MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Alina päevikud (LÜHIJUTT)

Go down 
AutorTeade
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Alina päevikud (LÜHIJUTT) Empty
PostitaminePealkiri: Alina päevikud (LÜHIJUTT)   Alina päevikud (LÜHIJUTT) Icon_minitime17/2/2009, 14:44

Tuli mõte midagi kirjutada ja kirjutasin kiiruga ühe lühijuttu.Ma väga loodan, et teile meeldib :)
Head lugemist!
******ÕHTUL******
Õues oli pime ning vihma sadas.Me istusime perega kamina ees ning sõime võileibu.Järsku kuulsin ma kusakilt niuksumist.Ma vaatasin toas ringi.Ei kedagi.Küsisin isegi vanematelt, kuid nemad vahtisid telekat ikka edasi.Lõpuks otsustasin ma toas ringi vaadata jõudsin välisukseni.Seisin natuke aega seal, kuid siis alles taipasin, et hääl tuli uksetagant.Tegin ukse lahti.Esialgu ma ehmatasin, kuid see oli koer.Ma jooksin kähku vanemate juurde ning ütlesin neile."Emme, issi ma leidsin koera!""Kust?"Küsisid vanemad, nagu ühest suust."Uksetaga.Ma ju küsisi ja ütlesin, et kusagilt tuleb imelikku häält."Virisesin ma."Emme ja issi.Ma olen niikuinii endale alati looma tahtnud.Kas ma palun võin ta endale jätta?"Anusin ma vanemaid.Nad esialgu küll ei tahtnud, kuid ütlesin, siis:"Kuidas?Kuidas me jätame ta niimoodi?Palun."Palusin ma vanemaid edasi, kuni nad lubasid.Ma lasin kähku koera tuppa ning kuivatasin ta vanakaltsuga ära.Järgmisena hiilisin ma tasakesi kööki ja andsin koerale salaja vorsti.Ema sattus peale ning hakkas pahandama."Koer otsemaid köögist minema!"Oli ema ükskõikne ning kuidagi külma südamega.Ma viisin koera enda tuppa, ise läksin temaga kaasa.Ma andsin koerale väikese vana palli.Mida ma enam ei kasutanud.Loopisin talle mitu korda ning mõtlesin:Kuradi armas koer.Tänavalt tuppa toodud.Nii puhas ja tark loom.Koer tuli minu juurde voodisse.Ma mõtlesin millegi üle tükk aega.See mille üle ma mõtlesin oli ta nimi.Äkki Pontius.Eiii, see ei sobi.Rosita.Äkäää.Mosbel.Ei, labane nimi.Mõtlesin veel tükk aega kuid, siis tuli sobiv nimi.Pontu.Kui õhtu oli käes võtsin ma koera ja läksin temaga voodisse.Ma vaatasin veel pikutades telekat.Justkui koergi oleks vaadanud, sest ta oli nii huvitava näoga.Lõpuks tuli ema, tegi ukse lahti ja ütles ukseavast:"Head ööd!"Vastasin emale samaga.

******HOMMIKUL******
Niisiis tuli hommik.Ma tõusin üles isegi Pontu tegi oma väikesed silmad lahti.Jooksin kähku alla.Jällegi tegi Pontu sama.Kell oli juba hommikul nii palju, et ema ja isa olid vahepeal poes käinud ja Pontule toitu söönud.Mina läksin laua äärde putru sööma ja Pontu oma toitu.Kui söögid söödud läksin ma koeraga jalutama.Mu sõbranna tuli ka kaasa.Ta ütles mulle, et Pontu on hästi armas ja kena koer.Seda minu meelest ka.Me jalutasime parki.Seal lasin ma Pontu ketist lahti ja loopisin talle puuoksa."Issand, kui tubli koera sa endale saanud oled."Imetles sõbranna.Tükk aega mängisime Pontuga veel.Ma lasin oma sõbrannal Ketrutil ka proovida Pontule puuoksa viskamast.Ketruti visatud oksa ta ära ei toonud.Hüüdsin Pntu nime ja juba oligi ta meiejuures.Ma panin talle keti kaela ning me läksime koju.Nii saingi ma endale koera
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
 
Alina päevikud (LÜHIJUTT)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: