MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Viini Valss

Go down 
+15
kurmzu
Disaster
NeverToLate
LittleMissy
Miley Cyrus
black
Krissu
EITC.
Audrey
Kärolyn
Jezzy
Helen
nasicc
Keiti
Sixx-
19 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorTeade
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Viini Valss - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viini Valss   Viini Valss - Page 11 Icon_minitime21/4/2009, 20:35

Üks sõna : Utoopiline draama
ok, see oli kaks sõna Very Happy


Aga...ma teen nii, et uue osa pealkiri on alguses Viini Valss II
Ajutiselt...
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Viini Valss - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viini Valss   Viini Valss - Page 11 Icon_minitime21/4/2009, 21:24

"Sa ei oleks tohtinud tal minna lasta..."
Türa kui ÕIGE lause see on!
Okei, ma ka nutan siin ...
Ma ei tea ...
Michel ei meeldinud mulle vahel, see, mis ta kõik ütles ...
Aga ... aga ta lõpus meeldis mulle.
Sest ta oli ausalt kurb selle kõige pärast ...
Jah.
Mul pole midagi rohkem öelda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Viini Valss - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viini Valss   Viini Valss - Page 11 Icon_minitime22/4/2009, 23:56

Deem, ma alles nüüd leidsin, lugesin kõik järjest läbi ja nii sa meile siis tasudki? Neutral Ma jummala halan siin praegu, põsed pisaraist märjad, nägu punane kui peet ja ise jumalast kurb.
Ja ma tahan, just TAHAN uut hooaega!

Tears, tears and tears... Only tears.

(Ps. Ajasid mind väga tundeliseks, kuid ma juba rahunen. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Viini Valss - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viini Valss   Viini Valss - Page 11 Icon_minitime14/6/2009, 20:50

Ma ei saa lihtsalt. Ma lihtsalt nutan siin, oma vanemate ees. Ma ei saa sinna midagi parata.
See oli liiga hea. Ja see lõpp.. Ma lihtsalt jumaldan kurbi lõppe. Aga see oli.. nii kurb.
Vaene Kadri. Ta ei oleks tohtinud tõesti Michelil minna lasta. Aga ma tean, et sellises olukorras ei saa midagi teha.. Lihtsalt ei suudeta.
Kristiina muutus lõpuks heaks. Mulle meeldis see täiega, et ta selle lause ütles. See oli niivõrd õige. Täpselt see, mida vaja oli. Üleüldse oli kõik õige. Kirjavigu oli muidugi kohutavalt, aga iseenesest oli kõik õige.
Ma lihtsalt ei suuda seda kannatada. See oli nii ilusasti kirjutatud, nii.. tundeliselt. Ma lihtsalt pean seda valu jagama. Nagu alati.
Aga tead, mulle kohutavalt meeldis see jutt. Jah, mul oli kindlasti vahepeal kriitikat, aga ma ei suuda seda hetkel meenutada..
Ah, see oli nii ilus. Jah, ma tean, et see kõik oli paha ja kole ja nõme ja vastik ja nii edasi, aga.. see oli ilus, ma ei saa sinna midagi parata. Mulle nii meeldivad kurvad lõpud, kuigi ma samas nii vihkan neid.
Aeh. Aga ma juba kogun ennast.. Nüüd ma saan hakata teist hooaega lugema.
Ja katsu ainult Pauli Kadriga kokku panna.. Kuigi, tegelikult ei oleks mul selle vastu arvatavasti midagi. Noh, mulle meeldib Paul. Jah, mulle meeldib Michel ka, aga.. mulle meeldib Paul. Ma ei saa sinna midagi parata, ta meeldib mulle. Ja ma nagu.. kujutan ette, mida Kadri tunneb, nii et ma olen suht veendunud, mis ma teisest hooajast leian..
Aga noh. Sa arvatavati tead, kui hea jutt see on.. Aga ikkagist. Ma ütlen ka seda:
See on VÄGA hea jutt! Super!
Sa oled tubli, et selle kirjutasid.. Mina ei oleks sellega hakkama saanud. Ma olen nii tänulik.
Nüüd mul on jälle midagi, millele mõelda..
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Viini Valss - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viini Valss   Viini Valss - Page 11 Icon_minitime14/6/2009, 20:58

Yeah, uus lugeja ja PIKKADE KOMMENTAARIDE KIRJUTAJA!
Usun et kriitikat oli vahepeal kõvasti, sest mõned osad olid lihtsalt...haledad Very Happy
Ma jumaldan ka kurbi lõppe, need on tavaliselt nii nunnud. Ja mulle endale meeldisid viimased kaks osa kõige rohkem üldse.
Kristiina ongi tgelt tore, lihtsalt ta oli vahepeal veidi armukade Micheli peale, mõistan teda täiega, Michel on nagu...Noh...*ei leia piisavalt head sõna*
Kirjavead on mu suurim probleem, ma ei loe tavaliselt teksti peale kirjutamist üle and so on.
Tundeline- vahepel küll vb.
Paul on hot, mehelik, tark, mõistev ja samuti salapärane, nagu Michel, ainult et teistmoodi, nad on väga erinevad, aga ühes asjas sarnased. *teeb salapärase näo*
Ma ise ei usu ka siiamaani, et ma sellega hakkama sain, arvewstades minu iseloomu ja mõnikord oli küll tunne, et jätan pooleli, aga I made it, sest kohe olid paar inimest vingumas, et miks uusi osi ei tule tongue
Aitäh, mulle endale ka kohati väga meeldib see jutt, ja mõnikord meeldib Michel liiga palju ka.. Crying or Very sad
Üritangi kirjutada teksti mis paneks inimesi mõtlema, mitte ainult mingi reidijutt.
Aitäh, you made my day
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Viini Valss - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viini Valss   Viini Valss - Page 11 Icon_minitime14/6/2009, 21:32

Ma ütlen ausalt, et ma tahaks natuke nutta... Very Happy

Minu viga, ma vist elan sisse.
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Viini Valss - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viini Valss   Viini Valss - Page 11 Icon_minitime16/6/2009, 10:28

Mis viga?!
Väga tore, et sa sisse elad, nii peabki! :)
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Viini Valss - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viini Valss   Viini Valss - Page 11 Icon_minitime16/6/2009, 12:10

Masendav lõpp ! Sad
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Viini Valss - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viini Valss   Viini Valss - Page 11 Icon_minitime10/1/2010, 22:07

Lugesin läbi.
Vaatasin, et Viini valss 3 juba ja... see oli ju tglt sitaks hea jutt ja... jamh. Very Happy
Aga neil Michel'iga aega küll uuesti kokku saada. Very Happy

Meeldis! :)
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Viini Valss - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viini Valss   Viini Valss - Page 11 Icon_minitime11/1/2010, 17:32

Aitäh. Very Happy
Hah, mul endal on küll NII piinlik seda juttu siin lugeda:D
Aga muidugi on tore kui meeldis. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Viini Valss - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viini Valss   Viini Valss - Page 11 Icon_minitime11/1/2010, 17:45

Mhah. Very Happy
Kõigil piinlik vist.. Very Happy (Vanemate juttudega. Very Happy )
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Viini Valss - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viini Valss   Viini Valss - Page 11 Icon_minitime11/1/2010, 17:50

Ooojaaa.
Mingi osa minust tahaks seda juttu üldse ära kustutada. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Viini Valss - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viini Valss   Viini Valss - Page 11 Icon_minitime11/1/2010, 17:52

Näääh.
Teised alati armastavad seda. D
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Viini Valss - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viini Valss   Viini Valss - Page 11 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Viini Valss
Tagasi üles 
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 11Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Viini Valss II
» Viini Valss III

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: