MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Soulmates #4

Go down 
+9
NeverToLate
Triinu:D
Audrey
Liina
nasicc
Kärolyn
EITC.
Miley Cyrus
Superstar
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Superstar
Naljatila
Superstar


Female Postituste arv : 92
Age : 29
Asukoht : Kambja

Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime23/5/2009, 21:12

Tänu igavusele saate veel ühe osa. Very Happy Ja soovin siis arvamusi ja kriitikat ja vigade parandusi jms. Very Happy
Superstar, (#)

#4:

Hannal hakkas süda lööke vahele jätma. Kogu ta keha muutus kuumaks ning tüdruk hakkas higistama rohkem, kui kunagi varem. Zoe'i pilk oli ikka veel Joosepile naelutatud. Joosep oli hirmunud ja seisis kramplikult oma kohal. Hanna pilk käis poisilt poisile. Ta ei suutnud otsustada, keda jääda vaatama. Ta tahtis näha mõlema igat liigutust ja emotisiooni. Tüdrukul hakkas pea ringi käima, kuid ta üritas seda eirata.
"Ütle mulle nüüd, Joosep, mida sa siin teed?" urises Zoe'i. Joosep kissitas silmi, kuid ei vastanud.
"Räägi, tattnina, mida sa teed siin? Tahad Hanna ka halvale teele viia või kuidas?"
"Mina pole süüdi, et Diana selliseks muutus! Ma olin kõigest vahendaja!" röögatas Joosep vastu.
"Mis kuradi vahendaja? Sina pakkusid talle seda kuradi tabletti!" tõmbas Zoe'i käega läbi juuste. Ta silmadest peegeldus vastu viha ja hämmeldus korraga. Joosep oli hirmunud, kui peksa saanud peni. Hanna tahtis midagi vahele öelda, kuid ta hääl oli justkui kadunud.

Zoe'i astus kaks sammu Joosepile lähemale.
"Mida sa siin teed siin? Pakkusid juba Hannale midagi? Heroiini? Kommi? LSD-d? Või tahtsid talle ka Ecstasyt pähe määrida, nagu Dianalegi tegid? Vasta tattnokk!" karjus Zoe'i nii, et tema hääl üle terve maja kajas. Sellepeale tormas kohale Anna, kuid ta jäi ukselävele seisma. Ta ei saanud aru, mis toimumas on ja ei tahtnud ka vahele ilmaasjata segada. Hanna süda tuksus ebaühtlaselt ning ta keha muutus üha higisemaks.

"Ma ei andnud talle midagi! Kurat küll! Ma lähen minema siit!" sisistas Joosep vastu ja hakkas Zoe'i poole kõndima. Kuid teine ei lasknud tal lahkuda. Kuna Zoe'i oli Joosepist veidi pikem ja hulga tugevam, haaras ta tema särgist kinni.
"Sa ei lähe kuhugi, enne kui räägid ära, mida sa teed siin!" ajas ta nina püsti ning ei lasknud Joosepist lahti. Hannasse kogunes viha. Ta oli Joosepis pettunud. Kohe kõvasti. Ta lihtsalt ei tahtnud enam midagi kuulda. Ta tahtis, et poleks üldse hakanud vihma sadama ning Joosep poleks tulnud.
"Zoe'i! Jäta järgi! Las ta läheb ära! Ta pole mulle midagi andnudki!" röögatas Hanna äkki.

Zoe'i lasi Joosepist lahti ja vaatas imestunult Hannale otsa. Hanna tõusis püsti. Ta pea pööritas ikka veel ja üha tugevamaks läks. Sellele lisandus ka keskmise valuga peavalu, mis neidu väga häirima hakkas.
"Näita taskud ette!" käsutas blondi peaga poiss Joosepit.
"Miks peaks? See pole üldse sinu asigi, millega ma tegelen!" tõrkus Joosep. Ilmselgelt polnud ta taskud päris puhtad. Hanna hakkas hingeldama. Tema enesetunne halvenes. Anna märkas seda ning ta sammus oma õe juurde. Ta haaras Hanna käest kinni. Hannal läks silme eest mustaks ning ta jalad jäid nõrgaks. Ta vajus kokku.
"HANNA!" kiljatas Anna, üritades oma õest võimalikult tugevalt kinni hoida, et ta maha ei kukuks. "Zoe'i! Tule aita mind ja jäta see Joosep rahule!"

Nimetatud poiss jooksis oma tüdruksõbra juurde ja tõstis ta kaksikõe endale sülle. Poiss asetas ta õrnalt voodile ja Anna tõmbas talle teki peale. Joosep seisis nendele seljaga, julgemata end ümber pöörata.
"Zoe'i, too kraadiklaas, tead küll, kust. Ja pudel külma vett ka, minu toast," palus Anna oma poissi. Zoe tormas koheselt toast välja, müksates möödudes Joosepit. Joosep pööras end ümber ja silmitses voodis lamavat neidu.
"Mis temaga juhtus?" küsis ta siis aralt.
"Ma ei tea. Ma tõesti ei tea. Aga palvetage aind, et temaga kõik korda saab, sest muidu olete teie kaks süüdi. Lollakad poisid!" kirus Anna ja kohendas patju oma õe pea all.

Zoe'i saabus palutud asjadega üsna pea. Veepudeli asetas ta öökapile ning kraadiklaasi andis Anna kätte. Joosep seisis ikka veel sama koha peal. Anna asetas kraadiklaasi Hannale kaenla alla.
"Oleks parem, kui sa minema läheks ja enam kunagi tagasi ei tuleks, tatikas!" urises Zoe'i Joosepile vihaselt.
"Ei lähe ma kuhugi! Enne tahan ma kindel olla, et Hannaga kõik korda saab!" sisistas poiss vastu.
"Jätke järgi juba! Zoe'i, lähed ise minema, kui ei oska olla. Palun, üritage täna läbi saada, Hanna pärast!" segas Anna vahele. Poisid jäid vait ning saatsid teineteisele vihaseid pilke. Paar minutit oli nende vahel vaikus. Siis hakkas kraadiklaas piiksuma. Anna eemaldas selle oma õe kaenlaalt ja vaatas seda imestusega.
"Kolmkümendüheksa koma viis," pomises ta seejärel, "Issand! Ta on üle kuumenenud!"
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-Broken
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime23/5/2009, 21:22

Viimane osa läks nagu liiga dramaatiliseks.
Oleks võinud rohkem kirjeldada, vist.
Ja ... ma ei tea, meeldib natuke vähem.
Aga vaatab, mis edasi saab.
Tagasi üles Go down
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime23/5/2009, 21:26

GOD , NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHEA !
tahaks kohe uuesti uut , Very Happy Very Happy
a kui täna ei saa , siis homme , eks ? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
Triinu:D
Kojamees
Triinu:D


Female Postituste arv : 25
Age : 29
Asukoht : In the little rainy town

Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime23/5/2009, 21:29

Mulle väga meeldib, üks sellistest juttudest mis hästi peale läheb.
Kriitika osas, et..... ma ei oska kunagi järjekaid kritiseerida ega pane ültse vigu tähele ( rumal olen)
Ja, jah tahaks nagu uut osa siis....
Aga kus sa ültse oma teisi järjekaid peidad. See läheb nagu mulle hästi peale, et ilmselt teised kaa. :)
Tagasi üles Go down
Superstar
Naljatila
Superstar


Female Postituste arv : 92
Age : 29
Asukoht : Kambja

Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime23/5/2009, 21:37

To EmoInTheCorner: Väga võimalik. Aga lihtsalt.. kukkus nii välja. Oleks võinud võibolla tõesti, aga ma ei osanud midagi juurde lisada. Very Happy
To kurmzu: Mul on hea meel, et sulle meeldib. Very Happy Ja uus tuleb vast homme. Wink
To Triinu: Tänud. :) Haha, pole midagi. Very Happy Uus osa tuleb vast homme. Wink Kus peidan või? Oehm.. reidis ja blogis. Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-Broken
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime23/5/2009, 22:01

ssuht meeldib Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime23/5/2009, 22:09

Mulle meeldib , et kõik on hästi põhjalik ja hea . Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime23/5/2009, 22:48

Superstar kirjutas:

[i]See kõik leidis oma alguse kolmeteistkümnendal Juunil.

Jaanuar, veebruar, märts, aprill, mai, juuni, juuli, august, september, oktoober november - mõikad?
Tagasi üles Go down
Superstar
Naljatila
Superstar


Female Postituste arv : 92
Age : 29
Asukoht : Kambja

Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime23/5/2009, 23:13

To Miley: Aitäh. :)
To LittleMissy: Tänud. :)
To Loore: Jah, ma tean. See juuli peab väikse tähega olema. Keegi juba mainis enne ka seda, aga ma olen unustanud parandada. Nüüd parandasin. :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-Broken
Triinu:D
Kojamees
Triinu:D


Female Postituste arv : 25
Age : 29
Asukoht : In the little rainy town

Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime23/5/2009, 23:59

Jaa suu blogi aadress?
Tagasi üles Go down
Superstar
Naljatila
Superstar


Female Postituste arv : 92
Age : 29
Asukoht : Kambja

Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime24/5/2009, 00:07

Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-Broken
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime24/5/2009, 11:21

Ma pean mainima, et mind ajavad segadusse nende nimed...
Anna ja Hanna... Wink
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime24/5/2009, 12:46

Meeldib =) Täitsa hea.

Anna ja Hanna, eriti ei lähe sassi, aga need on tüüpilised nimed ju kaksikutele, sarnased ja nii =)

Ootan uut siis =)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime25/5/2009, 15:15

Kuule!
*vaatab süüdistavalt*
Seebiks läheb ju! Very Happy
Ja tglt see mulle ei meeldi... Üldse kohe mitte.
Tüüpiline... kas just pubejutu stsenaarium või... ma´i teagi.
Jah.
Vbl ma olen liiga kriitiline, sest ega ma ise parem ole ja... kuid siiski.
Ootan siiski uut, et mis sa välja mõtled. Wink
(Kuigi ehk mõnevõrra leigemalt.)
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime4/8/2009, 02:34

Mulle meeldib ka , üliihea , mõnus , edasi palun :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Soulmates #4 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soulmates #4   Soulmates #4 - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Soulmates #4
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: