MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)

Go down 
+5
Lord Esai
Keiti
padjanägu, [h]
Maiu Laaneoja
Pingu
9 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime21/3/2009, 17:01

Mul tuli irmus suur uuenduste isu peale Embarassed .
Nüüd on lisatud punktid Mida saab iga postituse, lisatud teema ja foorumis oldud päeva eest.
Mingilmääral peaks ta siis nagu aktiivsust näitama Very Happy

Reputatsiooniga on kaasnenud iga postituse lõppu väikesed +/-
Saad klikkida plussi, kui sulle postitus(võib kasutada juttudel näiteks :)) meeldib ja postitaja saab reputatsiooni juurde. Kui aga sulle postitus ei meeldi, võid vajutada miinust mis postitajalt reputatsiooni vähemaks võtab.
Kui oled teiselt postituse eest lausa tänulik võid vajutada "thanks" ja postitaja saab rohkem reputatsiooni xD
Kuidagi peaks see aitama igaühel natuke adekvaatsemaks muutuma Very Happy Saad teada, kui väga sa teistele meeldid ja kui palju närvidele käid Very Happy

Ma tean, et mõttetud asjad, aga vahepeal tuleb õudne isu uuendada Razz
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime15/9/2009, 23:15

ütle mulle, kuidas punktid miinustesse minna saavad? Very Happy mitte, et ma neid jälgiks, lihtsalt hakkasid enne silma Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime16/9/2009, 15:17

Ma panin meelega Vaba teema peale -10 süsteemi Very Happy Et iga postituse pealt läheb punkte hoopis maha. Et... pöördumatud tsättijad offtopicu eest natuke nahutada saaks Very Happy
Nüüd tegin asja leebemaks. Iga postituse eest läeb viis maha... Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime16/9/2009, 15:50

auts.. nii et tänasest peale võib ainult jutte kommenteerida ? Tundub, et minu aeg siin foorumis hakkab otsa saama Very Happy xd

(Iris olen)
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime16/9/2009, 17:38

krtt. ma ka m6tlesin, et miks mul punkte koguaeg v2hemaks j22b, aga nyyd saan aru. Ma olen suur lobamokk. xd
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime16/9/2009, 17:54

Aga ma ei saa jälle aru, kuidas mul nii palju punkte on, kui ma pmst aint tsätis postitangi. Very Happy
(ee, mai tea kelle kasutajas ma praegu olen, aga ma olen padjakas praegu, muudje.)
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime16/9/2009, 19:22

Hah Very Happy
Teema tegemise eest saab igalpool väljaarvatud vabas teemas +3 punkti.
Iga postituse eest saab +1 punkti. Iga foorumisoldud päeva eest +10, iga sõbra eest +10..
Ma ei tea kuidas neid punkte niipalju koguneb Very Happy Nädalaga on 70 punkti juures... kui sa just nädalas 14 postitust vabasse teemasse ei tee Very Happy
Aga tegelikult... keda need punktid ikka huvitavad?
Nad ei näita aktiivsust. Nad ei näita postituste arvu... Nad on ainult minu igavusest lisatud Very Happy
Nii, et ärge end väga segada laske Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime16/9/2009, 19:41

ega jah xD olgu. ma siis teen vist rekordi miinustesseminekuga Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime16/9/2009, 19:43

Nohh, v2hemalt rekord. :)
Ja, see on hea, et mulle see asi veidikene selgemaks nyyd sai.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime16/9/2009, 20:57

kui me just 14 posti nädalas tsätti ei tee ? nalja teed v? Very Happy:D ma teen üldiselt palju rohkem neid sinna Very Happy aga noh, jah, suht suva tegelikult Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime16/9/2009, 21:23

14 päevas ehk, if that even covers it Very Happy oleneb, kes sees on ja postitab ka tegelt Very Happy monoloogi pidada nii ei saa xD
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime16/9/2009, 21:26

ma ei sa yhest asjast aru.
Kui iga postitus annab 1 plusspunkti ja vabasse teemasse postidades saab 5 miinus- punkti, kas siis saab tegelikult nagu ikkagi 4-miinuspunkti.
Et postituse eest saad yhe juurde, aga samas l2heb 5 punkti maha.
V6i on nii, et kui postidad vabasse teemasse l2heb 5 punkti maha ja juurde ei tule midagi. V6i...
Ah, midaiganes, asi l2ks segaseks.
Tagasi üles Go down
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime17/9/2009, 15:31

vabas teemas läheb maha ikka 5...
saab neid määrata ka teemade kaupa...
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime17/9/2009, 15:42

Ilma tsättita poleks siin pooltki nii fun...
Igatahes,mul on kuidagi kahtlaselt palju punkte. Suspect
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime17/9/2009, 20:53

Gosh, reputatsioon ka veel!
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime17/9/2009, 22:14

Who cares ? Very Happy

Tsätt on hea koht, ma oleks uhke, kui mul reputatsioon räigelt miinustes oleks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime17/9/2009, 22:21

kuidas t¹ätt ja reputratsioon hetkel koos käisid? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime17/9/2009, 22:33

Iga tsäti posti eest saab -5 punkti võid midagi sellist. Aga reputatsiooni tsätt ei puudu, va padjakas. xD
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime17/9/2009, 23:02

Ma ütlesin seda rohkem selle.. ee.. Keiti(mapolekindelkasseeolitema?) postituse peale, Maiu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime18/9/2009, 13:32

Jaa, minamina. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime18/9/2009, 20:21

läheb viis maha. Igas "vaba teema" teemas .^^
Aga õigus ta on, et rekord igatpidi xd.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime18/9/2009, 21:54

hm. okei. Very Happy
minul on nyyd k6ik selge :)
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime19/9/2009, 14:56

juhuuu Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime19/9/2009, 16:44

(sorri, et ma nii palju kära (ja offtopicut) oma küsimusega tekitasin 8-) )
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime19/9/2009, 18:54

kas sa kuuled kedagi nurisemas?
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)   Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hunnik uusi kasutuid asju :D (punktid, reputatsioon)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Punktid?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Uudised-
Hüppa: