MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Rollimängud AKA the community forum link dump

Go down 
+57
Cilen
Marmelaadikomm
Nigra
Riinu
Tarretis
k2tlin
Nana. :)
Pätu
Kkohuke
R.
Griffu.
Inimeseloom
Tennu
Balerina
Bubblegum
Sandy
Sunshine
Kriimu
Karro
sugarsweet
ILoveNY
imeilus1
Marmelaad
Dr.Fang
Katu1995
White Wolf
TeddyBear
Isabella
-Ene-
Selena
vihmapiisk
Taylor
Cliodna
Murtagh
Grape.
Pingu
Annu!
Stiina
Tricia
Pump
padjanägu, [h]
Keku
Droideka
Pizza
Sümmeetria
Espada
Kärolyn
Audrey
Everleigh
nasicc
GossipGirl
Maiu Laaneoja
Britney
Keiti
Tuki
Diana.
black
61 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime30/12/2008, 20:48

Foorumi ainus (ja parim) rollimängulinkide teema.

PALUN SIIA POSTITADA EDASPIDI AINULT LINKE; maha spämm ja jonn, eks. :)


Viimati muutis seda Takuya Kenzo (9/8/2013, 01:47). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime31/12/2008, 00:25

esiteks - ma olen INES. PADJANÄGU, ag amai viitsi irru kasutajast välja logida Very Happy

jaaa, teiseks. ma olen üsnakindel et vähemalt pooled siit voorumist on rollikates käind. Very Happy
ja ma ei taipa, kus sa kolad et sa aktiivseid rollikaid ei leia^^ Very Happy
kuigi, nojah. enamus siitr on sigatüüka rollikates olnd vist.
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime31/12/2008, 09:33

Tean väga hästi, mis on rollikas ja nagu Ines ütles - olen minagi ainult sigatüükaga seotud rollikates käinud ja olnud ;D
Ma olen vist rolludest välja kasvanud või ma ei tea... Very Happy Pole enam kaua kuskil rollikas olnud ja ma arvan, et ei soovi ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime31/12/2008, 14:02

Jah, keegi PEALE sinu ja liba tõesti teab, mis on rollimäng. Minagi olen mänginud. Nii.. umm. kaks aastat tagasi ma muud ei teinudki, kui ainult mängisin rollimänge igal pool...
LARP pole minu teema..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime31/12/2008, 17:00

Jahm, olen ka tegelenud rollikatega, kuigi praegu olen aktiivne ainult V & W' is . : )
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime31/12/2008, 18:36

Kunagi sai jah palju rollikatefoorumites möllatud, eriti sigatüüka omades :d nüüd ma eriti ei tegele sellega, kuna jah, potterist on selles suhtes isu täis ja ei ole leidnud sellist muud normaalset foorumit... LARPiga tahtsin kunagi ka väga tegeleda, aga üks või teine asi tuli takistuseks, nii et pole teinud :d
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime31/12/2008, 20:13

[postitus kustutatud for obvious reasons]


Viimati muutis seda Takuya Kenzo (9/8/2013, 01:48). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime20/3/2009, 20:06

Ei ole eriti rollikates käinud Very Happy
Aga need on ägedad ikka Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime27/3/2009, 16:16

[postitus kustutatud for obvious reasons]


Viimati muutis seda Takuya Kenzo (9/8/2013, 01:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime28/5/2009, 16:39

nõme, et pooled rollikad on mingid igavad kahe-minuti-mängud Crying or Very sad
muidu laavin Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime28/5/2009, 17:09

olen käinud. aga sain üle. nüüd on see foorum üks kahest, kus ma käin. ja teine on reptile.ee Very Happy
olen isegi rollikaid teinud.

LARPidest nii palju, et tahaksin kindlasti mõnele suuremale minna, kuid hetkel olen ainult väikese rahvaga teinud rollimänge väljas, ühinguga siis. aga augustis tuleb ka üks huvitav, kuhu tahaks kindlasti minna. oleks jüriöölegi läinud, kui poleks samal ajal Londonis olnud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime29/5/2009, 01:33

kas keegi muidu teab hetkel mingit aktiivset foorumit, vajadus nende järgi Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime29/5/2009, 08:55

12 olin, kui läbi rate esimesse potteri rollikasse kutsuti. Very Happy Nõustusin. Tunnen tagantjärgi neile adminnidele täiega kaasa. Very Happy Mitte midagi ma ei osanud, muudkui seletasid, et see nupp asub seal ja nüüd üead tegema seda-seda-seda. Very Happy Aga sain asja käppa ja varsti hakkasin ise ka foorumeid tegema. Very Happy Paljusid neist ma ei üritanudki käiku lasta. Very Happy Lihtsalt öösel igav - uus rollikas valmis. Very Happy Viimane asi, millest suht kahju, et käiku ei lasknud, oli Spioonikooli rollikas. Ma tegin selle ikka nii põhjaliku, kui võimalik. Very Happy

Ohjah... olid ajad. Elu väljaspool arvutit ei eksisteerinudki. Very Happy

Aga nüüd ma ei käi enam rollikates vist sp, et vana mõnusat seltskonda pole enam... Nende tegelastel olid isiksused, nad ise olid isiksused, nendega oli huvitav nii mõndagi teha... Aga ma ei mäleta ühe oma tollal lemmiku nime. Ühe poisiga, või noh, nüüd ta mees juba, Very Happy kellega esimeses rollikas (lalhp), tuttavaks sain, suhtleme siiamaani. Very Happy

Tglt käib kõik minu jaoks nüüd rollikates piiridest välja. Ise hakkasin ka neid asju koos teistega piiridest välja tegema ja... otsustasin lõpetada. Very Happy Ei viitsi ka enam nagu. Very Happy Kutsutud on küll. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime29/5/2009, 14:28

[postitus kustutatud for obvious reasons]


Viimati muutis seda Takuya Kenzo (9/8/2013, 01:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime29/5/2009, 17:41

Ma olen ainult ühes kindlas foorumis, enda foorumis.
Ja see on päris aktiivne, kui nv välja arvata Very Happy (On juba kolm kuud aktiivne^^)
Kui kedagi huvitab siis võib kohta külastada - Durmstrangi Akadeemia
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime29/5/2009, 21:12

Ma osalen aktiivselt rollikates,mis puudutavad vampiire ja muid fantaasiategelasi nagu haldjad vms.Hp mulle väga ei meeldi.
Muidu paar head rollikat on fantaasiafoorumis ja yarly foorumis. Yarlys on ainult vampiirid pahad nii,et seal olen haldjas.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime29/5/2009, 21:56

ma eelistan LARPidel haldjat/vampiiri vmt mängida:D
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime30/5/2009, 13:45

Ma mõtlesin alguses täiega vasakule ikka Very Happy

Ei ole mänginud neid... Peaks vist kunagi proovima...
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime31/5/2009, 19:11

irw Very Happy

kle jah, see Durmstrangi foorum on päris hea :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime31/5/2009, 20:33

Mulle jubedalt meeldiks, kui oleks rollikaid muid ka, kui mingi HP ja Sõrmuste isanda teemalisi. Kunagi ma olin ühes megaägedas foorumis, kahjuks ei mäleta enam, aga ikka tõsiselt lahe oli!Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime31/5/2009, 21:00

[postitus kustutatud for obvious reasons]


Viimati muutis seda Takuya Kenzo (9/8/2013, 01:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime31/5/2009, 21:45

H-camp on mitte fantaasia oma.. Very Happy

holiday camp. (: (link)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime15/6/2009, 16:46

Ma tegin nüüd ka ise rollika, kuna reaalseid rollusid suuht ei ole.

American Academy of Arts
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime15/6/2009, 17:03

Ohoh, see viimane tundub täitsa asjalik. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime15/6/2009, 17:27

kui keegi on päriselt huvitatud mingist larbilaadsetest tegevustest, võiksite joinida VMÜ'ga - vabamõtlejate ühinguga.
http://vabamotlejad.proboards.com/index.cgi
seal on meie nö kodukas. paluks lugeda siis ühinguteemalistest teemadest esimesed postitused läbi Very Happy kes on huvitatud. ja tegevused toimuvad valdavalt tallinnas.
loodan, et on huvilisi, kuna aktiivseid liikmeid oleks hädasti vaja.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Sponsored content





Rollimängud AKA the community forum link dump Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängud AKA the community forum link dump   Rollimängud AKA the community forum link dump Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Rollimängud AKA the community forum link dump
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 14Mine lehele : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: