MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Rollimängud AKA the community forum link dump

Go down 
+57
Cilen
Marmelaadikomm
Nigra
Riinu
Tarretis
k2tlin
Nana. :)
Pätu
Kkohuke
R.
Griffu.
Inimeseloom
Tennu
Balerina
Bubblegum
Sandy
Sunshine
Kriimu
Karro
sugarsweet
ILoveNY
imeilus1
Marmelaad
Dr.Fang
Katu1995
White Wolf
TeddyBear
Isabella
-Ene-
Selena
vihmapiisk
Taylor
Cliodna
Murtagh
Grape.
Pingu
Annu!
Stiina
Tricia
Pump
padjanägu, [h]
Keku
Droideka
Pizza
Sümmeetria
Espada
Kärolyn
Audrey
Everleigh
nasicc
GossipGirl
Maiu Laaneoja
Britney
Keiti
Tuki
Diana.
black
61 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
AutorTeade
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime14/2/2010, 15:01

ma liitusin ka amacariga uuesti aga seal nii oma seltskond ja suht ebaakiitvsed ka, niiet ei ole seal midagi teha jälle Razz
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime14/2/2010, 15:06

Mnjaa, see oma seltskond on tõesti, aga ma ei ütleks, et see ebaaktiivne on. Very Happy Seal on omad ajad, mil rahvas enamasti sees käib. Põhiliselt käiakse muidugi Rasmuse järgi. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime14/2/2010, 15:55

Rass on seal kõige aktiivsem lihtsalt. : D
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime14/2/2010, 15:59

Rass on hull. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime14/2/2010, 16:08

Seda ka, jah. : D
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime14/2/2010, 16:21

Amacaris häirib üks asi veel. Postid on 1 realised xD
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime14/2/2010, 16:29

Very Happy

Seda küll jap. Loominguline kriis. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime14/2/2010, 19:56

Mulle ei istu forumotioni foorumid. Ning seda üldist foorumit pole enne sisse logimist näha, see ka ei meeldi -.-

Agajah, ma sain enda sub-sub-boardid korda, nii et üsna varsti peaks olema minu foorum avalikustatud Very Happy Kui ma muidugi pildi ka saan Very Happy
Tagasi üles Go down
Cliodna
Hallaline
Cliodna


Female Postituste arv : 64
Age : 30

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime14/2/2010, 22:54

Tervist.

Ei viitsinud kogu teemat läbi lugeda, ainult esimese ja viimase lehe, aga eks ma siis räägin:

Ma olen rollimängur. Tunnistan ise, et olen rollimängusõltlane, need on mu kinnisideed mis on mu elu korraga nii rikastanud kui ka rikkunud.
Tegelen DnD, frpg'e, MSNi rollimängude ja ka LARPiga.

Foorumi rollimängudega alustasin 2005. aasta lõpul. Käisin tollel ajal ühes Harry Potteri teemalises foorumis, HPCLUB, mis minuteada on siiamaani olemas hoolimata sellest, et kõik tolleaegsed teismelistest kasutajad on praeguseks juba ülikoolis või tööl ja Potterist välja kasvanud. Igaljuhul seal sain ma tuttavaks foorumirollimängudega. Mitte rollimängufoorumitega, vaid üksikute teemadega selleks eraldatud alafoorumis. Mu esimene mäng ei olnud Potteri-teemaline, vaid medieval fantasy. Fantaasia-keskaja mängude vastu oman ma innukat armastust siiani.

Oh, see oli hea mäng mille mina ja veel kaks uut mängijat ära suutsime rikkuda. Kusjuures oma vigasid mõistsin ma alles aastaid hiljem. Seal oli nähtamatuid koletisi, iga kahe minuti tagant nuka tagant välja kargavaid Musta Vennaskonna liikmeid, lärmakaid suitsupilvi, allikatest välja ronivaid hiidkalmaare, lõhestunud isiksusega poolvampiire, romantikat, suurtes kogustes minestamist ja loomulikult lubadused seiklusrohkeks eluks kõrvalises kloostris.

Peale seda jätkasin ma juba teistes foorumites ja minu armastus fantaasia-keskaja vastu süvenes. Olen ka proovinud rollimängufoorumeid, neid HP-teemalisi, millest kõik räägivad ja ühe tuttava tuttav palkas mind kunagi oma rollimängufoorumi tarbeks concept arti tegema. Veetsin kunagi päevi lalhp-taolistes kohtades, aga need surid üksteise järel ja mul polnud enam jõudu ennast uutesse selleteemalistesse foorumitesse suruda. Need olid lõbusad...eriti animaagiklassid, mis minujaoks suurtes kogustes loovust lubasid. Kui ma õigesti mäletan oli mul tol ajal kaks põhilist tegelast, kes olid loodud minu esimeste frpg-tegelaste jälgedes - druiiditar Cliodna järgi loodud keldipaganismi-usuline puukallistajast rohesilmne tüdruk Cliodna Connoree (+ tema ustav ronk Coran) ja emovampiiritar Mirrhausi järgi loodud gootitar Mirrhaus von Mirvertya.

Mulle tekkis teatav sõpruskond, kellega koos sai mängitud. Mu elu muutis Müstika foorum, kus toimus mu esimene tõeliselt pikk ja sisukas rollimäng (mis lõppes küll kahjuks Mirrhausi surmaga), ning sealne rahvas sundis mind lõpuks endale MSNi tegema.

Mind tervitati juba esimesel MSNi sisse logimisel minu tulevase mängujuhi ja mängugrupi poolt, kes olid tema sõbrad. Ning sellest algas aeg, mil ma lisaks frpg'ele ka MSNis rollimängisin. Very Happy MSNi mängud olid n.ö. samm tagasi - nende näol oli alguses tegu niinimetatud sanity dropidega. See tähendab seda, et meie grupiga mängides võis füüsiliselt tunda kuidas su terve mõistuse tase langeb. Mängudel puudus läbiv sü¾ee ja nende ainsaks mõtteks tundus olevat panna kaasmängijad ¹okeeritult oma ekraani vahtima (arutledes kuskohast nad küll sellised inimesed oma kontaktlisti on muretsenud) või naerust kõveras põrandal vähkrema.

Märkimisväärseimad mängud sellest ajajärgust on n.ö. Pelle/Clio mäng (mis ei omanud mängujuhti ega sü¾eed ja viidi võiduka lõpuni), Atra/Azrudi mäng (kus kohati oli mängujuht, sü¾ee oli vahest kuni viis mängusessiooni pikk ja mäng suri vaikselt välja millalgi kahe aasta eest), Bishu/Kotome mäng (mis omas mängujuhti, sü¾eed, põnevust, huumorit, sanity-drop hetki, õudust ja oli üleüldse HEA aga mängujuht läks juhtmesse ja lõpetas selle), Vangide Saar (mis kestis täpselt aasta - 2008. novembirst kuni 2009. novembrini), Grim Chaos (mis kestab siiani) ja Hingenöörid (kestab samuti siiani, kuigi on lõppemas, parim mäng eales).

Üldjoontes leian, et olen frpg'edega lõpusirgele jõudnud - ma eelistan mängujuhiga mänge, sest need annavad teatava huvitav-mis-edasi-juhtub tunde, ning MSNi-mänge, sest need kulgevad kiiremini. Asi on selles, et tuleb leida grupp, kellega mängida, ja minul on see olemas. Olen olnud ise mängujuht (Werewolf ilmselt mäletab veel Tiivulist Kroonikat), kuid tavaliselt eelistan mängija rollis olla.

Olen põgusalt tegelenud ka DnD'ga. Kuna Pärnus rollimängureid ei ole, siis tegime DnD kahe Tartu tuttava seltsis. Selle teoga õnnestus mul ka oma klassiõde rollimängusõltlaseks muuta. Antud DnD kestis kaks sessiooni - esimene mängiti minu kodus, kui ma eelmainitud tuttavad sünnipäevale kutsusin, teine Trehvis, Tartus, sügisvaheajal, mis ka lõpetas meie saaga. DnD tundub mulle pisut keerulisem nende loendamatute reeglite ja näost näkku suhtlemise pärast. Ma ei osanud kunagi midagi tarka öelda, ega teha ja mu vargal ei läinud kuigi hästi (kui välja arvata, et ta riietas ennast naiseks ja mangus kohalikust poest meie seiklusgrupile tasuta telgi ning matkavarustuse).

Ja LARPid. Oh, neil käin ma samuti. Mitte küll väga tihti ja ega mul seal tavaliselt hästi ei lähe, aga ma käin LARPidel ja olen valmis huvitundjaid enda tiiva alla võtma. Ma pole LARPide osas eriline professionaal - olen hetkel käinud ainult neljal mängul - kahel Juunior LARPil, ühel Iidmaal ja ühel väiksemal mängul. Jüriööd ei soovitaks ma kellelegi, seal on ainult kaklemine ja joomine. Keskmise suurusega või väikesed seltskonnad on paremad, sest siis jääb sulle vähemalt meelde, kes on kes. Väikeste finantsprobleemide tõttu ei ole mul kavas eriti paljudele LARPidele tuleval aastal minna - ilmselt veel ühele-kahele Iidmaale ja tulevastele Juunior LARPidele. Üldiselt leian ma, et need on keerulised samal põhjusel miks DnD - näost näkku suhtlemine, improviseerimisvajadus, vajadus kiiresti mõelda ja asju meelde jätta. Kõige naljakam on see, et kui ma talvevaheajal Werewolfiga Juunioril käisin tuli välja, et need, kes kõige enam halva mälu üle vinguvad jätavad kõige enam asju meelde, ta oli otsekui kõndiv reegliraamat. Mis ei aidanud meid siiski, kui ebasurnud meid ära tapsid.

Igaljuhul jah, rollimängud on minujaoks elu ja ma olen kaugel nendest välja kasvamisest. Ma võin neist rääkida TUNDE, TUNDE! Ma võin küll mõne mängustiili teise nimel hüljata või oma eelistusi muuta, aga ma kahtlen, et ma sellest nõiaringist kunagi välja saan.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime15/2/2010, 15:45

Vau. Ma tahan su msni Razz

Mina eelistan foorumite oma... praegu ma teen ühte eksole, nagu juba mainitud, aga see on minu meelest nii erinev üldisest, kui tavaliselt tehakse. Selles mõttes et... seal on nii palju teisi asju. Noh, tulevad igasugused muudatused, mõnes mõttes on seal raskem mängida, kui mõnes tavalises Sigatüükas, mis kahe tunniga kokku klopsitud on Very Happy Enne mmängima hakkamist peab juba sada teemat läbi vaatama Very Happy Aga jah, asi on ehk seda väärt. Inglise keelne on igatahes super, Bullet võib seda kinnitada Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime15/2/2010, 15:58

Wow, Cliodna. Very Happy Very Happy

rr, minu enda rollimängu kogemused on suht olematud. Mõnes foorumis on küll mõned maha peetud, aga ma pole kunagi eriti püsiv olnud. MSNis on ka mõnega mõni rollikas tehtud, aga need on minuga alati kuidagi läbumängudena välja kukkunud. Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime2/3/2010, 18:53

Täiesti värskelt valminud uus Harry Potteri teemaline rollikas:

http://sigatxxgas911.proboards.com
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime13/3/2010, 23:43

Yes, I am insane. Very Happy Igav hakkas ja vorpisin ühe valmis. Keskaja teemaline. Põhirõhk rüütlitel ja.. värki. Very Happy

http://keskaeg.forumotion.net/forum.htm
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime25/3/2010, 17:05

http://magda.forumotion.com/forum.htm

I got bored Very Happy Tere tulemast imelisele Magdaleena saarele Very Happy:D:D
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime4/4/2010, 20:30

Kuna ma suren vaikselt igavusse siis tahan uut foorumit teha koos Jonnuga.
Aga tahaks teada teiste arvamust ka. Millisesse foorumisse teie liituksite ?
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime4/4/2010, 21:03

Kuskile, kus on noored ja mitte sigatüügas. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime4/4/2010, 21:15

Ei suutnud kaua mõelda. Elustame ühe hea foorumi:

http://londonboardingschool.proboards.com/index.cgi
Tagasi üles Go down
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime18/4/2010, 14:52

Heihei!

Tahtsin lihtsalt märku anda, et ka Mystic Paris on tagasi!
http://pariis08.proboards.com/index.cgi

(:
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime18/4/2010, 15:36

Eks ma tulen ka siis sinna Very Happy
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime18/4/2010, 17:59

Tagasi üles Go down
http://orkut.com
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime25/4/2010, 17:45

Et, kõik vanad olijad tulge tagasi: http://parimsigatxxgas.proboards.com/
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime25/4/2010, 18:26

http://erfoorum.forumotion.net/uudised-f3/uleskutse-vabatahtlikele-foorumi-last-shot-t60.htm#3836 Vaadake siiapoole, esme foorumi viimane shot, äkki liitute meie kolmega selles projektis, millega saadan esmeka ära.
Tagasi üles Go down
vihmapiisk
Piraat
vihmapiisk


Female Postituste arv : 18
Age : 30

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime29/4/2010, 20:04

http://mysticalorphans.proboards.com

Kes viitsib, võib ennast kohale vedada!
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime4/5/2010, 14:39

http://klooga.forumotion.net/forum.htm - suhteliselt uus, but i like it! : D
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime8/5/2010, 16:41

Tahaks, et keegi teeks mingi korraliku Sigatüüka, kus tegevus keerleks tundide ümber ja inimesed oleks reaalsemad. Kõik ei saaks esimese korraga Wingardium Leviosat selgeks ja iga päev ei käidaks Siganurmes joomas. Ja inimesed ei käiks vabal ajal Keelatud Metsas jalutamas ja hurtsikus istumas.. ja tundide eest saaks punke. Ja kus kõik teeksid endale täiesti uued tegelased ja oleksid päriselt kaa anonüümsed, nagu vanasti. Võinoh, vanasti ei oldud anonüümsed, aga keegi lihtsalt ei teadnud kedagi. Ja need olid lahedad ajad. Very Happy

Vot. Foorumite tegijad, hakake vorpima. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Rollimängud AKA the community forum link dump
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: