MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Varsti tuleb...

Go down 
+33
Shadowpaw
Marmelaadikomm
Tarretis
Sandara
Mezilane
Hippi
*Nastik.
AliceInWonderland XD
Lallu
champs
Sulesepp
IsisQ
Karro
FlyWithMe
Annu!
Cliodna
Marmelaad
Tuki
Stiina
Maiu Laaneoja
Pizza
White Wolf
Sümmeetria
Everleigh
Lammas
Kärolyn
Sixx-
Prince Kirameki
Espada
Miley Cyrus
Liina
Keiti
Audrey
37 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime20/9/2009, 14:55

Berameli Saatus.

Cheryl on olnud alati teistsugune tydruk, kui teised. Pikk, ylik6hna ning salap2rane satanistlikute p6him6tetega tydruk teab paljusid asju, mida teised ei tea. Kui tema ema Ceretel loeb ajalehest yhe liiklus6nnetuse kohta, tundub talle asi kahtlane. Kas tema tytar v6ib olla sellega seotud? Cheryl n2eb asju, mida teiseid ei n2e. Teab asju, mis hakkavad juhtuma. Yhel p2eval kylastab Cherylit tema isa ja Cereteli eksmees. Isa r22gib asju, mida Cheryl ei pea v6imalikuks. Avades iidse raamatu ja seda puudutades satub ta teise maailma. Maailma, mida pisikene mehikene nimetab tema koduks. Just Cheryli k2tes on oma rahva Beramelide saatus ning inimeste maailma tabav aastaaegade katastroof. Kas ta saab sellega hakkama?

Katkend: "Palun 2ra t2na koolis mingit jama korralda," lausus Ceretel murelikult. Cheryl ei teinud temast v2ljagi. "S6ida ringiga t66le, kui sa ei taha Michelle ja tema perekonna teed minna."

Lisaks: Beramelid on olendid, kellest saab selles loos rohkem teada. Ja Cheryl on nagu teine mina. xd
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime20/9/2009, 15:25

Seda üritaks kindlapeale lugeda^^
Tagasi üles Go down
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime20/9/2009, 15:53

*Pealkiri puudub weel*

Proloog.

Oktoober 13, nädala wiies päew, kell 1.45.
Seda ööd wõib nimetada sajandi kõige hullema tormi wiimasex ööx.
Kuigi see öö on punkt, kust kõik algaski.
Täpselt praegusel hetkel sai ilm kahe syytu hinge wõrra rikkamax.

KAYA.

Lamasin. Ma olin korraga nii wäsinud, kui ka õnnelik. Tõusin waewaga istuli.
„Mu tütred,“ sosistasin ma, waadates korraga otsides ringi. Kuidagi waikne oli. Mix nad ei nutnud?
Mu näole wenis wäsinud naeratus, kui korraga olid mu tytred mu käte wahel. Käis ux. Kuid ma ei pööranud oma pilku neilt.
Nad olid mõlemad nii rahulikud & waatasid mulle oma suurte särawate rohekas-kollaste silmadega otsa. „Rose,“ sosistasin ma, enda paremal käel lebavat imikut waadates. „Daisy,“ sõnasin ma peaaegu hääletult teisele tüdrukule silma waadates.
Tunnetasin Björni kohalolu & surusin alla waikse karjatuse. Karjatuse, mille põhjustas teine pilk Daisy silmadesse.
„Kaya, kumb?“ kuulsin Björni tungiwaid sõnu.
„Isa, palun..“ sosistasin ma, mõlemat last endale lähemale tõmmates.
„Kumb?“ kordas Björn, veelgi tungiwamalt, kui ennist.
Ma ei suutnud. Teadsin kumb, aga ma ei suutnud. Ma ei saanud lasta sellel juhtuda. Ma pidin teda kaitsma. „Rose,“ sosistasin ma nõrgalt. Ma waletasin. Kuid mu isa jäi seda uskuma.
Teadsin, et kunagi saab ta aru, et see oli wale. Aga ma pidin õiget kaitsma seni, kuni see wõimalik oli. Tol ööl lahkus minu juurest demi-kaxik. Femi-kaxik oli kaitstud. Daisy oli kaitstud. Sellex hetkex.

Sisututwustus -

13. aastat hiljem jõuab Björn sellele saatuslikule walele järele, kui demi-kaxik Rose, keda on kogu elu õpetatud & juhendatud, nagu femit, hukkub esimesel tõelisel katsel, mille suudaks läbida iga õige femi-kaxik. & siis pööratakse kogu Daisy senine elu peapeale, kui ta peab minema koos Björniga yle mere, kaugel kylmas kliimas asuwasse kooli & jätkama sealt, kus tema kaxikõde, kelle olemasolust tal aimugi polnud, pooleli jäi - teadmata samas mitte midagi endas peituwas mystikast & wõlukunstist, teadmata mitte midagi mitte millestki.

*
wõi wähemalt midagi sellist on mõtteis.

_________________________________
Pealkirjani pole kahjux jõudnud mõelda weel ning see on ka takistus, mis ei ole mul lasknud korralikult selle jutu kirjutamisele mõelda. Ma ei saa kirjutada, kui mul pealkirja pole (a)
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime27/9/2009, 14:21

Mul on nüüd mõttes midagi sellist, aga ma pole kindel, kas see teile meeldida võib:

"Kirjad Ha Yu'lt"


Umbkaudsed ¾anrid: põnevus, action, Sci-Fi/Fantasy

Sisu:
Ha Yu on seitsmeteistkümneaastane tüdruk, kes põeb amneesiat. Ta on unustanud kõik minevikusündmused. Kõik, mida ta teab on tema nimi ja veider poolik mälestusekatkend lapsepõlvest, mille suhtes ta tunneb, et ei tohiks seda mäletada.
Tegelikkus on aga see, et juhtum pidi olema tema mälust kustutatud...
Ta saadab kirju vaid ühele inimesele - kenale itaallasele, kelle nimi on Enrico, ning kes üritab aidata tal taas mäletada.
Ha Yu arvab, et Enrico võib olla ainus elav hing, kes teab...
Aga mis siis, kui lugu võtab ootamatu pöörde?


Katkend:Esiteks mäletas ta karjet, teiseks rohelist valgussähvatust.
Siis läks kõik pimedaks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime1/10/2009, 23:35

"Pain Oh Ammen"


Saage tuttavaks - see on Hector. Ta on väike jäneseliku välimusega sinisekarvaline draakon, kes peab end koeraks ja kelle on kodustanud lastekodukasvandik Zaza. Zaza, kellel pole ainsatki sõpra peale oma uue ülimalt taibuka lemmiklooma, usaldab kõik Hectorile. Nii saab loheke teada, et Zaza suurimaks iidoliks on tüdrukust natuke vanem lastekodu populaarseim kasvandik Lian-Chu.
Siis aga lapsendab Zaza kõrtsiperenaine Jennyline. Võttes kaasa Hectori ning jättes maha vanad unistused, lahkub Zaza lastekodust ja kasvab kui kõrtsitüdruk kasuema Jenny käe all.

Aastaid hiljem, kui Zaza on sirgunud peaaegu täiskasvanud neiuks, ilmuvad ootamatult välja kaks veidrat kuju, kes jäävad kõrtsi elama, tutvustades end nõutud draakoniküttide Gwizdo ja Lian-Chu'na. Nii neiu Zaza kui Hector tunnevad viimases ära tüdruku lapsepõlveiidoli. Küll vanemaks saanud, aga mitte kõiki oma mälestusi unustanud Zaza hakkab Lian-Chu'd endisest enamgi jumaldama, saades nüüd kaela ka unistuse hakata draakonikütiks.

Peagi seisab küttidel ees nende kõigi aegade kaugemaile rändav reis draakoni tapmiseks ning Zaza kaupleb enda (ning muidugi ka Hectori) kaasa. Selle rännaku jooksul õpib ta tõeliselt tundma Gwidzot ja Lian-Chud ning eriti iseennast.


_______________________________________________________________________

Jutt on Hectori vaatenurgast, kuigi Zaza on pigem peategelane.

Jutt ise on "Draakoniküttide" (Dragon Hunters, päris originaalis Chasseurs de Dragons) fanfiction.

Ja kui kedagi huvitab, siis pealkiri on sindarinis ja tähendab "Kõik meie kohta". "All About Us", see on üks laul. Ma olen hakanud viimasel ajal laule pealkirjadeks panema. Neid haldjakeelde tõlkides.

(Muide, miks ma enam midagi peale fikkide kirjutada ei oska? Very Happy )

________________________________________________________________________



Polar Cat

Ta nimetab end Eight'iks ning ta oskab öelda "läbipaistev" ja "lennuk". Ta lemmiksöögiks on toores metssealiha ning ta kannab jääkarukarvadest või metsseanahast riideid. Ta elab saarel, mis on pungil metssigu, jääkarusid ja öö värvi koletist, keda Eight nimetab Gohide'iks või Varjuks. Lisaks on seal veel kamp imelikke inimesi, kes Eightile üldse ei meeldi, neist kõige vähem Henry.

Niimoodi on see tüdruk elanud sellel saarel mäletamatu aja, olles unustanud kõik, mis asub saarest väljaspool.

Ning siis hädamaandub sinna lennuk, ellu jääb 47 inimest... Kuidas mõjutavad nad Eighti, kes ennast inimeseks ei pea ja teisi inimesi vihkab?

__________________________________________________________________
Ilmselt saate te isegi aru, mille fikk see peaks olema.


Viimati muutis seda Werewolf Took (1/11/2009, 20:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime13/10/2009, 21:12

Before The Moment
18- aastane Carolina oli tavaline koolitüdruk, kuni ühel saatuslikul päeval avastab ta endas külje, millest ta mõeldagi ei osanud.
Carolina hakkab oma "annet" õilsatel eesmärkidel kasutama, kuid kas kõik lõppeb ikkagi hästi..?

(summery sucks, I know. Kunagi äkki täiustan Very Happy )

PS. Põhimõtteliselt vihjab pealkiri ka milles jutu point on Very Happy

Ja... sellest peaks tulema mu esimene jutt, kus pole armastust Wink
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime22/10/2009, 18:26

Tyhi

Cecilia armastab autosid ja eriti oma kallist Opelit, mida ta igal vabal hetkel putitab ja millega maanteedel kihutab. Ta käib läbi paljude inimestega ja elab teismelise ennasthävitavat elu. Kuna enamik tema tutvusringkonnast moodustavad poisid, ei ole probleemid tulema. Nagu tavalistest rikkumistest vähe oleks, tõmmatakse ta ka eriti räpasesse mängu, mis ulatub palju kaugemale kui ta oleks iial arvanud. Ohtu satub nii tema, sõprade kui ka tema perekonna elu, kuid loobumine on mõtlematu.


Esimene järjekas, kus mingeid üleloomulikke tegelasi sisse ei tule Very Happy Puhas tänapäeva noortejutt, lihtsasti kirjutatud.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 12:16

Tarkade kivi otsinguil

On neljateiskümnes sajand ja paljud alkeemikud vaevavad oma pead tarkade kivi ning elueliksiiri leidmisega, seal hulgas ka sir Abraham de Beauvais, kes äsja Pariisi kolis. Oma läbimurrete tõttu saavutab ta kiiresti kuulsuse ning teda hakatakse peatselt väliselt mõjutama ja ähvardama, eriti tuleva sõja ootel.
Pingelises situatsioonis avaldub Abrahamil ka võlujõud, mida ta uurima hakkab.
Ent kas ta ka leiab elu saladuse?



NaNoWriMo jaoks selline jutt siis Very Happy
Päevikuvormis ajalooline põnevusfantaasia tuleb sellest Razz
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime27/10/2009, 17:07

"Kangelane elab sinus"

Christian ja tema pere on halbade kokkusattumuste tõttu sunnitud kolima oma sõpradest ja senisest elust eemale, väikelinna, mille maine pole kuigi hea.
Seitsmeteistaastasena ning alles gümnaasiumiealisena peab noormees minema ka uude kooli, milleks saab Sutteri gümnaasium. See poistekool erineb aga kõigist teistest, ja seda mitte heas mõttes. Ning kui poiss on juba mingil määral sealsesse ellu sisse suutnud sulanduda, kaob üks tema klassivendadest jäljetult. Lisaks hakkab Christianit kummitama ebameeldiv tuttav minevikust, kes üritab olevikku veel jubedamaks muuta.

Katkend:
Keegi karjatas. Otsaeest voolas veri mu silmile ning kui selle ära pühkinud olin, nägin Hyde, kes kogu oma keharaskusega Marcki kinni hoidis. "Lõpeta ära!" karjus ta poisile otse kõrva. Adryani käed kiskusid teda nende juhist eemale. "Kuradi tõbras!" lasi Hyde edasi. "Lõpeta ära ükskord!"

See on lõpuni valmis kirjutatud, nii et toppama ei jää. :)
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime5/11/2009, 19:40

"Jää veel"

Üritan kirjutada siis midagi draama/lovestory segu, sellest kuidas kaks inimest kokku ei saa, kui õelad on ja võivad olla nende vahel seisvad inimesed ja kui traagiliselt see kõik ühel hetkel lõppeda võib...

Ma ei kujuta ette mis sellest välja tuleb. Mitte midagi pikka aga see mõte lihtsalt jookseb ja jookseb ning am pean selle kirja panema Very Happy

Ps. Kaht viisi mõistetav pealkiri, mille mõte selgub alles jutu lõpus või alguses või.... no vaatab millal Wink
Tagasi üles Go down
Marmelaad
Tsiklimees
Marmelaad


Female Postituste arv : 430
Age : 30
Asukoht : Sahtlis

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime10/11/2009, 22:48

Loo algus:
Iga päev algab hommikuga ning lõpeb ööga. Iga päev sureb keegi ning sünnib nii samuti. Iga hetk suudab keegi teha midagi valet ja keegi suudab teha midagi õiget. Keegi armub, kellegi süda puruneb, keegi abiellub, keegi lahutab – nii lihtsalt see käibki..Kuid kuidas suudan ma siin maailmas jääda iseendaks?

" Päriselu "

Tuleb sellist midagi teistsugusemat, esimene osa on enam-vähem valmis, kirjutan edasi seda vaikselt ning mingisugusel hetkel jõuab see ka ehk siia. Mis seal loos juhtuma hakkab? Pauley on teistsugune, esmapilgul aga täpselt ühesugune nagu kõik teised, kuni ühel hetkel jääb talle inimesi vaatades silma üks tüdruk kes tantsib vihmas, ning nii hakkab tüdruk mõtlema, et kas elu on väärt elamist teiste inimeste reeglite järgi ning millised on üldse on need reeglid. Enamus jutust toimub neiu mõtetes.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime13/12/2009, 12:07

Juba tuli siis.. "Mi ángel precioso"

Jutt on tõsieluline ja räägib ühest vapustavast inimesest. Ja minust.

Link allkirjas. Kliki ja loe Wink
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime24/12/2009, 17:07

Varsti tulemas põnevusjutt - "Athánatos"

Kes viitsib, siis tõlgib selle sõna ise ära. Very Happy

Räägib ühest mehest ja naisest, kes ei tunne teineteist ja ei vaevu ka üksteist kuigivõrd tundma õppima. Mees õpetab naist elama. Sõna otseses mõttes. Kuigi elu on neil mõlemal seljataha jäetud.

Mõned lõigud jutust, et te ettekujutuse saaksite..

„Me kaotame ta..“ … „Lae 300.. eemale.“ … „Surmaaeg – 1.36, 12.märts 2009.“ …

„Will..?“ uurin ma edasi, lootuses ka tema perekonnanime teada saada. Kuigi erilist kasu sellest poleks. Kui siin just arvutit ei leidu.. Ehk saaksin googeldada? „Lihtsalt Will.“

„Sa surid,“ lausub Will ja naeratab ka veel, nagu oleks minu surm kõige tavalisem asi, mis üldse juhtuda saab.

„Ma ju lubasin. Lubasin, et Sa mõistad,“ sõnab mees rahulikult. Lugupidamine ta hääles on tagasi.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime11/1/2010, 21:23

"Words Made of Glass"

Summary:

Mälestused. Valu. Saatus.

Sõda oli võtnud Harrylt kõik. Normaalsuse, õnne, armastuse, vanemad, sõbrad, tunded... tema enda. Noormees häbenes, mis oli temast saanud. Igal ööl viimaste kuude jooksul oli Draco pidanud teda öösel valvama ja hoidma, sel ajal, kui eks-sõdur karjus luupainajate peale, mida ainult tema nägi. Tumedapäine võlur naeratas oma sõprade jaoks ning ütles alati, et temaga on kõik korras, kuid tema kunagi säravrohelised silmad olid tuhmunud. Tühjad.

Harry Potter oli asendunud liikuva vrakiga.


Jap, uus fikk. Seekord tahaks siis selle teha crossoveri. Kindel veel pole, aga kaalutlen Twilighti. Very Happy
Tõlgin seda ka inglise keelde, tahaks seda ff.neti üles panna. Üritan ka aegamööda sellele korralikku treilerit teha. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime16/1/2010, 21:54

„Armastus ja sunnitöö“

17-aastase Alexi elu on kõike muud kui kadestamisväärne: ta varjab mitut tumedat minevikusaladust, ta oma õde näib teda vihkavat ning ka sõpru pole tal kuigi palju. Kui tema ema uuesti abielluda otsustab, tuleb Alexi ellu tulevane kasuvend Kris, kes näib esmapilgul olevat suurim idioot, keda Alex iial kohanud on. Nii ta vähemalt arvab, sest mida lähemale Alex Krisi endale lubab, seda enam ilmneb , et nad on nii mõneski mõttes sarnased ja sugugi mitte ainult iseloomu poolest...

Tegemist on draamaga ja esimene osa tuleb arvatavasti homme Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime26/1/2010, 13:02

"Love That I Hate You"

Lugu seitsmeteist-aastasest Liisast, kes on igati täiesti tavaline tüdruk. Tal on ainult üks pisikene viga; ta pole kunagi ettevaatlik ning ta ei karda midagi.
Tüdruk on eluaeg tülitsenud oma klassivenna Keviniga. Kui Liisa Kevinile suure jama korraldab, on see viimane piisk niigi ääreni täis karikasse.
Kevin otsustab, et peab tüdrukule kuidagi kättemaksma ning kuna tema mõistust valitsevad nii mitmetki erisugused ained, tuleb kättemaks julm...
Liisa ei tea, kas ta üldse veel kunagi oma perekonda, sõpru ja tuttavaid näeb...

Ausalt öeldes ma ei tea, millal mul see jutt täielikult valmis saab, aga loodan, et kunagi ikka saab ka.. Wink
Ja see on poolenisti armastusjutt, ülejäänud pool võib olla draama-, seiklus- või misiganes-jutt.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime1/2/2010, 17:38

Pihtimus: "Ma kaotasin kõik"

Lugu läbi noore naise silmade, kes lisaks kuulsuse raskele koormale peab toime tulema ka raske minevikuga, mis üha enam end tagasi ta ellu tahab suruda.

Lugu saab alguse sellest, kuidas naine näeb pealt autoõnnetust, kus osaleb väike talle täiesti võõras tüdruk. Õnnetus jääb naist piinama ja ta külastab tüdrukut haiglas. Sellest saab alguse suur segadus, kuhu sisse mahub paras ports minevikumälestusi, vanade haavade lahtirebimist, kuid lisaks ka rõõmu, üllatust ning saatuse vingerpusse. Ja kõike seda paparatsode valvsa pilgu all..


Esimene osa olemas minu loomingu all.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime15/2/2010, 12:55

"Vasakpööre"

On aasta 1984. 17-aastane Henry on äsja koolist välja visatud ning ainsaks võimaluseks uut elu alustada näib olevat kolida elama oma tädi ja tema perekonna juurde. Paraku saab poisile aga juba õige pea selgeks, et perekond, kuhu ta sisse on imbunud, on kõike muud kui ideaalne. Tema tädi ja tädimehe abielu on purunemise äärel, viimane tegeleb äridega, mis jäävad seadusest väljapoole ning Henry tädipoeg Andri pole juba kuid majast väljunud, põdedes endiselt õnnetuse pärast, mis võttis temalt kaks sõrme ning rikkus ta näo...kas Henry suudab selle perekonna päästa või hoopis hävitab selle?

Esimene osa tuleb kas täna või homme ning nagu ikka, Prince Kirameki loomingu alla. Tutvustuseks üks pisike lõik ka:

Selles majas, kuhu ta saabunud oli, mädanes midagi ning Henry tundis kogu oma olemusega, kuidas ta seisab maalapil, mille ümber paiknevad roiskuvad mäed, mis halba lehka levitavad, iga hetkega kerkivad.
See oli see maja, mis ühendas endas kaht äärmust: terves majas võimutsevat rikkust ning Henry toas domineerivat hurtsiklikkust. Need olid Andri vanemad, kes näisid ühel hetkel täiuslike vanemate ning ideaalse peremudeli uhkete esindajatena, kuid täitsid pilkaselt pimedad öötunnid rahutukstegeva karjumise ja vägeva sõimuga. Ja siis oli veel Andri, poiss, kelle silmadest peegeldus soov nii palju öelda, kuid kes ei lausunud peaaegu midagi. See soov, mida Henry tahtmatult märganud oli, tegigi teda ehk kõige rohkem rahutuks.
Ta oli vöökohani mädasoosse kahlanud ning iga hetk pidi see tema ümber vajuma hakkama.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime15/2/2010, 20:41

"PHOENIX'i aeg

Sisu:
21. sajand, aasta 2011. Viimaks on vampiiride sissekäik portaalide kaudu legaliseeritud. Vampiiride sisse- ja väljarändeid kolmest legaalsest portaalist kontrollib peamiselt 14-liikmeline PHOENIX'i grupp, mis koosneb 7 vampiirist ja 7 inimesest.
Selle grupi liikmed on hüljanud kogu oma elud ja nimed, et elada surmani eikellegina ja pühenduda ülisalajasele PHOENIX'i projektile. Nad on läbinud vastava treeningu, kuid inimliikmed peavad süstide kaudu tarbima vampiirihormoone, et omandada üks erivõime, kuid sellel on kõrvalmõjud nagu verehimu, püsivad muudatused DNA struktuuris ja üliaeglane vananemine.
PHOENIX'i liikmed(keda nimetatakse Fööniksiteks) elimineerivad ja vangistavad lisaks portaalide kontrollimisele ka illegaalseid vampiire, kes on teinud oma portaali. Samuti sulgevasd nad n.n "sohiportaale."
Fööniksitel pole vaid üht asja - aega.
Nii pääsebki New Yorki lahti ennenägematu kurjus kurikuulsa vampiir Evandari juhtimisel. Tema tabamiseks ning tema kurjade plaanide takistamiseks luuakse viiest väja valitud noorukist koosnev grupp - Fööniksi löögirühm, kelle ülesandeks on Evandar peatada, ning ta elusalt või surnult valitsuse kätte anda.

Paar katkendit:
"Clear, järjekordne sohiportaal on avanenud." Clear haigutas. Tema jaoks oli see igapäevane.

Väljas hakkas juba pimenema, ning Rae seisatas, et kuulatada - lihtsalt juhul, kui keegi talle järgneb. Rael olid erinevalt teistest lastest suurepäraselt väljaarenenud haistmine, maitsmine, tundmine ja nägemine.


Ma loodan, et sellel lool on pisutki lootust....
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime25/2/2010, 18:19

"Ring ei katke eal"

Sisu:
Tanel.. isegi esmapilgul ei tundu ta lihtsa Eesti maapoisina. Pilk, mis puurib otse hinge, vaikne ja äärmiselt tähelepanelik. Kuid mõnikord temperamente. Hoolimata oma nähtavale inimlikkusele on ta eriline.
Kõik saab alguse perekonnast ja sama ka siin. Nüüdseks juba surnud isa oli pastor, ema aga eraklik nõid. Peale tema surma muutub Taneli elu totaalselt. Ta kolib jehhoovatunnistajast tädi juurde ja kaotab oma sidemed juurtega. Kuid juured ootavad vaid õiget aega, et end jälle meelde tuletada, paisates mitmendat korda ta elu pea peale.


Katkend:

Mets kohises. Ema ütles, et haldjad räägivad meiega. Ma kuulasin tähelepanelikult, kuid mu kõrvu ei kostnud endiselt midagi teistsugust. Ma piilusin ema poole. Ta istus, selg sirgu, näol üdini rahulik ilme ja miski, mis tundus nii kättesaamatu.
Tol hetkel ma veel ei mõistnud, ma olin alles väike laps.



Teema: Religious, Spiritual & New Age


Ma ei kujuta ette, millal ma selle ülesse panen, aga millalgi saab tehtud. See on siis mu NaNoWriMo jutt, aga ei ole päris lõpetatud. See kulgeb nagu läbi aastate, alates 1997- 2012 või kuskil seal.


Viimati muutis seda Tuki (3/3/2010, 17:38). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime3/3/2010, 17:36

"Night of Sin"
Ehk "PHOENIX'i aja" kõrvallood

Minu praeguse järjejutu "PHOENIX'i aeg" lisalood ja kaadritagused detailid jutu huvitaivamate tegelaste vaatepunktist.
Saate teada, millest nad loos juba juhtunud situatsioonis mõtlevad. Samuti on lisatud tagasivaateid nende minevikku.
Kõrvallugudes esinevate tegelaste hulgas on näiteks:
Rae Aido Phoenix
Rejika Asahi MacKenzie
Brandon Scheller jt.
Tagasi üles Go down
Cliodna
Hallaline
Cliodna


Female Postituste arv : 64
Age : 30

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime17/3/2010, 03:05

Varsti tuleb... - Page 3 Jumalateotsused

Jumalate otsused


Arrow ,,Jumalate otsused'' võib osadele kunagistele LDT foorumi kasutajatele olla tuttav kui ühe seal toimunud rollimängu pealkiri.

Arrow ,,Jumalate otsused'' võib tulla tuttav ette kohalikele, kes on lugenud ,,Hunt-Haldja kroonikaid''.

Arrow ,,Jumalate otsused'' ...hakkab ebaregulaarselt ilmuma niipea, kui olen välja nuputanud mis alafoorumisse see käib. (EDIT: Ulme alafoorum)

,,Jumalate otsused'' püüab avastada maailma, mida ,,Hunt-Haldja kroonikad'' vaid põgusalt kriimustada suutsid. Tegevus leiab ,,Hunt-Haldja kroonikatega'' võrreldes aset kümneid tuhandeid aastaid varem, enne Kuningriiki ja Ihhario suguvõsa tõusu, kui läänehaldjate tsivilisatsioon alles oma esimesi arglike samme tegi, inimesed veel korstnatest undgi ei osanud näha ja tumehaldjad endiselt Eellastesse uskusid.

Exclamation Eelteadmised ,,Hunt-Haldja kroonikatest'' pole vajalikud, küll aga on tarvis kannatlikku meelt, närve mis kannataksid teataval määral vägivaldseid või perversse alatooniga stseene ja ühte sõbralikku grammatikanatsi kes aitaks kirjavigu parandada.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime2/4/2010, 11:12

Ma loll tegin uue jutu, aga see meeldib mulle ja ma panen selle siia kunagi üles ka. Very Happy


Mürgitatud õun


Loo algne pealkiri pidi olema "Tänapäeva paradiis", mis annab teile aimu selle sisust. Eva on äsja ülikooli lõpetanud noor naine, kes oma tavalise välimusega hallis massis kuigi silmatorkav pole. Kuid õnneks või kahjuks pole see ka ta eesmärk. Naine töötab uhkes spa-kompleksis ning on enda praeguse eluga vägagi rahul. Eriti arvestades fakti, et ainus mees tema elus on neljakuune Yorkie kutsikas, Teddy.

Seda kõike päevani, mil ta on sunnitud vastu võtma ühe ennasttäis, egoistliku, ülbe, vinguva, pealtükkiva, endast liiga heal arvamusel oleva, nõmeda, rumala pintsak-lipslase. Adam'i.


Mõned väljavõtted esimesest kahest osast, kuna rohkem mul veel valmis pole. Very Happy Very Happy

Ukse taga seisatades tundsin, kuidas mu süda kiiremas tempos tagus ja pisut higine käsi juba niigi kortsus paberilehte pigistas. Kirusin end oma totruse pärast ja vajutasin kuldses toonis lingi alla, lükates ukse lahti.

Heitsin segaduses ilme Katy’le, kes koos paberitega ruumist kolmanda ukse kaudu lahkus. No kurat, palju neid uksi siin oli?!

„Aii.. kuradi..” karjatas mees, lauselõpp vaikseks pominaks muutudes. On ikka nõrguke..
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime4/5/2010, 21:52

Kirjutan üht oma vana juttu ümber ja teen seal kenad parandused. Varsti saab see ehk siia ka. :)

Päev enne homset

Julgesin teistest erineda. Hall mass polnud kunagi minu teema olnud ja ma tõesti ei suuda mitte kuidagi träna kuulata. Olin teistsugune ja nüüd pole mulle midagi jäänud, ainult puust kirst ja lähedaste nutetud pisarad. On see siis õiglane? Loomulikult mitte, aga kes seda enam muuta saab. Mina ei teinud seda endale, mind lükati, aga nemad ei saa karistada. See kantakse lahendamata kuridegude alla või saavad nad lihtsalt selle pärast andeks, et polnud varem midagi sellist teinud. Otseselt ei seosta keegi neid sellega, mis juhtus minuga. Nad on putumatud.
See pole lovestory ega happy ending. Otse vastupidi, see jutt on päris elust!
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime5/5/2010, 07:47

Alati on õige aeg teha seda, mis on õige.
Katkend jutust:
"Geniaalne, tema saab kindlasti edasi," laususin õhinaga sõbrannadele, olles kirja läbi lugenud. Selles oli midagi erilist, midagi sellist mis teistes kirjades polnud. Midagi maagilist, mis mind hetkega võlus. Ning sekund hiljem kadus see kiri mu õrnade käte vahelt ning Melissa valmistus seda teistele ette lugema, aga ta peatati. "Mel, vaata seda hunnikut, meil ei ole aega." Nägin kuidas tüdruk ohkas ja kirja vaikselt edasisaanute hunnikusse asetas. Olles seejuures ülimalt pettunud näoga.

Mis vahet on tehtud tegudel minevikus ja tegemata jäänud asjadel tulevikus? Olevikus mängib see ainult nii suurt rolli, kui sa lased sellel mängida.


- - -
Ohjah, mul on juba tükk aega see mõte peas keerelnud ja ma lihtsalt pean sellest jutu kirjutama, muud moodi ei saa.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Varsti tuleb... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Varsti tuleb...
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» *Pealkiri tuleb hiljem . *
» Rybak tuleb eestisse!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Uudised :: Juttude kirjeldused-
Hüppa: