MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Väärtusetu teemant

Go down 
3 posters
AutorTeade
kutsuke123
Piraat
kutsuke123


Female Postituste arv : 15
Age : 31

Väärtusetu teemant Empty
PostitaminePealkiri: Väärtusetu teemant   Väärtusetu teemant Icon_minitime13/2/2009, 20:17

Mingi lyhijutt.. kommige khm :))


Väärtusetu teemant

Jahedal talveõhtul sajab laia lund. Tõmban salli tugevamini kaela ning lükkan jalgadega kiigele hoo sisse. Kräuksudes hakkab see edasi-tagasi liikuma. Mul on külm, kuid ma ei kavatse veel koju minna. Mitte enne, kui olen selgusele jõudnud. Kuid õigupoolest millele? Taas sukeldun mõttesügavustesse. Kiige hoog jääb väikseks ning kriuksumine kaob. Järgi jääb ainult vaikus. See vaikus. Kõrvulukustav müra.

Ükskõik, millele ma ka ei keskenduks, jõuab mõttejärg ikka ja alati Tema juurde. Ta naeratus ja silmad, mis mind tihtipeale nii armsalt on vaadanud. Soojad sõnad ja sõbralikud jutuajamised – neid jään ma kohe kindlasti taga igatsema. Aga miks igatsema? Kas Ta pole mitte mu sõber? Jah, sõber. Kuid siiski, mina ei saa Teda iial sõbrana võtta. Ta ei pea teadma, mida mina tunnen peaasi, et Tema oleks õnnelik. Ja Tema õnneks on vaja just ühtainsat inimest – see pole mina, kahjuks. Minu süda kuulub Talle, kuid Tema süda, kuulub kellelegi teisele.

Kui sa kedagi armastad, siis lase Tal minna.

Nüüd jõudsin ma selgusele. Ma armastan Teda ja jäängi armastama, kuid Tema õnn on mulle tähtsam. Sellepärast jäägu kõik nii, nagu on. Ma võtan selle vähese, mis mulle on antud –sõpruse – ja muudan selle suureks!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Väärtusetu teemant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väärtusetu teemant   Väärtusetu teemant Icon_minitime17/2/2009, 20:54

Armas. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Väärtusetu teemant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väärtusetu teemant   Väärtusetu teemant Icon_minitime17/2/2009, 21:01

Väga hea Wink
Olukord nagu minul ühe erinevusega
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Väärtusetu teemant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väärtusetu teemant   Väärtusetu teemant Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Väärtusetu teemant
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: