MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]

Go down 
4 posters
AutorTeade
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime8/6/2009, 16:26

Puudub


Viimati muutis seda Keiti (1/4/2012, 12:00). Kokku muudetud 13 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime9/6/2009, 14:04

Puudub


Viimati muutis seda Keiti (1/4/2012, 12:00). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime11/6/2009, 11:05

Puudub


Viimati muutis seda Keiti (1/4/2012, 12:00). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime12/6/2009, 17:15

Puudub


Viimati muutis seda Keiti (1/4/2012, 12:01). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime27/6/2009, 22:56

Puudub


Viimati muutis seda Keiti (1/4/2012, 12:01). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime4/7/2009, 21:13

Puudub


Viimati muutis seda Keiti (1/4/2012, 12:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime18/7/2009, 13:26

Puudub


Viimati muutis seda Keiti (1/4/2012, 12:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime8/8/2009, 15:02

Puudub


Viimati muutis seda Keiti (1/4/2012, 12:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime11/8/2009, 17:07

Puudub


Viimati muutis seda Keiti (1/4/2012, 12:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime12/8/2009, 13:31

Puudub


Viimati muutis seda Keiti (1/4/2012, 12:04). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime13/8/2009, 11:49

Puudub


Viimati muutis seda Keiti (1/4/2012, 12:04). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
miip
Naerupall
miip


Female Postituste arv : 11
Age : 34

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime10/11/2009, 21:58

Urgitsen küll vanades asjades, aga mind lihtsalt tõmbas mõisa mainimine lugema. Väikestviisi mõisafanatt nagu ma olen.
Alustuseks ma mainin need asjad ära, mis silma riivasid, et siis positiivselt lõpetada. Üks pisiasi, mis kuidagi kohatuna mõjus oli siin: Helena Willbośa lausa röökis "MINU LAPSELAPS EI LÄHE MINGI SUVALISE NOLGIGA KUHUGI, ÜKSKÕIK KES SEDA KA EI SOOVIKS."
Pani nagu hetkeks kahtlema, kas vana ja väärikas aadlidaam just selliseid sõnu ja väljendusviisi kasutaks. Ja siis mainiks veel ära selle kosmeetiku ja juuksuri koha. Minule jättis lugu üldjoontes sellise n-ö vanema aja mulje ja need eelmainitud ametid sobivad pigem tänapäeva olustikku kui sellisesse mõisaaega. Tol ajal ehk oleks kammerneitsid või muud säärased tegelased paremini teemasse sobitunud. Ehk panen praegu ise ka puusse, aga mõttest saad ju ikka aru :)
Üldises plaanis mulle see jutt sümpatiseeris- oli palju huvitavaid pöördeid, mis pinget praktiliselt lõpuni üleval hoidsid ja mina isiklikult suutsin endale seda olustikku ka väga elavalt ette kujutada.
Ja kui lugu pidigi selline tänapäevasem olema, siis vabandan, et ma mõisaloo automaatselt minevikuliseks tembeldasin.
Ja kui siin foorumis ei ole tavaliselt kombeks nii pikalt kedagi kiita/laita/kommenteerida, siis vabandan sellegi eest. Olen ometigi "noor ja roheline" Razz
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime10/11/2009, 22:16

*on meeldivalt üllatunud*
ma peaks ütlema, et mina olen ka mõisade fänn. *naerab*
Ja jututegevus toimub tõesti vanal ajal.
Praegu kui hakkan mõtlema tunduvad need asjad tõesti veidrad. *mõtleb kas on võimalik neid kuidagi parandada*
Ja ma mõistan täiesti :)
Tagantjärgi mõeldes tundub see jutt mulle endale naeruväärne..
Seda peaks ka mainima, et see on üks asjalikumaid kommentaare, mida ma kunagi saanud olen. :)
Siin foorumis on inimestel tõesti kombeks lühikesi kommentaare kirjutada, aga jutu autorid rõõmustavad üksikute pikkade kommentaaride üle palju rohkem kui lühikeste üle. Pikalt kommenteerimine on väga oodatud.
Ja aitäh veelkord! Kavatsen natukene nüüd asju muuta. :)
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime22/11/2009, 18:36

Kui ma selle jutu pelkirja nägin naersin ma järgmised poolpäeva järjest.Ei midagi isiklikku.Lihtsalt minu kodu lähedal on igivana kohvik kus käivad kohalikud pensionäärid oma juubeleid tähistamas ning see püsib vaevu püsti ja arva ära, mis selle nimi on? Roosmariin Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_lol *väänleb jälle naerukrampides*

Aga jutt on üsna hea.
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime11/12/2009, 23:03

Mina väänlesin jällegi eelneva kommentaari naeru küüsis. Ja teise osa alguses või kuskil seal oli koht, kus teener RoosMarii isa mõrvast teatas ja ma lihtsalt ei suutnud ülemteenrit minestamas kujutleda, nii et see eba-koomiline poleks. Niiet ma sain topelt-naerukrambid. Very Happy

Aga jutt oli üsna sümpaatne. Tore oli. :)
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime15/12/2009, 10:31

Kahju,et ma naerda ei suuda.Aga tänan Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime16/12/2009, 20:57

Palun, palun. Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]   Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Roosiaia mõisapreili RoosMarii [lõpetatud]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Keiti looming-
Hüppa: