MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Martha õnnelik ja õnnetu elu

Go down 
+3
EITC.
Tärru.
Tavaline Autor
7 posters
AutorTeade
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime22/12/2008, 20:53

Ma tean, et tegu on ühe vääääääääääääääääääääääääääga vana jutuga ja ma tean et see toob paljudele PALJU mälestusi tagasi xD See on samuti suht piinlik ja ma kavatsen selle seekord ära ka lõpetada Very Happy Ja ärge pange selliseid asju tähele, et reidis on liiga palju pilte, et komad puudavad jne Very Happy Lihtsalt lugega, naerge ja need kes jutus on karjuge mu peale! Very Happy Very Happy

***

I Osa

Martha ärkas hommikul vara ning ringutas ennast. Ta polnud kunagi nii vara tõusnud ning ajas end püsti. Ta tegi enda voodi ära ja läks hiilides toast välja ning suundus arvuti toa poole. Kui ta arvuti tuppa sai lülitas ta arvuti sisse ja ootas kuni see laeb. Esimene asi kuhu ta tõttas oli msn. Kui ta msni lahti tegi vaatas ta jahmunult et Mihkel on sees. Talle oli alati Mihkel meeldinud kuid keegi peale Liisi, Hanna ja Anni ei teadnud seda. Ta ohkas rõõmsalt ja avas msni akna.

Martha | Eile oli lahe päev :) says: Sau
Mihkel… says: Terekest
Martha | Eile oli lahe päev :) says: Miks sa nii vara üleval oled?
Mihkel… says: Uni läks ära… Miks sa ise üleval oled?
Martha | Eile oli lahe päev :) says: Sama siin Very Happy
Mihkel… says: olgu…
Martha | Eile oli lahe päev :) says: Kas sa pärast kokku tahad saada?
Mihkel… says: Täna kindlalt mitte… Kuidas oleks homsega?
Martha | Eile oli lahe päev :) says: Minugi poolest Very Happy
Mihkel… says: Kle tsau siis… Ma minema!

Mihkel logis välja ennem kui Martha vastata jõudis ning tüdruk ohkas rõõmsalt. Ta surfas netis ringi kuni Hanna sisse logis ning ta hakkas temaga rääkima

Martha | Eile oli lahe päev :) says: Sau Hannake
Hanna (L) Simple Plan (L) says: Sau
Martha | Eile oli lahe päev :) says: Kas sa tead et ma lähen homme Mihkliga välja?
Hanna (L) Simple Plan (L) says: Kust mina seda teadma peaksin? Very Happy
Martha | Eile oli lahe päev :) says: Mai tea Very Happy Aga nüüd sa siis tead…
Hanna (L) Simple Plan (L) says: Jah nüüd ma tean…
Martha | Eile oli lahe päev :) says: Mis teed präägu siis?
Hanna (L) Simple Plan (L) says: Reidis nagu tavaliselt… Sa ju tead et mina ja Ann oleme reidi hullud Very Happy
Martha | Eile oli lahe päev :) says: Seda ma tean küll Very Happy Sa pärast välja viitsid?
Hanna (L) Simple Plan (L) says: Ikka
Martha | Eile oli lahe päev :) says: Ok. Pärast siis nääme. Sau

Martha pani msni kinni ja läks enda tuppa. Ta heitis voodile pikali ja ohkas rõõmsalt. ,,Homme on mul kohtamine Mihkliga,’’ mõtles ta rõõmsalt ja sulges silmad.



Martha avas natukese ajapärast silmad kui kuulis uksekella helisemas. Ta hüppas püsti ja läks jooksuga treppist alla ja avas ukse. Uksel märkas ta Hannat ja Anni. Hanna seisis seina vastas ja Ann istus trepil ning oli oma läpakaga reidis.
,,Me pidime hiljem kokku saama ju,’’ ütles Martha kavalalt ja ohkas kui nägi mida Ann teeb. ,,Millal sa reidi maha jätad (xD)?’’ küsis ta pahaselt ja võttis türuku käest läpaka ära.
,,Hei anna tagasi,’’ lausus Ann vihaselt ja tiris läpaka tagasi. Ta istus trepile ja hakkas Henry piltile kommi panema. Kui ta oli sellele vähemalt kümme südat pannud ohkas ta rõõmsalt ja kallistas läpakat.
,,Okey nüüd on minu kord reiti minna,’’ ütles Hanna ja tiris Anni käte vahelt läpaka ära. Ta logis enda kasutajaga sisse ja hakkas enda pildi komme vaatama. Martha raputas pead ja pomises: ,,Võimatud inimesed!’’
Hanna kes vaatas enda kõik 18 pilti ja karjus vihaselt: ,,See on ebaaus! Mitte keegi pole selle 10 minuti jooksul mul ühtegi pilti komminud!’’ Ta tahtis läpaka vastu seina puruks visata kuid Ann võttis talt selle ära.
,,See et sina nii ebapopulaarne oled ei tähenda veel et sa võid minu asju loopida!’’ ütles Ann pahuralt ja läks enda kasutajaga sisse.
,,Pane see eemale ja lähme kuhugile!’’ sõnas Martha vihaselt ja võttis Annilt läpaka kes pomises vihaselt: ,,Vastik lõburikkujast hoor!’’ Martha aga ei kuulnud seda ja pani koridorist selle kapi peale.
,,Nii kuhu me siis lähme?’’ küsis Ann pahuralt ja silmitses Marthat ja Hannat vastust oodates.
,,Läheks tiigi äärde ujuma,’’ lausus Hanna õnnelikult ja vaatas ringi. ,,Tavaliselt käivad kõik mu fännid tiigi ääres ujumas.’’ Ta tormas koju ja Ann järgnes talle. Natukese ajapärast olid nad uuesti Martha maja ees ning neil olid riideid seljas ning nad suundusid tiigi poole mis oli üpris lähedal. Hanna sammus üleolevalt Martha ja Anni ees ning nõksutas enda puusasid ning mõned poisid vilistasid talle järgi. Martha pomises üpris pahaselt: ,,Eputaja!’’ Kuid Hanna ei kuulnud seda sest tal oli liiga kiire poiste võrgutamisega.
Hanna võttis enda T-särgi ja seeliku ära ning läks bikiinides ujuma. Martha ja Ann järgnesid talle. Nad olid tast natuke eemal sest ta ütles alati kui poisid tema juures olid ja nad teda segasid et tõmmake uttu. Ann nägi varsti Henryt ja läks tema juurde ning nad hakkasid lõbusalt vestlema ning pärast poole olid nende huuled justkui kinni liimitud. Alles paari tunni pärast hakkasid poisid Hanna juurest eemale minema. Martha kes lihtsalt ulpis vees nagu päevitaks oli igavusse suremas kuni Hanna tema juurde tuli. Ann oli Henryga lahkunud.
,,Sa said ka siis lõpuks vabaks,’’ pomises Martha pahuralt ja silmitses Hannat.
,,Kas vahepeal oli siis mingit probleemi?’’ küsis Hanna ülbelt ja vaatas tüdrukut enda ees.
,,Ah never mind!’’ pomises Martha ja vaatas taevast. Pilved liikusid edasi ning Martha küsis natukese aja pärast: ,,Mida ma Mihkliga rääkima peaksin homsel kohtingul?’’ Hanna ei kuulanud sest ta pilk oli kinnitunud ühele pikali poisile tiigi ääres ja vaatas siis Martha poole.
,,Mh?’’ küsis ta ükskõikselt ja vaatas siis uuesti poisi poole
,,Sa isegi ei kuula mind!’’ karjus Martha ja ujus kaldale. Ta kuivatas end ära ning lahkus tiigi äärest. Hanna vaatas natukese aja pärast kohale kus Martha oli olnud ning pomises siis: Kuhu ta kadus ja kas ta lausus midagi?’’ Ta kehitas õlgu ja läks kaldal oleva poisiga flirtima.



II osa

Martha sammus üpris pahaselt koju ning läks pani enda riideid kuivama. Kui ta koridori tagasi tuli märkas ta kappi peal Anni läpakat. Ta kõhkles hetke kuid võttis selle siis sealt ära ja kiirustas enda tuppa. Ta avas läpaka ning läks ratesse. Õnneks märkas ta et Anni konto oli ikka veel online. Ta hakkas tema kirju lugema ning kui ta jõudis ühe kirjani mis oli alles 20 minutit tagasi saadetud ehmus ta täiesti ära. Talle tihkus nutt peale ning ta viskas selle toa teise otsa ning see läks puruks. Ta ei hoolinud sellest vaid hakkas padja sisse nutma.

Järgmine päev:

Martha ärkas hullu masekaga ülesse ja läks arvutisse. Kui ta oli msni sisse loginud vaatas ta seal ringi. Mihkel, Hanna, Ann ja Mari olid sees. Ann ja Hanna hakkasid kohe temaga rääkima. Nad tegid ühise conversationi (vms xD) ja hakkasid temaga rääkima.

Ann | Mu läpakas on kadunud Sad says: Mis kell te Mihkliga kohtute?
Hanna (L) Simple Plan (L) says: Jah mis kell te kohtute ja kus kohas?
Ann | Mu läpakas on kadunud Sad says: Me tuleme teid luurama et te ulakusi ei teeks Wink
Hanna (L) Simple Plan (L) says: Ja me teeme hästi palju pilte ka Very Happy Olgu õlgu see oli nail
Martha | Üli õnnetu :’( says: Ma ei lahe temaga kohtama vaid nuttan enda padja sisse…
Hanna (L) Simple Plan (L) says: Mis sul siis juhtus? Kas see on sellepärast et sa lahkusid tiigist ilma head aega ütlemata?
Martha | Üli õnnetu says: Ei sa igavene lollpea… See on selle lollaka ratepede pärast (Anni)
Ann | Mu läpakas on kadunud Sad says: mida ma jälle tegin? Kas see on sellepärast et ma ütlesin sulle vastik lõburikkujast hoor?
Martha | Üli õnnetu ja Anni peale sitaks vihane says: Sa ütlesid mulle mida? Ja kas sa tead et sina ise oled üks paras hoor!

Martha pani Annile blocki peale ja logis siis välja. Ta läks enda tuppa ja pisarad hakkasid üksteise järel tulema. Ta peitis näo padja sisse ja hakkas hullemini nutma kui ta ise arvas. Ta kuulis alt Mari häält ja kuulis siis trepil samme. Keegi avas ukse ning Martha vaatas paistes silmadega Marit ja hakkas veelgi rohkem nutma. Mari läks istus Martha voodi äärele ja paitas tüdrukut. ,,Kas sa tahad rääkida mis juhtus? Küsis Mari natukese ajapärast.
Martha mõtles hetke ja pomises siis: ,,Mihklile meeldib see kuradimast hoor Ann!’’ Martha hakkas valjemini nutma ning hoidis nagu ikka padja sees.
,,Kuidas sa seda tead?’’ küsis Mari kahtlevalt ja silmitses enda sõbrannat.
,,Ma lugesin sellest Anni ratest. See kuradima libu flirdib Mihkliga ja Mihkel armastab teda,’’ nuttis Martha ning Mari patsutas kaastundlikult Martha õlga.
,,Ah ära tee neist hooradest siis välja vaid tule minuga lõbutsema. Keerame neile igasugust käkki,’’ lausus Mari rahulikult ja silmitses Marthat. Martha muutus natuke rõõmsamaks ja pühkis pisaraid.
,,Jah lähme näitame sellele mehe varastajast litsile,’’ ütles Martha ning Mari ja Martha läksid õue ning kavandasid plaani.


III Osa

Mihkel proovis Marthale helistada sest ta tahtis ju temaga kokku saada kuid Martha ei võtnud vastu. Lõpuks loobus Mihkel sellest mõttest ja läks kodu poole.

Samal ajal:

Mari ja Martha hiilisid pude varjus ja nägid Hannat ja Anni pargis pinkidel istumas ja lobisemas. Martha silmitses vihaselt Anni ning ta võttis kätte veepommi kuhu ta oli pannud muda ja vee segu ning silmitses seda. Ta hiilis natuke lähemale sest ta tahtis selle Annile vastu vahtimist visata. Kuid kui ta jõudis piisavalt kaugele et ta kuuleks Hanna ja Anni juttu jäi ta seda kuulama.
,,Jah nüüd ma tean miks Martha vihastas,’’ lausus Hanna mõtlikult ja silmitses enda sõbrannat. ,,Kõik selle kirja pärast mis Mihkel sulle saatis… aga kuidas ta su kasutajaga sisse sai?’’
,,Seda tahaksin minagi teada,’’ lausus Ann mõtlikult ja vaatas maha.
,,Tal pole kunagi ajusi olnud,’’ mõtles Martha salgavalt ja hiilis ühe põõsa taha. Ta hakkas juba viskama kui märkas Mihklit Hanna ja Anni poole tulemas. Ta mõtles ruttu ümber ja kuulas nende juttu.
,,Hei,’’ lausus Mihkel Annile ja Hannale ning silmitses eriti pingsalt Anni. ,,Kas võib teiega ühineda?’’
,,Ikka,’’ vastas Hanna kes andis Annile küünarnukiga tugeva laksu et ta vait jääks. ,,Kuhu me jäimegi?’’ küsis Hanna Annilt nagu poleks vahelesegamist olnudki.
,,Ann, kas sa said mu kirja kätte?’’ küsis Mihkel ennem kui Ann midagi öelda jõudis. Ann noogutas tuhmalt ja lausus siis Hannale: ,,Ma ei teagi. Enne kui see kuradima sitapea siia tuli rääkisime me Marthast.’’ Mihkel kohkus kui kuulis et Ann kutsus teda sitapeaks.
,,Miks sa mind nii kutsusid?’’ küsis Mihkel vihaselt ja vaatas kurjalt tüdrukuid.
,,SELLEPÄRAST SA IGAVENE PERVERT ET SA RIKKUSID MU SÕPRUSE MARTHAGA, ÜHE MU PARIMA SÕPSIGA!’’ karjus An ja virutas Mihklile vastu vahtimist. ,,Tõmba siit uttu kuradi sitapea!’’ Ta vaatas kurja pilguga Mihklit.
,,Äkki me same siiski sõpradeks jääda?’’ küsis Mihkel kartlikult ja silmitses Anni. Samal ajal lendas põõsaste pasapomm välja mis tabas Mihkli pead.
,,Äkki tuleb sul sitt püksi!’’ sosistas Martha kes oli põõsaste välja tulnud ja silmitses vihaselt poissi kes jahmunult teda vaatas. ,,Oih ma peaksin ennast parandama. Äkki tuleb sulle sitt pähe!’’ Ta irvitas Mihkli üle kes vihaselt pomisedes minema läks. Ann vaatas jahmunult Marthat ning järgmisel hetkel kallistasid tüdrukud üksteist ja nutsid üksteise najal.
,,Imelikud,’’ pomises Hanna ja raputas õrnalt pead kuigi sisimas oli ta õnnelik et sõpsid ära leppisid. Mari vaatas eemalt jahmunult seda mis toimub ning jooksis Mihklile järgi. Ta hakkas Mihkliga koos rääkima ja nad läksid koos minema. Martha vaatas Mari poole ja pomises: ,,On alles jobu!''

***

Kohe panen uued osad Very Happy
Tagasi üles Go down
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime22/12/2008, 20:55

IV Osa

Nad läksid kolmekesi kodu poole ja lobisesid.
,,Ah ära muretses,’’ lohutas Ann ning silmitses Marthat. ,,Küll sa leiad endale parema. Kas sa ei võiks juba lõpetada!!!’’ sosistas ta Hannale kes jälle poiste poole vaatas ning neile silma tegi.
,,Mida ma tegin?’’ küsis Hanna süütult ning vaatas siis Marthat. Nad jäid pargis ühele pingile istuma ning Hanna võttis kotist läpaka ning läks ratesse. Martha silmitses teda üpris pahaselt kuid ei lausunud midagi.
,,Teeme midagi!’’ lausus Martha lõpuks ning kui Hanna suu avas lisas tüdruk: ,,Peale rate!’’ Hanna sulges siis suu kuid oli rates edasi. Ta vaatas enda pilte ning vaatas siis hindamisi.
,,Ma loon selle sitapea maha kes mulle ühe pani,’’ karjus ta ning vaatas sis kes see on. Ta saatis talle vihase sõnumi ning pani siis läpaka ära. Ann vaatas imelikku näoga Hannat ning raputas pead.
,,Lähme õiendame nende libudega!’’ pakkus Martha välja ning jäi vaatama mis teised arvavad.
,,Kas sa mõtled Tuulit, Meelikat ja Karinit?’’ küsis Ann ja vaatas ‘libude’ poole ning kinnitas selle siis Marthale.
,,Minugi poolest,’’ sõnas Hanna ning irvitas endamisi. Ta mobiil helises pea-aegu kohe ning võttis selle taskust välja. Ta vaatas kes see on ning märkas et tuntmatu number. Ta kehitas õlgu ning võttis vastu. ,,MIS SA TAHAD KES IGANES SA KA POLEKS?’’ karjus Hanna moblasse ning ta isa hakkas rahulikult temaga rääkima. Hanna tõmbus näost valgeks ning hakkas kodu poole minema. Ann ja Martha vaatasid talle järgi ning kehitasid õlgu. Nad ei läinud ‘libude’ juurde vaid võtsid suuna tiigi äärde. Ann kes märkas seal enda peiksi läks tema juurde ning hakkasid varsti suudlema. Martha kes ei tahtnud tuvikesi segada läks pingile istuma ning vaatas Kuidas inimesed suplesid, päevitasid ja lihtsalt lobisesid ning Anni ja Henry puhul kissisid. Üks poiss keda Hanna oli hakkanud sebima, märkas et tüdruk on üksi ning läks tema juurde.
,,Tervist,’’ ütles ta sõbralikult ning vaatas tüdrukut. ,,Mark Soosaar. Kas ma võin istuda?’’ ta silmitses tüdrukut lõbusa naeratusega ning Martha tõstis pilgu.
,,Jah ikka,’’ lausus Martha vaikselt ning nihutas end natuke koomale. Mark istus ning tüdruk lisas: ,,Martha Puus. Meeldiv tuttvuda.’’ Ta naeratas ebalevalt ning vaatas Anni poole.
,,Kas Ann on su tuttav?’’ küsis Mark õrna muigega ning vaatas sammuti Henry ja Anni poole.
,,Kust sa Anni tead?’’ küsis tüdruk kahtlustavalt ning vaatas Marki.
,,Ma tunnen Henryt ning ta tegi mind Anniga tuttavaks,’’ sõnas poiss rahulikult ning vaatas tiigi poole. Ta ohkas ning jäi vaatama mida teised teevad.
,,Miks sa minu juurde tulid?’’ küsis Martha ootamatult ning vaatas poisi poole. Poiss vaatas rahulikult tiiki ning ütles: ,,Sest mul oli igav ja kuna sa olid üksi mõtlesin et tahad seltsi.’’ Mark märkas et Hanna tuli Martha selja tagant ning kummardus tüdruku kohale. Ta suudles teda ning vaatas kas Hanna seda näeb. Hanna oli seda märganud ning jooksis minema. Kui Mark Marthast eemale tõmbus lõi tüdruk talle kõrve kiilu ning tõusis püsti.
,,Vastik värdjas,’’ sosistas ta vihaselt ning jooksis Hannale järgi.


V Osa

Martha jooksis Hannale järgi ning hakkas tema kõrval kõndima. Ta tahtis midagi öelda kuid tal ei tulnud suust ühtegi sõna välja. Lõpuks ütles ta: ,,Hanna anna andeks. See igavene pervo suudles mind mitte mina teda. Sa andestad mulle eks?’’ Ta vaatas Hannale näkku ning nägi jahmatusega et Hanna hoidis vägisi naeru tagasi.
Hanna turtsatas naerma ning ütles siis kui oli natukene maha rahunenud: ,,Me leppisime Markiga kokku et ta suudleb sind ning mina teesklen solvumist. Ma tahtsin su mõtteid Mihklilt eemale viia,’’ lisas ta vabandavalt kuid muigas ikka veel. Marthas hakkas järjest viha kasvama ning ta virutas täiest joust Hannale vastu vahtimist.
,,Kuidas sa julged minuga niimoodi käituda?’’ karjus Martha vihaselt ning jooksis minema, pisarad voolamas. Ta jõudis varsti koju ning tormas treppist ülesse enda tuppa ja lukustas ukse. Ta avas akna et natukene värsket õhku saada ning viskus voodisse pikali ning hakkas patja nutma.
Umbes viieteist minuti pärast helises Martha mobla ning ta vaatas ning nägi Anni numbrit. Ta võttis vastu ning küsis ükskõikselt: ,,Mis sa tahad?’’
,,Mis sul viga on?’’ küsis Anni hääl ning lisas siis: ,,Mõtlesin su lihtsalt peole kutsuda mille Henry ja ta sõbrad korraldavad.’’
Martha mõtles hetke ning ütles: ,,Olgu ma tulen… Kus see on ja mida ma selga peaksin panema?’’


Hiljem õhtul:

Martha sammus enda tavalistes läbu riietes Henry maja poole. Henry vanemad olid kodust ära ning nad olid otsustanud korraldada peo. Mida lähemale ta majale läks seda valjemas läks muusika. Ta lasi uksekella ning Ann tuli sellele vastu ning juhtis ta elutuppa.
,,Hakka aga pidu nautima,’’ lausus ta valjusti ning läks tagasi Henry embusesse. Martha vaatas seal ringi ning läks võttis endale laua pealt limpsi. Ta vajus tugitooli istuma ning vaatas seal olevaid inimesi. Mõned tantsisid, mõned suudlesid nagu Ann ja Henry ning mõned lihtsalt lobisesid. Ta ohkas ning avas pudeli ja võttis paar lonksu juua. Varsti tuli Ann talle seltsiks (Henry oli läinud jooke juurde tooma). Ta istus Martha kõrvale ning küsis: ,,Kuidas pidu meeldib?’’
,,Norm,’’ lausus Martha ning võtis veel lonksu juua. Varsti tulid mõned poisid ning kutsusid neid endaga tantsima ja üks pakkus Marthale alkot.

Vara hommikul:

Martha ärkas suure peavaluga ning vaatas moblalt kella. Kell näitas 11 hommikul. Ta märkas et tal on 18 vastamatta kõnet ning kõik olid ta emalt või isalt. Ta ohkas ning tõusis istuli ja märkas tühja pudelit enda kõrval. ,,Ega ma ometi…’’ pomises Martha ning tõusis püsti. Peavalu läks suuremaks ning ta läks õrnalt tuikudes kööki. Mõned veel magasid maas ning igal pool oli okset. Ta võttis sealt tassiga juua ning läks siis majast minema. Ta vaatas õues ringi ning märkas Anni verandal magamas. Ta äratas ta ülesse ning küsis suht vaikselt: ,,Mis eile juhtus?’’ Ta jäi Anni silmitsema.
Ann turtsatas paar korda ning ütles siis: ,,Sa jõid end täitsa purju… Kui ma ei oleks sind peatanud oleksid sa enda süütuse sammuti kaotanud…’’ Ta ohkas ning tõusis istuli. ,,Sa peaksid parem koju minema.’’ Ta tõusis püsti ning läks Marthaga sealt minema.


VI Osa

Hanna ärkas hommikul vara ning läks arvutisse. Ta pani arvuti tööle ning tegi igaks juhuks viirusetõrje ära mida ta polnud enam sada aastat teinud. Ta läks siis msni ning märkas et Emil on sees. Ta muigas õrnalt ning hakkas siis temaga rääkima.


Hanna. (L) [ godess of life ] says: Sau
Angel of Death: Hei… Mis toimub?
Hanna. (L) [ godess of life ] says: Just ärkasin… Ise?
Angel of Death says: Kuulan musa ja kirjutan paari juttu *muigab*
Hanna. (L) [ godess of life ] says: Ja mis juttu sa siis kirjutad? Ja mida sa kuulad?
Angel of Death says: Kirjutan ka ühte juttu inimesest kes uurib ookeaneid… Ja US 5-te nagu tavaliselt… Muide sa istud ikka veel rates w? xD
Hanna. (L) [ godess of life ] says: Suht lahe jutt võib tulla aga ei usu eriti Very Happy Ja mis siis kui olengi? XD
Angel of Death says: Never mind… Aga mis teed praegu P E A L E rate?
Hanna. (L) [ godess of life ] says: Suht jaman arvutiga… Ja ootan et Martha ja Ann sisse tuleksid…
Angel of Death says: Ikka oma Martha ja Anniga või mis? Razz
Hanna. (L) [ godess of life ] says: Muidugi. Ega ma siis sinu moodi pole xD
Angel of Death: Ja usu mind see on boonus. Vähemalt mulle…
Hanna. (L) [ godess of life ] says: Tore siis ju… Igatahes sa ju tead Marthat eks?
Angel of Death says: Mitte väga hästi… Mis siis?
Hanna. (L) [ godess of life ] says: Ah ei midagi… Ma lihtsalt tülitsesin temaga natukene…
Angel of Death says: Natukene? Mix mul on seda raske uskuda?
Hanna. (L) [ godess of life ] says: Ah vahet pole ju… Igatahes kas sa saaksid mind aidata? MA tahaksin temaga ära leppida…
Angel of Death says: Vaevalt et mina sind aidata suudan… Igatahes lihtsalt palu talt andeks ja tee kinopilet välja vms… Ega ma ei tea mida meeleheitel tüdrukud teevad… Sa ju tead et ma ei saa tüdrukutest üldsegi aru… nii et sa saad samapalju abi minult kui seenelt… Igatahes ma lähen minema… Bye


Hanna hakkas vastu kirjutama kuid poiss oli juba välja loginud. Ta ohkas ning märkas et Martha tuli sisse kuid logis siis kohe välja. Ta kahtlustas et tüdruk pani talle blocki.

Pärastlõunal järve ääres:

Martha tuli järve äärde ning võttis riideid seljast. Ta pani need pingile ning läks ujuma. Varsti ta märkas Hannat tulemas kuid ei saanud minema minna kuna ta oli järve teises otsas. Hanna kutsus ta enda juurde ning ta ujus tüdruku poole.
,,Mida sa tahad mõrd selline?’’ küsis Martha külmalt ning hakkas end rätikuga kuivatama.
,,Ma tahan lihtsalt vabandust paluda,’’ lausus Hanna vaikselt ning vaatas maha. ,,Ma tean et ma poleks pidanud seda tegema aga lihtsalt tegin… Palun andesta mulle.’’ Ta jäi maad põrnitsema ning ootas vastust.
,,Hea küll,’’ ütles Martha ning istus pingile. ,,Sorry et sind mõrraks kutsusin… Mul oli lihtsalt paha tuju. Andestad mulle selle?’’ Ta naeratas õrnalt ning vaatas järve.
,,Muidugi,’’ naeratas Hanna sammuti ning küsis siis: ,,Muide kas sa oled Emilit varem näinud?’’ Ta vaatas Martha poole ning jäi vastust ootama.
,,Ei…’’ lausus Martha peale väikest mõtlemist. ,,Mis siis? Ta ei lase ju mitte kellelgi end näha… Aga tahaks küll teada milline ta on.’’ Ta muigas kavalalt ning küsis siis: ,,Kas sa kavatsed ta ülesse otsida?’’
,,Korraks tuli küll selline mote pähe,’’ muigas Hanna ning tõusis pingilt püsti. ,,Mis sa arvad kui me kutsume Anni ning pinnime talt ta asukoha välja?’’
Martha mõtles hetke ning ütles siis: ,,Nõus… Aga Kuidas me ta leiame? Ma molten et ta pole siia maani minu pinnimisele järele andnud ning ma olen talt seda pinninud juba 6 või 7 kuud…’’
,,Küll ma talt selle kuidagi välja pinnin,’’ lausus Hanna mõtlikult ning ütles siis: ,,Aga lähme kutsume selle kissimis missi ka ja mõtleme siis midagi välja.’’
,,Okey,’’ lausus Martha ning nad hakkasid lobisedes Anni maja poole minema
Tagasi üles Go down
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime22/12/2008, 20:57

VII Osa

Hanna tagus vasta Anni maja ust ning jäi ootama et tüdruk välja tuleb. Ann oli rääkinud et tal pole täna vanemaid kodus ning Hanna lõi korra ust jalaga.
,,Ta kas istub rates ja musa on põhjas või on siis kusagil Henryga,’’ lausus Hanna ning lõi ust veel korra. Uks avanes ning Ann tuli vastu juukseid kõik sassis ja väsinud ilmega.
,,Või ta siis ärkas enda parimate sõprade lõugamise ja lõhkumise peale,’’ haigutas Ann laialt ning lasi nad edasi. ,,Mis te nii vara siin teete?’’ küsis Ann uuesti haigutades ning istus elutoas diivanile.
,,Vara?’’ küsis Martha ning turtsatas paar korda. ,,Kell on juba 6 õhtul. Õigem küsimus oleks miks sa nii kaua magad?’’
,,Lihtsalt olen väsinud,’’ haigutas Ann ning küsis siis: ,,Aga mida te siis siit tahate?’’ Ta haigutas veel kord ning vaatas siis mõlemat tüdrukut.
,,Me tahame et sa aitaksid Emili asukoha ülesse leida et me saaks lõpuks teda näha,’’ ütles Hanna ning vaatas toas ringi. ,,Mida te siin teinud olete?’’ küsis ta natukese ajapärast ning vaatas Anni poole.
,,Ei midagi,’’ lausus Ann ning lisas siis: ,,Aga sa ju tead et see on suht võimatu… Ta ei anna sellele pinnimisele alla. Ja meil on samasuur võimalus teda ta juttutest ülesse leida kui päriselus.’’ Ta haigutas uuesti ning vaatas Hannat ja Marthat.
,,Juttudest…’’ pomises Hanna ning lausus siis: ,,Juttudest! Muidugi miks ma varem sellepeale ei tulnud.’’ Kui Ann ja Martha teda juhmilt vaatasid lisas ta: ,,Kas te ei mäleta Kuidas ta kirjutas jutu endast? Ja seal olid ta sõprade nimed ka olemas. Ja vaata ta parim sober Mark.’’ Ta jäi vait ning küsis siis Marthalt: ,,Mis sa arvad kas see poiss kellel ma lasin sind suudelda võib teada kus ta on? Ma molten ta nimi on Mark ja ta vastab samale kirjeldusele seal jutus.’’
Martha mõtles hetke ning ütles siis: ,,Võib küll aga Kuidas me ta leiame?’’ Hanna võttis oma mobla välja ning valis numbri.

30 minuti pärast järve ääres:

Mark istus juba pingile kui Martha, Ann ja Hanna sinna läksid. Mark vaatas nende poole ning küsis siis: ,,Nii et mis sa siis tahtsid?’’ Ta vaatas korraks Martha poole ning siis uuesti Hannat.
,,Ma lihtsalt tahtsin sinuga natukene rääkida…’’ lausus Hanna ning istus poisi kõrvale. ,,Kas sa tead kedagi kelle nimi on Emil?’’
Mark oli natukene aega vait ning küsis siis vaikselt: ,,Mida sa Emilist tahad?’’
,,Ma tahaksin teada kus ta elab,’’ lausus Hanna ning oli suht õhinal. ,,Kas sa tead kus ta elab?’’
Mark oli vait ning ohkas siis: ,,Muidugi ma tean kus ta elab,’’ lausus poiss vaikselt. ,,Ja miks sa seda tahad? Ja ta ütles mulle et kui te kuidagi imekombel aru saate et ma olen ta sober siis ma ei räägiks teile seda asukohta välja.’’ Ta vaatas järve poole ega lausunud midagi.
,,Aga ütle kus ta elab palun,’’ lausus Hanna ja pilgutas talle silma. ,,Või veel parem kui sa näitaksid kus ta elab.’’ Ta naeratas armsalt ning puges poisile rohkem kaissu.

Hiljem:

,,See oli kaval sust,’’ muigas Martha ning nad läksid maja poole kuhu Mark nad juhatanud oli. ,,Mis sa arvad kas ta rääkis tõtt?’’
,,Kohe paistab,’’ lausus Hanna ning koputas uksele. Läks umbes viis minutit ennem kui uks avanes. Neile vaatas vastu pikka kasvu ja 16 aastane poiss. Ta oli suht jahmunud kui ta märkas neid kolme enda ees ning küsis siis suht jahmunult: ,,Kuidas kurat te mu ülesse leidsite?’’


VIII Osa

,,Mitte just selline vastuvõtmine nagu lootsin,’’ pomises Ann Marthale ning tüdruk naeratas.
,,Kas siis palju õnne ei tulegi et su ülesse leidsime?’’ küsis Hanna ning teeskles pettunut. ,,Ja äkki laseksid meid sisse?’’
,,Hea küll,’’ lausus Emil vaikselt ning lasi nad sisse. Tüdrukud tulid majja ning vaatasid igal pool ringi. ,,Ärge pange mu sõpru tähele nad on suht hullud. Aga kui te olete alumisel korruse läbi vaadanud tulge ülesse ja te võite käia igal pool kuna mu ema on tööreisil ning vanaema oma õel külas.’’ Ta läks treppist ülesse ning elutuppa teiste juurde.
,,Nii et mis arvate?’’ küsis Mark kes oli ühest toast välja tulnud ning silmitses neid. ,,Suht põnev või mis?’’
,,Kuidas sa siia said?’’ küsis Hanna jahmunult kuid Mark ainult naeratas. ,,Meil on omad moodused. Igatahes tal oligi plaanis lasta teil teda näha. Muidu ma poleks teile järele andnud ükskõik mitu korda sa mind suudled.’’ Ta muigas ning silmitses Hannat. ,,Ja lähme parem ülesse sest uskuge mind siin all pole midagi mud peale tema puutöö kolektsiooni vaadata.’’ Ta läks trepi juurde ning märkas et tüdrukud pomisesid erutunult omavahel. ,,Kas te tulete või mitte?’’
Hanna noogutas Marthale ning tüdruk küsis: ,,Kas sa näitaksid meile ta kollektsiooni?’’ Mark kehitas õlgu ning läks ühe ukse juurde ja avas selle. ,,Eks vaadake siis kui tahate.’’ Ta ohkas ning lasi tüdrukud sisse ning läks siis ise samuti sinna. Seal oli kolm suurt riiulit ning kaks neist oli täis ja üks poolik. Seal oli igasuguseid lennukeid, laevu, veskeid, pesapallikurikaid, laekaid ja ühes nurgas oli eriti suur laev mis oli umbes Hanna pikkune.
Neil vajusid suud lahti ning Hanna küsis jahmunult: ,,Kas ta on need kõik ise teinud?’’
Mark vaatas seal ringi ning ütles siis: ,,Noh… jah.’’ Ta muigas ning ütles: ,,Ta tegi seda laeva näiteks pool aastat…’’ Ta osutas kõige suurema laeva poole. ,,Ja see on kõig viimane mille ta on üldse teinud. Ja kõiki on ta kokku teinud 7 aastat. Vahepeal mulle tundub et ta elab ainult puutöö nimel…’’ Ta ohkas ning küsis siis: ,,Kas lähme siis ülesse?’’
Tüdrukud noogutasid ning nad läksid Marki järel ülesse ja elutuppa. Neil olid mõned pudelid laua peal ning mõned hullud mängisid seal Playstation 2 peale ralli mange ja teised vaatasid. Emil tuli nende juurde ning küsis: ,,Kas saite all ära vaadatud?’’
,,Enam-vähem,’’ muigas Martha ning küsis siis: ,,Miks sa kunagi ei rääkinud et sul on selline puutöö kolektsioon.’’ Poiss ohkas ning ütles siis: ,,Nii et leidsite selle ka ülesse? Ja kas ma pidin ütlema et mul on see?’’ Ta kergitas kulme ning lisas siis: ,,Ma olen lihtsalt natukene puutööga mässanud.. Biig diil nagu. Aga võtke midagi juua ja tehke mida tahate. Ja kui teile meeldib tantsida siis minge sinna.’’ Ta osutas ühele uksele nende kõrval ning kadus siis uuesti.
,,Ärge uskuge teda,’’ lausus Mark vaikselt ning võttis ühe siidri. ,,Ta armastab puutööd. Ta on sellega rohkem mässanud kui paistab. Igatahes nautige seda pidu ja hoidke nende eest’’ Ta osutas viiele tüübile nurgas kes pomisesid midagi endamisi. ,,Neile meeldib teievanuseid tüdrukuid purju joota ja nendega siis magada. Igatahes lõbutsege!’’ Ta kadus sammuti ning Martha vaatas Anni ja Hannat.
,,Nii et lõbutseme siis,’’ muigas tüdruk ning Hanna ja Ann noogutasid. Nad võtsid endale sammuti siidri ning läksid vaatama sinna tuppa kus pidi olema tants. Nad läksid avasid ukse ning muusika oli nii vali et pidi neil kõrvad lukku panema.
,,Jätame selle pärasteks,’’ lausus Hanna vaikselt ning nad hakkasid teisi tubasi vaatama. Lõpuks nad läksid ühte tuppa mis oli suht korras ning igal pool olid HP asjad. ,,Eee… Me vist oleme Emili toas või mis?’’ küsis Ann ning vaatas ta riiulit. ,,Harry Potteri raamatud ja Voldemorti, Harry, Roni ja Hermione võlukeppid… Siis on veel paar kujukest mis on arvatavasti tema tehtud ja siin on Gryffindori lõvi ja Kitu kujuke.’’
,,Suht suur fänn või mis?’’ küsis Martha ning muigas. ,,Lähme siit parem välja.’’ Nad läksid toast välja ja suundusid nüüd tantsutuppa et pidutseda


IX OSa

Martha ärkas hommikul kella 11-st ja märkas et Emil koristab.
,,Kus ma olen?’’ küsis Martha vaikselt ning tõusis püsti. Ta hoidis enda peast kinni ning vaatas toas ringi. Tuba oli juba suhteliselt puhas. Poiss vaatas Martha poole ning muigas õrnalt.
,,Ei mäleta Kuidas sa end eile purju jõid?’’ küsis Emil kerge muigega ning koristas edasi. ,,Ja kui sa Hannat või Anni otsid siis Ann magab seal ja Hanna koristab teises toas.’’
,,Ei mäleta jah,’’ lausus Martha vaikselt ning vaatas toas ringi. ,,Ja Ann magab arvatavasti kella kuueni.’’ Poiss kehitas õlgu ning lõpetas koristamise. ,,Nüüd on ainult veel elutuba korda teha ja asi on korras.’’
,,Aga miks sul pohmakat pole?’’ küsis Martha ning vaatas Emili poole. ,,Sa nagu polekski joonud.’’ Poiss ainult muigas ning lausus siis: ,,Ega ma ei joonudki peale ühe siidri ja ühest siidrist juba purju ei jää.’’ Ta läks ukse juurde ning lisas siis: ,,Ja sa peaksid end pidude ajal rohkem kontrollima.’’ Ta muigas ning lahkus toast. Martha vaatas talle järgi ning läks siis Anni juurde. Ta raputas tüdrukut ning ütles: ,,Ärka juba ülesse!’’
Ann liigutas end vaikselt ning küsis siis: ,,Kus ma olen?’’ Martha raputas pead ning hakkas rääkis siis talle kus ta on. Ann tõusis püsti ning tuikus õrnalt. ,,Ma ei mäleta eilsest midagi. Ainult seda Kuidas me ta ülesse leidsime ja ta tuba ja kolektsiooni nägime…’’
,,Ta ütles et Hanna on teises toas ja aitab koristada,’’ sõnas Martha ning läks ukse juurde. Ta läks vaatas elutuppa ning märkas Emilit seal koristamas kuid Hannat polnud kuskil. ,,Kus Hanna on?’’ küsis Martha ning vaatas poisi poole.
,,Läks minema,’’ lausus Emil rahulikult ning koristas edasi. ,,Ja ma usun et te lähete samuti.’’ Ta muigas ning koristas edasi. Mark veel magas põrandal ja üks Emili sõpradest diivanil. Teised olid juba läinud.
,,Muide miks sul nii palju Potteri asju on?’’ küsis Ann kes oli toast välja tulnud. Emil ainult kehitas õlgu ja ütles: ,,Olen lihtsalt suur fänn…’’
,,Aga puutöö asju?’’ küsis Martha ja vaatas aknast välja. Ta nägi Kuidas Hanna minema läks.
,,Olen lihtsalt käinud 7 aastat lennuki, laeva ja puutöö ringis,’’ lausus Emil rahulikult ning lõpetas koristamise. ,,Pluss kooli tööõpetus.’’ Ta pani harja vastu seina toetuma ning küsis: ,,Kas te midagi juua tahate? Eilsest on veel järgi ja mul on mahla, vett ja limpsi ka kui soovite…’’ Ta vaatas tüdrukute poole ning jäi ootama.
,,Ma võaksin ühe siidri,’’ lausus Martha ning vaatas poisi poole. ,,Ja ma võtaksin vett,’’ ütles Ann ning Emil noogutas. Ta kadus korraks ära ning tuli mineral vee ja siidriga tagasi. Ta viskas siidri Marthale ja vee Annile.
,,Nii et Kuidas siis minu koduke teile meeldib?’’ küsis Emil ning kergitas õrnalt suu nurkasi. Martha võtis lonksu juua ning lausus siis: ,,Suht lahe on. Ma ei saa aru miks sa varem ei tahtnud et me sind näeksime.’’ Emil muigas ning küsis siis: ,,Kas Mark siis ei rääkinud et see oli meil juba plaanis? Ma teadsin et te kuidagi välja nuputate et Mark on mu sober. Ma käskisin tal siis teid siia juhatada ning ta rääkis mulle et Hanna oli teda selle käigus suudelnud ka.’’ Ta muigas veidike laiemalt ning lisas siis: ,,Ja miks te arvate et ma üldse enda eluloo moodi jutu tegin? Seal oli hulgaliselt vihjeid Kuidas mind leida aga ei, teie ainult pinnate ja pinnite.’’ Ta ohkas ning istus diivanile. ,,Aga kuidas te siis lõpuks aru saite et Mark on mu parim sõber?’’
Martha istus samuti diivanile ning ütles: ,,Noh Tegelikult Hanna oli see kes selle välja nuputas aga seda ka tänu Anni lausele. Ja siis ta helistas Markile ja kutsus ta järve äärde.’’ Emil ainult muigas.
,,Jah ma tean et ta helistas,’’ ütles poiss rahulikult ning lisas siis: ,,Ta oli minu juures kui Hanna talle helistas. Me rääkisime tagaajas ja ta ütles mulle et Hanna tahab taga kohtuda 30 minuti pärast. Ja siis ma ütlesingi et juhatagu teid kindlalt siia. Aga seda ma ei ütlend et ta hakkas seal nii mängima nagu ta tegi,’’ lisas ta kiiresti ning vaatas kella. ,,Ma arvan et te peaksite koju minema. Kell on juba suht palju…’’ Tüdrukud noogutasid ning läksid esimesele korrusele. Nad panid jalanõud jalga ning läksid uksest välja lobisedes ning võtsid suuna kodude poole
Tagasi üles Go down
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime22/12/2008, 20:59

X Osa

Martha järgmisel hommikul vara ning läks kohe arvutisse. Ta avas msni ja hakkas seal vaatama kes sees on. Hanna pidi reisil olema, An niikuinii magab, Mari on kusagil oma Mihkliga aga Emil oli sees. Ta kehitas õlgu ja avas msni akna. Martha hakkas siis kirjutama:

Little Cool Princess: Sau
Angel of Death (6) and Devil of Life (A): Hei. Mis teed?
Little Cool Princess: Niisama msnis… Ise?
Angel of Death (6) and Devil of Life (A): Suht sama. Muide mida sa siis tegid et Mari nii tüdinenud sinust on???
Little Cool Princess: Ta on must tüdinenud vä? Ma ei teadnudki (A) Aga mis ta ütles?
Angel of Death (6) and Devil of Life (A): Ta ütles et sa tüütad teda oma jutuga Razz Ah never mind… Igatahes loodan et nüüd olete kolmekesi õnnelikud.
Little Cool Princess: Miks me õnnelikud peaksime olema?
Angel of Death (6) and Devil of Life (A): Ah never mind… Igatahes ma pean minema hakkama… Bye
Little Cool Princess: Sau.

Martha pani msni akna kinni kui Emil oli välja läinud ning pani arvuti varsti kinni samuti. Ta läks enda tuppa tagasi ning hakkas riideid vahetama.


Pärastlõunal:

Martha ja Ann läksid pärastlõunal tiigi äärde ja Martha märkas Emilit Mariga jutustamas ning seal oli veel üks tüdruk peale Mari. Martha läks sinna ning sosistas Marile vihaselt: ,,Vastik lits. Oli Mihkliga mõnus või?’’
Mari vaatas külma pilguga Martha poole kuid ei öelnud sõnagi. ,,Nii nagu ma sulle juba ütlesin,’’ rääkis Mari edasi Marthast välja tegematta. ,,Oleks see…’’ Ta ei saanud edasi rääkida sest Martha karjus temast üle. Nad jäid sinna vaidlema. Ann ohkas ning vaatas tiigi ääres ringi. Ta märkas teisel pool Henryt kellegi teisega rääkimas ning läks natuke pahura ilmega sinna. Emil vaatas Kuidas Martha ja Mari seal vaidlevad ning ohkas ja raputas pead. Ta läks nende juurest minema ning istus vee äärde maha. Teine tüdruk kes vaatas Mari ja Martha kaklust pealt läks samuti vee äärde istuma. Martha ja Mari läksid varsti üksteisele kätega kallale ning Emil läks sinna ning lahutas nad.
,,Aitab juba kurat küll,’’ karjus ta nendest üle. ,,Minge mõlemad koju ja magage end välja!’’ Kõik inimesed tiigi ääres olid pöördunud Marthat ja Marit vaatama. Mari kõndis vihaselt minema ning Martha vaatas tiigi ääres ringi Anni otsides. Lõpuks märkas ta teda Henry embuses ning läks siis pingile istuma. Emil läks ta kõrvale ning küsis: ,,Millest selline skandaal?’’
,,Ma ei taha sellest rääkida,’’ pomises Martha pahaselt ning kõndis tiigi äärest minema.


XI Osa

Ann vaatas kui Martha järve äärest minema läks kuid ei läinud talle järgi. Ta oli ikka Henry embuses ning vaatas tiigi vett.
,,Henry miks ma sulle meeldin?’’ küsis Ann ning vaatas Henry poole. Henry keeras enda pilgu Anni poole ning silmitses ta siniseid silmi.
,,Mulle meeldivad sinu juures näiteks su silmad,’’ naeratas Henry kavalalt ning tõmbas ta rohule pikali. ,,Kas selline vastus sobis ilusake?’’ Ta paitas vaikselt tüdruku juukseid ega keeranud enda pilku tüdrukult. ,,Ja mis sulle minu juures meeldib?’’ küsis poiss siis sosinal ning silmitses ikka veel tüdruku silmi.
,,Mulle meeldivad su säravrohelised silmad ja iseloom ka,’’ lausus Ann vaikselt ning suudles poissi.


Teisel pool tiiki:

Emil vaatas Kuidas Henry ja Ann seal amelevad ning läks siis tüdruku juurde tiigi vee ääres. Ta istus ta kõrvale maha ning küsis: ,,Mis Martha Marile kallale läks Sille?’’ Ta vaatas tüdruku poole kes silmitses rahulikult vett. Tüdruk vaatas natukene aega veel seda ning keeras siis enda nöo poisi poole.
,,Ma ei tea seda,’’ lausus Sille natukese ajapärast ning jäi uuesti vett vaatama. ,,Ilmselt mingi Mihkli pärast… See poiss oli Marthale meeldinud aga Mihklile meeldis hoopis Ann ja siis nad läksid tülli…’’ Ta hinges vahepeal sest ta neiu rääkis väga kiiresti. ,,Ja siis nad tahtsid Mariga Annile tagasi teha aga siis hoopis Ann ja Martha leppisid ära ja Mari läks Mihklit sebima. Vähemalt nii sain mina aru,’’ lisas ta lõppu ning vaatas poisi poole. ,,Aga kust sina neid tunned?’’
,,Noh ütleme nii et me kohtusime juhuslikult,’’ valetas Emil. Ta vaatas Anni ja Henry poole ning tõusis püsti. Ta vaatas kella. Kell hakkas juba päris paljuks saama. ,,Ma pean vist minema hakkama,’’ sõnas poiss ja vaatas tüdrukut ,,Kas tuled ka?’’
Sille mõtles hetke ning tõusis siis püsti. ,,Ega mul pole siin midagi teha ikkagist nii et miks ka mitte.’’ Nad hakkasid minema kuid Sille küsis: ,,Aga need 2 seal?’’ Ta osutas Henry ja Anni poole kes enam ei suudelnud kuid olid ikkagi üksteisele väga lähedal.
Poiss mõtles hetke ning ütles siis: ,,Ah las need 2 tuvikest jäävad sinna.’’ Ta naeratas ning nad läksid Sillega minema.
Ann vaatas kui Emil ja Sille minema läksid ning küsis siis mesimagusal häälel Henrylt: ,,Kas me peaksime ka minema?’’ Ta kallutas natukene pead ja tegi kutsikanäo pähe.
,,Henry mõtles ning vastas siis: ,,Kuidas sa ise tahad… Kas lähme või mitte?’’
Seekord vajus neiu mõtesse ning sõnas siis: ,,Oleme veel natukene siin.’’ Ta puges Henryle rohkem kaissu ning uuris siis poisi silmu. ,,Aga mida sa ise tahaksid?’’
Henry vaatas Anni poole ning küsis tõsiselt: ,,Kas tahad tõesti teada?’’ Anni nagu muutus natukene murelikumaks kuid noogutas. Henry naeratas siis ning ütles siis: ,,Igavesti sinu embuses olla.’’ Ta suudles tüdrukut ning neiu oli kindel et on maailma kõige õnnelikum inimene.


XII Osa

Martha istus juba ammust aega arvutis kui märkas Anni sisse tulemas. Tal polnud hetkel tuju kellegiga rääkida ega teinud sellest välja vaid luges netist teiste blogisi. Ta ohkas ning meenutas Kuidas ta oli veel Mariga läbi saanud. Nad olid ju olnud parimad sõbrad. Ta ohkas ning pani arvuti kinni. Ta ei tahtnud seal edasi olla. Ta kõndis aeglasel sammul enda tuppa ja sulges ukse enda järel. Ta võttis riiulist esimesel kättejuhtuva raamatu ja hakkas seda lugema.


Hommikul:

Martha ärkas hommikul hiljem kui Tavaliselt ning pani end riidesse. Ta võttis raamatu maast ära ning pani selle öökapile. Ta läks elutuppa ning istus enda isiklikku tugitooli. Tavaliselt oleks ta juba arvutis olnud kuid seekord mitte. Ta võttis lauapealt puldi ning pani teleka käima. Ta pani MTV Eesti peale ja seal käis praegu tõuse ja sära. Ta sulges enda silmad ning jäi muusikat kuulama. Neiu kuulis umbes 10 minuti pärast uksekella ning läks rõdule vaatama kes on. Ta märkas et on Mari. Ennem kui Martha midagi lausuda jõudis palus Mari talt vabandust.
,,Palun vabandust et me üldse tülitsesime,’’ sõnas Mari ning vaatas ülesse Mari poole.
,,Pole midagi,’’ lausus Martha hetke pärast ning naeratas siis. ,,Ja tule edasi uks on lahti.’’ Mari tuli uksest edasi ning teisele korrusele. Ta istus diivanile ning vaatas teleka poole. Nad hakkasid vaikselt lobisema.


Pärastlõunal:

Mari ja Martha läksid koos tiigi äärde ning nägid Sillet vee ääres istumas. Martha vaatas tüdruku punakaidpruune juukseid ning küsis Marilt: ,,Kes see niisugune on?’’
Mari vaatas Sille poole ning ütles: ,,Sille Eero. Suht hea sober mul…’’ Neiu vaatas tiigi ääres ringi ning läks istus pingile. Martha aga läks tüdruku juurde ning istus maha.
,,Sa oled Sille Eero eks?’’ küsis tüdruk ning vaatas Sile poole. Sille keeras enda pea Martha poole ning silmitses teda.
,,Jah sa võid ka nii öelda…’’ sõnas tüdruk ning vaatas uuesti vett. ,,Ja sina oled?’’ küsis neiu ning vaatas ikka sillerdavat vett.
,,Martha Puus,’’ ütles tüdruk kerge piinlikus tooniga ning vaatas samuti vett. Ta ohkas ning küsis teema arenduseks: ,,Kus sa Mariga tuttavaks said?’’
Sille vaatas maha rohule ning vastas: ,,Mihkli juures. Ma olen Mihkli õde.’’
Martha oli hetkeks jahmunud kuid sõnas siis: ,,Ma ei teadnudki et Mihklil on õde…’’
Neiu turtsatas ning ütles: ,,Pea-aegu keegi ei tea seda. Sa arvad et ta kunagi minust üldse rääkida viitsib w’’ Sille solvus Martha peale ning tõusis püsti. ,,Võib-olla kunagi näeme,’’ ütles ta solvunult ning lahkus. Martha aga jäi sinna istuma.
Tagasi üles Go down
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime22/12/2008, 21:02

XII Osa

Nädalaid hiljem:

,,Appi Kuidas ma vihkan esimest koolipäeva,’’ oigas Martha Annile, Marile ja Henryle. ,,Ma lihtsalt ei kannata kooli.’’ Nad liikusid bussipeatuse poole ning Martha koguaeg nappies enda musta seellikut. Nad jäid bussipeatusesse bussi passima ning Mari vaatas natuke pahuralt Marthat.
,,Ole natukene õnnelikum eks?’’ sõnas ta ning vaatas kella. ,,Varsti lõpetad kooli suur asi noh! Siis mine otsi endale mees, saa lapsed, ja sure vanemana! Ja sa ei pea siis kordagi koolile mõtlema!’’ Neiu raputas pead ning toetus vastu tänavaposti.
,,Jah aga ikkagi!’’ vingus Martha edasi kuid ta ei saanud seda jätkata kuna buss saabus ja nad ronisid täis bussi.
,,Alati on see esimesel koolipäeval rahvast täis,’’ oigas Ann vaikselt ning hoidis Henrylt käest kinni.

15 minutit hiljem:

Nad istusid neljakesi klassiruumi keskel ning lobisesid enda kaaslastega keda nad polnud näinud terve suve. Terve klass oli sellist suminat täis et keegi ei näinud kahte uut õpilast õpetajaga klassi tulemas. Emil vaatas klassis ringi ning ta pilk jäi seisma Marthal ja Annil. Noormees hakkas endamisi vanduma ning õpetaja köhatas siis. Terve klass jäi vaikseks ning võtsid kohad.
,,Tervist õpilased!,’’ lausus õpetaja selgeslt ja vaatas karmi pilguga klassis ringi. ,,Meil on see aasta kaks uut õpilast ja ma loodan et te kohtlete neid viisakalt.’’ Martha ajas enda kaela upakile ning tundis Emili ära kuid teist ta ära ei tundnud.
,,Te võite teistega tutvuda vahetunnis,’’ lisas õpetaja poistele ning nad läksid klassi taha ühe laua äärde. Õpetaja hakkas edasi rääkima kuid Emil ei pannud eriti tähele. Ta vaatas noormehe poole ning küsis vaikselt: ,,Kuule kes sa üldse oled?’’ Noormees vaatas Emili poole ning sõnas: ,,Timo Reimar Vigur,’’ vastas noormees vaikselt ning Emil ütles enda nime samuti. Ta ei teadnud mida rohkem küsida nii et jäi õpetajat vaatama.

Vahetunnis:

Paljud õpilased ümbritsesid Timot kuna ta olevat klassi kõige kuumem poiss nüüd. Martha läks Emili juurde kes aknast välja vaatas ning sõnas naeratusega: ,,Kes su hot sober on?’’ Emil vaatas Martha poole ja siis Timo poole ning irvitas.
,,Sa mõtled Timot?’’ küsis Emil irvega ning hüüdis siis: ,,Hei Timo kobi siia!’’ Timo vaatas ning tuli siis nende juurde ja vaatas uudishimulikult mõlemale otsa.
Emil irvitas ja vaatas Martha otsa kes punastas ning sõnas siis: ,,Noh tutvustage ennast siis!’’ Poiss istus aknalauale ja jäi mõlemaid huviga vaatama.
Martha punastas iga hetkega hullemini ning sosistas vihaselt Emilile: ,,Vastik värdjas!’’ Ta läks marssides minema. Timo vaatas talle järgi ja küsis: ,,Mis see veel oli?’’
,,Ilmselt fänn,’’ irvitas Emil ning tõusis püsti. ,,Tule lähme otsime mata klassi parem ülesse või tahad et su fännid sind viivad?’’
,,Ma arvan et parem läheks kahekesi sest nad tüütavad mind hullult,’’ ütles Timo väsinult ning nad läksid matemaatika klassi otsima.


XIV Osa

Timo ja Emil läksid lobisedes treppidest alla ja keerasid siis koridori. Timo vaatas hetkeks kuju juurde peaukse juures ningjäi hetkeks seisma. Emil kõndis edasi ning märkas siis et Timo oli seisma jäänud. Noormees kortsutas kulmu ning küsis: ,,Mis sul viga on Tinky Winky?’’ Ta oli selle hüüdnime Timole füüsika tunni ajal välja mõelnud ning vaatas teda kulmukortsutusega. Timo kõndis talle kiirkõnniga järgi ning ei öelnud midagi. Ta ainult heitis pilke kuju juurde kus kamp tüdrukuid lobisesid ning nad hakkasid edasi kõndima. Ta kiirendas sammu mida lähemale tüdrukutele jõudis ning lõpuks lausa jooksis alla garderoobi. Emil jooksis talle järgi ning jäi garderoobi ukse juures seisma kergelt hingeldades.
,,Olgu mis sul viga on?’’ küsis noormees ning läks võttis enda jaki nagist ning tõmbas selle selga. Ta vahetus jalanõud samuti ära ning pani nokamütsi pähe. Ta tõmbas koti selga ning läks garderoobist välja ja jäi Timot ootama. Kui Timo tuli küsis ta sama küsimust uuesti.
Timo ohkas ega öelnud midagi. Natukese ajapärast sõnas ta: ,,Sa ei saaks aru Konn.’’ Ta oli selle nime Emilile välja mõelnud. Ta läks teist teed pidi minema ning jättis noormehe talle järgi vaatama.

Umbes kell 17.30:

Martha, Mari ja Ann istusid lobisedes tiigi ääres ning Ann vaatas seal ringi. Ta pilk otsis igatsusega Henryt ning vaatas igat tolli tiigi ümbruses kuid noormeest polnud kusagil näha. Ann ohkas ning tõusis püsti ja pomises midagi selle kohta et läheb ja kõnnib natukene ringi. Ta läks aeglaselt kõndides järjest kaugemale Marthast ja Marist kes hakkasid üksteistega vaidlema selle üle kes homme Timot ringi saadab. Ann läks tiigi kõige tagumisse otsa ning istus maha, pani käed ümber põlvede ja jäi nukralt siledat vett vaatama. Ta kuulis mingit sahistamistpuude vahel ning pööras end ringi lootes näha Henryt kuid nägi hoopis Timot. Noormees läks talle lähemale ning istus ta kõrvale.
,,Ega sul midagi pole kui ma siin istun?’’ küsis Timo ning vaatas Anni poole.
,,Ei, kuid mul pole eriti rääkimise tuju,’’ sõnas neiu ning silmitses järve vett. Timo noogutas ning küsis ikkagi: ,,Aga miks sul siis kurb tuju on?’’
Ann ohkas ning rääkis talle Henryst ja miks ta teda näha tahab. Timo noogutas ning rääkis talle enda loo tema eks tüdrukust.
,,Tead me oleme mõnes mõttes sarnased,’’ lausus Timo vaikselt ning vaatas Anni poole. Neiu vaatas nastu ning küsis kulmukortsutusega: ,,Kuidas siis?’’
,,Noh… ma ei oska seda päris hästi seletada aga ikkagi oleme.’’ Ta kehitas õlgu ning nihkus tüdrukule lähemale.
,,Võib-olla sul on isegi õigus,’’ lausus Ann vaikselt ning silmitses tiigi vett. Ta ohkas ning mõtles Henryst. Timo nihkus veel natukene lähemale ning suudles siis vägisi Anni. Ann ei teinud alguses midagi kuid nägi siis eemalt tulevat Henryt kes nägi neid suudlemas. Henry oli hetkeks jahmunud kuid jooksis siis tiigi äärest minema ise vandudes. Ann lükkas Timo eemale ning lajatas talle kogu jõuga vastu vahtimist. Ta karjus üle tiigi ise poleldi nuttes: ,,Kuradi pervo selline. Kas see pakub sulle rahuldust kui sa tüdrukute südameid murrad? Värdjas selline!’’ Ta lõi maas istuvale Timole jalaga ning jooksis nuttes järve äärest minema. Timo kehitas vaikselt õlgu ning tõusis püsti ja läks järve äärest minema.


XV Osa

Martha istus vaikselr klassis ja sodis midagi vihikule kui Sille klassi tuli. Ta vaatas korra ülesse ning sodis siis edasi. Neiu pani oma koti Martha taga olevasse lauda ning läks siis tütarlapse juurde.
,,Kuule anna andeks et ma nii ülbelt käitusin ennem. Annad ikka eksju?’’ küsis Sille ning jäi kerge kulmu kortsutusega. Martha kehitas õlgu ning sodis edasi. Ta ei sõnand mitu minutit midagi.
,,Miks sa üldse nii ülbelt käitusid?’’ küsis Martha kerge jaheduse tooniga ega tõstnud oma pilku. Sille kehitas õlgu ning sõnas: ,,Mulle lihtsalt ei meeldi kui mu vennast räägitakse.’’ Martha noogutas ning vastas: ,,Seda tuleb ette.’’ Neiu kõrval noogutas ning jäi tahvlit silmitsema.
Kui tund oli helisenud polnud Martha pinginaabrit kohale tulnud ning ta oli alati varem kohal.
Sille vaatas ringi ning küsis siis vaikselt: ,,Võib täna su pinginaaber olla?’’ Martha noogutas ning võttis oma koti eest. Sille pani enda asjad sinna lauale ning sõnas: ,,Tänan.’’ Nad jäid tundi märkmeid tegema ega rääkinud rohkem.


Viimase vahetunni ajal:

Sille ja Martha rääkisid kehalise vahetus ruumides ning Tuuli läks enda kapi juurde.
,,Mis te kudrutate siin?’’ küsis tütarlaps jahedalt ning vaatas nende kahe poole. ,,Mingid turumutid vä? Turuplats on siit kaugel mutid!’’ Neiu irvitas ning võttis kapist enda riideid välja.
,,Tegele oma asjadega!’’ sõnas Martha vihaselt kuid Sille ei lausunud sõnagi. Ta hakkas endale rinnahoidjaid panema kui Tuuli teravalt ütles: ,,Mis mõttega sa neid üldse peale paned? Niikuinii pole sul sinna midagi sisse panna.’’ Ta lahkus sealt irvitades jättes natukene kurva tujuga Sille maha.
,,Ah ära pane teda tähele,’’ lohutas Martha ning vaatas Tuulile vihaselt järele. ,,Ta lihtsalt kade.’’
Sille kortsutas kulmu ja küsis vaikselt: ,,Mille üle? Selle üle et ma näen välja nagu poiss kui juukseid ära lõigata?’’ Sille turtsatas pahaselt ning pani endale särgi selga ja tõmbas teksad jalga.
,,Ei selle üle et tal pole ajus midagi peale sõnniku ning sa oled üks klassi targemaid. Ja sa ei näe nagu poiss välja!’’ sõnas Martha natukene pahasel toonil. Sille turtsatas ning nad läksid venekeele klassi poole. Klassi jõudes vaatasid neiud mille üle kõik naeravad ning nägid siis tahvlil kriipsujukut kellele olid hiiglaslikud rinnad joonistatud. Alla oli kirjutatud:

Sille – Made of Silikon

Neiu tormas nuttes klassist välja ning Martha tahtis seda ära kustutada kuid tahvli juurest oli lapp ära võetud. Ta nägi seda Madise käes.
,,Anna see siia!’’ karjus neiu vihaselt kuid Madis ainult irvitas. Ta viskas selle Jürgenile kes viskas selle edasi Riksile ja lõpuks Argole. Tüdrukud itsitasid vaikselt ja vaatasid seda. Emil pani oma õpiku lauale ning läks Argo juurde.
,,Anna see siia!’’ sõnas noormees vaikselt ning Argo irvitas.
,,Ei tea miks ma peaksin`’’ küsis Argo ning hakkas seda edasi viskama kuid Emil võttis ta käest kinni ja väänas selle selja taha. Ta võttis lapi enda kätte ning viskas selle Marthale.
,,Ole lahke,’’ lausus noormees vaikselt ning läks siis oma kohale tagasi. Poisid panid oma pead kokku ning hakkasid nõu pidama. Martha noogutas ja kustutas selle joonistuse just ennem tunni algust. Sille ei tulnudki tundi tagasi.
Tagasi üles Go down
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime22/12/2008, 21:04

XVI Osa

Kui tund helises lahkus Martha kiiruga et vaadata kas Sille järgmisesse tundi tuleb. Emil pani enda assjad kokku ja lahkus siis klassist teised klassikaaslased tal järgi käimas.
,,Vaadake seal on see litsi kaitsja,’’ sosistati koguaeg ta selja taga kuni noormees seda lõpuks välja ei kannatanud. Ta pöördus ümber ja küsis rahulikult: ,,Kas te olete piisavalt julged seda mulle näkku ütlema või siis olete sellised argpüksid nagu teie vanemadki hoorapojad?’’ Viimased kaks sõna ajasid enamus vihale ning Henri astus teiste seast välja.
,,Erinevalt sinust,’’ sõnas Henri ning lisas siis: ,,me ei kaitse väikseid litse. Ja kui meie vanemad olid argpüksid siis sinu vanemad on transad!’’ Emil vihastus ning läks rahulikult Henri poole. Ta virutas talle rusikaga kõhtu ning sõnas siis kumargil Henrile: ,,Erinevalt sinust ma ei karda teistele peksa anda.’’ Henri koperdas minema ning Riks ja Madis astusid ette.
,,Noh litsilaaver ma arvan et me peaksime sulle näitama Kuidas siin asjad käivad või mis litsilaaver?’’ küsis Madis ja lükkas siis Emilit.
,,See kõik mis suudate?’’ küsis noormees rahulikult ja virutas siis Madisele vastu nagu. Riks tõmbas ta tagasi ja pani jala ette nii et Emil kukus pikali ning virutas siis talle jalaga ribidesse. Noormees hoidis väikest aega ribide kohast kinni ning lõi siis Riksil vastu sääremarja nii et Riks põlvili kukus ja tõusis siis püsti. Henri võttis tal selja tagant kinni ning tõmbas teda tahapoole kuid Emil virutas talle küünarnukiga kõhtu ja lasi poisi siis lahti. Noormees lõi veel Henril silma siniseks ja Riksile ühe laksu kolmnurka nii et noormehel hing kinni jäi. Madis oli aga vahepeal lähemale tulnud ja virutas Emilile vastu nagu ja lõi tal huule veriseks. Emil lõi siis Madisele põlvega kõhtu ning nad kaklesid niimoodi edasi kuni õpetaja tuli ja nad lahutas.
,,Direktori juurde! Kohe!’’ kamandas õpetaja ning viis nad siis mööda koridori edasi ning teised õpilased vaatasid peal. Emil märkas Marthat jahmunult vaatamas ning pomises tüdrukule kui lähemale jõudis: ,,Miks ma teie eest välja astusin?’’ Ta keeras siis teistega koos nurga taha ning jättis teised erutunult pomisema.


Peale kooli:

Martha jooksis peale kooli Sille juurde ja tampis vastu ust kuni tüdruk välja tuli. Ta astus ilma lubaküsimata sisse ja hakkas erutunult rääkima: ,,Sa oleksid pidanud nägema mis koolis toimus! Kui sa lahkusid siis vahetunnis Emil läks Madise, Riksi ja Henriga kaklema. Nad kaklesid päris kaua ning Emilil oli lõpuks huul katki ja arvatavasti mingid sinikad veel. Madisel jooksis nisast õrnalt verd kuid ma ei usu et midagi tõsist. Riks sai laksu vastu sääremarja ning Henri sai omale sinise silma ja Riksil jäi vahepeal hing kinni. Madisele virutas ta veel põlvega kõhtu ning siis natukese ajapärast tuli õpetaja ja lahutas nad. Ma ei suuda uskuda et Emil meie eest välja astus!’’ Martha pomises veel midagi kuid Sille ei kuulanud.
Lõpuks küsis neiu: ,,Aga miks ta üldse meid kaitseks? Me ei saa temaga eriti hästi läbi ja meil on koguaeg tulid kui üldse räägime.’’ Martha kehitas õlgu ning võttis jaki seljast ja pani nagisse. ,,Igatahes ma olen talle Ilmselt tänu võlgu.’’ Lisas Sille vaikselt ning nad läksid Marthaga teise tuppa ja võtsid kooliasjad välja.
,,Igatahes ta viimasesse tundi ei tulnud ja me peaksime asjad ära õppima,’’ sõnas Martha ning avas matemaatika õpiku. ,,Tänada saad homme ka.’’
,,Ju vist,’’ pomises Sille ja hakkas samuti matemaatikat õppima.


XVII Osa

Järgmine päev koolis:

,,Jah ma tampisin ta täiesti maa sisse,’’ eputas Riks Järgmine päev 2 tüdruku ees. ,,Ma imestan kui ta täna kooli üldse peak tulema. Ta tampis küll Henri ja Madise maasse kuid mina loin tema mätasse.’’ Riksil oli eilsest kaklusest alles sinikas silmal, huul marraskil ja põsk paistes. Ta naeratas ning tüdrukud pomisesid midagi endamisi. Varsti tuli ka Emil kooli ning kui 2 tüdrukut nägid et noormehel on ainult huul marraskil ja käel kaks sinikat hakkasid nad naerma ja ütlesid Riksile: ,,Luuser!’’ Nad lahkusid tema juurest ja poiss vaatas vihaselt Emilit.Ta läks istus oma tavalisele kohale akna all ning vahtis aknast välja kui kuulis kedagi ennast kõnetamas. Poiss vaatas ülesse ja nägi Sillet ning Marthat tema juures.
,,Mis on?’’ küsis poiss ja kortsutas kulmu. ,,Ja kui asi puudutab uut kaklust siis tänan ei. Mu vanaema juba ähvardas internaat kooliga.’’
,,Ei asi pole uues kakluses vaid eelmises,’’ sõnas Sille ning naeratas õrnalt. ,,Ma lihtsalt tahtsin sind tänada.’’ Tüdruk naeratas ning läks siis oma kohale tagasi koos Marthaga.
,,Noh võta heaks,’’ pomises Emil omaette ja jäi õpiku kaant sodima.

Peale kooli:

,,Me võiks midagi põnevat teha,’’ pomises Martha igavlevalt ja lebas Sille voodis. ,,Täna on reede ja miks sa praegu õpid? Ära mängi sellist nohikut nohik!’’ Sille ohkas ja sõnas siis tüdinult:
,,Olgu Olgu ma ei ‘mängi’ enam nohikut.’’ Ta viskas oma kooliasjad nurka ja küsis siis: ,,Aga mida siis teha?’’ Martha mõtles hetke ja küsis siis lõbusalt: ,,Kuidas oleks kui läheks kaubanduskeskusesse natukene möllama? Ma kuulsin et neil on turvadest puudust nii et seal saab üpris normaalselt lõbutseda.’’ Sille irvitas ning sõnas: ,,Miks ka mitte.’’

Õhtul:

,,Öelge uuesti miks mina ja Timo teiega kaasa tulema pidime?’’ küsis Emil kui nad kaubamaja uksest sisse läksid.
,,Sellepärast et tänane õhtu on ainult lõbutsemiseks,’’ sõnas Martha kärsitult ja vaatas tagasi. ,,Tulge mul tuli ideaalne mote.’’ Sille, Timo ja Emil vaatasid üksteistele otsa ja kergitasid kõik kolmekesi ühel ja samal ajal kulmu kuid järgnesid talle siis. Nad läksid spordipoe juurde ja vaatasid seal ringi. Timo ja Emil hakkasid naerma.
,,Sa tahad öelda et te kavatsete spordipoes lõbutseda?’’ küsis Timo ja naeris veelgi valjemalt. Martha vaatas teda vihaselt kuid läks võttis siis ühe rula ja sõnas irvega:
,,Valige igaüks midagi.’’ Kõik muigasid ja võtsid ruled väljaarvatud Sille kess võttis tõukeratta. Nad sõitsid mööda kaupluse põrandaid ja vaatasid igalpool ringi. Nad läksid varsti mehe juurde Hot Dogi kostüümis ja võtsid kandikult kõik ühed Hot Dogid.
,,See teeb 80 krooni,’’ ütles mees tüdinult.
,,Mida?’’ küsis Emil ja sülitas selle taldrikule tagasi. ,,Päris maksan sellise pasa eest 20 krooni.’’ Ta viskas selle mehele vastu näga ja niimoodi tegid ka teised ning nad sõitsid tast eemale ja vaatasid tagasi. Mees proovis neile järgi joosta kuid kukus mitu korda ning lõpuks enam ei saanudki püsti. Nad sõitsid tema juurde tagasi ja Timo võttis ühe mahakukkunud Hot Dogi ja pani sellele mehele suhu.
,,20 krooni paluks?’’ küsis poiss ning nad läksid sealt minema naerdes.
,,Sul on õigus,’’ sõnas ta Marthale, ,,see on lõbus.’’ Nad läksid eemale ja sõitsid turvameeste juurde. Nad peatusid seal ja Martha võttis ühe turvamehe Hot Dogist vorsti ära ning hammustas sealt pool ära. Ta sülitas selle välja ja ütles vastikusega: ,,Sa võiksid sama hästi seda suurt Hot Dogi süüa ega sa vahet ei teeks ju.’’ Nad sõitsid naerdes minema ning see türvamees hakkas neid tagasi ajama. Teine turvamees imes kõrrega rahulikult oma piimakokteili pealt ja vaatas Kuidas teine turvamees neid taga ajab.
,,Tule appi!’’ hingeldas turva ja pühkis oma vormiriietuse lipsuga higi. Teine vaatas teda nagu lolli, kehitas siis õlgu ja läks rahulikult kõndides talle järgi ise ikka oma piimakokteili lutsides.
,,Läheks hüppaks sinna purskaevu?’’ pakkus Emil kui olid eemal ühte näinud. Kõik noogutasid nõusolevalt ja läksid hüppasid sisse, Emil ja Timo pommi.
,,Tulge sealt kohe välja!’’ kamandas turva ning Emil vastas: ,,Eks tuli meile järgi.’’ Ta pritsis teda veega ning nad tulid sealt siis välja. Teine turvamees ikka veel imes oma piimakokteili ning kui nad neljakesi sealt mööda jooksid sai just piimakokteil otsa.
,,Peaks vist uue ostma,’’ pomises teine turvamees hajameelselt ning lahkus siis et uut osta. Nad naersid nende üle ja viskasid ruled ja tõukeratta nurka ning jooksid sealt välja ja läksid naerdes tiigi äärde.
,,See oli naljakas,’’ ütles Emil ning nad naersid seal veel kõik neljakesi minuteid ennem kui rahunema hakkasid. ,,Tänan selle laheda reede eest,’’ muigas Emil ning lisas siis: ,,Kuid ma pean tõesti minema. Noh tsau siis!’’ Ta naeratas ning lahkus siis sealt jättes nad kolmekesi.
,,Mis edasi teha?’’ küsis Martha ja vaatas siis Timo ja Sille poole kes olid nagu huultega kokku liimitud ning Martha ohkas. Ta läks sinna ja lahutas nad. ,,Sille me peame koju nüüd minema. Hüvasti Timo.’’ Nad hakkasid Sillega minema ning Sille vaatas tagasi ja näitas poisile et see talle helistaks. Timo noogutas ja varsti läks ka tema koju.


VIII Osa

Järgmine päev ühel pikal vahetunnil:

Martha jooksis treppist ülesse ja tiris Sillet endaga kaasa. ,,Tule juba venivillem!’’ sõnas Martha kärsitult ja nad jõudsid varsti neljandale korrusele kus koridorides polnud kedagi näha. Ta tõmbas ühe ukse lahti kus oli redel ning ronis ülesse ja lükkas luugi lahti. ,,Vaata mille ma avastasin naeratas Martha ja sirutas käed laiali nagu tahaks ta tervet maailma kallistada. Sille ronis ülesse ja jäi redeli viimasel astmel seisma. ,,Mida täpselt sa mulle näidata tahtsid?’’ küsis Sille kulmukortsutusega kuid ennem kui Martha vastata sai küsis üks rahulik hääl nende tagant: ,,Käite siis tihti?’’ Sille oleks peaaegu ehmatusest redelist alla kukkunud ja Martha pöördus kärmelt ringi ja vaatas Emilit ärevalt.
,,Mida sina siin teed?’’ küsis ta kulmukortsutusega ning vaatas poissi kes lihtsalt vahtis taevast. Poiss vaatas Martha poole ning irvitas vaikselt.
,,Ma käin siin peaaegu iga päev,’’ lausus ta pehmelt ja vaatas uuesti taevasse. ,,Siin on hea rahulik ja mõnus olla ning tuul on ka mahe.’’ Ta sulges silmad, pani käed kukla taha ja naeratas omaette. ,,Ja te olete siin sest…?’’
,,Sest me tahame Riksist, Madisest ja teistest pervodest lahti saada,’ sõnas Sille kes oli nüüd lõplikult katusele tulnud ja luugi kinni pannud. ,,Kaua sa siin oled juba olnud?’’ küsis Sille peale väikest vaikust.
Emil avas silmad ja vaatas käekella. ,,Umbes 15 minutit,’’ sõnas ta rahulikult ja sulges uuesti silmad ning pani käed samuti uuesti kukla taha. ,,Kiiret pole niikuinii. See vahetund on pikim.’’
Martha turtsatas ja läks kõndis natukene katusel ringi, jättes Emili ja Sille luugi juurde rääkima. Ta läks katuse äärele ja vaatas seal saksa klassi kus umbes üheksa õpilast niisama istusid ja lobisesid või tegid tegemata koduseid ülesandeid. Ta vaatas Emili ja Sille poole kes ikka veel rääkisid ning ohkas õrnalt. Neiu vaatas veel natukene aega klasside aknast sisse kuni läks oma kahe sõbra juurde tagasi.
,,Millest rääkisite?’’ küsis ta rõõmsalt ja istus Sille kõrvale.
,,Ei millestki erilisest,’’ muigas Sille ja nad mõlemad muigasid, mis pani Martha kulmu kortsutama.
,,Ütle S,’’ nurus Martha ning vaatas anuvalt Sillet kes muigas veelgi rohkem. Ta vaid kehitas õlgu ja tekkis vaikus, kus oli ainult tuult kuulda.
Noormees tõusis püsti kui kuulis mobiilihelinat ning läks eemale rääkima.
,,Ütle millest te rääkisite S!’’ hakkas Martha uuesti nuruma ja raputas õrnalt oma sõpra.
Sille pööritas silmi ja sõnas rahulikult: ,,Me rääkisime kah paarist asjast ja need ei puudutanud sind!’’ Martha oli solvunud näoga kuid ei hakkanud vastama sest Emil tuli tagasi.
,,Noh mina kaon,’’ sõnas ta õrna naeratusega ja lisas siis: ,,Oli tore vestelda.’’ Ta naeratas ja tõmbas luugi lahti ning oli varsti kadunud. Martha hakkas uuesti nuruma kuni Sille lõpuks kärsitult ütles:
,,Olgu ma ütlen millest me rääkisime. Me rääkisime lõpuballist mis tuleb okei? Oled rahul?’’ Martha kortsutas kulmu ja küsis siis: ,,Mis lõpuballist?’’
Sille vaatas teda lolli näoga ning turtsatas siis naerma. ,,Väga lõbus M. Ma oleksin peaaegu uskuma jäänud et sul pole lõpuballist aimugi!’’ Ta turtsatas lõbusalt ja vaatas Marthat kes oli ikka veel tõsine. ,,Sa siis ei teagi?’’ küsis Sille kes oli samuti tõsiseks muutunud. Martha raputas pead ning Sille ohkas. ,,Noh küll sa täna teada saad. Tule lähme siit minema.’’ Ta muigas ning tüdrukud lahkusid ballist vesteldes.

***

Ma lisan varsti uued osad Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime22/12/2008, 22:04

EI SA EI PANNUD SEDA SIIIA!!! *naerukrambid* Very Happy oe, praegu ei ole aega lugeda, aga.. pärastpoole ehhk, kunagi, saab uuesti läbi vaadatud. Very Happy see on ju NII NAERUVÄÄRNE! XD
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tavaline Autor
Võlur
Tavaline Autor


Male Postituste arv : 63
Age : 30

Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime23/12/2008, 10:03

Ma tean et on xD
Ma panen varsti järgmised osad ka ülesse, kui aega on xD
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime23/12/2008, 11:14

Oh.
Ohgaash.
No.
You didn't.
You really-really didn't.
Gaash.
*peidab ennast laua alla*

EDIT:
*ronis laua alt välja*
EMIL!
Sa oled väga paha! Very Happy
Issandappi, millise mulje ma siin jätan ... XD
Ja ma olen SOLVUNUD!
Mis õigusega saab olla ANNI sellise normaalse kutiga, ja minust on tehtud mingi ... litsnaine?
Okei, ma olen algust lugenud, ja ma teadsin seda juba, aga ma olen ikkagi solvunud! Very Happy
Ja sa oled minu ära unustanud, see on SOLVAV.
Katsu mind tagasi toppida siia juttu Very Happy
Ee ... tegelikult, parem ära tee seda.
Ma juba kujutan ette, mida sa kirjutama hakkad.
Ei, appi, ära kirjuta edasi Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime23/12/2008, 19:46

kammoon, ma olen mingi väärakas. Very Happy reidipede. KAMMOOON! Very Happy ja ma ei ole nii arvutis kinni ka nüüd. :d ja miks igas jutus ann mihkliga kokku pannakse? Very Happy jaa.. ma tahan küll edasi lugeda, naerda peab ikka saama. Very Happy kuigi, veits piinlik on vahepeal või mis. Very Happy

kusjuures. Very Happy see on kahtlane, et marthal on iga hetk uus best. Very Happy mingi, aluses mina ja hanna, siis mari, nüüd sille. Very Happy:D tõsiselt. ;d jaaa.. kui sille käis marthaga samas klassis, kuidas nad üksteist ei teadnud? XD agano, siin ongi palju loogikavigasid. Very Happy aga ikkagist - edasi. fann on ikka! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime24/12/2008, 13:32

Anni, sa polnud Mihkliga, sa olid Henryga! Very Happy
Ja ma ei saa absull aru, keskuivanaonkusklassiskäibvõikellegasõberon, ma lihtsalt hoian nendest nimedest kinni, mida ma tean, ja üritan tegevusestki aru saada XD
Tagasi üles Go down
Mari
Teise astme kurjuse abiline
Mari


Female Postituste arv : 9
Age : 29

Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime30/12/2008, 01:59

emil, sa oled totaalselt lollakas ! affraid
ma olen siin selline bitch , et ise ka ei usu Very Happy
ja see vabandamise koht oli täitsa vale Very Happy mina ei vabanda kunagi, martha roomab alati Very Happy

Tavaline Autor kirjutas:
XII Osa


,,Ole natukene õnnelikum eks?’’ sõnas ta ning vaatas kella. ,,Varsti lõpetad kooli suur asi noh! Siis mine otsi endale mees, saa lapsed, ja sure vanemana! Ja sa ei pea siis kordagi koolile mõtlema!’’

^^ see on VÄGA õige, kuigi tavaliselt vingun mina Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime3/1/2009, 18:35

I like that story ! Very Happy
Hea jutt, mulle meeldib. (:
Uut, paluks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime10/1/2009, 16:27

oh... Very Happy
Ja keegi ütles, et kuidas ma kedagi ei teadnud kui samas klassis käisin temaga(Sille vast?) ja ma tean vastust. xD mu elu on selles loos liigselt stiilne XD pole aega klassiparme jälgida eksolee Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime10/1/2009, 18:12

No tore näha, et keegi leidis siin jälle võimaluse kommentaaris oma vihkamise näitamiseks. ^^ Loodan, et nüüd on parem olla. :)

Aga jaaamh... Very Happy Naerda sai. Ja mitte vähe ! Wink
Ei mäletanudki eriti... Very Happy
Aga hea oli !
Mark ka muidugi mitmekordselt maas... Very Happy
Meenus, kuidas ma sind selle rinnahoidjate stseeni pärast siunasin... Very Happy
Ja kuda me kaklesime, mis sa minuga teed siin... Very Happy
Tagasi üles Go down
Explode
Naerupall
Explode


Male Postituste arv : 10
Age : 33

Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime5/2/2009, 12:15

Ei tegelikult ei pidanud sa seda juttu siin jätkama ju?
Aga no, minu arvamust peaksid sa juba ammu tegema.
Mina isiklikult rulaga nüüd küll kuskil kaubakas ringi ei sõidaks.
Aga jah, kas ma peaks küsima, et kas sa lõpetad selle ka kunagi?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Martha õnnelik ja õnnetu elu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Martha õnnelik ja õnnetu elu   Martha õnnelik ja õnnetu elu Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Martha õnnelik ja õnnetu elu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: