MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kes teavad teie loomingust..?

Go down 
+35
Viinamari
Natu
Mezilane
Naughty
*Nastik.
Cilen
Karro
Sunshine
Sulesepp
kcissy
accident
Daria
Everleigh
Stardoll
-Ene-
Bee
Taylor
Bluebelli
Tärru.
Keku
Pizza
White Wolf
Miley Cyrus
Kärolyn
Sixx-
Espada
Maiu Laaneoja
Diana.
Lord Esai
GossipGirl
Liina
Prince Kirameki
nasicc
Keiti
Audrey
39 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime17/10/2009, 17:55

just, kohuke, sul ju pruunid juuksed Very Happy
nagu mu klassiõelgi. ta on loomulik blond - blondiin. õde on tal pruunijuukseline - kohuke. a, ja tal on ka pluus: Help me! I'm blond. see on teemasse. suht tihti Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime17/10/2009, 18:04

Hah, orksi pildi pealt on tegeluikult näha jahh Wink (mitte väga tumedad, kuid mitte blondid ka!!!! Very Happy )
Aga enda kaitseks võin öelda, et mu juuksed on alt päris tumedad Very Happy
Tagasi üles Go down
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime17/10/2009, 18:24

vale teema...
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime17/10/2009, 18:25

exactly.

mul sõbranna loeb hetkel raamatut, seega ta teab ka mu loomingust Very Happy teemasse.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 28
Asukoht : In my dreams.

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime24/10/2009, 12:18

Emaa, õed, mõned sõbrad. As usually. Very Happy Näitamises olen ma küll täielik haledus. Ema vist on lugenud kahte juttu, üks mingi superhaige krimka Agatha Christie mõrvade innustusel lennukalt kribatud, aga see vist on kõige haledamalt välja kukkunud. xd
Ja siis midagi kümneselt kirjutatud. Siis kukkus läbi hullumeelne katse raamatut kirjutada, mis põhimõtteliselt pidi saama lasteraamatuks ja kui ma seda praegu loen, siis on see hullem kui pubejutt. Mul on ema eesti keele õpetaja (böö, mul polegi õigekirjavigu) Very Happy ja ta suudab alati neist juttudest imepäraseid vigu leida. Nagu "hübada" või "dansima". Uskumatu...
Ja mu sõbranna topib mulle nina alla, et me peaks mingi tobeda klassiajalehe tegema ja ma peaks oma jutte seal avaldama. Tuline fänn, kes pole on austuse kunstiteoseid veel lugenudki. Jah, tal pole veel võimalust avanenud. Very Happy

igatahes, esialgu jäävad asjad ainult minu teada... lol!
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Külaline
Külaline




Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime5/12/2009, 21:27

Ma lisan nimekirja veel oma eesti keele õpetaja. Kunagi rääkisime midagi kirjandusest ja mul kerkis kohe see foorum esile. Seega, pidage meeles, kõrgemad võimud loevad nüüd meie jutte. Very Happy
Tagasi üles Go down
Bee
Vapper lohetapja
Bee


Female Postituste arv : 146
Age : 30
Asukoht : craztyown

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime5/12/2009, 22:00

Mul ema teab, aga teda õnneks ei huvita, nii et ta lugeda ei ole tahtnud. Very Happy Vanaema teab ka ja aegajalt tuletab meelde, et ta tahaks lugeda, aga ma vahetan alati kiiresti teemat. Mul on nii häbi oma jutte näidata, ei teagi miks. Parimad sõbrad teavad ka muidu, aga viimaseid jutte pole ma ka neile näidanud.
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime2/6/2010, 22:09

Mul teavad kõik sõbrad, et ma kirjutan. Eks nad suhtuvad ikka positiivselt, vahepeal viskavad nalja ka selle üle või ütlevad, et nad oma järgmisesse juttu sisse kirjutaksin. Hetkelisi jutte loevad need, kellele olen andnud aadressi ja kellel on aega ja tahtmist lugeda. Teada said sõbrad, perekond suuremalt osalt siis, kui mul raamat välja tuli Laughing Enne kirjutasin rohkem n-ö salaja.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime2/6/2010, 22:11

Mul on endiselt nii, et isegi sõbrad ega perekond ei tea, et ma kirjutan. Olgu, luuletamine, kuid see on juba ammu unustatud asi.
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime21/6/2010, 15:19

Hetkel mitte keegi, peale minu ja nende foorumlaste.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime5/9/2010, 00:33

Mul teavad suht kõik sõbrad, et ma kirjutan, kuid jutte on lugeda saanud vaid mu õde ja siinsed foorumlased, kuigi teisedki sõbrad on palunud mu neile jutte saata vms aga jah...pole saatnud ega saada ka, arvatavasti.
Ema on mul totaalselt vastu sellele, mis on väga nõme, sest ta teeb kirjutamise alati nii keeruliseks (Ei lase kunagi rahus kirjutada ja segab mõtte mul ära).
Tagasi üles Go down
Daria
Teise astme kurjuse abiline
Daria


Female Postituste arv : 6
Age : 39
Asukoht : Teispoolsus

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime19/9/2010, 01:43

Kirjutama hakkasin kuskil 12 aastaselt ja mu ema ainult julgustas takka, sest ta ise kirjutas ka, sahtlisse Very Happy Tema tegi lastele luuletusi, loomadest. Kahjuks pole mul pärast tema surma enam ühtegi alles, hea oleks oma lastele lugeda. Minul tehtud luuletused olid minu ema arvates siiski liiga morbiidsed.
Alguses olid mul armastusjutud müstika elementidega, hiljem tulid fantasy jutud armastuse, surma ja kõige muu juurde kuuluvaga.
Sõbrad loevad, tuttavad, nende portaalide kasutajad,kuhu jutte üles panen...
Imelikku suhtumist olen leidnud vaid ühe inimese poolt, kes alguses mu "Hullude" romaani, mis kõigi osadega ikka väga pikk on, läbi luges ja siis teatas, et kirjanikud on peast soojad ja boheemlased. Teise väite vastu ma ei vaielnud, aga esimene oli küll kummaline inimese poolt, kes fännab ulmekirjandust üleüldiselt. Ju siis oli minul kirjutatu tema jaoks liig tongue
Nii et kõik teavad. Mõni kratsib küll kukalt, aga üldiselt suhtutakse rohkem ikka positiivselt.
Tagasi üles Go down
http://rebaseplika.wordpress.com
accident
Suur ja laisk lohe
accident


Female Postituste arv : 101
Age : 27
Asukoht : Tallinn

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime10/10/2010, 20:18

Mina tean... teab üks mu parimatest sõbrannadest...
Mõned sõbrad teavad veel, aga neid eriti ei huvita.
Ema teab, et ma kirjutan, aga ma ei julgeks elu sees talle oma praegust juttu näidata o.O
Ta on lugenud mõndasid mu lühijutte ja oli nii ähmi täis läinud nendest, et küsis mu käest igasuguseid küsimusi ja et oi, nii põnev oli ja oi, et kirjuta veel midagi sellist ja blablabla.
Muidugi ma ei teinud seda, aga eks vaatab, äkki saavad need ka oma järje Very Happy
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime10/10/2010, 21:07

Ainult paar sõpra teavad. Ema ka teab, aga pole talle näidanud.
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime12/10/2010, 21:56

Kunagi teadsid peaaegu kõik mu ümber, et ma kirjutamisega tegelen Very Happy Siis jäi asi suiku ning kui ma uuesti alustasin, siis ainult endale. Kõige rohkem jagasin ma oma rõõme ja muresid vennaga (keda need üldsegi ei huvitanud, aga sellegi poolest istus ta oma toolil edasi, kui ma ta selja taga tõmblesin), eelmise õppeaasta lõpu poole said ka osad mu sõbrannad teada ning kuidagi moodi isegi mu ema, kuigi ma üritasin seda vältida, sest ta tahaks ainult mu vigu parandada. Ja noh, isa teab ka vist, aga ta ei võta seda kuidagi tõsiselt. Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime13/10/2010, 23:58

Kristy - mu sõbranna, kuid ma ei loe talle kunagi enda jutte ette. Teda ei huvita ja mind ka ei huvita.
Mu sugulane Eeva. Ta on best (L) ja ta on kõike mu jutte lugenud ning ta kirjutab ise kah. IsisQ on tema kasutaja siin :)
Ja keegi teine ei teagi põhimõtteliselt. Nad teavad, et mulle meeldib kirjutada, kuid ma ei ole kellegile enda asju näidanud ja ei tahagi näidata.
Tagasi üles Go down
Sulesepp
200 posti tüüd
Sulesepp


Female Postituste arv : 207
Age : 30

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime17/10/2010, 18:57

vanemad, enamus sugulasi ka vist... vanad klassikad, mõni sõber ja peretuttavad, suht kõik siis:D ei häbene või nii:D
Tagasi üles Go down
Sunshine
Piraat
Sunshine


Female Postituste arv : 17
Age : 26

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime13/2/2011, 11:26

Ma pole viimase paari aasta jooksul põhimõtteliselt ühtegi juttu kirjutanud(v.a koolikirjandid etc). Isegi, kui olen millegagi alustanud, jääb see poolikuks. Mu pea uputab ideedest, aga nende kirja panemisel on üheks segavaks faktoriks aeg. Nüüd aga otsustasin end kätte võtta ning liitusin selle foorumiga. Loodetavasti saan mõned arvamused ja soovitused kah oma käkerdiste kohta. Paar aastat tagasi kirjutasin veel sahtlisse. Olin siis kuskil 11. aastane. Emale näitasin ka tegelikult mõnda juttu ja talle hakkasid meeldima. Kui mu 'teosed' juba vaikselt ära hakkasid vajuma ja lõppe nendele enam ei tulnud, siis ema ikka vahest küsis, et kas olen midagi uut juba kirjutanud. Praeguseks on ta selle vist aga ära unustanud.
Ma miskipärast arvan, et kui ma nüüd mingisuguse jutuhakatisega vedama saaksin, ei näitaks ma neid esialgu kellegile. Ma ei tea.. minus lihtsalt ei ole seda julgust. Kardan nende nägu näha, kui nad mu jutu läbi on lugenud. Koolis valminud kirjanditega on nii, et ühelgi mu tööl siiamaani hinnet ''4'' pole olnud. Eesti keele õpetajale meeldivad mu tööd väga, saatis mind isegi Eesti keele olümpiaadile sellepärast, et ma olen tema arvates loov. Oeh.. päris pikk tekst tuli, sattusin hoogu =D Anyways.. ma loodan, et nüüdsest hakkavad mu tööd ka mingit ilmet võtma ja ma jään siia foorumisse ka aktiivseks. Eks siis näeb, kes mu juttudest teada saavad ja kes mitte.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime30/5/2011, 21:25

Minu "loomingust" teavad minu kaks parimat sõpra hetkel :)
Aga kui ma mingi noorem olin, siis ma kirjutasin kuskile vihikusse mingeid lookesi ja siis ma jän nende kirjutamisega vahele. Siis tädid ja ema küsisid, et mida ma kirjutan ja siis ma pidin neile näitama neid Very Happy Ema ütles et need päris head, aga olgem ausad, see oli nii s*tt, kui s*itt Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime28/4/2012, 19:32

Olen mõelnud, emale öelda (isale ei julge) aga alati, kui olen selle ära otsustanud löön põnnama. Very Happy
No lihtsalt ei julge rääkida, sest ma ei kirjuta teab, mis hästi ja värki.
Võib-olla kunagi räägin.. Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime28/4/2012, 20:14

Terve pere teab minu kirjutamislembusest, ja ka suurem osa koolist ja õpetajatest on asjaga kursis ja paluvad abi, kui midagi vaja valmis vorpida (koolilehed, kirjandid jne) Very Happy Ma ei teagi, kuidas nii juhtus, omast arust ma nagu eriti plakatitega "Mulle meeldib kirjutada" ringi pole käinud, aga noh :) Endal ka vahest piinlik, kui küsitakse, kes võiks mingi artikli koolilehte kirjutada, ja kõik kohe minu nime karjuvad Embarassed
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime28/4/2012, 20:16

No minul teavad ka enamvähem kõik, et ma kirjutan, kuid lugeda on saanud vähesed! Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime28/4/2012, 20:17

Jah suurem osa kirjutistest jäävad sügavale arvutisoppidesse, kuni millalgi kauges tulevikus jätkub julgust/tahtmist neid kellelegi lugeda anda Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime28/4/2012, 20:20

No ma arvan, et teatud inimestele ma neid lugeda ei annakski, mitte kunagi! Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime28/4/2012, 20:23

Oeh, eesti keele õpetaja luges nädal (kaks) mu üht kirjandit ette ja mul oli nii mark. Evil or Very Mad Ja siis ma rautselt punastasin ka. Embarassed
Kangesti oleks tahtnud laua alla pugeda, kuid see oleks minust vist veel suurema idiooti teinud. Very Happy

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes teavad teie loomingust..?   Kes teavad teie loomingust..? - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kes teavad teie loomingust..?
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Teie arvamus - Agatha Christie

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: