MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]

Go down 
5 posters
AutorTeade
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime2/8/2009, 14:59

No ei ole enam juttu. Very Happy


Viimati muutis seda Murtagh (15/12/2013, 20:53). Kokku muudetud 7 korda
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime2/8/2009, 15:09

Ha, kui ma alguses lugesin, et see on TH fikk, siis lõin värisema. Sorri, Tokio Hotel just eriti ei meeldi. Aga lugesin läbi ja... I've gotta say, not bad. Keep going. Very Happy


Viimati muutis seda Erewin (2/8/2009, 15:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime2/8/2009, 15:10

mõnede - mõndade ehk? Very Happy

M, Tokio Hotel, mäletan kui ka neid fännasin.
Ja presidendi tütar, seda ei juhtu kuigi tihti, et just selle inimese laps mööda vihmavee toru alla ronib, et kusagile ööklubisse minna.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime2/8/2009, 15:14

Erwin, njaah, tegelt see ei olegi täiesti Tokio Hoteli teemaline. Midagi ka presidendi elust Very Happy Muidu, tänks.

Bullet, kus see mõnede on? :O See jutt on üsna ammu kirjutatud, siis, kui mulle ka TH meeldis Very Happy
Presidendi koha pealt, seal foorumis oli nii, et kõik jutud on pm ühesugused ja värki, siis ma mõtlesin, et panen mingi presidendi värgi ka sisse. Aga noh, võibolla toimub selliseid asju, selles suhtes, et vanemad vb ei tea? Äkki Obama lapsed käivad ka niimoodi väljas? Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime2/8/2009, 15:19

Obama-Obama.
Ei, Obama is too cool for that. Ta laseb raudselt oma tattidele võlts-ID kaardid teha ning siis laseb neil ööklubides end laksu täis tõmmata, ise neid kaasa aitamas.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime2/8/2009, 15:22

Hah, kindla peale Very Happy
Seda tahaks näha Very Happy
Ma arvan, et siis ta enam president ei oleks, kui selline asi juhtuks Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime2/8/2009, 15:24

Ammugi mitte Very Happy
Pole midagi, ma arvan, et seal Valges Majas on baarikapp olemas. xD
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime2/8/2009, 15:25

Kindlasti on. Lastel on kohe täitsa raudselt sinna juurdepääs olemas Very Happy
Usun ma jee Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime2/8/2009, 15:29

Peaks ju olema.
See on ju Valge Maja, noh! Seal peaks olemas olema KÕIK! Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime2/8/2009, 15:32

Võimalik, et seal on kõik, aga siiski, ma ei usu, et Obama lapsed ennast baarikapi ääres täis saavad juua. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime5/8/2009, 19:55

No story here. Very Happy


Viimati muutis seda Murtagh (15/12/2013, 20:54). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime6/8/2009, 20:02

Ma pole just suurim TH fänn, aga see-eest olen Valge Maja juttude fänn, nii et keep going!

Osad võiksid pikemad olla, muidu kriiti pole. ^^

Anyway, uut!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime6/8/2009, 20:08

Oookei, mul on küsimus. Kus on salateenistus ? Ma arvan, et presidendi tütar ei saaks päriselt nii kergelt majast välja. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime6/8/2009, 20:29

Btw, fakt, et Bill tantsida oskab, on küll täiesti vale. Ta ei oska tegelikkuses tantsida, vähemalt ta ise ütleb nii.
Eniveis TH oli minu esimene lemmk saksa bänd. Aga minumeelest on TH out ja mulle nad enam ei meeldi ammu.

Muidu on täiesti hea jutt, pole midagi halba kosta siia ^^
Eniveis, uut!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime7/8/2009, 00:28

See, et presidendil ükstapuha oli, et öösel kedagi sisse tulemas kuulis, oli kahtlane. Very Happy

Muidu ootan uut!
Kuigi TH´d nähes tõmbus kulm kortsu ja esimene reaktsioon oli lugemata jätta. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime7/8/2009, 13:03

Liba, njah, mulle tundub, et siin jah enamustele TH ei meeldi Very Happy Muidu tähh =)

Erewin, ega terve aed turvakaid täis ei ole. Ja ma arvan, et kellelegi ei meeldiks, kui sinu toas seisaks mingid kaks suurt tüüpi ja valvaksid sind.

Halo Yuri, noh, see on siiski fiction. Ehk küllaltki väljamõeldis. Siiski, me pole ju Billi tantsimas näinud? Seega, kes teab. Võibolla ta lihtsalt ei taha seda öelda. Tead, me oleme üsna ühtemoodi, TH oli mul ka esimene Saksa lemmik bänd, aga nüüd enam ei kuula. Jamaks on läinud. Aitääh.

nasicc, ma arvan, et tegelikult räägiti turvadega jne, et rangem valvamine ja muud asjad, aga kui tüdurk ei kuulnud kedagi, siis mis mõte on edasi pärida, et kas oled ikka täitsa kindel jne? Mõttetu ju. Väga imelik, kõik tahavad TH-d nähed lugemata jätta Very Happy Muidu aitäh =)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime8/8/2009, 18:50

No ei ole. Very Happy


Viimati muutis seda Murtagh (15/12/2013, 20:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime8/8/2009, 19:19

Liiga lühike.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime13/8/2009, 19:03

Njetu story. Very Happy


Viimati muutis seda Murtagh (15/12/2013, 20:55). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime14/8/2009, 10:28

Sa oleks võinud need kaks osa kokku panna üheks. ^^
Muidu jutt on hea.
Pisut kahtlane ka. Need turvad peavad tõsised puupead olema. Ja mis autoga siis President koju sõitis?

Mulle meeldib see jutt, point pole THs, point on jutus ^^ Uut.
Tagasi üles Go down
eku:)
Kojamees
eku:)


Female Postituste arv : 25
Age : 27
Asukoht : Tartu :P

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime14/8/2009, 12:00

suht kahhtlane aga hea (Y):)
Tagasi üles Go down
http://www.mulpolekodulehte.ee:/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime14/8/2009, 16:24

Liba, ma mõtlesin kokku panemise peale, aga ei viitsinud jamama hakata Very Happy Mm, ma presidendi peale ei mõelnud, aga keegi ei kirjuta ju kõike täpselt välja. Ehk siis jääb teilegi endale mõtlemist. Aitäh =)
Eku, aitäh =)
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime29/4/2010, 20:09

Kirjutad selle kunagi lõpuni ka? : )
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime30/4/2010, 17:01

Ma arvan, et küll, kuid hetkel on mul plaanis Fööniksi laul lõpuni kirjutada Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]   Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Happy Life? | 4. osa. [Järjejutt, pooleli] [kustutatud]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kustutatud
» Kustutatud
» What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Murtagh' looming-
Hüppa: