MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kurbus. Masendus. Piin. Totaalne ja surmav agoonia.

Go down 
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kurbus. Masendus. Piin. Totaalne ja surmav agoonia. Empty
PostitaminePealkiri: Kurbus. Masendus. Piin. Totaalne ja surmav agoonia.   Kurbus. Masendus. Piin. Totaalne ja surmav agoonia. Icon_minitime18/6/2009, 22:24

Siin oli midagi.


Viimati muutis seda Kärolyn (17/1/2010, 18:07). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kurbus. Masendus. Piin. Totaalne ja surmav agoonia. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurbus. Masendus. Piin. Totaalne ja surmav agoonia.   Kurbus. Masendus. Piin. Totaalne ja surmav agoonia. Icon_minitime7/1/2010, 16:25

Jälgin tühjal ilmel, kuidas pisar oma tee padjale leiab. Ma olen nutnud tund? Kaks? Vaatan kella. 23 minutit. Peaaegu täppi. Pisar sulandub riidekiududega ühte ja valgub laiali ühtlase kujuga miniatuurseks täpikeseks. Pilgutan mõned korrad silmi, kuid rohkem pisaraid enam ei tule. Pole ka ime.. Sellise nutmise järel peaks ma täiesti kokkukuivanud olema. Pööran end voodis selili ja silmitsen lage. Ma ei tea enam, kas asi on mu uduses pilgus või ongi see lage nõnda laiguline. Üks tume laik hakkab mu silme ees kasvama, muutub veelgi tumedamaks kuni saavutab süsimusta värvuse. Sulgen silmad ja ootan, et pimedus mind endasse mataks. Viimane pisar leiab tee mu põselt padjale, moodustades teisegi täpikese.

Avan silmad, lootuses, et see on möödas. Et see oli halb uni. Lootuses, et ma saan tõusta ja avada enda sülearvuti tumeda kaane. Et ma saan istuda voodile ja jälgida pinevas ootuses erinevate piltide aeglast vaheldumist ekraanil, kuni ette jõuab minu lemmik neist. 65’ aasta Ford Mustang, sama läikiv ja kaunis nagu oleks ta alles mõne sekundi eest valminud ja inimkäele puutumatuks jäänud. Ja siis oleks vaid loetud hetked kuni laeb messengeri aken ja ma näen seal helerohelist kastikest, mille järel on kirjas tuttav nimi. Nimi, mis mulle ka läbi pisarate naeratuse näole toob.

Lagi mu pea kohal on endiselt laelambi kuma tõttu kollakas ja pimedamatest nurkadest hall. Väikesed veeloigud mu padjal on kuivanud ning ma tunnen, kui pingul on mu näonahk. Valu ja piinaga silmadest välja uhutud soolavesi on jätnud vaevumärgatavad triibud põskedele ja raske klombi kurku, mis hingamist takistab. Ehk peakski hingamise lõpetama..

Pilgutan oma jaburate mõtete peale silmi ja ajan end püsti, tühi pilk seinakella poole vilksatades. Kas mulle ainult tundub või tiksub kell valjemini kui peaks, tehes haiget mu kuulmisele?

Sinna kaob mu lootus luupainajast – kell näitab endiselt pisut üle nelja. Istun arvuti taha ja viin pilgu helesinisele kastile pildi ümber. Lasen silmadel käia üle viimaste lausete, mille me mõlemad vihahoos kiiruga arvutisse toksisime, kuid viin siis pilgu mujale. Ma ei jõua rohkem nutta. Iga tema sõna oli kui noahoop südamesse ja haavad teevad endiselt samasugust põrguvalu. Vajun voodinurka kägarasse lamama sama tühjalt nagu ma tegin seda 28 minutit tagasi. Ainult, et seekord ei vappu mu habras keha lohutamatu nutu tõttu.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kurbus. Masendus. Piin. Totaalne ja surmav agoonia. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurbus. Masendus. Piin. Totaalne ja surmav agoonia.   Kurbus. Masendus. Piin. Totaalne ja surmav agoonia. Icon_minitime6/2/2010, 22:14

Ma värisen. Kogu mu keha tõmbleb allumatult. Kuid mul pole külm.
Vihahoos õhku paisatud sõnad, üks lihtne klõpsatus punasele ristikesele nurgas.. Ja järsk mõistmine, mida ma just öelnud olin. Mu kallis inglikene..
Aken vilkus taas ja väike lootusekiir süttis, kui ma väriseva käega hiire sellele suunasin ja üheainsa klõpsatusega akna avasin. Vaid selleks, et näha üht sõna.. "Hüvasti."

Ja siis see tuli. Valu. Ja mina arvasin veel, et ma olen tõelist valu tundnud. Et ma olen tundnud, kuidas süda mu sees kildudeks puruneb. Oh ei.
Paanika tabas mind ühe sekundiga, kui ma teda palusin.. lausa anusin, et ta jääks.
Põrgusse see kuradi msn. Oleks ta siin, hoiaks ma teda tugevalt ja lahti ei laseks.

Aga ta läks.. Ja valu jäi. Nagu hing oleks rinnust rebitud ja puruks kistud. Justkui süda puruneks sees ja killud tekitaksid haavu igale poole, kuhu vähegi võimalik.

Valu võttis mu hingetuks ning ma surusin rusika suule, püüdes end rahustada. Ma tean, mida tuleb paanikahoo korral teha, kuid mu keha ei tahtnud alluda. Vaikne kiunatus pääses mu huulilt. Kuigi oleksin tahtnud karjuda. Hääletu karje tegi haiget mu kurgule ning esimest korda tundsin ma tõelist tahet endale haiget teha. Oleks mu lähedal mõni terariist olnud, siis ma siia praegu ei kirjutaks..

Ma värisen. Endiselt. Lakkamatud tõmblused. Lihasimpulsid, mis raputavad mu habrast keha, tekitades iiveldust.

Ma annaks kõik, et ta tagasi tuleks.. Aga ta ei tule.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





Kurbus. Masendus. Piin. Totaalne ja surmav agoonia. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurbus. Masendus. Piin. Totaalne ja surmav agoonia.   Kurbus. Masendus. Piin. Totaalne ja surmav agoonia. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kurbus. Masendus. Piin. Totaalne ja surmav agoonia.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» masendus paneb kirjutama
» Surmav dialoog

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Kärolyni looming-
Hüppa: