MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kati lugu. ~~~ lõpetatud.

Go down 
+4
SixxBitch
nasicc
swessu
Krissu
8 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime6/8/2008, 10:23

See lugu on päriselt juhtunud, aga nimed on muudetud. Ma tean, et see on mingi mõttetu ja igav.

________________________________________________

See kõik juhtus eelmine suvi, kui ma olin 13.aastane. Ma istusin üks õhtu väga hilja arvutis ning mul oli igav. Läksin siis reiti ja mõtlesin, et võiks vali mind mängu mängida ja seal oligi kaks ilusat blondi poissi, kes olid minust 3 aastat nooremad ja nad elasid seal, kus asus minu maakodu ning nad olid parimad sõbrad. Panin ühe neist endale väljavalituks kuigi teine oli armsam. See, kelle ma endale väljavalituks panin oli Paul ja ta parima sõbra nimi oli Karl. Ma suhtlesin Pauliga väga väga palju msnis ja lõpuks läksin ma maale, aga sellel ajal ei olnud Pauli seal, aga ta parim sõber oli. Ma olen hästi arg, aga siiski ma julgesin Karliga kokku saada. Ta oli minust lühem ning poisil oli hästi armas naeratus. Me kõndisime vist pool mu maakodu läbi ja rääkisime vähe. Polnud üldse teemasi millest selle väikse poisiga rääkida. Ta näitas mulle enda kodu ja Pauli maja ka. Järgmistel päevadel, mis ma maal olin, ei saanud ma Karliga kokku ning sõitsin siis koju tagasi. Paari päeva pärast sõitsin ma Leetu ja ostsin mõlemale poisile kingitused. Need olid poisilikud rahakotid. Praegu tundub see nii vale teona, et ma need neile ostsin.


Viimati muutis seda Kiiisu (17/8/2008, 16:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime6/8/2008, 11:02

Mm, hea tundub.
Mõni asi jääb nagu selgusetuks, aga ju see ongi sul niimoodi mõeldud.
Et, kirjuda ikka edasi eks. :)
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime6/8/2008, 20:14

Mis asi selgusetuks jääb ? Very Happy
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime6/8/2008, 21:05

Eumh, no mitte selles mõttes selgusetuks, põneva koha pealt jätsid pooleli lihtsalt no. Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime6/8/2008, 21:11

selge , täna või homme kirjutan uue osa. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime6/8/2008, 21:37

Heh.
Paljutõotav.
ootan uut. Wink
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime6/8/2008, 22:03

Täna panen, aga hiljem. :)
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime6/8/2008, 23:10

Hea :) Tahan edasist sündmuste käiku juba lugeda.
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime6/8/2008, 23:31

Kuna mõndadele see jutt meeldib, siis ma kirjutan edasi. :)

_____________________________

Tulin Leedust tagasi ja mõne nädala pärast läksin jälle maale. Poisid helistasid mulle, kui ma maal olin ja rääkisid minuga kaks tundi täiesti mõttetut juttu. Enne seda kõne käisid nad ratastega minu maja ees ja ma nägin neid, aga peitsin põõsa taha. Õhtul tulid nad jälle ning siis poisid tulid aeda ja kiikusid kiiktoolis. Andsin neile kingitused ka ja neile meeldisid rahakotid. Kui ma Pauli nägin esimest korda, siis mulle hakkasid meeldima ta blondid ja armsad juuksed. Mina seisin ja nemad kiikusid. Poisid kutsusid mind mitu korda kiigule, aga ma ei julgenud minna. Siis pakkusid Karl ja Paul, et me võiksime jalutama minna. Ma läksin majja ja vahetasin riided ära. Oli vihmane ilm. Ma sättisin nii kaua, et nad helistasid mulle ja küsisid, kas ma ikka tulen. Läksin välja ja ütlesin vanaemale, et 20.30 olen tagasi. Läksin poistega siis jalutama. Hästi piinlik oli, kuna nad küsisid, et kas ma julgen kallistada. Ma ei tea küll miks, aga ma ei kartsin kallistada. Kallistasime esimest korda siis kui Karl ei näinud. Teda oli nii ära tüütanud, et ma ei julgenud kallistada ega midagi muud teha. Kui kalli oli tehtud, siis järgnes järgmine piinlik küsimus, kas ma käest kinni julgen võtta ja jälle ma ei julgenud, aga pärast me siiski jalutasime käest kinni. Kui mõni auto möödus, siis me lasime käest lahti, kuna Paul ei julgenud teise ees käest kinni hoida, aga parima sõbra ees julges. Peale seda läksid küsimused veel hullemaks, kas ma musi julgen anda põsele ja kas ma suudelda julgen, aga ma ei julgenud ja ütlesin neile, et järgmine kord, aga seda järgmist korda ei tulnudki. Me jõudsime mu maja ette ja me läksime aeda kiiktoolile. Ma istusin Pauli kõrvale, me hoidsime käest kinni ikka veel ja ta küsis, et kas ta meeldib mulle ja ma vastasin jaatavalt ja küsisin vastu ka ning ta vastas samuti jaatavalt. Kuigi ma kahtlesin selles, kuna ma olin käitunud nagu väike laps. Ma pidin lõpuks majja minema, sest kell oli 21.00 juba. Maja ees me veel kallistasime ja Karl nägi pealt.
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime6/8/2008, 23:35

Tahan teada, mida "Karl" seda nähes tegi Very Happy HEA!
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime6/8/2008, 23:38

Sellest ei tulegi juttu, mis ta tegi. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime6/8/2008, 23:41

Ehh.
Ootan huviga uut. ;D
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime13/8/2008, 09:42

Viimane .

Nad helistasid veel mulle õhtul ja Paul tahtis minuga ülejärgmine päev kinno minna, aga ma läksin maalt ära järgmine päev, niiöelda põgenesin Pauli eest, kuna mul oli niigi mark ja veel piinlikum oleks olnud minna kinno ja ma ju lubasin, et järgmine kord me suudleme ja värki.
Paari nädala pärast läksin ma maale koos sugulasega. Ma ei helistanud Paulile ja tema ei helistanud mulle ka. Ma läksin koos sugulasega ta maja ette. Kahjuks ei olnud mitte kedagi kodus. Helistasin Paulile, aga ta ei võtnud vastu. Helistasin Karlile ja ta võttis vastu. Ta kutsus mind skeiti ja ta oli seal nelja sõbraga nagu ta mulle ütles. Läksime koos sugulasega skeiti, me ei jõudnud veel skeidinigi jõuda, kui juba jooksis kari poisse meie poole ja mõned olid ka ratastega. Nad sõimasid ja naersid minu üle. Paljud läksid tagasi skeiti, aga need neli poissi, kes olid ratastel tulid minu koduni järgi. Poisid viskasid mind õuntega, aga pihta ei saanud ja tahtsid mulle ratastega tagant peale sõita, aga ka seda nad ei teinud. Nad küsisid, et kas mu reit on kunksmoor123. Kui me jõudsime mu maja ette, sõitsid nad minema ja ma karjusin neile järgi, et nad on alaarenenud värdjad. Läksin majja, väiksesse tuppa ja istusin maha ning nutsin umbes tund aega. Kuulasin ühte head Avrili laulu ka. Läksin elutuppa pärast filmi vaatama koos sugulasega.
Järgmisel päeval ma helistasin Paulile ja kutsusin ta endale külla. Ta tuligi nii umbes tunni aja pärast. Kõik oli nii hea, me kiusasime üksteist ja naersime palju, aga õnneks ma ei pidanud suudlema temaga. See oli meie vviimane kokkusaamine.
Läksin järgmisel päeval koju ja umbes kolm päeva oli möödunud meie viimasest kokkusaamisest, kui Paul kirjutas mulle msnis, et me ei käi enam, kuna ma ei meeldi tema sõpradele ja ta ütles, et me võike sõpradeks jääda. Ma pidin ¹oki saama, kui sain teada, et ta jätad mu maha enda sõprade pärast. Sõbrad oleme me siiamaani, aga ma ei ole Pauli näinud eelmisest suvest. Karli olen ühe korra näinud eelmisest suvest, nägin teda sessionil.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime13/8/2008, 12:51

Masendav lõpp...
Aga hea oli. (:
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime13/8/2008, 21:50

Kurb :/
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime13/8/2008, 21:52

On on . ;/
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime15/11/2008, 18:20

valus... Sad
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime15/11/2008, 18:39

oh jah
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime15/11/2008, 18:56

nuuckxsz siis ju... leia endale keegi, kelle rinnal nutta
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime15/11/2008, 20:29

See asi unustatud juba Wink
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime15/11/2008, 20:57

Siis on hästi cheers
Tagasi üles Go down
MidNight
Teise astme kurjuse abiline
MidNight


Male Postituste arv : 6
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime16/11/2008, 13:14

Õudne : o
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime16/11/2008, 15:03

heh Very Happy
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime16/11/2008, 15:30

Kurb..
saite mu jälle nuuksuma panna:d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime16/11/2008, 15:36

See jutt ajas nutma ? :O
aga jah, kurb jutt. :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kati lugu. ~~~ lõpetatud.   Kati lugu. ~~~ lõpetatud. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kati lugu. ~~~ lõpetatud.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: