MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 REEGLID!!!

Go down 
+8
lapsuke
padjanägu, [h]
nasicc
Bluebelli
Griffu.
renxik
Espada
Pingu
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime31/3/2010, 21:08

ega ma ka ei usu et see mingi viiruleht on, lihtsalt kahtlane ja käib suht närvidele, kui igale poole neid positatakse Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime31/3/2010, 21:36

no, pole viirusleht kuni ta on viirusleht Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime31/3/2010, 21:41

Süütu, kuni vastupidine pole tõestatud. Very Happy

Ma ütlesin,et on võimalik, et tuleb viirus. Eal ei või teada. Very Happy Mind ajas rohkem närvi fakt, et pandi üles link, kõrvale, et oh, kui lahe, vaadake (Y) (vms) ja siis niimoodi üks ja sama copy-paste mitu korda jutti. Oleks siis vähemalt, et hoiatataks, mis värk on...

Ma loen sellist asja spämmimiseks. Very Happy
Tagasi üles Go down
lapsuke
Naerupall
lapsuke


Female Postituste arv : 10
Age : 27
Asukoht : tallinn

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime9/6/2011, 00:52

tegelikult ma tahtsin küsida, kas siia tõlgituid asju ka võib üles riputada või on see pigem ikka omaloomingu jaoks mõeldud?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime9/6/2011, 01:01

Omaloomingu jaoks ikka. :)
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime11/6/2011, 11:55

Muidu oleks küll tore kui kuskilt sellise lehe leiaks, kus saab tõlgitud asju üles panna...
keeg teab? Vist mitte.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime1/4/2012, 18:20

Tõstsin reeglid omaette, et nad kohe esimese asjana olemas oleksid. :)
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime1/4/2012, 21:14

Kas siia reeglitesse ei oleks õige koht panna seda, et ei tohi kellegi teise jutte kopeerida või enda omana esitada vms?
muidugi see ei takistaks kedagi ja see on üsna iseenesestmõistetav aga ikkagi...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime1/4/2012, 21:35

Mnjaa, kas selle asja kohta mingit vastust pole sealt foorumite foorumist tulnud? Et kas see kopeerimisekeeld on olemas?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime1/4/2012, 21:40

Ei ole. Ma nii vihane. Aga lisan selle siiski.
Viimasel ajal on jah olnud vaja reeglid uuesti teemasse tõsta.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime1/4/2012, 22:53

Sest mul oleks siiski nii meeletult kahju siit haihtuda oma loominguga siiski. Foorum nii kalliks saanud I love you
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime1/4/2012, 22:55

Jah... :)
Ehk see tüdruk sai oma õppetunni.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime2/4/2012, 02:34

Mnjah, viimaks selle Mila alt kadus ka ära ja siis ma olin rahul. Ülimalt rahul.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime2/4/2012, 07:08

:)
Tagasi üles Go down
Kiku Magic Love
Piraat



Female Postituste arv : 18

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime6/3/2016, 12:14

* Topeltpostitused on keelatud, v.a. siis, kui sa kaks järjejuttu osa üksteisele järgnevalt üles paned.

Esiteks: Miks? Kui keegi komenteerib mõnda juttu 5 korda järjest siis sellest saan ma veel aru, aga 2 igal pool netis on see tavaline. Jah see pole ilmselt cool ja mõnele ei meeldi, aga no kui jäi eelmise kommentaaris midagi (antud juhul) kirjutamata? Jah, juba kuu
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime6/3/2016, 13:33

Kui midagi ütlemata jäi, kasuta postituse muutmiseks nuppu EDIT. Lihtne.
Tagasi üles Go down
Kiku Magic Love
Piraat



Female Postituste arv : 18

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime6/3/2016, 13:51

Ma tean ma hakkasin just kirjutama et: "Jah, ma kuu... lsin seda EDIT nuppu, aga mul pole seda." Aga vajutasin enne "send" nuppu. Tubli mina Very Happy Iga tahes minu kontol seda pole ei telefonis, õe tahvlis :) ega arvutis. Ühtki sõpra kellel selles blogis konto oleks, mul pole, seega ei saa ka niimoodi teada milles asi. Uut kontot ka teha ei tahaks ja ma ei usu, et see üldse midagi muudaks. Noh, nii et nüüd on mul tupik. Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime6/3/2016, 15:07

Väga veider lugu sellisel juhul, sest enamikel ikkagi on olemas see EDIT nupp ja see on foorumis paigal ega saa üldjuhul valida, et vot ma sulle end ei näita. Ma näen oma läpakas, kõigis veebibrauserites, telefonis, tahvlis... Niipalju kui ma tean, et on vaid sinu see probleem.
Ribal, kus on kirjas teema, postituse kellaaeg, on ka edit.

Kui sul pole seda nuppu, siis eks sa kirjuta uus postitus oma postituse järele. Üldjuhul võiks oodata, et keegi teine vahepeal midagi vastab ja siis jätkata.
Tagasi üles Go down
Kiku Magic Love
Piraat



Female Postituste arv : 18

REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime6/3/2016, 15:09

Fine, teeb siis nii :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





REEGLID!!! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: REEGLID!!!   REEGLID!!! - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
REEGLID!!!
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Reeglid

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Reeglid-
Hüppa: