MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 The Ring (õudukas)

Go down 
+15
*Nastik.
Natu
Viinamari
MyMystery
FlyWithMe
Pizza
Maiu Laaneoja
Lord Esai
Krissu
Lammas
Disaster
Prince Kirameki
Miley Cyrus
Pingu
Keiti
19 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime14/4/2012, 18:35

MyMystery- saan sinust täielikult aru. Mul endal on pidevalt selline tunne peale õudukate vaatamist Very Happy . Eriti peale Ringi
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime14/4/2012, 18:35

Aga mina olen vist üldse väga külma närviga, sest kuigi ma olen kõik Ameerika versioonid ära vaadanud, ei ole ükski eriti õudne tundunud Very Happy Sama lugu The Grudge'iga ja üldse kõikide õudukatega (jaapani versioone pole küll näinud, aga ikkagi).
Ainus, mis veidi ebamugava olemise tekitas, oli "The Exorcism of Emily Rose", aga "The Ring" küll jube polnud :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime14/4/2012, 18:38

Mina tavaliselt küll jahmun kui vaatan mõnda filmi ja siis kommentaaridest loen, et on õudsamaidki. Aga Ameeriklaste versioonid Jaapani õudukatest on küll titekad Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime15/4/2012, 20:06

Jaapanlased oskavad imehästi vaatajat öösiti voodis hirmust vabisema panna Very Happy
Aga sellised filmid mis elavad ainult ehmatuskohtade ja dramaatilise muusika najal on minumeelest kõik ülimõttetud. Kui inimene ehmatab mingi kolli järsu ilmumise peale tundub kõik nii ebaaus. Sohiga ehmatamine.
Stephen Kingi õudukad nagu nt "Carrie", "The Shining", "Pet Sematary" ja "Misery" ei ela vaid ehmatuskohtade peal ja öösel julgeb magama kaa jääda:D Minu meelest ongi üks õige õudusfilm selline mis küll filmi ajal värisema võtab, aga pimedal tänaval ei jälita.

Ring oli suht pask. Very Happy Mulle ei meeldinud selle juures mitte ükski areng ja isegi sisu oli nõme Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime15/4/2012, 20:18

Ringi sisu on jh nõme, aga mina peale selle magama ei jäänud Very Happy võttis kõhedaks see kasseti värk ja minul on kodus sadu kassette .

Üks filmidest, mida ei saa Ringiga võrrelda on minu arust Hispaania "El Orfanato" , mis lihtsalt tegi mind kurvaks Crying or Very sad , film oli väga hea ja soovitaksin seda kõigile tegelikult Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime29/4/2012, 14:32

Oh, õudukad on head. Väga head. Very Happy
Madude omad on kõige paremad.

Aga "Ring" on ka hea. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime30/4/2012, 22:42

Mind jaapani versioon ''Ring" küll mingeid emotsioone ei tekitanud xD
Ma ei tea... kõik räägivad, et see on jube hirmus aga mulle see ei mõju Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime30/4/2012, 22:46

Kui tahate ausalt teada, siis the ring ajal ma lihtsalt naersin täiest kõrist. Minujaoks lihtsalt nii ulmeliselt naljakas kui see plika sealt kaevust välja roomab. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime30/4/2012, 22:47

Ma ka pigem naersin ja irvitasin seda vaadates Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime30/4/2012, 22:51

No päriselt on see nii kuramuse ebard ka. Kuid noh jah, mina naersin ja sain teistel piki pead ka veel, et ma rikun oma naeruga hea kraami ära. Very Happy

No sellest veel paroodiat vaadata oli liig mis liig. Vähe ei naernud siis juu! Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime30/4/2012, 22:58

Ma olen ka vist paroodiat sellest näinud aga pole kindel.. vist siiski olen Very Happy
No ma ei tea mis seal nii head oli, peale selle et naerda sai xD
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime30/4/2012, 23:27

Ega muud ei olnudki! Laughing
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime30/4/2012, 23:28

Jeah, i guess so Very Happy
Tagasi üles Go down
kettz
Piraat
kettz


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Tallinn

The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime30/8/2012, 13:49

olen kõiki osasid minuarust näinud, aga ei tee neil vahet, Very Happy igastahes, minu arust on see suht nõme, midagi õudsat seal eriti ei ole tegelikult, suht koom vnii. kõigeparem neist oligi esimene, teine suht labane.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime14/9/2012, 08:59

Pole vaadanud Very Happy Ei salli õudukaid.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





The Ring (õudukas) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Ring (õudukas)   The Ring (õudukas) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
The Ring (õudukas)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ring ei katke eal |5. osa

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: