MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Rollimängud AKA the community forum link dump

Go down 
+57
Cilen
Marmelaadikomm
Nigra
Riinu
Tarretis
k2tlin
Nana. :)
Pätu
Kkohuke
R.
Griffu.
Inimeseloom
Tennu
Balerina
Bubblegum
Sandy
Sunshine
Kriimu
Karro
sugarsweet
ILoveNY
imeilus1
Marmelaad
Dr.Fang
Katu1995
White Wolf
TeddyBear
Isabella
-Ene-
Selena
vihmapiisk
Taylor
Cliodna
Murtagh
Grape.
Pingu
Annu!
Stiina
Tricia
Pump
padjanägu, [h]
Keku
Droideka
Pizza
Sümmeetria
Espada
Kärolyn
Audrey
Everleigh
nasicc
GossipGirl
Maiu Laaneoja
Britney
Keiti
Tuki
Diana.
black
61 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime23/6/2011, 20:38

Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime25/6/2011, 14:40

http://timeofdeath.forum.co.ee/ Ootab uusi liitujaid. :)
Tagasi üles Go down
vihmapiisk
Piraat
vihmapiisk


Female Postituste arv : 18
Age : 30

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime14/7/2011, 21:10

Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime16/7/2011, 11:35

Devil Wears Prada on jälle aktiivne? xD

Muide, Seebimulliga tuleb meelde, et jah, selline idee on kasutuses olnud. Olin sellises vangla foorumis, kunagi väga ammu.

Ja nüü siis, Harry Potteri viimase filmi auks avatud foorum - http://ehprpg.forumotion.com
Aitäh.
Tagasi üles Go down
Selena
Kojamees
Selena


Female Postituste arv : 25
Age : 28

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime21/7/2011, 14:35

Tagasi üles Go down
vihmapiisk
Piraat
vihmapiisk


Female Postituste arv : 18
Age : 30

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime30/7/2011, 23:20

Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime18/8/2011, 18:52

Kes on huvitatud uue foorumiga liitumisest. (kolm päeva vana)

World of Tenebras Mundi aka Pimeduse Maailm
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime1/9/2011, 14:37

Tagasi üles Go down
Sandy
Piraat
Sandy


Female Postituste arv : 18
Asukoht : Dreamland :)

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime25/9/2011, 00:12

Tagasi üles Go down
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime9/10/2011, 14:52

Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
vihmapiisk
Piraat
vihmapiisk


Female Postituste arv : 18
Age : 30

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime25/10/2011, 16:59

Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime25/10/2011, 23:10

Ma valmistan ka praegu ühte RPG foorumit ette. Tegu siis huntide kooliga niiet valmistage ka ennast ette. Hiljemalt ülehomme avalikustan siis selle kõigile. Palun juba ette ära aktiivsust jne.
Muidu alustasin RPG-des käimist täna. Tundus huvitav jne. Tegin siis endale ka ühe. Huntidest eriti palju ei ole tehtud. Veel vähem huntide koolidest.
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime25/10/2011, 23:31

Sai varem valmis. Uuendusi veel toimub jne. Kasutajanimi tehke kindlasti täisnimi, sest kasutaja = tegelase nimi.
Loodan, et liitute.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime26/10/2011, 21:30

Et sa alustasid nagu... eile. Ja siis nagu... teed iseseivalt foorumit? Anna andeks, kui õel tundun, aga no palju õnne *turtsatab* Ja lihtsalt soovitaks ennem nagu olla teiste foorumites, kui ise adminina jamama hakata...
Ja kui inimesi liituma kutsud, siis üldiselt jagatakse linki ka. And for roleplayers this username thing is pretty obvious.

Aga olen ka äge, ja postitan taaskord: http://ehprpg.forumotion.com Wink

EDIT: Ja see, et erm, siin ei reklaamita mingit erm... huntide kooli, ei tähenda, et hunte pole kusagil. Very Happy
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime26/10/2011, 22:46

Oihh, mul on mingi komme pikk jutt valmis kirjutada ning link, mis sinna juurde käib hoopis ära unustada:D
http://schoolforwolfs.proboards.com/index.cgi
Ja muide, ma olen juba päris mitu foorumit teinud, millest üks on käima läinud Embarassed, aga ikkagi käima ta läks. Küll väheste kasutajatega, aga mis seal ikka. Foorumeid ma oskan teha, see on kindel! Igaks juhuks peab kasutajanime värgi ka ära märkima. Kes teab, äkki on mõned uued isikud, kes alles alustavad:)
Tagasi üles Go down
Sunshine
Piraat
Sunshine


Female Postituste arv : 17
Age : 26

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime27/10/2011, 12:54

Väga algeline näeb välja see http://schoolforwolfs.proboards.com/index.cgi.
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime27/10/2011, 14:46

Sest olen harjunud tegema foorumeid forumotioniga:):)
Algeline ainult natukeseks ajaks.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime28/10/2011, 19:22

Yeaah... well... yeah.
Algeline, nagu juba öeldud.
Very Happy
Aga well, edu sulle. :)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime8/11/2011, 17:22

Et siis jah. Leidsin et peaks ka reklaamima oma kohta, mille ma soovijate palvel uuesti avasin.
Link: DA Boarding School ehk Durmstrang: uus põlvkond
Kellel on huvi ja värki, võib liituda. Küsimuste korral võite siis minu ja Tennu poole pöörduda :))
Tagasi üles Go down
vihmapiisk
Piraat
vihmapiisk


Female Postituste arv : 18
Age : 30

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime5/1/2012, 20:11

Rollikad ei ole vist enam väga IN, aga ma ikkagi reklaamin, sest ma olen nii lahe, jei.

See koht endiselt töötab....vaikselt....aga tahab enda hiilgust taastada!

See musi on juba tükk aega olnud ja kestab veel edasigi.

Ja See on mingi uus, mis tundub huvitav.

Et asja natuke selgemaks teha siis need kõik ei ole minu rollikad, ainult keskmine ja esimene mingil väikesel määral.
Tagasi üles Go down
Balerina
Kojamees
Balerina


Female Postituste arv : 25
Age : 27
Asukoht : In Wonderland with Alice.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime7/1/2012, 23:55

http://hogwarts-is-home.proboards.com/

See on ka uus. Sigatüügas jaa, juba üliäraleierdatud, aga noh. Pohh. : )
Tagasi üles Go down
Tennu
Suur ja laisk lohe
Tennu


Female Postituste arv : 105
Age : 30
Asukoht : In the middel of somewhere[i]

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime16/1/2012, 20:57

Tagasi üles Go down
http://www.tennuiswriting.blogspot.com
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime26/1/2012, 21:51

Püüaks Esme Rollikafoorumit taaselustada, aga ma ei tea, kas ma seda enam teha suudan. It's been a while ja mul on tavaliselt suht kiire jne. Aga mul on uued ideed...
Tagasi üles Go down
Sunshine
Piraat
Sunshine


Female Postituste arv : 17
Age : 26

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime27/1/2012, 14:07

Tagasi üles Go down
Sunshine
Piraat
Sunshine


Female Postituste arv : 17
Age : 26

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime12/2/2012, 10:23

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 11 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Rollimängud AKA the community forum link dump
Tagasi üles 
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: