MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Nimede mäng.

Go down 
+5
padjanägu, [h]
Espada
black
Maiu Laaneoja
Tärru.
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime21/7/2009, 11:43

Iris.
Jah, otseloomulikult on Robi cute. Sa ju panid kõik määrused paika, mis sulle sobivad! ;d Ja tead, ära aja segast. (: Ning.. palun. Very Happy Ja aitäh. Ja mis iganes. Very Happy

Ines.
Tundub jah! Mingi.. ÜLIlühike! :S
Aga. Ouch. Ma vaatan, kas ma leian selle vea üles XD
Ja minu kirjutatud kohad oleks saanud ka pikemaks teha, aga noh.. mis tehtud, see tehtud! ;d
Aga noh, tänud. (:
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime21/7/2009, 12:10

Mulle meeldis esimene pool, ehk siis vargusega seotud osa, palju rohkem. Very Happy Teine oli segane, liiga palju tegelasi ja värkisärki, ei saanud midagi suuremat selgust. Very Happy
Aga igatahes. Meeldiv ikka, eksju. Hea lugemine vahelduseks, põnevka. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime21/7/2009, 19:40

Mulle meeldis ka algus. Varastamine ikkagist ju ;d
Aga jah, see lõpp oli ka nagu, et.. osa pikemaks venitada. Very Happy Sest ma ei saanud ju nii lühikest osa teha ;d
Aga suured tänud ikka. (:
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime24/11/2009, 16:22

Ann, uut osa? Very Happy Nagu eelmisest on kuidagi kaua aega möödas või nii. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime26/11/2009, 22:53

Nagu minu loomeajast on väga kaua aega möödas, nagu alati. Very Happy Mul ei ole selleks aega. Very Happy:D Pealegi olen ma juba ammu sellest jutust tüdinenud XD
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime11/12/2009, 23:22

Miks? Hea jutt ju.

Mina tahaks küll ikka uut. Minu probleem on nimelt see, et enda jutt viskab mul nädalaga üle ja teiste omi ma võin lõputult lugeda. Uut.
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime19/12/2009, 15:58

Mulle ei meeldi see jutt. XD
Ma ei saa sinna midagi parata, et siin on mingid väärakad tegelased. Very Happy
Aga ma vaatan, vb millalgi või kunagi.. Praegu kirjutan ma igatahes üht muud jama, mis jääb ilmselgelt ka pooleli. Hämmastavalt üksluine elu Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime19/12/2009, 17:47

Oh, ärge nüüd küsige, mida see osa endast kujutab. Very Happy Pool sellest olin ma kunagi ammu-ammu kirjutanud ja pool sellest kirjutasin ma praegu. Very Happy Lihtsalt tuli tuju, või nii.. (A)
Aeh, midagi idiootset, arvatavasti.


Liisbet.

Oli ilus päiksepaisteline laupäeva hommik. Kell oli nii vähe, et enamik inimesi alles magas.
Liisbet jalutas käsi taskus hoides mööda tänavat, silmitsedes kive, mida ta jalaga lõi. Kuigi tüdruk oli ikka veel väga unine, oli ta pidanud ennast üles ajama. Tal oli sel hommikul arsti vastuvõtt olnud, nii et magamine oli välistatud. Ja nüüd, mil ta oli tagasi kodus, ei saaanud ta enam und. Ohates raputas neidis pead ning lõi ühe kivi kaugele tte.
“Aia!” ütles võõras hääl äkitselt ning Liisbet tõstsis võpatades pilgu. Tema ees seisis umbes täisealine noormees, kes hüples ühel jalal.
“Oh, sorri!” sõnas Liisbet automaatselt, astudes sammu noorukile lähemale.
“Pole probleem. Ma aimasingi, et siin on vägivaldsed tüdrukud,” vastas võõras tüdinult, lõpetades hüplemise.
“Oh, ei, ega teised siin vägivaldsed pole. Ainult mina.”
“Ahsoo, tore teada.”
“Sa oled siin uus või? Ma pole sind varem näinud.”
“Arvata on. Ma kolisin eile selle tänava lõppu.”
“Okei. Ma elan seal ristmikul olevas majas. Ma olen Liisbet muidu.”
“Joonas.”

Nende vestlust segas Sony Ericssoni tunnusmeloodia äkiline heli. Liisbet tõmbas mobiili taskust välja ja lükkas selle klapi kiiruga lahti.
“Tsau, Mammu!” hõikas ta telefoni, saates Joonasele taaskord ühe vabandava pilgu. “Mis sa nii vara üleval teed? Ja tead, mis?! Ma kohtusin ühe mm.. seksika kutiga!” Tüdruk alandas lõpus häält, kuid poiss pidi seda siiski kuulma, sest järgmisel hetkel ilmus ta näole lai muie.
“Unusta see kutt ja kobi minu juurde!” vastas Maarja ilma igasuguse sissejuhatuseta. “Kassu on siin ja ootab sind.”
“Oota! Nagu.. Kassu-Kassu? Mida ta SEAL teeb?”
“Ootab sind. Ta ei teadnud su aadressi. Aga jookse või ta ei pruugi enam siin olla, kui sa kohale jõuad!”
“Ja-jaa. Ütle talle, et ma juba torman! Tsau!”
Tüdruk katkestas vastust ootamata kõne.
“Ma pean kahjuks minema. Aga oli meeldiv sinuga tutvuda, Joonas. Ehk teinekordi. Tsau!” sõnas Liisbet lehvitades ja eemale liikudes.
“Nägemiseni, Liisbet,” vastas Joonas muigvelsui pead raputades. Liisbetil ei olnud aega poisile teist pilku saata, sest ta pistis Maarja maja poole jooksu. Kaspar oli seal ja ootas teda. Kuidas see sai võimalik olla?

Paari minuti pärast jõudis tüdruk sõbranna maja ette ning märkas seal seisvat mootorratast, mis kohe kindlasti Maarja perekonnale ei kuulunud. Masinat imetledes unustas neiu hetkeks enda seal viimise põhjuse. Selline mootorratas oli ta elu unistus!
“Ma näen, et sulle meeldib mu riistapuu,” sõnas tuttav hääl Liisbeti selja taga. Tüdruk võpatas kergelt ja pöördus kiiresti ümber.
“Kaspar,” sõnas ta hingetult, jõllitades poisi välimust suu ammuli. Nooruk kirtsutas pahakspanevalt nina ning astus lähemale.
“Ma eelistaksin, et sa kutsud mind Kassuks, Liisu,” sõnas ta etteheitvalt, peatudes tüdruku ees. “Kas sul oleks aega minuga praegu välja tulla?” Pahasus Kaspari hääles oli jäljetult kadunud.
“Ee.. Praegu?”
“Jah, praegu. Mul on ühes restoranis koht kinni pandud.”
“Ahsoo. Noh...”
Tüdruku pilk jäi pidama lahtisel aknal, millel Maarja käsi vehkides seisis. Liisbet pööras pilgu tagasi Kasparile ja suutis näole manada midagi naeratuse sarnast. Noormees naeratas laialt ning tõmbas tüdruku enda mootorratta juurde. Liisbet nägi tagasi vaadates aknal kekslevat Maarjat ja näitas tema poole keelt.
“Ma loodan, et sa nõustud kiivri pähe panemisega ja minust kinni hoidmisega,” sõnas Kaspar muiates, ulatades hõbedase – mootorrattaga samat värvi – kiivri tüdrukule.
Liisbet naeratas kavalalt ja pani kiivri endale pähe. Nooruk jälgis tema liigutusi ning tegi siis enda käes oleva musta kiivriga sama.
“Oled valmis?” küsis ta mootorit käivitades. Liisbet ronis kiirelt poisi selja taha, pani käed tema ümber ja andis seejärel enda valmisolekust teada. Kaspar tõstis jala maapinnalt ning mootorratas liikus marukiirelt kohalt. Nad peatusid korra Liisbeti maja ees, nii et tüdruk sai endale korralikumad riided selga panna ning vanematele öelda, et ta läheb sõbraga välja.
Kahekümne minuti pärast jõudsid noored linna ja peatusid ühe restorani ees. Kaspar hüppas esimesena mootorratta seljast maha ning ulatas Liisbetile oma parema käe. Neiu naeratas ja lasi poisil ennast maha aidata.
“Vauu,” pomises ta söögikohta sisse astudes, silmitsedes laes olevaid lühtreid suurte silmadega. “Kuidas sul selle jaoks raha jätkub?”
“Noh, ütleme nii, et minu perel on piisavalt raha,”
vastas Kaspar muiates, peatudes ukse juures oleva leti ees. “Kaspar Mägi.”
Naine leti taga naeratas Kasparile ja andis ühele teenindajale märku teed juhatada.
“Mis sa oled mingi miljonär või?” küsis Liisbet, kui nad taas kahekesi olid.
“Tegelikult on seda mu isa, aga kuna ta sureb arvatavasti üsna pea, siis võib seda ka minu kohta öelda,” vastas Kaspar muretult naeratades, silmitsedes laual seisvat menüüd.
“Oh, mul on kahju. Ma poleks pidanud küsima,” sõnas tüdruk kiirelt, kahvatades uue avastuse peale. Samas tundus imelik, et sellest rääkimine poissi üldse endast välja ei viinud. Aga kindlasti pidi selleks hea põhjus olema.
“Pole midagi. Mul on olnud aega selle mõttega harjuda, nii et jah. Tal on mingi raske haigus ja surm on vältimatu. Aga räägime parem millestki rõõmsamast. Kas sul õdesid või vendi on?”
“Väike vend on, aga ta ei ole midagi geniaalselt. Üks väike vinguv tõuk, kui sa minu arvamust teada tahad.”

Kaspar purskas naerma ja raputas pead.
“Kui ma Andy’le nii ütleksin, saaksin ma arvatavasti ühe paremsirge,” pomises ta turtsudes, tõstes pilgu menüült ja vaadates Liisbetile silma.
“Andy?” küsis tüdruk kulmu kergitades. Ta ei olnud kellesti sellenimelisest kunagi kuulnud, kuid tundus, et Kaspar oli selle unustanud.
“Minu väike poolõde. Kolmeteistaastane võrukael.”
“Nii et sul on nii vanem kui ka noorem õde?”
“Jah, mind on õnnistatud nende mõlemaga, kui nii saab öelda. Kuigi Andy on pigem nuhtlus ja Meeli saab omadega suurepäraselt ise hakkama.”

Liisbetil jäi mulje, nagu poiss oleks midagi rääkimata jätnud. See kajas kuidagi tema rõõmsameelses naerus. Samas oli aga loogiline, et Kaspar talle kõike südamelt ära ei rääkinud – olid nad ju siiski alles kohtunud ja poiss ei saanud teda täielikult usaldada.
“Ilmselt ei lase Andy enda eest palju hoolitseda.”
“Millest sa seda järeldad?” Kuigi poiss ilmselgelt naeratas, tundus Liisbetile, et ta nägu kaaslase silmis midagi külma.
“Noh, kui ta nii valmilt paremsirgeid jagab,” selgitas tüdruk kiiresti, kehitades õlgu, näitamaks, et nad võisid vabalt ka teemat vahetada.
“Oh, selles on sul õigus,” vastas Kaspar uuesti naerdes. Tema pruunid silmad olid taas täiuslikult soojad nagu pruunistunud päikesed.


EDIT: Kaotasin selle koleda oran¾i ära. Very Happy


Viimati muutis seda Tärru. (20/12/2009, 16:22). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime19/12/2009, 20:02

Ohhissand, see üllitis, mida te Võrus kirjutasite ja millest te siis constantly rääkisite. Very Happy
Ei, see on mõistlik. Mind häiris see koht, kus Kassu ütles "tal on mingi raske haigus", nagu ta ei teakski, mis haigus. Minu arust oleks parem ilma mingita, siis ei pea haigust ka välja mõtlema, jääb lihtsalt mulje, nagu Kassu ei tahaks seda öelda.
Aga muidu oli lahe. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime19/12/2009, 21:00

See on ka mingi rõve jutt, mis meenutab mulle räigelt mingeid reidikaid. Ma olen nii räige kirjutaja, et ma ei oska üldse kirjutada. Hale, kas pole? Very Happy Mingi reidikirjutaja. Õh, ma viihkan reidikaid. Very Happy
Tänks muidu. :d
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime19/12/2009, 22:32

mhm, mind häiris kõige rohkem tekstivärv.
Jutt iseenesest täiesti normaalne. Lihtne lugeda ja hea.

Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime19/12/2009, 22:52

Seda osa me küll võrus ei kirjutanud ju.. vist? Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime19/12/2009, 22:59

Keiti.
Ma tean, et see tekstivärv on nõme. Siin see ongi nõme. Wordsis see ei olnud nõme x) Sorry about that.
Aga tore, kui see sinu arust lihtsalt loetav on, ja nii edasi. (:

Ines.
Mm.. Võib-olla me tõesti Võrus ei kirjutanud. Noh, aga igatahes olin ma pool sellest varem valmis kirjutanud ja pool kirjutasin täna. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime20/12/2009, 15:59

Ma pole seda osa veel läbi lugenud, aga mulle jäi üks lause eelmisest osast silma.
"No mul oli süüa vaja, anna andeks," vastas kaheteistkümnene neiu jonnakalt.
KAHETEISTKÜMNE AASTANE? ARE YOU SERIOUS?

mitte et ma kobiseks või midagi, aga, KAKSTEIST ?! Very Happy
ja ma nüüd hakkan lugema seda jubedat kollast teksti mis paneb silmad vett jooksma. Very Happy


khm, okei, selles osas on Andy juba kolmteist, huuuvitav. Very Happy
Ja kui ma seda lugema hakkasin sis mul oli nagu, et 'kas ma olen seda enne juba lugenud?'
ja kui ma jõudsin selle lause juurde 'Sulle meeldib mu riistapuu' vms see oli eksole, sis ma hakkasin mingi suht naerma. Mäletad ikka kuidas me vaidlesime selleüle, et mis sõna sa selleasemele peaks panema ? Very Happy
Noh igaljuhul, ülidselt meeldib nagu alati, aga Andy on mingi 12-13 aastane ja juba käib Robiga jne.. et see on nati wierd, aga küllap ma nõustusin sellega siis Võrus. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime20/12/2009, 16:18

Iris.
Oota, ma nüüd mõtlen natukene. Ma tean, et ma panin selle vanuse selles osas kogemata valesti. Very Happy Oota, nii. Vaatasin järgi, et sinu käekirjaga oli minu märkmikusse kirjutatud Robi on 16, Andy 13. Very Happy:D Nii et ära mind süüdista ;d
Ja ma tean jah seda riistapuu värki. Very Happy
Oeh. Tegelikult ei meeldi see jutt mulle ikka veel üldse. Very Happy Ma olen nii feil.
Aga ehk ma üritan millalgi edasi kirjutada. (:
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime20/12/2009, 16:20

Aga Andy võiks äkki olla näiteks 14? või 15? :A (aa)
Very Happy
ja okeiii, faiiin, ma tean küll, et sinu tahtmine jääb peale. -.- Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime20/12/2009, 16:23

Mul on raske hakata seda jälle muutma. Very Happy Sest et.. jah. Very Happy Kolmteist on ka täitsa normaalne, pealegi ta peabki selline suht.. noor olema. Very Happy Aga see ei tähenda, et ta käituks nagu selline.. Very Happy Noh, ta lihtsalt peab arvama, et oskab kõike jne-jne. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime20/12/2009, 16:25

okeiokeiokei Very Happy
'She wears high heals, I wear sneakers..'
Sky Plus omab ikka, onju ? Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime20/12/2009, 16:31

Jeaah. Ma kuulan küll seda praegu. Very Happy "Shaadow." Very Happy:D Aga Star FM-i hommikuprogramm omab. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime20/12/2009, 16:39

Sa Kuulad Sky Plusi v?!
ouijumal.. siis sa ju kuuled minu ägedaid tervitusi, kaspolemitte jube? Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime20/12/2009, 16:43

Ma kuulan alates sellest ajast, kui te käskisite mind kunagi Inesega. Very Happy Noh, mõnikord ma tõesti kuulan arvutist lugusid, aga kui ma kuulan raadiot, siis seda. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime20/12/2009, 16:56

käskisime? lahee.. Very Happy
ma tervitasin sind ka ! (hh) Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime20/12/2009, 17:03

Ma tervitasin sind ka! Aga nad ei taha kunagi minu soovilugusid mängida :S Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime20/12/2009, 17:04

Jesssss Very Happy
mis lugu sa küsisid? (sis ma oskan oodata nagu Very Happy)
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime20/12/2009, 17:17

Nii mõtekas on siin rääkida, kui me msnis räägime. Very Happy:D:D Nüüd ma olen sind juba kolm korda tervitanud, aga nad ei mängi üldse mu lugusid! :S:S Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Sponsored content





Nimede mäng. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimede mäng.   Nimede mäng. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Nimede mäng.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Tärru. looming-
Hüppa: