MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)

Go down 
+10
Everleigh
Cilen
Lammas
Keiti
Maiu Laaneoja
Astrid.
Unknown Artist
Pingu
Prince Kirameki
Anzu
14 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime26/12/2008, 16:26

Raamatud:
"Fellowship of the Ring" - "Sõrmuse Vennakond"
"Two Towers" - "Kaks kantsi"
"Return of the King" - "Kuninga tagasitulek"

Filmid on samad Wink
Raamatute autoriks on siis täis nimega John Ronald Reuel Tolkien. Surnud :S Tema poeg, Christoper Tolkien, on avaldanud nt "Silmarillioni" ja võitleb "Kääbiku" filmi tegemise vastu.

Kogu vanema Tolkieni avaldatud looming: http://en.wikipedia.org/wiki/Bibliography_of_J._R._R._Tolkien

Seda ON palju.


Mina iseenesest olen SUUR fänn. Ei, KÕIGE SUUREM FÄNN!, ausalt Razz

Ma olen hull...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime26/12/2008, 18:15

Miks "Kääbikust" filmi teha ei tohi siis? ?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime26/12/2008, 18:17

Mingi jama oli. Tohib aga... Otsi Postimees.ee arhiividest. Ma ei mäleta eriti.
Tagasi üles Go down
Anzu
Naljatila
Anzu


Female Postituste arv : 94
Age : 30

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime27/12/2008, 17:27

raamatut pole ühtegi lugenud , filmi vist olen isegi mingit näinud , mm , not sure .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime27/12/2008, 17:42

Kõndivad puud Razz
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime28/12/2008, 13:06

Punish me xD Ma pole mitte ühtegi raamatut läbi lugenud. "Kääbikuga" jõudsin isegi kunagi väga ammu poole peale, aga "Vennaskond" jäi juba alguses pooleli. Very Happy
Filmid on minu meelest lihtsalt ülikõvad ja ma ei kujutagi ette, kuidas neid paremini oleks saanud teha. Näitlejad olid suurepärased Razz
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime28/12/2008, 22:03

mai viitsi neid raamatuid lugeda . Very Happy vastikus keskaegses stiilis ja kõik nimed on sellised, et sehkendad kümme minutit, et hääldus korda saada vähemalt Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime4/1/2009, 14:28

Ee... Liba?
Ei ütleks, et sina suurim fänn oled...
Kas sa Tolkieni Lõpetamata Lugusid oled lugenud? Aga Children of Hurin'it?
Tagasi üles Go down
Astrid.
Juubilar
Astrid.


Female Postituste arv : 171
Age : 30

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime4/1/2009, 18:20

Noh, respekt talle, et ta on sellised maailmad ja KEELED loonud, aga minu jaoks tegevus venis. Mul kodus raamaturiiulis tema lõpetamata lood ka, aga läbi pole nagu korralikult suutnud lugeda. Ma ei tea, peaks millalgi uuesti alustama, eks siis näis.
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime5/1/2009, 19:52

Muuseas, talt küsiti ju erinevate eluvaldkondade esindajate poolt erinevaid andmeid, nt haldjalaulude noote, keelte grammatikareegleid, topograafilisi kaarte jne.
Kõik käitusid, nagu see koht päriselt eksisteeriks.

PS Palantiride kohta olen ikka veel liialt vähe teada saanud...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime8/1/2009, 17:49

Jah, ma Lõpetama lugusid olen lugenud ja Hurini lastega olen poole peal.

Ma ei pruugi suurim olla, litsalt koletu suur Very Happy

Palantiride kohta saab infi Lõpetamata lugudest endist.

Ja mina õpin kvenjat Very Happy
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime8/1/2009, 20:56

Jep, ma tean palantiride kohta sellest allikast, kuid tahaks enam...
Eks arutame siis millalgi raamatut
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime31/1/2009, 17:05

ma lugesin need 2007a suvel vist läbi. kääbiku veel varem. silmarillioni lihtsalt ei suutnud. aga quenya keel on lahe. jah. seda on ka vahepeal praktiseerida proovitud. kääbiku multikas on hea Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime8/2/2009, 13:50

vennaskond jäi poole peale. :S
kääbiku olen lugenud, mitu korda, aga see on ka ainus tolkeinei teostest, mis ma siiani läbi olen saanud. too bad, ;S
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime8/3/2009, 19:09

Üritasin neid raamatuid lugema hakkata, aga kui ma sissejuhatust lugema hakkasin , siis ei tahtnud ma enam edasi lugeda.
Nii et ma ei oska midagi öelda, mingit filmi olen vaadanud, aga ei mäleta eriti sellest ka midagi.
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime8/3/2009, 22:09

Filmid on suht head. Kuigi vist väga hästi raamatutega kokku ei lähe. Mul on "Kaks kantsi" pooleli. Suht hea tegelikult kuigi ma sissejuhatuse jätsin vahele kuna ei suutnud lugeda seda:D
Tegelikult ma hetkel ei loe vaid kuulan:D see on naljakas:D
mind kummitab Tom Bombadilli laul:D:D

Kääbik mulle küll meeldis kui seda kunagi lugesin
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime13/8/2012, 18:00

Filmid on tõesti head.
Agaa raamatud... Vedasin endale kõik kolm osa koju, kuid pole esimese raamatuga eriti kaugele jõudnud. Mingi 100 lehte ehk, kuid proloogi jätsin ma samuti lugemata. Very Happy Ja ega ma vist kaugemale ei jõuagi.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime13/8/2012, 19:09

Millegi pärast ei suutnud ka mina neid raamatuid lugeda Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime13/8/2012, 19:13

Mina olen vist üks nende eriti väheste hulgast, kes pole LOTRi ei lugenud ega näinud Very Happy Kogu aeg mõtlen, et peaks filme vaatama, aga kuidagi ei jõua sinnamaale Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime13/8/2012, 19:19

Tõesti? Sa ei ole isegi näinud LOTR'i? O.o Very Happy
Njaa, soovitan vaadata aga lugemise osas ei julge midagi soovitada xD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime13/8/2012, 19:57

Pole erilin fänn. Pole raamatuid lugenud ega filme vaadanud.
Vaevu-vaevu suutsin "Kääbiku" läbi lugeda.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime13/8/2012, 20:06

Ma jumaldan LOTRI! Ma lugesin esimesed kaks osa läbi, kolmandat enam ei viitsinud, nii igav lihtsalt, et võttis mõistuse peast, filmid olid aga suurepärased Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime13/8/2012, 20:29

Mind eriti ei tõmba see 'Kääbik' nii raamatu kui ka filmina. Kuidagi ebahuvitav minu jaoks. Mulle meeldisid LOTR'i filmid. Raamatuid ei suuda aga lugeda. Ei viitsi lihtsalt. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime13/8/2012, 20:34

Nõus sellega, et "Kääbik" oli ebahuvitav XD
Olen samuti kuulnud, et filmid pidid olema üpris head. On see tõsi? On mõtet vaadata?
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime13/8/2012, 20:46

LOTRI filmid olid minu meelest suurepärased, Kääbiku film aga jõuab alles kinodesse sügisel :)
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)   Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lord of the Rings (by J. R. R. Tolkien)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Lord Voldemort... ja seitsmes raamat?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: