terve öö und.
Hommikul läks naine politseisse.

Sarast oli saamas öö pimedate nugrataguste staar. Ta laulis, ning aitas inimesi, ning inimesed, kes kuulusid heale poolele, armastasid teda, kuid samas vargad ja pätid vihkasid Sarat kogu südamest.

Oli aga asju, mida keegi tema kohta teada ei tohtinud. Näiteks seda, et ta on surematu. Seda ei teadnud, ega tohtinud teada keegi. Samuti hankis ta mõne ajaga piisavalt raha, et elada vagunelamus, spetsiaalses vagunelamute rajoonis, kus tema naabrus vahetus aeg- ajalt, kui mitte öelda, et iga päev.

Seega, arvad, et mu elu oli täuslik, jah? Jah? Tegelikult polnud see meelakkumine midagi. Surematus on üks igavene koorem siiani. Kui ma saaks seda koormat jagada...
Ah, mida iganes, igaljuhul pean veel elama hirmus, kuna kõik öised paharetid peavad minu peale viha, sest ma saadan neid vangi...noh, võimalusel jätan ellu.
Aga mu elu pole väärt elamist...samas ei saa ma ka end tappa, et olla koos sinuga, ema...
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime5/9/2009, 21:19

meenutab veidi minu juttu. tähendab, mul oli ka seal tüdruk, who kinda lived forever. Very Happy
aga tahaks uut.
ahjaa, programminime ikka ei võtaks nimeks ju Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime5/9/2009, 21:30

See lugu on nii friik,kuid samas on hea vahepeal midagi ajuvaba lugeda.
Uut!:)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime5/9/2009, 21:38

Maiu: Mis programminime? Kust sa seda võtad?

Emma: see lugu on ainuke, kus ma kasutan täielikult iseenda (aju)vaba ja friiki fantaasiat^^
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime5/9/2009, 21:43

Azureus. torrentiprogre.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime5/9/2009, 22:04

Aaa.
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime5/9/2009, 22:13

Kas sa ei tahaks oma signatuure veidi väiksemaks teha? See teine on üle mõistuse suur.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Droideka
Totaalne lumememm, noh!^.^
Droideka


Male Postituste arv : 266
Age : 26
Asukoht : Fiery Flames of Hell

The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime5/9/2009, 23:31

Imelik jutt, aga meeldib. Nagu kõik imelik.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime6/9/2009, 13:32

Tead, esmakordselt nõustun ma Espadaga. Mida ütles Pingu meetripikkuste signade kohta? Ma sain juba sugeda. Kui sul on niiväga seda signa vaja, ma teen sulle. Liikuva. Väiksema. nt samades mõõtmetes, nagu mu AOV või satukiva omad.

Jutust... Ma ei viitsinudki seda läbi lugeda, rush hour siinpool *hides*
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime10/9/2009, 13:58

Kummaline Very Happy Ma tahaksin teada, kuidas on võimalik, et Sara surematu on.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime10/9/2009, 17:57

PK, äkki on nii, et Sara pole mitte surematu, vaid surnud? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime10/9/2009, 19:08

Ta EI OLE surnud!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime10/9/2009, 21:03

*hides*
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime10/9/2009, 21:09

"Jah, ma surin. Esimene asi, mida mäletan, on see, et ma surin." sellest lihtsalt eeldasime, et ta suri, kuna ta ei saanud ju rohkem sel hetkel rääkida ja pikemat seletust pole ka tulnud.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime11/9/2009, 15:06

No ta pakkus, et ta suri, aga ta tegelikult ei surnud. Ma lihtsalt üritan kuidagi seletada, aga enamasti see ei õnnestu.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime23/9/2009, 20:59

kuidas selle loo kirjutamisega edeneb?
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime23/9/2009, 21:05

sama küsimus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime23/9/2009, 21:34

Ple aega ega viitsimist. Reklaam kadus ka minu soovil allkirjast minema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime24/9/2009, 11:36

Schlecht.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime24/9/2009, 19:44

Warum? Why?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime24/9/2009, 19:47

You're mean. Sul on lugejad ja sa vead neid nii lihtsalt alt? Häbene nurgas, pähhpähh. *pöörab solvunult selja*
Tagasi üles Go down
Sponsored content





The Black Night - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Black Night   The Black Night - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
The Black Night
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» The little black book.
» Black Pearl (EXO fanfiction)
» Black Berry Street/1
» Tear of a Black Berry

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Ulme (vanemad)-
Hüppa: