MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata.

Go down 
+2
nasicc
DjCammy
6 posters
AutorTeade
DjCammy
Teise astme kurjuse abiline
DjCammy


Female Postituste arv : 8
Age : 29

Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Empty
PostitaminePealkiri: Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata.   Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Icon_minitime5/8/2009, 21:37

1 OSA !


Lugu räägib tüdrukust nimega Cindy. Ta on väga vaikne tüdruk, hoiab omaette ja räägib vaid kindlate "sõpradega". Koolis narritakse teda alatihti,sest Cindyl on oma stiil. Siit saab alguse Cindy lugu,mis räägib armastusest,vihkamisest ja elu uue lehekülje pööramisest. Sellest tüdrukust saab maailma ilusaim tüdruk,kui ta seda väga soovib.

"Tüdruk, kas sa ei kuula üldse mind? Mida sa unistad seal?" kutsub õpetaja mu pilvedelt alla. Käimas on parajasti eesti keele tund-minu lemmiktund. Kuulen, kuidas teised vaikselt naeru kihistavad. Ma ei tee nende naerust välja ja keskendun oma tööle.

Õpetaja andis pooltundi tagasi meile kontrolltöö lehed ja lausus veel,et see peab olema tunnilõpuks valmis. Mina,aga vaatasin seda alles nüüd,kui tunni lõpuni on jäänud täpselt 12minutit. Infotehnoloogia reeglid eesti keele ja kultuuri keskkonas (Ehk Eesti standard) oli lehele kirja pandud.

Ma ei suutnud tööle keskenduda, miski hoidis mind tööst eemal. Kui õpetaja lõpuks klassi tuli, ja kõiki töid kontrollima hakkas, ei näinud ta minu tööd. "Cindy, kus sinu töö on?" küsib õpetaja kulmu kortsutades. Kui üritan hakata rääkima, segab keegi vahele. "Cindy rääkis sel ajal, kui meie tööd tegime, telefoniga!"

Vaatasin Georgi ülbe pilguga. "Of course Georg,ela oma elu!" ütlesin ma talle ja vaatasin järjekordselt õpetajaga tõtt. "Kus su töö on siis Cindy?" küsis õpetaja. "Minu?"küsin ma kogeledes.Õpetaja vaatab mind MIDA IGANES näoga. "Ma unustasin.Keskendusin Tesauruste tööle." ütlesin ma veelkord. "See on su esimene ja viimane kord.. JA PUNKT!" ütles õpetaja karmil häälel.

"Jah, õpetaja." ütlen ja lähen omale kohale tagasi. Ma tahaks Georgi maha lüüa! vahetunni ajal lähen puhvetisse ja ostan omale mahla. Tulles puhvetist välja, jookseb Megan minust mööda, ja ajab MEELEGA mahla mu seeliku peale. "VAATA ETTE KAH!" karjun talle järgi ja lähen vetsu enda plekki puhastama. Kuid, kuna see välja ei tule, pean ma leppima musta seeliku ja halva tujuga.

Mida iganes..Megan meie kooli popim tüdruk. RRRR.. kui nõme ta on. Otsustasin sealt WC ära tulla,sest parasjagu meikisid end mu kõrval Fiona ja Kristy.
Koridoris tuli vastu Mulle Shane. Omg,mida ma teen.Olen musta seelikuga. Kuradima Megan..Tahaks talle släppi anda.

Shane naeratab mulle oma kelmikat naeratust. Issand, kui häbi mul on! "Tsau iludus." ütleb ta vaid ja kõnnib edasi. Õnneks ei hakanud ta mind solvama, nagu teevad seda teised. Helises tunnikell. Kõik tormasid klassi. "Mis juhtus, Cindy? Lasid seeliku täis?" naersid kõik mu üle. Õpetaja koputas tugevalt vastu lauda. "Jätke Cindy rahule ja alustame tunniga!"
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata.   Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Icon_minitime5/8/2009, 22:34

Meeldis. :) Väga isegi.
Ootan uut! (:
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata.   Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Icon_minitime6/8/2009, 10:20

mulle ka meeldis . Tahaks niiinii väga uut saada , palun :)
Tagasi üles Go down
DjCammy
Teise astme kurjuse abiline
DjCammy


Female Postituste arv : 8
Age : 29

Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata.   Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Icon_minitime6/8/2009, 13:32

Aitäh, põhimõtteliselt see osa nüüd ,mis tuleb ei ole kõige parem.Kuid loodan,et jääte rahule.Ootate uut?! Tore,nii ongi põnevam Laughing Igastahes nagu öeldud loodan,et meeldib. ENJOY! :)

2. osa


Õpetaja koputus neid ei huvitanud.Nad naersid edasi ja mina tormasin klassist välja nagu segane. Ma läksin WC nutma. Nuuksusin natuke aega WC- potil,sest minu nuuksumise takistas imelik hääl kõrval kabiinis. "Tasakesi Shane.." lausus keegi tüdruk. Mu uudishimu tapab mu..Ma lihtsalt pidin sinna vaatama. Ees oli väga haige vaatepilt ,mis mind kõvasti kihistama ajas ja millest ma algus väga valesti aru olin saanud.

"Omg, seal see viripill ongi, lähme ära, muidu segame tema pillimist." lausus Mirelle , kooli popullarsuselt teine tüdruk väga ülbelt. Mirelle tiris Shane´i ära, kes mind aga vaatama jäi. Jõudsin isegi mõelda ,et kas Mirelle ja Shane käivad?! Kuid ma lootsin,et see kõik on lihtsalt fantaasialend neil.Tulin kabiinist välja, pesin oma näo ära ja läksin tundi tagasi.Uksest sisse astudes jõllitas mind kogu klass ,kuid kõik olid hirmuäratavalt vait.

Hm..Miks selline käitumine. "Cindy, me peame rääkima." lausus õpetaja ja kutsus mind taha ruumi. "Milleks selline käitumine? Miks su hinded alla langevad? Miks sa enam tunnis ei kuula?" küsis õpetaja. "Siin on mitu küsimust,millisele ma neist vastan?" küsisin ma vastu. "Küsimusele küsimusega ei vastata. Mis nalja sa teeed?Kõikidele küsimustele vastad otse loomulikult!"

"Ma vastan neile küsimustele ühe vastusega. MIND EI SALLITA SIIN KOOLIS! Ma olen alati olnud eemaletõrjutud. Mitte keegi ei vaata mind hea pilguga, ma ei taha enam selle terrori all kannatada, palun saage teie ka minust aru." selgitan õpetajale oma hirmu teiste koolikaaslaste ees. Õpetaja kuulab mind huviga ja lausub siis: "Kuid miks sa mulle sellest varem pole rääkinud?"

Hah,või miks ma ei ole talle sellest varem rääkinud..On ta loll? "Mis vahet sel on? Ma ei viitsi sellel teemal rääkida..Tahan teada,mis te ütlesite klassile?" küsisin ma õpetajalt. "Ma ütlesin,et sul on poiss.." vastas õpetaja. "Mida?Kuidas te julgesite?Olete peast soe?? Mis poiss?!" karjusin ma. "Cindy,rahune. Ma ütlesin ,et te käite Shanega.Eks ole ju tore?!"

Ma pidin vihast lõhkema. Tormasin õpetaja juurest minema, klassi. Ma olin nii pettunud õpetajas. "Kas õpetaja rääkis teile minust ja Shane´ist?" uurisin teiste käest. Tüdrukud vaid naersid, poisid olid vait, sealhulgas ka Shane. "Et te käite, kuid mina seda ei usu. Shanel on juba keegi teine." ütleb Mirelle ja naerab vaikselt. Shane tõuseb püsti ja tõukab mu uksest välja.

"Mis toimub?" küsib Shane suhteliselt rahulikult. Ma olin kindel,et ta hakkab karjuma ja mind peksma. "M-mis peaks?!" küsisin ma. "Põhimõtteliselt..Sa meeldid mulle ,tead?Mulle meeldib su stiil,mulle meeldib,et sa ei ole beib nagu meie kooli popid tüdrukud. Sa oled mulle meeldinud juba sellest ajast saadik,kui sa siia tulid!" lausus Shane nii südamlikult,kuid nii raske on uskuda seda. "Aga.." jõudsin ma öelda,sest ta lõpetas mu lause suudlusega. "Sa oled sellisena ilus..Oi kui ilus. Sa võid stripparina ka kooli tulla,sest mind ei huvita su välimus. Sa oled armas,kena ja hoolitsev.." Ütles Shane ja suudles mind uuesti.See oli kohutavalt hea. See oli uskumatu tunne.

"Shane, kuid ma arvan, et me ei peaks koolis niimoodi käituma. Mirelle jahib sind ja püüab iga sekundiga mu elu hullemaks muuta. Palun saa minust aru." ütlen ja eemaldun Shane´ist. Shane noogutab arusaadavalt. Varsti lõppevad tunnid ja kõik jooksevad garderoobi. Kui hakkan oma telefoni jopetaskust otsima, avastan, et seda pole. "Kus mu telefon on?" mõtlen ja vaatan igalepoole, kuid telefon jääb leidmata. "Kes mu telefoni võttis?" hüüan üle garderoobi kõva häälega.

Kõik naeravad. Mirelle tuleb ülbelt juurde "Miks keegi peaks tahtma SINU telefoni?" küsis ta. Järsku kuskilt imekohast ilmus välja Shane. "Sest see tüdruk ei ole selline bitch nagu sina,kallis Mirelle. Minu käes on ta telefon." ütles Shane ja suudles mind. Kõik garderoobis olevad inimesed jäid meid suu ammuli vaatama. "See on siis tõsi?" küsisid kõik kaasaarvatud Mirelle.

"Jah, see on tõsi. Ma armastan seda tüdrukut, ning mind ei huvita teie arvamus. Kas te tõesti arvasite, et mulle meeldivad tibid ja popid tüdrukud? Ei, mulle ei meeldi nad. Mulle meeldivad lihtsad, ilusad, tavalised tüdrukud. Ja see tüdruk siin on mu südame võitnud. Mirelle, sul pole mingit lootust mind endale saada, nii et, get lost!" ütles Shane ja nipsutas sõrme. Mirelle oli tulivihane ja jooksis garderoobist minema. Mina sellevastu,aga olin Shane´i üle väga uhke.
Tagasi üles Go down
katz
Teise astme kurjuse abiline
katz


Female Postituste arv : 6
Age : 29

Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata.   Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Icon_minitime6/8/2009, 14:00

Hea, isegi väga hea. Very Happy

Ootan uut.
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata.   Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Icon_minitime6/8/2009, 16:03

heeaaa , edasi palun (Y).
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata.   Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Icon_minitime6/8/2009, 16:26

Ebaloogiliseks läks. Very Happy
Tagasi üles Go down
DjCammy
Teise astme kurjuse abiline
DjCammy


Female Postituste arv : 8
Age : 29

Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata.   Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Icon_minitime6/8/2009, 17:54

Nasicc,hetkel isegi mind see osa häirib.. aga ma ei tea, järgmine on ka nat´uke veel jamps ja ülejärgmine suht normaalne,sest nad lähevad selle kutiga lahku v nii.. aga ja, eks ise loete,kui viitsimist on. Very Happy

Sugar- edasi see läheb küll,aga ma ei oska öelda,kui hea see on. :)

K- nja. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata.   Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Icon_minitime6/8/2009, 18:10

Oijamh. Very Happy
Tagasi üles Go down
muskam
Naerupall
muskam


Female Postituste arv : 10
Age : 29

Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata.   Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Icon_minitime3/12/2009, 20:41

uuuut..
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata.   Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Icon_minitime3/12/2009, 20:47

Sul on juba pealkirjas viga, ei kutsunud eriti lugema. Ja kui nüüd lugesin... Põhimõtteliselt on see ikka samasugune, nagu enamus armastusjutte, mingi nõme tüdruk ja ülipopp poiss jne. Varsti poiss petab, siis tüdruk tahab enesetappu teha vms, siis poiss vabandab siis on häppy ending. See kõik on teada.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata.   Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Reserveerisid koha mu südames ise seda tedmata.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ma teadsin seda..
» Sa teed seda ise.
» Kas oled lugenud seda raamatut?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: