MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda.

Go down 
+3
Audrey
swessu
Helen
7 posters
AutorTeade
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Empty
PostitaminePealkiri: Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda.   Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Icon_minitime18/6/2009, 15:07

Üritasin ja kukkusin läbi, kuid siiski.

’’Emme, osta mulle kommi,’’ anus pisike tirts enda ema.
’’Ei. See teeb hambad katki,’’ lausus naine vastu.
’’Emme, palun,’’ ütles tüdruk taaskord, endal pisarad voolamas.
Tüdruku ema aga muutus tõsiseks, vaatas talle silma ning ütles ’’üks komm pole asi, mille pärast nutta. Saad suuremaks, siis mõistad.’’

Aastate möödudes..
’’Emme, ta tegi seda. Ta on läinud, igaveseks, ilma minuta,’’ jooksis neiu nuttes ema kallistama. ’’Tahan teda tagasi,’’ lisas neitsik nuuksudes.
Naisel püsis silmis tõsine pil. ’’Ühe poisi kaotamine pole asi, mille üle nutta,’’ lausus ta.
’’Seda ütlesid ka selle nõmeda kommi kohta. Mis on siis see, mille pärast nutta?’’ kõlasid tüdruku sõnad läbi nutu.
’’Nutta tuleb ainult siis, kui teistmoodi ei saa. Nutetakse siis, kui olukord on lootusetu. Naerata, sest sinul on terve elu ees,’’ vastas tüdruku ema ’’nuta siis, kui oled vana ning ei saa enam kunagi noor olla ja naerata, sest oled olnud kunagi noor ja teinud tõeks enda unistused,’’ lisas ta veel.
Tüdruk mõtles hetke, pühkis kibedad pisarad ning ütles ’’hetkeks sadas minu sees paduvihma, kuid – peale vihma paistab alati päike. Nüüd pean laskma sellel paista.’’
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda.   Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Icon_minitime9/10/2009, 22:16

Oh, nii armas.
Sobib hästi praegusesse hetke. :)
Aitäh sulle, selle suurepärase teksti kirjutamise eest.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda.   Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Icon_minitime10/10/2009, 11:43

Päris armas Very Happy

Põhimõtteliselt nii ongi Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda.   Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Icon_minitime10/10/2009, 11:50

minule ka hirmsasti meeldis.
Tagasi üles Go down
Heffu
Võlur
Heffu


Female Postituste arv : 66
Age : 30
Asukoht : Tallinn (A)

Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda.   Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Icon_minitime13/11/2009, 23:51

mm. nii hea. tohutult meeldis.
*sõnatu'
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda.   Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Icon_minitime15/11/2009, 15:19

Tore... Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Icon_biggrin
Jutu mõte ja sisu oli väga hea, aga kirjutamisstiili kohta niipalju, et minuarust oli see n a t u k e liiga hakitud.
Tagasi üles Go down
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda.   Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Icon_minitime23/11/2009, 21:06

oot, mismõttes hakitud ?
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda.   Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Icon_minitime26/11/2009, 20:21

Eeemm...noh selgitamises pole ma hea (eriti oma imelike ja vahel ka hüsteeriliste mõtete), aga ma püüan.
Noh et jutu sees on nagu pausid ja laused ei haaku üksteisega. Mõnele jutule ongi see iseloomustuseks ja sobib, aga see ei saa olla eriti pikk(vähemalt mulle ei meeldi)
Ma toon ühe hästi liialdatud näite siis et sa midagi aru saaksid:
Me läksime poodi ja siis ma sõin pirukat.Ma läksin oma tuppa ja jõin klaasist vett.Vesi oli külm ja ma läksin sooja vett otsima.Trepist alla minnes tuli mulle vastu ema ning ma läksin temast mööda.

Olgu, võibolla oli see halb näide, aga paremini ma arvan ei suuda ma selgitada mida mõtlesin.
Ja muide, ma olen oma arvamust muutnud: su jutt vist siiski ei ole hakitud.
Ma ei võta oma eelmisi sõnu tagasi, sest mulle siis tõesti tundus nii.
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda.   Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Icon_minitime30/11/2009, 20:48

mulle meeeldis :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Sponsored content





Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda.   Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Liiga vähe, et nutta, liiga palju, et naerda.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Liiga hilja.
» Liiga hilja !!!
» SixxStradlin loeb palju:)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: