MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2009.a võistlus.

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime25/8/2009, 10:42

121. RAAMAT

Pealkiri: "Väikelinn Chicago?"

Autor: Kristen Boie

Leheküljed: 86

Sisu:
Niklase klassi tuleb uus poiss Karl. 6petaja ytleb, et Karl ja Niklas peavad hakkama kodut6id koos tegema. Karl "laenab" Niklaselt CD-ROMi, kuid tagasi enam ei too. Niklase isa ei usu et Karl midagi sellist tegi, kui ysnapea hakkab Karl saama 2hvarduk6nesi, mis lubavad tapmist. Helistajaks muidugi Karl. Kui Niklase vanemad poega uskuma hakkavad ei saa nad midagi teha, sest neil pole mingeid asit6endeid ja l6puks surebki Niklase kyylik.


Enda arvamus: Hahhha. Ma hakkasin k6va h22lega naerma, kui v2lja tuli ei Karl tappis hoopis Niklase kyyliku ja ei teinud Niklasele midagi. Imelik raamat.

Hinnang: 6/10

2009.a võistlus. - Page 3 Vaikelinn

122.RAAMAT

Pealkiri: "Vargus"

Autor: Mia Merge

Leheküljed: 180

Sisu: Kui 2rinaine Eve v6tab yle Markuse firma, ei suuda mees sellega leppida. Ta koostab laitmatu plaani, kuidas naisele k2ttemaksta. Seda koos oma s6prade Mariann ja Robert Reiteliga. K6ige pealt lavastavad nad metsas m6rva, mille sooritajaks on Eve. Tegelikult aga ei sure keegi. P2rast "m6rva" hakkavad nad naisele saatma 2hvardukirju, et Eve neile maksaks. Eve teavitab asjast oma 6ele ja yhele advokaadile. Kui Markus, Mariann ja Robert n2evad et Eve ei kavatsegi maksta, alustavad nad keerulist protsessi. Mariann peab varastama Eve kaardid, et nendest koopiad teha ning Markus teeb netis igasuguseid asju. L6puks v6tab kolmik v2lja ligi kaks miljonit krooni Eve v6ltspangakaarditega. Yhel reisil juhtuvad, aga Eve , Mariann, Markus ja Robert kokku ning Evele saab k6ik selgeks. Ta kutsub appi oma Itaalia s6brad, et k2ttemaksta.

Enda arvamus: Supper. Tegelikult juhtub p2ris maailmas selliseid asju v2ga palju ja selleks peab ikka v2ga tark olema, et sellised asju osata. Igatahes oli Eve vinge naine.

Hinnang: 10/10

2009.a võistlus. - Page 3 Rr_R056961


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:11). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime26/8/2009, 11:57

123.RAAMAT

Pealkiri: "Jäätunud võõras"

Autor: Kristiine Kurema

Leheküljed: 219

Sisu:
Maria ema j22b p6levasse majja ja sureb. Just siis vajab Maria k6ige rohkem oma isa, kuid isa t66tab ja elab linnas ning ei tee tytrest v2ljagi. Maria elab seni endise naabri olga juures. Yhel p2eval kutsub isa Maria prantusmaale reisile. Reisel olles r22gib isa, et elab koos Maria klassijuhatajaga ja nad saavad lapse. Maria satub vahepeal isegi haiglasse. Maria on paanikas ja teda aitab tema kutt. L6puks kolib Maria siiski oma isa ja klassijuhataja juurde elama.


Enda arvamus:
See oli hea raamat. Avastasin just et lugesin seda vahepeal ja siia pole kirjutanudki.

Hinnang: 10/10

2009.a võistlus. - Page 3 226


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:12). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime27/8/2009, 17:09

124.RAAMAT

Pealkiri: "Võimumäng"

Autor: Andreas Schlüter

Leheküljed: 168

Sisu: Nathalie isa on poliitik. Valmiste ajal valmistab see tydrukule ebamugavust. Kui tuleb v2lja, et ta isa on segatud mingisse raha jamasse, m6jub see tervele erakonnale halvasti. Nathalie klassivend Ole tahab tydrukule n2idata, et ta isa ei olegi selline ingel ning "r66vib" ta. Tegelikult on "r66vimise" eesm2rgiks ainult r22kimine. Kui poiss, aga korra 2ra k2ib ja p2rast tagasi tuleb, pole Nathaliet kuskil. 6ige varsti m6istavad k6ik, et Nathalie on r66vitud. Politseil pole mitte yhtegi niidiotsa, kuid tydruk ise taipab varsti, et tema r66vimise taga on isa t66kaaslane Dreamel. Muidugi!! Kui k6ik ajakirjad/ajalehed on t2is sellist pommuudist ei pane keegi enam raha jama t2hele ja erakond on p22stetud. Kogu kool l2heb Nathaliet otsima ning tydruk ka leitakse.

Enda arvamus: Alguses oli liiga palju poliitikat. Ja see oli ysna igav. Tegelt oli ysna huvitav raamat. "Mind paneb m6tlema ka see," kommenteeris Hofmeister , "et lapser66v paistab olevat meie riigis poliitiliselt t6husam kui mis tahes valimisprogramm." << See oli v2ga m6tleva panev.

Hinnang: 8/10

2009.a võistlus. - Page 3 037

125.RAAMAT

Pealkiri: "Bert ja Austajannad"

Autor: S6ren Olsson, Anders Jacobsson

Leheküljed: 192

Sisu: Bertil on oma poppb2nd. Ta hakkab l6petama yheksandat klassi. Tema vanemad tylitsevad. Ta vahib tydrukuid, tydrukuid ja ainult tyrukuid. Ta teeb nalja koos oma s6prade. S6imab 6petajaid ja hakkan k2ima imelise Patriciaga.

Enda arvamus: Suppper! See oli naljakas, kui nad Akega 6pse s6imasid. Jaa. Baanani-Boris on hea nimi.

Hinnang: 10/10

2009.a võistlus. - Page 3 Bertjaaustajannad


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:13). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime31/8/2009, 20:44

126.RAAMAT

Pealkiri: "Sabrina teismeline nõid, 2" (nõid nõia vastu)

Autor: Diana G. Gallagher

Leheküljed: 158

Sisu: Sabrina klassis saab endale igayks n2dalal6puks yhe t66koha. T66kohad loositakse. K6ige paremaks t66kohaks on moesalong. Sabrina popp klassi6de Libby valmistab sildid, kuid m2rgib moesalongi lipikule musta triibu. Sabrina meelest on see eba6iglane ja ta teeb kasutades v6likunsti, niiet asi oleks aus. L6pus saab Sabrina ausal teel endale moesalongi t66koha. Kodus ootab teda halb uudis. Tal on kylas sugulane Tanya, kes yritab Sabrinat v6luj6uga igal v6imalusel kiusata. L6puks m6istab tydruk, et asi on eksamis. Kumb j22b peale, kas algaja Sabrina v6i tugev Tanya? Esialgu n2ib, et Tanya, kuid Sabrina tead m6nda asja mida Tanya ei tea, ja just see talle v6idu toobki.

Enda arvamus: Kahju, et ei saanud seda sarja esimesest osast lugema hakkata. Raamatukogus oli essa osa v2lja laenutatud. Peab tunnistama, et see tundub hea sari olevat.

Hinnang: 10/10

2009.a võistlus. - Page 3 329


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:15). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime1/9/2009, 17:18

127.RAAMAT

Pealkiri: "Narnia kroonikad 4, Prints Caspian"

Autor: C.S.Lewis

Leheküljed: 208

Sisu: Lucy, Peter, Susan ja Edmund valmistuvad kooli minekuks, kuid j2rsku t6mmatakse nad teise maailma. Natukene v66ral maal ringi vaadanud, saavad nad aru, et on Narnias. Siiski oleks m66dunud nagu sadu aastaid, kui nad viimati Narnias k2isid. Yks h2rjap6lvnane, aga r22gib neile, et Narnia t6eline valitseja Prints Caspian on ohus, sest tema onu Miraz tahab trooni endale. Ning just prints Caspian oligi lapsed appi kutsunud. Yheskoos m6tlevad nad v2lja plaani ning alistavad kurja "kuninga." Imeline l6vi Aslan saadab inimesed, kes ei taha Narnias koos loomadega elada, teise maailma. L2bi v2rava l2hevad ka neli last, et ilusti kooli j6uda.


Enda arvamus: Uskumatu! See on t6eliselt armas raamat. Ma tahaks ka Narniasse minna. Ma igatahes usun Aslanisse.

Hinnang: 9/10

2009.a võistlus. - Page 3 Narnia4

128.RAAMAT

Pealkiri: "Kirjaklambritest vöö"

Autor: Mare Sabolotny

Leheküljed: 176

Sisu: Kati on kuueteist aastane probleemne teismeline, kes otsib taga p6hjust miks elada. Temasse armub Juhan, kuid Kati ei vasta poisi tunnetele. Kati hakkab l6butsema, magab peaaegu iga poisiga ning lollitab niisama. Yhel 6htul, aga v2gistab Markus Kati ning tydrukule tuleb m6istus p2he ning ta m6istab, et on tegelikult alati Juhanit armastanud. Ta annab sellest poisile teada, kuid Juhan ei usu seda. Aeg m66dub ja Juhan ning Kati hakkavad siiski k2ima ning neil l2heb h2sti. Kuid see k6ik muutub. Markus r22gib Katile, et tal on HIV ning Kati teeb samuti test, ka temal on HIV. Tydruk ei oska enam kuidagi edasi elada. L2heb riidu Juhaniga ning l6puks sooritab enesetapu.


Enda arvamus: See meeldis mulle! T2nks kessu, et sa selle raamatu meile j2tsid, sest see on mulle alati meeldinud. (Kas ma lugesin seda teist korda v?)

Hinnang: 10/10

2009.a võistlus. - Page 3 Kirjaklambritestvoo


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:17). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime18/9/2009, 14:44

129.RAAMAT

Pealkiri: "Sünged saladused" (Tommy & Kribu krimka 6)

Autor: Lena Lilleste

Leheküljed: 159

Sisu: Tommy ja Kribu saavad endale uue kehalise kasvatuse 6petaja Micke, kes meeldib k6igile. Yhel 6htul k2itub 6petaja kummaliselt ning r22gib poistele, et teda j2litatakse. Ysna pea, aga selgub et see on vale. Tegelikult on Micke suli, kes avaldab esamalt naistele armastust ning r66vib nad siis paljaks. Mees teeb naistest ka pildid, mis takistavad naisi politseisse minemast. Kuna Tommy ema on yks nendest petetud naist, asuvad Tommy ja Kribu t66le ning varastab mehe arvuti, kus on naisest pildid ja viivad selle politseisse. Micke l2heb vangi ja k6ik on taas h2sti.

Enda arvamus: Kohati tekkis mingi salap2rane p6nevus kyll, aga see oli hetkeline asi. Ysna titekas tundus. Ja ma pole siiani aru saanud, kui vanad need poisid on. Aga muidu k6lbab lugeda kyll.

Hinnang: 6/10

2009.a võistlus. - Page 3 Sunged_saladused


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:18). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime19/9/2009, 15:06

130.RAAMAT

Pealkiri: "Ma olen ikka teiega."

Autor: Peter Pohl

Leheküljed: 192

Sisu: Anna on reumahaige tydruk, kes j22b iga p2evaga aina n6rgemaks. Arstid ei tea asjast midagi ning vanemad otsustavad tydruku silmaarsti juurde viia. Selgub, et Annal on ajukasvaja. Vanemad loodavad, et tydruk paraneb, kuid Anna ise teab, et ta sureb. Siiski on siin elus tal veel yks eesm2rk. Ta peab 6ptama oma 6de Mariat, ema ja isa ning parimat s6brannat Hannat loobuma. Just 6de on see, kes tydrukut esimesena m6istab. L6puks saab ka Hanna sellest aru. Anna olukord muutub iga p2evaga aina halvemaks ning l6puks on ta voodihaige, kes ei m6ista enam mitte millesti midagi. Maria poeb tema kaissu ning l6puks ometi m6istab ta oma 6de. Anna sureb ning valitseb lein. Ometigi tunnevad k6ik Anna kohal olekut tugevasti. Sest armastus tydruku vastu ei kustu iialgi.

Enda arvamus: Nyyd sain ma aru, milline peaks olema hea raamat. Sind peavad valdama suured emotsioonid, et saaks raamatut heaks tunnistada. See t2hendab, et ma olen enamus ajast valetanud. Sellist tunnet olen ma tundnud veel ainult yhe korra. Ja see oli siis kui ma Marley ja Mina lugesin. Selle raamatu Anna tegi niimoodi nagu mina teeksin enne oma surma. Ma olen alati m6elnud, et kui ma hakkan surema ja pean kirjutama viimase kirja oma vanematele ja s6pradele, mida ma siis kirjutaksin. Ma arvan, et teeksin nagu Anna.Ma nutsin, sest Anna oli yks neid inimesi, kes suri eba6iglaselt. Jah, ma usun, et see on t6esti syndinud lugu, sestigal lehel oli midagi Annast ja sellest maagilisusest tema ymber.

Katkend raamatust: Sa lugesid seda kaarti. Imetlevalt peitsid selle muude m2lestuste hulka minust. See oli viimane, mis ma kirjutasin, Hanna, ja sa pead teadma, et s6nad, mis ei t2henda peaaegu midagi, peidavad endas kogu t6elist maailma, seda, mida me alati oma l6busate m2ngude taga ja oma m2nglevas t6siduses ning meid ymbritsevas t6elises s6pruses aimanud oleme.
Yhel p2eval, tyki aja p2rast, Hanna, v6ta see kaart j2lle k2tte. V6ta see k2tte ja loe ning avasta, mida s6nad peidavad. Sinnani l2heb veel palju aega, aga ega kuhugi kiiret ju olegi. Olen ikka sinu juures, nii kaua kui sa seda soovid, ja samal ajal ootan seal kaugel. Et sinu l2hedal on sama, mis kaugel, ei ole v6imalik aja v6i ruumiga selgitada, aga yhel p2eval, kui sa neid s6nu m6istad, saad ka aru, mida need endas sisaldavad.

Hinnang: 10000000/10 ei ole olemas numbreid, et seda hinnata.

2009.a võistlus. - Page 3 Index


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:19). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime20/9/2009, 12:16

131.RAAMAT

Pealkiri: "Koer poiss koolis 1"

Autor: Tiit Vahemets

Leheküljed: 127

Sisu: Meelis on poiss, kes on koos oma vanematega peitnud ennast NSV liidu eest. Ehk siis elanud metsas. Poisi perekond leitakse ja kuulatakse yle ning saadakse aru, et tegelikult pole nad midagi halba teinud. Nad lastakse vabaks ning Meelis peab hakkama k2ima koolis ning isa t66l. Poiss j6uab kooli ning saab seal endale palju s6pru ning ta on samuti ka v2ga tark. V2ljaarvatud vene keeles. Siiski ei salli Meelist nooruke pioneerijuhendaja, kes peab Meelise perekonda reeturiteks NSV liidus. Meelisele hakkab ka vastu see, et ajaloo 6petaja valetab nendele asju kokku ja 6igustab venelaste k2itumist. Siiski saab poiss ajaloos koguaeg viisi. Samas esitab ta 6petajale keelatuid kysimusi. Kooliaasta l6pus teatab direktor, et poiss viiakse j2rgmine otse viiendast klassist seitsmendasse, sest ta on nii tark. Raamatu juurde k2ivad ka erinevad koolivembud ning tantsu6htud.

Enda arvamus: Naljakas raamat. Kindlasti on see ka arendav, sest r22gib ju ikkagi NSV liidu ajast eestis ning selle aja koolielust. Veidikene naljakas ning 6petlik raamat. Meeldis.

Hinnang: 8/10

2009.a võistlus. - Page 3 036


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime23/9/2009, 14:43

132.RAAMAT

Pealkiri: "Klatsimoorid 8, mitte miski ei hoia meid koos"

Autor: Cecily von Ziegesar

Leheküljed: 206

Sisu: Serena k2ib Nateiga ning Blair teeb n2gu, et see ei l2he talle korda. Jenny otsib endale sobivat internaat kooli. Vanessa petab Aaronit Daniga. Blair leiab endale ideaalse kuti, kes nimetab ennast lordiks. Kuigi Serena v6idab teda n2itlemiskonkurssil "Hommikus66k Freddy juures" ei muutu Blair eriti vihaseks. Muidugi oma lordi p2rast. K2es on tydrukute&poiste l6puaktus ning Serena ja Vanessa j22vad hiljaks. Kohale j6udes on Vanessa valges, mis on lausa haruldane n2htus ning Serenal on seljas samasugune kostyym nagu Blaril. Nate saab 12.klassi ainult siis l6petatud, kui aitab oma treenerit tema suvilas. Seda naljakate p6hjuste p2rast. Blair korraldab koolil6pupeo Yale klubimajas ning kavatseb seal Lordiga magada, kuid lord lahkub enne seda. Nate musitab pisikest Jennyt, kes oli saanud just sisse kunstikooli ning Serena ja Blair m6istavad, et Nate p2rast pole m6tet kakelda. Ning Tydrukud s u u d l e v a d.

Enda arvamus: Mulle meeldib Vanessa. Kuigi see ei meeldi, mida nad Daniga katusel tegid. Ja Jenny on liiga vaimustuses popidest. Serena on ideaal, aga ta ei meeldi mulle. Nate? Ma pole temas kunagi midagi leidnud ja ta nuttis selles osas. xd Dan on niiii nunsa ja Blair on mu lemmik.

Hinnang: 8/10

2009.a võistlus. - Page 3 Klatsimoorid8


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:23). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime24/9/2009, 15:10

133.RAAMAT

Pealkiri: "Kallis õde, Sweet 7 Valley High"

Autor: Francine Pascal

Leheküljed: 120

Sisu: Elizabeth Wakefield satub koos oma poisi Toddiga mootoratta6nnetusse. Tydruk j22b kooma, kuid poisil pole yhtegi kriimu. Siis t6seb Liz varsti koomast, kuid ta on muutnud. Endine Liz oli tagasihoidil tydruk, kes eelistas mugavast, kuid nyyd on Liz oma kaksik6e Jessica moodi, kui mitte veel hullem. Ta landib k6iki poisse ning ei 6pi enam korralikult. J2tab k6ik majapidamist66d Jessicale ning n2psab 6e eest poisse ega tee Toddist enam v2ljagi. Jessica on selle peale veidikene solvunud. Kui Liz l2heb yhe kutiga kuti majja, kukub ta pimedas ning tal tuleb m6istus p2he tagasi. Ta jookseb kuti juurest minema ja ning hakkab siis Toddiga uuesti k2ima. Ka Jessica leidis endale kuti.

Enda arvamus: Veidikene l22ge ja natukene liig, aga muidu t2itsa normaalne raamat.

Hinnang: 7/10

2009.a võistlus. - Page 3 297


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime26/9/2009, 17:16

134.RAAMAT

Pealkiri: "Nefriittiigri saladus (Nancy Drew, teismeline detektiiv)"

Autor: Carolyn Keene

Leheküljed: 190

Sisu: Nancy l2heb Californiasse koos oma kahe s6bra Besse ja Georgega, et uurida oma isa s6bra Terry Kirklandi maja, kus toimuvad j2rjest sissemurdmised. Ysnapea m6istab Nancy, et maja j2lgitakse. Tasapisi hakkavad v2lja tulema asjaolud, et terve juhtum on seotud Vietnamiga, kus Terry kunagi s6dis. J2lgija otsib taga Nefriittiigrit ning saab selle ka k2tte. Nancy kujutab talle suurt ohtu ja ta yritab tydruku k6rvaldada, kuid see ei tule tal v2lja, l6puks selgitab Nancy t6e v2lja.

Enda arvamus: T6esti hea raamat. V2ga p6nev ning pingeline. Ja saab ka igasuguseid uusi asju teada. V2ga hea.

Hinnang: 10/10

2009.a võistlus. - Page 3 386


135.RAAMAT

Pealkiri: "Kambalugu"

Autor: Dirk Walbrecker

Leheküljed: 96

Sisu: Lari elab t2iesti normaalset elu. Tal on normaalne perekond ja ta m2ngib klaverit. Just tema andekus klaveris saab talle saatuslikuks. Tydruku avastab paheline Chris, kes on 15.a ja yhe b2ndi liige. Ta veenab Larit, et too tuleks nende b2ndi klaverit m2ngima ning Lari n6ustubki. Tema s6pradeks saavad depressiivsed noored, kes joovad ja tarbivad narkot, ise samal ajal enda eeskujuteks Kurt Cobain, Janis Japlini ja teisi selliseid muusikuid pidades. Ka Lari hakkab elama sellist elu. Kuni saatusliku auto6nnetuseni, mille tagaj2rel satub tydruk haiglasse. Tema ema palub tal kirja panna, mis temaga juhtus ja just seda tydruk teebki.

Enda arvamus: See raamat oli j2rjekordne, mille s6numiks on "drugs are bad." Liiga l2bi leiertatud teema minumeelest. Eriti ei meeldinud see raamat.

Hinnang: 5/10

2009.a võistlus. - Page 3 Kambalugu


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:26). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 15:02

136.RAAMAT

Pealkiri: "Timm Thaler ehk müüdud naer"

Autor: James Krüss

Leheküljed: 219

Sisu: Timm Thaler elab koos oma isa, kasuema ja poolvennaga normaalset elu. Igal pyhap2eval k2ivad nad isaga koos hipodroomil ja vaevad hobuste peale kihla. Siiski ei v6ida nad peaaegu kunagi midagi. Timmi isa aga sureb ning Timm j22b oma halva kasuema juurde elama. Talle on j22nud vaid tema supper naer, mis v6lub k6iki. Timm hakkab samuti hipodroomil k2ima, aga yksinda. Iga kord annab talle v66ras mees nimega Taruk raha ja igakord v6idab poiss hiigel summasid. Yhel p2eval teeb Taruk ettepaneku, et tema ja Timm s6lmiksid lepingu. Timm myyb Tarukile oma naeru ja saab vastu v6ime v6ita k6ik kihlveod. Timm on n6us. Esialgu on Timm 6nnelik, kuid varsti saab ta aru, et ilma naeruta on elu m6ttetu. Ta tahab leida ylesse Taruki ning l2heb laevale stjuardiks. Juhuslikult kohtab ta inimesi, kes tunnevad Tarukit. Taruk on maailma rikkaim inimene ning kui mees saab teada Timmi kavatsustest oma naer tagasi saada, teeb ta poisist oma p2rja. Raamatu l6pus aitavad Timmi tema laevas6brad oma naeru tagasi saada ja lahendus on lihtsamgi, kui keegi arvata oskab.

Enda arvamus: Armas muinasjutt. Ja see inglise vana s6na "Teach me laughter, save my soul." - on ka nunnu. Teemaks ongi naeru t2htsus ja Parun Taruk (kelle nimi on tagurpidi Kurat) on ikka siga kyll. 2009.a võistlus. - Page 3 Icon_biggrin

Hinnang: 8/10

2009.a võistlus. - Page 3 Show2?image_id=235


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:27). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 17:14

137.RAAMAT

Pealkiri: "Öö läbi, Sweet 5 Valley High"

Autor: Francine Pascal

Leheküljed: 120

Sisu: Jessica on vaimustatud Scottist, kes pole just k6ige tagasihoidlikum poiss. Jessica m6tleb v2lja kavala plaani, kuidas koos Scottiga j2rve22rde minna, kuigi ema ei luba. Elizabeth yritab oma 6de peatada, aga see ei aita ning Jessica l2hebki j2rve22rde. Seal olles m6istab ta, et Scott on igavene siga, kuid tydrukul ei ole ka v6imalik koju tulla. Jessical ja Elizabethil on vaja 2ra teha test, et suveks t66kohta saada ning kaksikute ema ei tohi samuti mitte midagi Jessica asukohast teada. Elizabeth otsustab oma 6de aidata. Ta maskeerib ennast Jessicaks ning teeb ka tema eest testi minnes samal ajal riidu oma poisi Toddiga. Raamat l6ppeb siiski h2sti. Jessica tuleb kenasti koju ning Elizabeth ja Todd lepivad 2ra.

Enda arvamus: Niii lihtne on seda lugeda. M6nus raamat koledaks sygiseks, kuigi tase on p2ris madal.

Hinnang: 6/10

2009.a võistlus. - Page 3 158


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:28). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 21:42

138.RAAMAT

Pealkiri: "Võimu mäng, Sweet 4 Valley High:

Autor: Francine Pascal

Leheküljed: 144

Sisu: Robin on veidikene ylekaaluline tydruk, kes tahab liituda APB klubiga, kus on ainult ilusad ja populaarsed tydrukud. Jessica, kes on klubi president annab talle lootuse, kuid tegelikult ei taha teda klubisse v6tta. See eest Liz yritab Robinit igati aidata. Kuid miski ei aita. Robin ei saa klubisse ning tema syda murdakse. Nyyd on Lizil uued probleemid. Talle tundub, et tema 6de on varas, kuid tegelikult on vargaks hoopis 6e parim s6branna. Pealegi valitakse koolis igaaasta Miss Sweet Valley High ning ka Robin osaleb seal. Robin on vahepeal teinud palju trenni ning n2eb t2iuslik v2lja. T2nu sellele ta v6idabki Jessica eest tiitli endale. Tundub, et Jessical on sellest suva, sest ta sobitab tutvust kolledzi poistega. Ning Liz on taas mures.

Enda arvamus: J2rjekordne t6estus, et lahedad vallutavad maailma. Kuhu, siis minusugune friik l2heb? Meeldib see sari, sest seda on kerge lugeda. :)

Hinnang: 7/10


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:33). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 21:54

Ma usun, et sa pole mingisugune friik.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime30/9/2009, 13:45

oii, ma t2nan. Very Happy
aga ma usun paljud arvavad teisiti. :/
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime30/9/2009, 20:27

139.RAAMAT

Pealkiri: "Koiduränduri Teekond, Narnia kroonikad 5"

Autor: C.S.Lewis

Leheküljed: 216

Sisu: Edumund ja Lucy kylastavad oma sugulast Eustacet. Lapsed vaatavad imelise laeva pilti ning satuvad ise samuti laevale. Laeva juhiks on prints Caspian. Nad alustavad teekonda maailmal6ppu ja loodavad leida ylesse Caspiani isa s6brad. Muidugi ei taipa Eustacet Narniast midagi. Eustacet suudab isegi ennast loheks muuta. Veel kylastavad lapsed ning prints Caspian ja ta meeskond saart, kus on n2htamatud olendid, saart kus unen2od saavad t6eks ning saart, kus nad peavad unest 2ratama Caspiani isa s6brad. Seda tehes j2tkavad nad oma teed maailma l6ppu, kuid selgub et maailma l6ppu saavad minna vaid lapsed ja yks vapper hiir. Ylej22nud peavad suunduma tagasi Narniasse. Maailma l6pus teatab Aslan lastele kurva uudise, nad ei saa enam iialgi Narniasse tagasi. Kuid nende seiklused j6uavad uude maailma. Ja ka seal on valitsejaks Aslan.

Enda arvamus: Narnia on ikka veel mu yks lemmikutest. Nii hea on olla p2ris maailmast natukenegi aega eemal. Narnia tekitab hea tuju.

Hinnang: 10/10

2009.a võistlus. - Page 3 930


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 22:57). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime2/10/2009, 14:12

140.RAAMAT

Pealkiri: "Koer poiss koolis 2"

Autor: Tiit Vahemets

Leheküljed: 156

Sisu: Meelis t66tab suvel traktoristina ning tutvub imelise Margitiga, kellega ta veedab palju aega. Siiski yhel p2eval arvab Meelis, et Margit petab teda ning nad l2hevad lahku. Sygisel alustab poiss seitsmendat klassi ning ta on yli6nnelik, et nende klassi tuleb uus tydruk Siberist. Helgi ja Meelis saavad parimateks s6pradeks just oma mineviku p2rast ja l6puks saab neist paar. Ka Helgi v6etakse koolib2ndi laulma ning raamat l6ppeb j6uludega. No, tegelikult n22ridega.

Enda arvamus: Aiiiaaii. Polnud need vana aja noored midagi tagasihoidlikumad, kui meie praegu. H2sti naljakas on kohati. Ja yldse ... tore raamat.

Hinnang: 8/10

2009.a võistlus. - Page 3 Rr_R071211


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 22:59). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime3/10/2009, 20:43

141.RAAMAT

Pealkiri: "Varesele valu"

Autor: Leelo Tungal

Leheküljed: 96

Sisu: Iisi on viieteistaastane tydruk, kes elab omaette korteris. Tema ema elab Inglismaal ning tegeleb seal tantsimisega. Tema isa, aga on surnud. Tydruk tunneb ennast yksikult ja saab s6braks Robertiga, kes on t2iesti segavereline inimene. Ta v6tab endale koju ka pisikese varesepoja. L6puks hakkab tydruk h2sti l2bi saama ka oma kasuemaga ning ka p2ris ema lubab tulla tagasi koju,

Enda arvamus: Ma ei leidnud selles raamatus mitte mingit p6him6tet ja see ei meeldinud mulle ka.

Hinnang: 4/10

2009.a võistlus. - Page 3 Vareselevalu


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 22:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 21:03

142.RAAMAT

Pealkiri: "Seven Dialsi mõistatus"

Autor: Agatha Christie

Leheküljed: 267

Sisu: Gerry Wadeil on kombeks kaua magada. S6brad teevad talle hea nalja. Nad ostavad kaheksa 2ratuskella ning panevad ned Gerry tuppa. K6ik ootavad Gerryt j2rgmine hommik varakult s66ma, kuid meest ei tule ega tule. Ysna pea selgub, et Gerry on surnud ja see pole kindlasti normaalne surm. Kapil on reas seitse 2ratuskella ning yks on kadunud. Ysna varsti sureb ka Gerry s6ber kelle viimasteks s6nadeks on, "Seven Dials, teadake Jimmy Thesiger. Tuleb v2lja, et lugu on seotud justnimelt Seven Dialsiga. Seven Dials on koht, salajane klubi ning ka kellasid oli kapil seitse. Juhtumit uurib iseseisvalt Bundel ning tema sihtm2rgiks on just Seven Dialsi klubi. Kuid tuleb v2lja jahmatav asi. Seven Dialsis on vaid politsenikud ja niisama julged inimesed, kes tahavad tabada oma klubi kahe liikme Gerry ja Ronny m6rvarit.

Enda arvamus: See oli vist k6ige yllatavam l6pp A.Christie raamatutest yldse. Igatahes h2sti p6nev raamat.

Hinnang: 10/10

2009.a võistlus. - Page 3 Rr_TR08269


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:01). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime8/10/2009, 18:31

143.RAAMAT

Pealkiri: "Hõbedane tool, Narnia kroonikad 6"

Autor: C.S Lewis

Leheküljed: 214

Sisu: Jill`i ja Eustace`i kiusavad nende koolikaaslased. Eustace tahab minna Narniasse ning suureks imeks saavadki lapsed Narniasse. Aslan r22gib Jill`ile m2rgitest ning ylesandest, mis neid ees ootab. Lapsed peavad leidma ja p22stma Narnia printsi poja. Nende teekond viib hiiglastelinna ning isegi allmaailma, kus elab kuri n6id. Just n6id ongi v6tnud printsi poja vangi ning yritab nyyd Narniat vallutada. Lapsed tapavad n6ia ning saabuvad tagasi Narniasse koos printsi pojaga.

Enda arvamus: P6nevaks l2ks alles, siis kui nad allmaailma j6udsid. :) Aga muidu igati tore raamat. Muud polegi 6elda.

Hinnang: 10/10

2009.a võistlus. - Page 3 Hobedanetool


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:01). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime10/10/2009, 15:03

144.RAAMAT

Pealkiri: "Lucas"

Autor: Kevin Brooks

Leheküljed: 320

Sisu: Caitlin l2heb koos oma isaga oma venda koju tooma, kui n2eb tee22res seismas imeliku poissi. Varsti kuuleb ta kuulujutte, et poiss on igavene p2tt. Hiljem 6pib ta Lucast tunduma ning m6istab teda paremini. Lucas elab metsas ning on yldse veider. Sa ajab kylaelanikele hirmunahka ning nad teevad yksk6ik, mida et Lucasest lahti saada. Nii m22ritaksegi Lucase kaela v2gistamine ning pussitamine. Ainult Caitlin perekond yritab Lucast kaitsta, kuid see ei 6nnestu. Lucas sooritab enesetapu.

Enda arvamus: See raamat aitas mul enda elust natukene aru saada. Kuigi see l6pp oli t2iesti ebaaus. Lucas ja Caitlin oleks pidanud s6pradeks j22ma ja k6ik oleks pidand h2sti minema. Mulle hirmsasti meeldis, et ei olnud mingit suudlemist ja nunnutamist. See oli nagu vaikne armastus. Igatahes ylehea.

Hinnang: 10/10

2009.a võistlus. - Page 3 Lucas


Viimati muutis seda Keiti (31/10/2009, 23:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime10/10/2009, 15:09

Minu meelest oli see ka ülihea raamat. Aitas ka.. kuidagimoodi Very Happy
Ja see nende sõprus.. Mul oli kohati Cait'st kahju, sest ta tegelikult armastas Lucast aga ei saanud sellest ise aru. Vähemalt mitte ennem kui Lucas end ära tappis.

Esimest korda kui ma seda raamatut lugesin, arvasin, et see ongi päriselt juhtunud ja ega ma ju ei nutnud üldse Wink
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime10/10/2009, 17:26

Ma ei ole "Lucast" lugenud, aga praegu tekkis isegi väike huvi Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime10/10/2009, 19:34

Audrey - Mina (isegi) ei nutnud. See on veider. Tavaliselt ma nutaks, aga jahh.
Prince K.-Soovitan sul seda lugeda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2009.a võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2009.a võistlus.   2009.a võistlus. - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2009.a võistlus.
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Keitu12-
Hüppa: