MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 New school, new people. [20]

Go down 
+35
HannaLiisaaa
Karolin
kcissy
LittleStar
black
muskam
Tricia
Karro
TheOne
cth-
tzerrikas
eku:)
MissTrouble
SugarPiece
Triinu:D
padjanägu, [h]
Keiti
KillerCandyFuck
VanniJenny
kurmzu
Murtagh
lllennu
Miley Cyrus
NeverToLate
Evy
Kärolyn
LittleMissy
Liina
teletupsik
EITC.
Helen
nasicc
Krissu
GossipGirl
bbrit .
39 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
KillerCandyFuck
Piraat
KillerCandyFuck


Female Postituste arv : 16
Age : 30

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime20/4/2009, 16:49

heaa . ;d
jään uut osa ootama (a)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime20/4/2009, 16:58

Tead, mis ma praegu ütlen ? ? ?
Ma arrrrrrrrrrrrmastan seda juttu tääääääääiega, äääää. Very Happy ( L )^^
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime20/4/2009, 18:07

Lõpp oli mõnusmõnusmõnus. ^^
Uut. (:
Tagasi üles Go down
lllennu
Piraat
lllennu


Female Postituste arv : 16
Age : 29

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime20/4/2009, 19:36

ÜLIÜLIÜLIÜLIHEA (L) kusjuures te kõik peaks mind tänama (hh) kuna tänu minule brit võtab end tihti kokku ja kirjutab uue osa. kui ma teda tagant ei sunniks siis ilmuksid osad vist iga paari kuu tagant Very Happy Laughing
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime20/4/2009, 19:44

Tänks kõigile, kes loevad :)
Lllennu sa ära egotse Very Happy:D:D:D
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
lllennu
Piraat
lllennu


Female Postituste arv : 16
Age : 29

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime21/4/2009, 19:22

Brit, ma ei egotse. ma räägin lihtsalt tõtt. ma tean, et tõde on valus kuulata Very Happy aga nii see on . niiet hakka juba uut osa kirjutama ;d
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime21/4/2009, 20:01

Mina ja Irts loeme kaaaaa !! Very Happy
(black on iris Very Happy).

mian tahan KAAAA nimekirjas ollllaaaa Very Happy *naerab*

ei tegelt, armash nagu alati (:
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime21/4/2009, 21:41

panin teid ka kirja, ja tore kui lugejaid on :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime21/4/2009, 21:47

Awwww. Very Happy
Asi areneb. Very Happy
ootan uut! :)
Ja parem kiiresti. (Võta ähvardusena, kui seda on vaja selleks, et osad kiiremini tuleks. Very Happy )
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime21/4/2009, 21:48

asi areneeb , jep Very Happy
aga siin saab veel sellist jama , et te kõik nutate Very Happy
aga iagastahes, mul täna ei ole aega, aga varsti on Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime21/4/2009, 21:49

Kõik nutame??
Oioi. Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime23/4/2009, 10:35

jah nutate nii et pisarad voolavad Very Happy aga uus osa, kriitikat, kommentaare ja muud toredat ka, Very Happy


14.

Istusin vaikselt ja ei liigutanud ennast. Ma vaatasin filmi, iga hirmsa koha juures silmi kinni pigistades. Megan naeris mu üle. Kõik mu kommid jäid ka järgi, sest ma ei tahtnud selle pakiga krõbistada.

Kui film läbi sai, kõndisime kõik koos naerdes välja ja jäime kino ette seisma. Kell oli juba kaheksa ja väljas oli üsna pime. „Mis me teeme? Või lähme igaüks oma koju?“ küsisin ja vaatasin kõigile järgemööda otsa. Jack kehitas õlgu ja võttis oma telefoni, sest keegi helistas talle. Ta võttis vastu ja kõndis meist natuke kaugemale. „Ma pean vist koju minema,“ ütles Megan ja kallistas mind. Seejärel Darrenit ja jooksis siis Jacki juurde ja kallistas kuidagi teda ka.

„Kommi tahad?“ küsisin Darrenilt taskust komme välja võttes. „Sul jäi neid järgi?“ küsis ta. „Ja, ma ju ei söönud neid ja ma ostsin neid liiga palju sest Jack käskis,“ ütlesin naerdes. Jack jõudis ka meie juurde tagasi ja vaatas mulle kulmu kortsutades otsa. „Mida ma jälle tegin?“ küsis ta. „Käskisid mul palju kommi osta,“ vastasin talle, mille peale ta ka oma kommid taskust välja võttis. „Ma unustasin need üldse ära.“

Kõndisime vaikuses bussipeatusesse. Vaatasin bussi aegu ja ohkasin. „Mis bussiga te lähete?“ küsisin, sest minuoma läks kindlasti kõige hiljem. Selleni oli viisteist minutit aega. „Ma lähen kuueteistkümnega,“ ütles Jack. Vaatasin uuesti kella oma telefonilt ja siis uuesti bussi aegu. „Su buss peaks kohe tulema,“ mainisin Jackile ja vaatasin Darrenile otsa, kes oli kuidagi vaikne.

„Ma lähen viiekümne neljaga,“ ütles Darren. „Meie buss läheb umbes kümne minuti pärast,“ vastasin talle ja istusin pingi peale. „Mu buss tuleb,“ ütles Jack. Tõusin uuesti püsti ja kallistasin teda. „Tavai, homme näeme,“ ütlesin talle, kui ta bussi astus.

„Ja olemegi meie kahekesti,“ pobisesin, kui pingile istusin. Vaatasin Darrenile otsa ja patsutasin enda kõrval olevale tühjale pingile. „Tule istu,“ kutsusin teda. Darren istus mu kõrvale ja vaatas telefoni.

Istusime vaikuses, koguaeg , kui ma tahtsin temalt midagi küsida, siis sain aru, et see on ikkagi nii loll küsimus ja olin parem vait. Varsti hakkasin ma külmast jälle värisema. Darren nägi seda ja vaatas mulle hoolivalt otsa. „Tahad mu pusa?“ küsis ta, mille peale ma pead raputasin. „Aga sul on ju külm,“ lausus ta. „Buss tuleb niikuinii kohe, seal on ikka soe,“ üritasin tagasi ajada ja naeratasin. „Mhh,“ pobises Darren, istus mulle lähemale ja pani jälle käe ümber. „Ma loodan, et sul nüüd on soe,“ ütles ta ja vaatas mulle oma armsa näoga otsa. „Jah, on,“ vastasin talle.

Kohe varsti tuli buss ja me läksime sisse. Seal oli palju haisvaid joodikuid, kes kõik oma joomingutelt tagasi kodu poole sõitsid. Või uue kõrtsi poole. Tegelikult vahet pole, sest see ei muuda fakti, et nad on jubeda välimusega ja karjuvad üle bussi oma kalameeste nalju.

Varsti oli buss minu peatusesse jõudmas ja ma tõusin püsti, et maha minna. Darren tõusis ka püsti ja jäi ootama, et buss peatuks. „Sa elad ju kaugemal,“ ütlesin talle otsa vaadates. „Jah, aga ma ei lase sul üksinda koju minna, mõni kuri inimene võib tänaval olla,“ ütles poiss ja pööras oma pea siis ühe tema taga oleva joodiku poole.

„Sa ei oleks pidanud mind koju saatma,“ ütlesin Darrenile, kui me mu maja ukse ees olime. „Aga ma tegin seda,“ vastas ta mulle ja ma hakkasin teda kallistama, kui ta mu lõuast õrnalt kinni võttis ja mind suudles.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime23/4/2009, 15:42

jällegi viimane lause oli nunnu
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime23/4/2009, 16:06

Nummi!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime23/4/2009, 16:12

Awwwwwwwwwwwwww!!!
That´s all I have to say. Very Happy
Tagasi üles Go down
Evy
Võlur
Evy


Female Postituste arv : 54
Age : 31

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime23/4/2009, 18:05

oi oi..l6pp oli nii armas... I love you I love you ootan juba uut!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
NeverToLate
Narkar
NeverToLate


Female Postituste arv : 46
Age : 30

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime23/4/2009, 18:14

ARMAS :)
Tagasi üles Go down
NeverToLate
Narkar
NeverToLate


Female Postituste arv : 46
Age : 30

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime23/4/2009, 18:16

ARMAS :)
Tagasi üles Go down
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime23/4/2009, 18:37

sa kohe oskaad no , niiiiiiiiiiiii hea ! ( aa )
uuuuuuuuuut
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime23/4/2009, 18:46

uhhh,
love it .
Tagasi üles Go down
KillerCandyFuck
Piraat
KillerCandyFuck


Female Postituste arv : 16
Age : 30

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime23/4/2009, 19:13

lõpp oli jah hästi hea . Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime23/4/2009, 20:56

niiii tore, et see nii paljudele meeldib :) tuju teeb heaks Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Külaline
Külaline




New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime23/4/2009, 22:57

Awwwwwww, nii nunnu. ( L )
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime24/4/2009, 19:39

Ma kritiseerin, tohib? Very Happy
Liiga vähe kirjeldusi, selle asemel liiga palju otsekõnet.
Võinoh, otsekõnet on piisavalt, kirjeldust sellega võrreldes vähe.
Tüüpiline ka, kuigi tegelikult ei ole, ma ei tea, tavaline Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime24/4/2009, 20:03

jess, keegi kritiseeris.
ma tean et see on tavaline, ma olen üritanud teha juttu, mis ei oleks nii tavaline, aga välja tuleb ikka tavaline, või siis ma ei suuda seda kirjutada rohkem kui kolm osa. Kirjelduste osas.. üritan , aga kui välja ei tule, siis ära süüdista mind palun :d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Sponsored content





New school, new people. [20] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
New school, new people. [20]
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» High school musical

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Bbrit .'u looming-
Hüppa: