MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Rollimängud AKA the community forum link dump

Go down 
+57
Cilen
Marmelaadikomm
Nigra
Riinu
Tarretis
k2tlin
Nana. :)
Pätu
Kkohuke
R.
Griffu.
Inimeseloom
Tennu
Balerina
Bubblegum
Sandy
Sunshine
Kriimu
Karro
sugarsweet
ILoveNY
imeilus1
Marmelaad
Dr.Fang
Katu1995
White Wolf
TeddyBear
Isabella
-Ene-
Selena
vihmapiisk
Taylor
Cliodna
Murtagh
Grape.
Pingu
Annu!
Stiina
Tricia
Pump
padjanägu, [h]
Keku
Droideka
Pizza
Sümmeetria
Espada
Kärolyn
Audrey
Everleigh
nasicc
GossipGirl
Maiu Laaneoja
Britney
Keiti
Tuki
Diana.
black
61 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
AutorTeade
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime10/6/2010, 18:47

Hmm, vist liitun, kuigi kardan, et see ei saa eriti aktiivseks. Kuigi ma võin ka eksida ofc.

gg foorum on hetkel lemmik :)
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime11/6/2010, 15:09

Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Isabella
Tasane
Isabella


Female Postituste arv : 2
Age : 30

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime11/6/2010, 15:40

Isabella kirjutas:
Kellegi foorum - http://bermuda.proboards.com/index.cgi

Soovitan!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime11/6/2010, 16:24

Tadaa, ma avastasin, et ma pole siia ammu kirjutanud. Very Happy

Paaalju rpg-foorumeid on... Ma ise enam ei käi. Amacarist vajusin ära. Seal oli tore, aga... no ei saanud inimestega läbi. Salemis olin ma lihtsalt friik nagu päriseluski ja LVs... igatahes ei käi enam suuremat kuskil rollimas. Lihtsalt ei jätkunud enam aega ega tahtmist.

Cliodna kirjutas:
Kõige naljakam on see, et kui ma talvevaheajal Werewolfiga Juunioril käisin tuli välja, et need, kes kõige enam halva mälu üle vinguvad, jätavad kõige enam asju meelde, ta oli otsekui kõndiv reegliraamat.
Kas ma vingusin halva mälu üle? Very Happy Noh, mul ON halb mälu, ma unustan näiteks alailma ära, mida ma just ütlesin / öelda tahtsin. Mis puutub Walking Encyclopedia Juuniorica'sse, siis... ei kommentaari.

Kui aus olla, siis igatsen ikka veel Hp fännide foorumist Ardamirieli rollimängu. Freia oli lihtsalt selline tore tüüp (ja sinine libahunt pealekauba). Ma luban, et kui ma kunagi peaksin jälle mõne libahuntidega rollika peale sattuma, mis mind ka tõesti huvitab, siis ma võtan ja mängin Freiaga, ta on liiga hea inimene, et teda unustada. Või topin ta oma raamatusse.

Dudes! Rebaseraua Akadeemia magab kuskil ju veel, foorum kõik tühjaks tehtud ja puha, ootamas, et koopast välja ronida, ringutada, lehvitada oma punast saba ja siis rollimängima tormata... On kedagi, kes sooviks aidata mul see närune punane asjandus taas üles ehitada?
Tagasi üles Go down
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime14/6/2010, 19:56

Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
Selena
Kojamees
Selena


Female Postituste arv : 25
Age : 28

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime14/6/2010, 21:41

Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime15/6/2010, 17:25

kuskil midagi aktiivset ka on?
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime17/6/2010, 22:54

Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime20/6/2010, 16:27

http://wiccanrede.lolbb.com/forum.htm

Uus foorum (Ning ei, see pole minu oma. Very Happy Very Happy)
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime21/6/2010, 19:08

Tegu ei ole minu foorumiga, kuid ma tõesti loodan, et see pakub teile kõigile huvi ning te liitute. Kahju oleks, kui see kohake vastu ei peaks. (:
http://thelandofwolf.proboards.com/index.cgi
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime22/6/2010, 16:28

Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime22/6/2010, 23:37

[postitus kustutatud for obvious reasons]


Viimati muutis seda Takuya Kenzo (9/8/2013, 01:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime23/6/2010, 12:56

Ära nüüd ole nii kibestunud Very Happy Kõigile vb ei meeldi GG ja nad tahavadki midagi uut ja huvitavat (või vähem huvitavat). Sa ei saa öelda, et see on üks ja ainus hea. Ja ükski foorum pole oma sündimise päeval aktiivne, seepärast tulebki reklaami teha. Very Happy
Tagasi üles Go down
Grape.
Võlur
Grape.


Female Postituste arv : 56
Age : 26
Asukoht : Foreverland.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime24/6/2010, 11:11

Mulle meeldis ka GG, aga niipea sinna küll kõik tagasi ei kobi. Kõik läksid Gowernisse üle ja GG's on mingi kümme inimest. Aga selle võiks teemadest puhtaks teha ja uuesti aktiveerida.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime24/6/2010, 19:01

Kui seda Gowerni past 24 sees olnud inimest vaadata vms, siis ega seal palju rohkem inimesi küll pole, kui GGs.
Statistiliselt on kõk metsas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime24/6/2010, 19:15

Mina, nagu alati, liitun foorumitega, kuid nad peaksid tõesti huvi pakkuvad olema. Mulle ei meeldi eriti foorumid kus on enamasti selline pubekate elu ja ilma mingisuguse... algteemata. OK, GG on tehtud selle saate järgi millest olen mina ainult 2 osa näinud. 1 internetist ja teine telekast, rohkem ei viitsinud.
Niiet jah, aga feel free... reklaamige mulle neid kui tahate, aga ma ei garanteeri, et ma liitun.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime24/6/2010, 19:57

Praegusel ajal ongi kõige põnevam tegelane valmis teha ja siis jälgida kaks päeva, kuidas foorum välja sureb.. juhhei.
Tagasi üles Go down
Grape.
Võlur
Grape.


Female Postituste arv : 56
Age : 26
Asukoht : Foreverland.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime24/6/2010, 21:45

Praegu seda 'active users in the past 24 hours'it vaadates, on küll GG's vähem tegevust. Praegu on see jah suhteliselt metsas. Isegi kui Gowernis on ainult kümme-viisteist kasutajat, kes sees käivad, on seal mingi tegevus olemas. GG's on pmst see, et lähed kohale ja muud pole teha, kui kellegagi nendest vähestest aktiivsetest läbuteemat alustada.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime25/6/2010, 11:26

no aga see ei ole enam inimeste süü ju, see on foorumi.. temaatika süü. GG teemad ongi läbud, gowernis on põhirõhk muudel asjadel.
(PS. mind pole kummaski, enne kui keegi kedagi poolte vahetamises süüdistama hakkab)
Tagasi üles Go down
Grape.
Võlur
Grape.


Female Postituste arv : 56
Age : 26
Asukoht : Foreverland.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime25/6/2010, 11:33

Ma ei öelnudki, et see inimeste süü on. Seal foorumis lihtsalt pole võimalik midagi rohkem teha. : ) Aga jah, nagu Takuya Kenzo ütles, siis võiks tõesti mõne vana mõtekama foorumi aktiveerida, mitte pidevalt uusi juurde teha.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime25/6/2010, 11:38

Vähemalt on see üks samm edasi kooliteemalisest foorumist, kus üritatakse luua muljet, et tegevus toimuks nagu kooli ümber. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Selena
Kojamees
Selena


Female Postituste arv : 25
Age : 28

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime28/6/2010, 21:48

Tean, et mõned kasutajad ning administraator üritavad seda foorumit uuesti aktiivseks saada: http://bermuda.proboards.com/index.cgi

See on hea foorum, soovitan. :)

Mainiks ka ära, et seda foorumit püütakse ka elustada: http://mystic-falls.proboards.com/
Vanad olijad, tulge tagasi. Very Happy


Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime10/7/2010, 00:06

http://smrc.forumotion.net/forum.htm

Ma ei tea, kas ma olen seda siin vahepeal promonod, aga algselt oli see hullumaja/võõrutusravi keskus.. Siis muutsin selle haiglaks. ja nüüd mul tuli isu hullari järele. Very Happy

Peaks üpriski omanäoline idee olema ja täielikku mentalit või kräkitsikki mängida on mõnus vaheldus. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime10/7/2010, 01:14

[postitus kustutatud for obvious reasons]


Viimati muutis seda Takuya Kenzo (9/8/2013, 01:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Grape.
Võlur
Grape.


Female Postituste arv : 56
Age : 26
Asukoht : Foreverland.

Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime11/7/2010, 21:19

Ärge nüüd keegi pahandama hakake, mitmes foorumis on ka võimalik käia.
Klikk.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Rollimängud AKA the community forum link dump
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: